סקירה תמונה אמיתית של Acronis 2020 – עדכון 2020

סקירה תמונה אמיתית של Acronis 2020

Acronis True Image הרבה לעשות את זה, כמעט הכל, למעשה, אבל זה נפגע מהממשק הקשה לשימוש שלו ותמחור מסובך. כלומר, זה מהיר ומקיף, אז שווה לבדוק. קרא את הסקירה המלאה שלנו בנושא Acronis True Image לכל הפרטים.


סליידר 1

סליידר 2

סליידר 3

סליידר 4

סליידר 5

סליידר 6

קודם

הבא

Acronis True Image הוא שירות גיבוי מקוון עשיר בתכונות עם אבטחה, פרטיות ושירות לקוחות מעולה. עם זאת, הוא נפגע מהלקוח השולחני המסורבל שלו, תכנון ממשק גרוע ומתכנית התמחור המסובכת. המשך לקרוא את סקירת Acronis True Image זו כדי ללמוד הכל על נקודות החוזק והחולשה של התוכנה.

עם פונקציונליות כמו ניקוי דיסק, הגנת תוכנות רנסומיות ועוד, השירות עשיר להפליא בתכונות, למרות שכלול כל זה אומר שיכול להיות קשה למצוא את מה שאתה מחפש. זה לא מועיל מהעובדה שלקוח שולחן העבודה אינו מגיב לרוב, כאשר עיכובים קשים מתרחשים כאשר מנסים לפתוח חלונות שונים..

עם זאת, האבטחה, הפרטיות ושירות הלקוחות שלה הם מצוינים, ולמרות מגוון מורכב של אפשרויות, גם המחירים לא רעים. תהליך הגיבוי עצמו גם כן מבושל היטב, עם מערכות הפעלה ואפשרויות נתמכות שונות, כגון תזמון, גיבוי ומצערת מבוססת-תמונה.

עם זאת, אם קלות השימוש וזמני תגובה מהירים הם גורמים גדולים עבורכם, עליכם לשקול לחפש אלטרנטיבה ברשימת מיטב שירותי הגיבוי המקוון שלנו.. 

חוזק & חולשות

אלטרנטיבות לבדיקת תמונה אמיתית של Acronis 2020

תכונות

בעוד ששירותי גיבוי רבים מתמקדים במתן חוויית משתמש נקייה על פני הכללת שלל תכונות, Acronis True Image הולך בכיוון ההפוך. לקוח שולחן העבודה עמוס בפונקציונליות, כולל הגנה על תוכנות ransomware, ניקוי כוננים, ניקוי מערכות ועוד.

Acronis-Cloud-Sync

החל מתכונות הגיבוי שלו, Acronis True Image תומך בגיבויים מבוססי תמונה, כלומר אתה יכול ליצור עותק שלם של המערכת שלך בשרתים שלה. בנוסף, כלולים גם גיבויים ניידים, היברידיים, NAS ושרתים, שנעבור עליהם ביתר פירוט בסעיף “גיבוי ושחזור קבצים” שלנו..

היכן שהתוכנה באמת בולטת היא עם המספר העצום של התכונות הנוספות שלה. זה כולל את היכולת ליצור מחיצה נסתרת לאחסון גיבויים מקומיים (המכונה Acronis Secure Zone), כלי ליצירת התקן מדיה להצלה וסנכרון מלא של אחסון בענן העולה בקנה אחד עם מוצרים כמו Dropbox ו- Google Drive.

Acronis-Secure-Zone

מכשיר ההצלה-מדיה מאפשר לך לטעון את הגיבוי שלך ב- USB או במכשיר חיצוני אחר ולבצע שחזור מלא של המערכת שלך למצב קודם. זה גם שימושי בעת הגדרת מחשב חדש, מכיוון שאתה יכול להפוך אותו מייד לשכפול של המכשיר הישן שלך.

Acronis-Rescue-Media

תכונה זו מגיעה גם עם פונקציונליות הנקראת “שחזור אוניברסלי.” בקיצור, הדבר מאפשר לך לשחזר את תמונת המערכת שלך בחומרה שונה מהותית מבלי שתצטרך לדאוג לנושאי תאימות.

Acronis-Universal-Restore

אתה יכול גם להשתמש ב- Acronis לביצוע ניקוי מערכות, בהן תוכל להשתמש כדי לנגב מידע רגיש – כגון סיסמאות – מהמכשיר שלך ולהבטיח שכל הרשומות ייהרסו לצמיתות (בניגוד למחיקה רגילה, שם עקבות עדיין יישארו בחינם שטח כונן קשיח).

ניקוי מערכת Acronis

ברוח דומה, התכונה “ניקוי הכונן” מאפשרת לך למחוק לחלוטין כונן או מחיצה, ומבטיחה שאיש לא יוכל לשחזר אף אחד מהמידע שהיה בעבר מאוחסן שם..

ניקוי אקרוניס-כונן

Acronis מגיע גם עם תכונה המכונה “הגנה אקטיבית”, המשמשת להגן עליך מפני תוכנות כופר וקריפטומינציה לא חוקית, למקרה שתוריד בטעות תוכנות מטונפות..

תכונה מעניינת נוספת היא “לנסות & הכלי להחליט “, שמציב שטח מסוים בכונן הקשיח כסוג של הסגר לבדיקת תוכנות או קבצים לא בטוחים. אם משהו ישתבש, ההשפעות השליליות נסוגות ותוכל לאפס אותו בחזרה לאופן בו היה.

Acronis- נסה והחלטה

בתנאי שנרשמת לתכניות מתקדמות או פרימיום (עוד על כך בהמשך), תוכל גם להשתמש בתכונה “ארכיב” של Acronis. כל דבר שתכניס לארכיון יימחק מהמכשיר שלך כדי לפנות מקום, אך הוא עדיין יישאר גלוי בסייר הקבצים בדיוק כמו שהיה בדרך כלל, כל עוד אתה מחובר לאינטרנט.

למרות שפעם הצלחת לגבות חשבונות מדיה חברתית, כמו פייסבוק ואינסטגרם, פונקציה זו הוסרה מהפלטפורמה באוגוסט 2019.

סקירת תכונות תמונה אמיתיות של Acronis

לוגו של Acronis True Image 2020www.acronis.com

החל מ- 417 דולר לחודש עבור תכניות GBAll ללא הגבלה

גיבוי

מתזמן גיבוי

גיבוי רציף

גיבוי מצטבר

גיבוי מבוסס תמונה

גיבוי כונן חיצוני

גיבוי של NAS

גיבוי שרת

גיבוי היברידי

גיבוי מכשירים ניידים

גיבוי ללא הגבלה

התקנים ללא הגבלה

מהירות מצערת

העתקת קובץ ברמת חסימת

גיבוי רב-שלילי

לשחזר

שירות התאוששות שליחים

גישה לדפדפן

גישה לאפליקציה לנייד

גרסאות

שמירת קבצים נמחקה

אבטחה

הצפנה פרטית

הצפנה במנוחה

הצפנת מעבר
TLS

פרוטוקול הצפנה
AES 256 סיביות

אימות דו-גורמי

מרכזי נתונים מוקשחים

הגדרות שרת פרוקסי

תואם HIPPA

תמיכה

תמיכה 24/7

תמיכה בצ’אט חי

תמיכה טלפונית

תמיכת דוא”ל

פורום משתמשים

בסיס ידע

שונות

שיתוף קבצים

סנכרון מכשירים

ניסיון חינם
30

תמחור

Acronis True Image כולל מודל תמחור יוצא דופן במקצת, שכן חבילת הסטנדרט רק מחייבת לבצע תשלום חד פעמי, ואילו התוכניות המתקדמות והפרמיום פועלות כמנויים המחויבים על בסיס שנתי. למרות שזה יכול להיות קשה לעטוף את הראש סביב כל האפשרויות השונות, התמחור בפועל הוא סביר מאוד.

ענן התמונות האמיתי של Acronis פועל בעיקרו כשירות גיבוי בלתי מוגבל למספר מוגדר של מכשירים. אתה יכול לבצע גיבוי מלא מבוסס תמונה עבור מכשיר אחד, שלושה או חמישה, ללא קשר לגודל. 

בתנאי שאתה צריך לגבות מכשיר אחד בלבד, נקודת המחיר של $ 59.99 היא בערך בשווה לספקי גיבוי אחרים ללא הגבלה, כמו Backblaze ו- Carbonite. עדיף שתכנית הסטנדרט דורשת רק תשלום בודד ולא מנוי חוזר. 

למרות שאין לנו שום סיבה להאמין שאקרוניס תמשוך את השטיח מתחת ללקוחותיה, הפיאסקו האחרון הנוגע למנוי לכל החיים של זולץ אכן גורם לנו להיזהר מהצעות מסוג זה (קרא עוד על זה ב’ענן הענן ‘בפברואר).

עם זאת, אינך יכול לגבות קבצים או תיקיות בנפרד, כך שאם תרצה להיות בררני יותר בתהליך הגיבוי שלך, תצטרך לבחור בתוכנית המתקדמת או Premium..

בנוסף, למשתמשים מתקדמים ופרימיום יש אפשרות להגדיל את קיבולת האחסון בענן שלהם מעבר להקצאת ברירת המחדל. התוכנית המתקדמת כוללת 200 ג’יגה-בתים כברירת מחדל, אך אתה יכול להגדיל אותה ל 500 ג’יגה-בייט תמורת 20 $ נוספים לשנה.

אקרוניס-אחסון נוסף

בינתיים, משתמשי פרימיום מקבלים שטח אחסון של 1 TB הכלול בתוכנית שלהם ויש להם אפשרות להגדיל את זה ל- 2TB תמורת 40 $, 3TB עבור $ 80, 4TB עבור $ 120 או 5TB עבור $ 160.

Acronis True Image מציעה גם תקופת ניסיון בחינם מאוד נדיבה, המספקת לך שטח אחסון של 1 טרה-בתים למשך חודש שלם, ומעניקה לך המון הזדמנות להחליט אם אתה רוצה לשלם עבור השירות או לא..

קלות שימוש

מכיוון שהוא כל כך עמוס בתכונות, ניווט בלקוח השולחני של Acronis True Image יכול להיות עניין קצת מבלבל. הוסף לזה נטייה לפיגור כאשר משתמשים לוחצים על אלמנטים שונים של ממשק, ומקבלים פיסת תוכנה שיכולה להיות כאב לשימוש, במיוחד למשתמשים בפעם הראשונה..

לקוח שולחן העבודה – זמין עבור Windows XP ואילך ו- OS X 10.10 ואילך – מחולק לתשעה חלקים עיקריים המסודרים בתפריט בצד שמאל של החלון. הראשון הוא החלק “גיבוי”, בו אתה יכול לנהל ולבצע את הגיבוי שלך, לשנות את ההגדרות ולשחזר את הקבצים שלך מהשרת..

מדור Acronis-Backup

הבא הוא התפריט “ארכיונים”, שם תוכל לארגן את הקבצים שלך בארכיון, כלומר הם נמחקו מהמכשיר שלך אך נשארים נגישים באמצעות סייר הקבצים הרגיל..

מדור Acronis-Archives

הערך השלישי ברשימה הוא תכונת “הסנכרון”, שבה אתה יכול לייעד תיקיות ספציפיות לסנכרון בין מכשירים ועם ענן Acronis עצמו. זוהי תכונה הנפוצה יותר בשירותי אחסון בענן כמו Dropbox, והיא שימושית להפליא לוודא שיש לך גישה מיידית לקבצים חשובים במכשירים שלך..

קטע Acronis-Sync

הבא הוא תפריט “כלים”, שם נמצאים כל התכונות השונות שהוזכרו קודם לכן בסקירה שלנו – כגון הכלי לבניית מדיה להצלה, פונקצית ניקוי המערכת ותכונת אזור מאובטח Acronis -.

אקרוניס-כלי-מדור

לאחר תפריט הכלים הוא הלוח למערכת “הגנה אקטיבית”, שתוכל לאפשר ל- Acronis True Image לחסום תוכנות וקבצים המכילים תוכנת ransomware ו / או קוד המשתמש במכשיר שלך לביצוע cryptomining.

Acronis-Active-Protection

על ידי מעבר לכרטיסייה “פעילות”, אתה יכול לראות אם משהו הופסק, והכרטיסייה “ניהול תהליכים” מאפשרת לך לייעד תהליכים ספציפיים שצריך לצפות בהם ו / או לחסום אותם מלכתחילה..

Acronis-Account-Section

התפריט הבא למטה מעניק לך סקירה כללית על חשבונך, כולל תוכנית המנויים הנוכחית שלך וכמה שטח אתה משתמש. ההגדרות הכלליות נמצאות תחת תפריט זה, שם אתה יכול לשנות דברים כולל מצבים על בסיס סוללה, מיקום הגיבוי הנייד שלך והגדרות ההתראות..

Acronis-General-Settings

לבסוף, בפינה השמאלית התחתונה ישנם שני חלקים נוספים. הראשון הוא פשוט לשם שדרוג חשבונך, למקרה שאתה מרגיש שאתה זקוק ליותר מקום, והשני הוא מרכז עזרה בו תוכל לגשת לבסיס הידע, להפיק דוח מערכת או לשלוח משוב לחברה.

מדור עזרה-Acronis

כפי שציינו בקצרה בתחילת פרק זה, לקוח שולחן העבודה של Acronis True Image הוא, למרבה הצער, לפעמים איטי להפליא. בהזדמנויות מרובות לחצנו על כרטיסייה, רק כדי לחכות עד 10 עד 20 שניות לפני שהאפליקציה באמת הגיבה ולקחה אותנו למקום שאנחנו רוצים להגיע אליו.

זו בעיה ענקית מכיוון שהיא הופכת את הלקוח למתסכל למדי לשימוש, במיוחד כשאתה חדש בשירות ולא בדיוק הבנת היכן הכל נמצא.

Acronis זמין גם במערכות הפעלה סלולריות, עם אפליקציות שניתן להוריד הן בחנות האפליקציות iOS והן בחנות Google Play. האפליקציות לנייד פשוטות ונוחות לשימוש, במיוחד בהשוואה ללקוח השולחני המנופח, כי כל מה שאתה באמת יכול לעשות הוא להגדיר תוכנית גיבוי למכשיר הנייד שלך ולנהל גיבויים קיימים..

AcronisiOS-Main-Panel

למרות שיש לקוח אינטרנט זמין, הוא דליל להפליא. זה מורכב משלושה חלקים, המאפשרים להוריד ולמחוק גיבויים קיימים, לנהל קישורי שיתוף ולראות כמה שטח פנוי נשאר לכם.

Acronis-Web-Client

גיבוי קבצים & שיקום

זה כנראה הקריטריון החשוב ביותר לשירות גיבוי מקוון. למרבה המזל, תהליך הגיבוי והשחזור עצמו מהווה את ליבת הפונקציונליות של Acronis True Image וזה תחום בו הוא מצליח. ניתן לגבות כל מיני מכשירים, ממכשירים ניידים לשרתים שלמים וניתנת לך שפע אפשרויות כיצד לבצע את התהליך.

עם Acronis, אתה יכול לבחור לגבות קבצים ותיקיות בודדים, או לבצע גיבוי מלא של תמונת מערכת של כל המכשיר שלך. אתה יכול להגדיר את זה לקרות בלוח זמנים, שיכול להיות מדי יום, שבועי, חודשי או באופן רציף, כלומר הלקוח בודק כל חמש דקות כדי לבדוק אם בוצעו שינויים כלשהם בקבצים שבחרת..

Acronis-Select-Source

הגיבויים נעשים באמצעות אלגוריתם ברמת חסימת, מה שאומר שהלקוח לא יבזבז את החיבור או משאבי המערכת שלך בהעלאת כל הקובץ שהשתנה. במקום זאת, הוא יסרוק אחר השינויים המדויקים ויועלה רק את החלקים ששונו.

לוח זמנים של Acronis

בנוסף למחשב השולחני שלך, אתה יכול גם שרתי גיבוי, מכשירי NAS, כוננים חיצוניים וטלפונים ניידים. ב- iOS אתה יכול לגבות את התמונות, הסרטונים, אנשי הקשר, לוחות השנה והתזכורות שלך, בעוד שאפליקציית Android מאפשרת לך גם לגבות הודעות טקסט..

Acronis-New-iOS-Backup

אם ברצונך לשמור עותק מקומי של הגיבוי שלך שימושי, Acronis נותנת לך את האפשרות (כאשר אתה מגדיר לראשונה את הגיבוי שלך) לבחור מיקום במכשיר הנוכחי שלך או בכונן חיצוני מחובר, במקום ענן Acronis. למרות שהמידע שלך אמור להיות בטוח לחלוטין בענן, זה מספק רמה יתירה נוספת, למקרה.

יעד-אקרוניס

מבחינת גרסאות, Acronis יכולה לשמור על גרסה ישנה של קובץ שהשתנה למשך זמן בלתי מוגבל, או שתוכל להגדיר ללקוח למחוק כל גרסת עבר שהגיעה לגיל מוגדר. כברירת מחדל זה שישה חודשים, אך אתה יכול להשבית את זה לחלוטין אם אתה רוצה.

גרסת Acronis

התהליך בפועל של הגדרת תוכנית הגיבוי שלך הוא פשוט. כל שעליך לעשות הוא ללחוץ על כפתור “הוסף גיבוי” בחלק הגיבוי של לקוח שולחן העבודה. אז אתה יכול להחליט מה ברצונך לגבות ואיפה אתה רוצה שהוא יאוחסן. 

Acronis-Add-Backup

על ידי לחיצה על כפתור “אפשרויות” בתצוגה זו, אתה יכול להחליט את לוח הזמנים, לאפשר קידוד פרטי להגנה מוגברת ולהגדיר אי הכללות על סמך סוגי קבצים או מיקום. 

אתה יכול גם לבחור באיזה מרכז נתונים הקבצים שלך יאוחסנו, להגדיר מצערת כדי להקטין את השפעת התוכנה על החיבור שלך ולהחליט כמה זמן תרצה לשמור על גרסה ישנה או קובץ שנמחק..

Acronis-אי הכללות

למרבה הצער אין אפשרות לרב-גיזום, וזה משהו שאתה מקבל עם מספר מתחרים, כמו Cloudberry ו- BigMIND Home. אין גם שירות שחזור שליחים (כלומר משלוח של מכשיר פיזי בעת שחזור גיבוי), כך שאם אתה מתכנן לשחזר גיבויים ענקיים דרך חיבור איטי, אולי כדאי לך לשקול IDrive במקום זאת.

מהירות

מהירות היא היבט קריטי בשירותי הגיבוי, בהתחשב בכך שלרוב המשתמשים מגבים כמויות גדולות של נתונים. עם שירות איטי, פירוש הדבר יכול להיות ימים ואף שבועות של העלאת קבצים. 

זה נכון במיוחד לגיבוי הראשוני או להעלאת תמונת מערכת מלאה, שבה גודל ההעלאה יכול בקלות להיות גדול למדי. כפי שתוכלו לראות, Acronis True Image כולל מהירויות מצוינות הן במהלך העלאות וההורדות.

לצורך הבדיקה העלינו תיקיה בגודל 3.51 ג’יגה-בייט המכילה כמה סוגי קבצים שונים, כולל וידאו, טקסט ותמונות. לחיבור ששימש למבחן היה מהירות ההורדה וההעלאה של 25 מגהביט לשנייה. 

בעוד שבתיאוריה פירוש הדבר שההעלאה וההורדה עשויים להסתיים בעוד כעשרים דקות, אנו רוצים יותר לראות כיצד הם נכנסים בערך שעה עד שעה וחצי.

ניסיון ראשון אחר ניסיון שני
העלה1:43:000:57:001:20:00
הורד1:25:001:41:001:33:00

כפי שאתה יכול לראות, תוצאות אלה נופלות באופן מדויק מהציפיות שלנו, כאשר העלאה השנייה שלנו אכן מתפקדת אפילו יותר טוב ממה שציפינו. 

Acronis-Data-Center-Map

הגיבויים שלנו בוצעו באסיה, כלומר העלנו את הקבצים שלנו למרכז הנתונים בסינגפור. למרות שזה קרוב אלינו גיאוגרפית, הוא עדיין רחוק יותר ממרכזי הנתונים באירופה ומרכזי צפון אמריקה ללקוחות באזורים אלה. 

משמעות הדבר היא שאם אתה ממוקם, למשל, בחוף המזרחי של ארה”ב או במערב אירופה, עליך לחוות תוצאות טובות עוד יותר. 

אבטחה

בהתחשב בכך שלספקי הגיבוי מופקדים מידע רגיש פוטנציאלי, חובה ששירותי גיבוי כלשהם ינקטו צעדים משמעותיים בכדי להבטיח את ביטחונו.. 

בין אם מדובר בניהול איומים וירטואליים בצורה של פושעי רשת או סכנות מוחשיות יותר, כמו גניבה פיזית ואסונות טבע, Acronis עושה כל שביכולתה כדי לוודא שהמידע שלך בטוח בידיו..

מבחינת איומים וירטואליים, Acronis True Image משתמש בהצפנת AES 256-ביט כדי לאבטח את הנתונים שלך ו- TLS כדי לוודא שאיש לא ימצא אותם במעבר (המכונה התקפה של אדם באמצע).. 

זה מצוין, במיוחד מכיוון שאפשר להפוך את ההצפנה לפרטית לחלוטין. המשמעות היא שאפילו Acronis עצמה לא תוכל להסתכל על הקבצים שלך. אם ברצונך להיכנס לעניינים הנוקבים של נושא זה, בדוק את תיאור ההצפנה שלנו כדי ללמוד את כל מה שאתה צריך לדעת.

Acronis-הצפנה פרטית

עם זאת, חשוב לזכור שאם תאפשר הצפנה פרטית, Acronis לא תוכל לשחזר את הסיסמה שלך, אם תשכח אותה. לפיכך, כדאי להתאים אותו לאחד ממנהלי הסיסמאות הטובים ביותר כדי להבטיח שלא תאבד גישה לצמיתות לצמיתות.

למרבה הצער, אין אפשרות לאימות דו-גורמי, מה שהיה יכול להיות שכבת אבטחה נוספת ונחמדה. אם זה קריטי עבורך, שקול במקום זאת CloudAlly.

בצד הפיזי של הדברים, במרכזי המידע של החברה יש אנשי אבטחה באתר 24/7, כמו גם סריקות אבטחה ביומטריות ומעקב וידיאו השומר על יומני במשך 90 יום. יש לו גם מערכות שמטרתן לפקח ולשלוט על לחות וטמפרטורה, כמו גם גנרטורים לגיבוי שיכולים לפעול עד 48 שעות, במקרה של הפסקת חשמל..

פרטיות

פרטיות היא תחום נוסף בו Acronis True Image מצליח מאוד. ההצפנה הפרטית שלו, מיקומי מרכז הנתונים הגמישים ומדיניות הפרטיות הברורה והתמציתית הם כולם חלק מכך, כמו גם עמידה בכמה תקנות, כמו GDPR.

כאמור, הוא מספק הגנה באמצעות קידוד פרטי AES 256 סיביות, וזה מצוין מכיוון שזה אומר שהחברה לא יכולה לגשת לקבצים שלך גם אם היא רוצה. 

עם זאת, הוא אוסף כמה מידע אישי בסיסי, כולל שמך, כתובת הדוא”ל וכן הלאה. על פי הצהרת הפרטיות שלה, מידע זה משותף רק עם שותפים מהימנים, כגון ספקים או משווקים, או בהתאם לחוק..

הצהרת פרטיות על Acronis

כשאתה מגדיר את תוכנית הגיבוי שלך לראשונה עם התוכנה, הלקוח יבחר את מרכז הנתונים הקרוב ביותר למיקומך. אם מסיבה כלשהי תרצה שהמידע שלך יאוחסן במקום אחר, תוכל לשנות זאת בקלות בתהליך ההגדרה הראשוני. עם זאת, ברגע שנוצר הגיבוי, אין חזרה.

Acronis-Pick-Data-Center

יש לך הרבה אפשרויות לבחירה בהקשר זה, שכן Acronis True Image משתמשת במרכזי נתונים בארה”ב, בריטניה, אירופה (גרמניה, שוויץ וצרפת), יפן, סינגפור ואוסטרליה.. 

זה עומד בניגוד מוחלט לשירותי גיבוי רבים אחרים, כמו IDrive, כאשר האפשרות היחידה היא מרכז נתונים שממוקם בארה”ב, שהיא מדינה הידועה לשמצה בגלל חוקי הפרטיות הדיגיטליים הגרועים שלה..

כאמור, החברה עומדת בתקן GDPR, כמו גם לשלל מסגרות רגולטוריות אחרות, כגון HIPAA, ותקני השמדת נתונים שונים, כמו VSITR הגרמני..

שירות לקוחות

בהתחשב באופי הקריטי של שירותי הגיבוי, חשוב שהם יציעו כמה דרכים שונות לתמיכה בלקוחות, כמו גם רמה גבוהה של היענות כשאתם פונים אליהם עם בעיה. Acronis מפוצץ אותה מהמים בקטגוריה זו, מכיוון שישנן דרכים רבות לקבל עזרה – במספר שפות שונות – עם מוצריה..

ראשית, יש בסיס ידע נרחב הכולל את כל הבעיות הנפוצות ביותר ואת הפתרונות שלהן. זהו השלב הראשון בכל תהליך פתרון בעיות, ומידע הידע קל לניווט כך שתוכלו לגלות במהירות כיצד לפתור את הבעיה שיש לכם..

Acronis-Knowledge Base

אם בסיס הידע אינו מסוגל לעזור, אתה יכול לפנות לפורום, שם תוכל לפנות למשתמשים אחרים כדי לבדוק אם הם חוו בעיה דומה וכיצד ניתן לפתור אותה.

פורום Acronis

אם אתה עדיין לא מצליח למצוא פיתרון לבעיה שלך, יש כמה דרכים לפנות ישירות למחלקת התמיכה. אתה יכול לשלוח כרטיס אימייל – אותו בדקנו וקיבלנו תגובה בפחות מ- 24 שעות – או ליצור קשר עם מחלקת התמיכה בזמן אמת דרך אפשרות הצ’אט החי, הזמינה 24/7.

Acronis-Support-Chat

אפשרויות אלה אינן זמינות רק באנגלית (ברור), אלא גם במנדרינית, גרמנית, ספרדית, צרפתית ואיטלקית. לרוע המזל אין מספר טלפון שאליו אתה יכול להתקשר, אך זה כמעט ולא הכרחי, בהתחשב בכל שאר האפשרויות שיש לך לתמיכה.

פסק הדין

עם זאת הגענו לסוף הבדיקה שלנו. ללא ספק אפשרות חזקה לגיבויים מקוונים, Acronis בכל זאת נעצרת על ידי לקוח השולחן העמוס והלא פעם לאט. עם זאת, היא מבצעת את המשימה העיקרית שלה – גיבוי הנתונים שלך – טוב מאוד, הכוללת מהירות מעולה, אבטחה ופרטיות וכן שירות לקוחות מהשורה הראשונה..

מה חשבת על הסקירה שלנו? האם אתה מסכים שהלקוח האיטי והמעוצב יתר גורר את מה שאחרת שירות גיבוי מעולה ומחיר סביר, או שאתה חושב שמספר הפיצ’רים מאפשר פיסת תוכנה נפוחה? ספרו לנו בתגובות למטה. תודה שקראת.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map