סקירת דיסק ג’ונגל – עדכון 2020

סקירת דיסק של ג’ונגל

דיסק הג’ונגל מהיר ומבצע את העבודה, אך פשוט אינו מציע את התכונות או חווית המשתמש של ספקי הגיבוי המובילים שלנו. עם זאת, זה די זול, לכן הקפד לבדוק את סקירת דיסק הג’ונגל המלאה שלנו.


ביקורות הגיבוי המקוונות הטובות ביותר

משתמשים עסקיים שאינם רוצים לשלם עבור שטח גיבוי שאינם זקוקים להם, צריכים להרגיש בבית באמצעות Jungle Disk. זוהי אלטרנטיבה עסקית טובה לפתרונות כמו קרבוניט ו- IDrive, אך כזו שאינה חסרת בעיות.

השם בא מהעובדה שהוא במקור רק הצטרף לשירותי האינטרנט של אמזון. כעת, דיסק הג’ונגל מציע גם אחסון של Google Cloud, יחד עם האפשרות לבחור בין מיקומי מרכז הנתונים.

שירותי האינטרנט של אמזון ו- Google Cloud מעניקים לג’ונגל דיסק יתרון מהיר על פני חלק מהתחרות שלו, אך הוא אינו יכול להתחרות עם CloudBerry Backup, שיכול להתחבר ליותר מ -60 שירותי ענן. אם זה מושך, קרא את סקירת הגיבוי של CloudBerry. חוויית המשתמש המורכבת של ג’ונגל דיסק מונעת ממנו לדירוג גם בין הגיבוי המקוון הטוב ביותר לעסקים.

עם זאת, ל- Jungle Disk יש תכונות לטובתו, כולל היכולת לגבות שרתים והתקני אחסון המחוברים לרשת. זה גם זול ומהיר.

אם זה מעורר את העניין שלך, המשיך איתנו כי אנו הולכים לדבר על הפרטים בסקירה הזו של דיסק הג’ונגל. נדבר על תכונות, עלויות, אבטחה וניסיון כללי שיעזרו לך להחליט אם דיסק הג’ונגל מתאים לעסק שלך. אם לא, עיין ברשימת הגיבוי המקוונת הטובה ביותר שלנו לקבלת אפשרויות אחרות.

חלופות לדיסק הג’ונגל

חוזק & חולשות

תכונות

Jungle Disk הוא שירות גיבוי מקוון המכוון למשתמשים עסקיים. אתה יכול להשתמש בו כדי לאחסן קבצים בענן לצורך גיבוי מחשב ושרת. קרא את המאמר הטוב ביותר לגיבוי שרתים שלנו עבור חלופות.

נוסף על כך, אתה יכול להשתמש ב- Jungle Disk כדי לגבות נתונים ממכשירי USB, כגון כוננים קשיחים חיצוניים ומכשירי NAS. התכונות האחרות של ג’ונגל דיסק כוללות תזמון גיבוי ומצערת, המאפשרת לך לשלוט במהירויות ההעלאה וההורדה.

Jungle Disk רוכש שטח אחסון מאמזון S3 ו- Google Cloud Storage, כך שתוכל לאחסן את הנתונים שלך על אחד מהם. קרא את סקירת Google Cloud Storage שלנו למידע נוסף עליו. ככל שתוכלו לבחור יותר מיקומי שרת טובים יותר מכיוון שזה אומר מהירויות גיבוי מהירות יותר. תוכל ללמוד עוד על הפיתרון של אמזון בסקירת Amazon S3 שלנו.

Jungle Disk מאפשר לך לגבות את כל החשבונות שלך לדיסק אחד או ליצור דיסקים נפרדים עבור כל משתמש.

אתה יכול להשתמש באפליקציית הסמארטפון שלה כדי לגבות וידאו, תמונות, שמע וקבצים אחרים, כמו גם אנשי הקשר שלך. באופן מפתיע, הוא יכול גם לגבות קבצים משירותי אחסון בענן שיש לכם בטלפון, כולל גוגל דרייב, pCloud, Dropbox ו- MEGA.

ג'ונגל-דיסק-צור-דיסק חדש

מכיוון שזה פיתרון עסקי, דיסק הג’ונגל מאפשר לך לנהל משתמשים וההרשאות שלהם.

שיתוף קבצים בג’ונגל

Jungle Disk מספק את היכולת לשתף את הקבצים, התיקיות וכונני הרשת המגובים שלך. אתה יכול לשתף קובץ ממערכת הקבצים שלך על ידי לחיצה ימנית עליו ובחירה “שתף עם דיסק הג’ונגל.” ההעלאה תתחיל ועמוד עם קישור שיתוף ייפתח בסיום. אתה יכול לעשות את אותו הדבר מממשק האינטרנט. שים לב כי אינך יכול לשתף קבצים גדולים מ- 5GB.

שיתוף הקבצים של דיסק הג’ונגל הוא מבושל ואינו יכול להתחרות בכלים אחרים, כגון אלה שיש לנו במדריך הטוב ביותר לסנכרון קבצים ארגוניים ובמדריכי ספקי השיתוף..

תכונות אחרות כוללות גרסאות הצפנה פרטיות מקצה לקצה, סינכרון ושיתוף, שהן חיוניות לפיתרון גיבוי טוב..

גרסאות מאפשרות לך לאחזר גרסאות קודמות של קבצים. זה שימושי אם אתה מבצע טעות או נופל טרף לתוכנות ransom. Jungle Disk מאפשר לך לציין את מספר הימים שבהם הוא אמור לשמור על גרסאות ישנות יותר וקבצים שנמחקו לפני שפג תוקפם. אם תבטל את הסימון של אפשרות זו, היא תשמור את הגיבויים הישנים ואת הקבצים שנמחקו ללא הגבלת זמן.

סנכרון דיסק ג’ונגל

ג’ונגל דיסק מאפשר לך להשתמש בסנכרון, כלומר אתה יכול לסנכרן קבצים בין מכשירים. זה מאפשר לך לערוך קובץ במכשיר אחד ולראות שינויים בכל המכשירים המחוברים לחשבון דיסק הג’ונגל שלך בזמן אמת כמעט בזמן אמת.

בדומה לשיתוף, היקף הסנכרון מוגבל. Jungle Disk ממליץ שלא לסנכרן תיקיות שגדולות מ- 10GB ויש בהן יותר ממאה,000 קבצים. כדי להשתמש בסנכרון, עליך ליצור ולהגדיר תיקיית סינכרון, שהיא מייגעת. עם זאת, הגישה מאפשרת לבצע אי הכללה של קבצים שאינך רוצה לסנכרן על ידי בחירת סוגי הקבצים שלהם.

אין דרך ליצור גיבויים לתמונות בדיסק, כך שאם אתה רוצה לעשות זאת, קרא את מערך שירותי הגיבוי הטוב ביותר מבוסס-התמונה שלנו. בנוסף, אין גיבוי רציף, אשר יפעיל את תהליך הגיבוי בכל פעם שהוספת לקבצים בתיקיות המגובות שלך או שינית אותם. תוכל ללמוד עוד על תכונות הגיבוי בספריית הגיבוי המקוונת שלנו.

תמחור

דיסק הג’ונגל יכול להכיל שניים עד 250 משתמשים. זה גובה 4 דולר לרישיון בגיבוי מחשב. כל משתמש מקבל העברת נתונים ללא הגבלה וגיבוי של 10 ג’יגה בייט בחינם. מכיוון שמספר המשתמשים המינימלי שיכול להיות לכם הוא שניים עליכם לשלם 8 דולר לפחות לחודש.

זו נקודת התחלה טובה עבור מרבית העסקים, אך העלויות יכולות לעלות במהירות. הסיבה לכך היא שאחרי שאתה משתמש בשטח הגיבוי החופשי שלך ב- 10 ג’יגה-בייט, כל ג’יגה-בייט נוסף הוא 15 סנט. זה נהדר שהתמחור מוגדר, אם כי אתה משלם רק עבור מה שאתה משתמש במקום לקנות שטח שאולי אינך זקוק לו בתעריף אחיד.

יש גם תוכנית מנוי שמספקת גיבוי לשרתי Windows ו- Linux. זה עולה 5 דולר לרישיון. אתה מקבל 10GB בחינם ויש תשלום של 15 סנט עבור כל ג’יגה-בייט נוסף לאחר מכן.

לג’ונגל דיסק יש תקופת ניסיון בחינם למשך 30 יום, אך עליכם לבקש זאת באמצעות דואר אלקטרוני. אתה יכול להירשם בכוחות עצמך ולעשות שימוש בערבות החזר הכספים של 30 יום אם דיסק הג’ונגל לא מתאים לך.

קלות שימוש

לקוחות שולחן העבודה של ג’ונגל עובדים על Windows, macOS ו- Linux ולקוח השרת זמין עבור Windows ו- Linux. ניתן להשתמש באפליקציות סמארטפון באנדרואיד ו- iOS.

משתמשים בג'ונגל-דיסק-להוסיף

לאחר שתיצור את חשבונך, תצטרך ליצור דומיין מותאם אישית עבור חשבון האב שלך, שיאפשר לך להוסיף משתמשים. התחום חייב להיות בפורמט של yourdomain.myjungledisk.com. צ’אט חי זמין עבורך כשאתה מגדיר את הדומיין שלך, וזה נגיעה נחמדה.

השלב הבא שלך הוא להוסיף משתמש אחד לכל רישיון שרכשת. בזמן שאתה מוסיף משתמשים, אתה יכול לתייג אותם בתגים מיוחדים שבהם תוכל להשתמש בהמשך כדי ליצור דוחות שימוש. אתה יכול להוסיף תגיות כמו “מכירות”, “שיווק” או “פיתוח.”

הגדרת ג'ונגל-דיסק

לאחר שתגדיר את חשבונות המשתמש שלך, המשתמשים שלך צריכים להתקין את הלקוח עבור מערכת ההפעלה שלהם. אשף ההתקנה ינחה אותם דרך השלבים, אך התהליך מבלבל מכיוון שהם יצטרכו להתחבר לדיסק מקוון ולהגדיר תיקיות סינכרון וכונן רשת, דבר שאינו תקין לגיבוי מקוון..

לאחר מכן, לאחר שתפעיל מחדש את המחשב, האשף ידריך אותך בהגדרת תוכנית הגיבוי. נדבר על כך יותר בסעיף הבא. באפשרותך להשתמש בלקוח האינטרנט של ג’ונגל לניהול משתמשים נוסף על ידי גישה לדוחות שימוש וגיבוי.

ג'ונגל-דיסק-ווב

אתה יכול לגשת לדיסק המקוון שלך דרך לקוח האינטרנט. זה קל לשימוש. הצד השמאלי מראה את היררכיית הקבצים שלך והצד הימני מציג את הקבצים. ניתן לבצע פעולות מהתפריט שבראש. הם עובדים מצוין, אבל הם איטיים.

ג'ונגל-דיסק-נייד

אפליקציית הסמארטפון מאפשרת לך לגשת לנתונים שגיבו מהמכשירים שלך. זה מציג גם את הנתונים המסונכרנים שלך. האפליקציה יעילה ואינטואיטיבית כך שלא יהיו לך בעיות בה. יש לו דירוג של 4 כוכבים בחנות Google Play ומעל 1,000 הורדות.

דיסק הג’ונגל מורכב יותר לשימוש מאשר פתרונות הגדרה חד פעמיים כמו Backblaze. אם זה מה שאתה רוצה, קרא את הסקירה העסקית של Backblaze שלנו. אתה זקוק לזמן כדי להקים את דיסק הג’ונגל ולבחון אותו, וגם אז, לא תמיד ברור מה יוצא לך מזה. חווית המשתמש תפיק תועלת מעדכון.

גיבוי קבצים & שיקום

כדי ליצור גיבוי, המשתמשים שלך יצטרכו להיכנס לקבוצת העבודה שלך עם האישורים שהגדרת להם ולתחום הדיסק שלך. בשלב הבא הם יצטרכו לבחור תיקיות מהמחשב שלהם לגיבוי.

ג’ונגל דיסק מספק רשימה של תיקיות נפוצות שתוכל לכלול, כגון “שולחן עבודה”, “מסמכים”, “תמונות”, “מוזיקה” ועוד, אך תוכלו גם לבחור אחרים. אם לא תבחר באף אחת מהתיקיות האלה עליך ליצור תוכנית גיבוי ידנית. כך גם בעריכת הגיבוי הקיים שלך.

ג'ונגל-דיסק-התחל-גיבוי

ראשית, עליך ללחוץ על כפתור “הגדרת התצורה”. לאחר מכן בחר בדיסק המקוון שאליו ברצונך להעלות ועבר בהיררכיית הכספת של הגיבוי עד שתגיע לאפשרות “מה לגיבוי”. כשתלחץ עליו תראה שתוכל להוסיף או לשנות תיקיות גיבוי או למחוק אותן.

ג'ונגל-דיסק-להוסיף-גיבוי

השלב הבא מחייב הגדרת לוח זמנים לגיבוי. ברירת המחדל היא גיבוי אחד ליום, אך אתה יכול לגרום לו לפעול בתדירות גבוהה ככל חמש דקות. זה הדיסק הג’ונגל הקרוב ביותר לגיבוי רציף. יש גם אפשרות לגיבוי ידני.

לאחר מכן תוכל ליצור את הדיסק הפרטי שלך, אם יש לך הרשאה, וכן ליצור תיקיות סינכרון ושיתופי רשת. בסך הכל, תהליך הגיבוי אינו קשה, אך גם אינו ידידותי למשתמש.

שחזור ג'ונגל-דיסק

באפשרותך להתחיל את תהליך השחזור מלקוח שולחן העבודה על ידי לחיצה על “שחזור” בתפריט הדיסק המקוון. זה יפתח חלון “לשחזר קבצים” שמאפשר לבחור לאילו קבצים ברצונך לשחזר ואיפה תרצה לשחזר אותם. אתה יכול לשחזר אותם למיקומם המקורי או למיקום חדש. יש גם אפשרות לשחזר גרסאות קבצים קודמות שנעשו בגיבויים קודמים.

בנוסף ללקוח השולחני, אתה יכול להשתמש בלקוח האינטרנט או באפליקציית הנייד כדי להוריד קבצים.

מהירות

גיבויים ראשוניים יכולים לארוך זמן רב. כמה זמן לוקח להם תלוי בעיקר בספק שירותי האינטרנט שלך וכמה אתה קרוב לשרת. עם דיסק ג’ונגל, רוב הסיכויים שאתה תהיה קרוב לאחד מכיוון שהוא מסתמך על התשתיות של אמזון וגוגל, הפרוסות ברחבי העולם.

כדי לבדוק את מהירויות דיסק הג’ונגל, ביצענו מספר העלאות והורדות באמצעות תיקיה עם רוכסן של 1 ג’יגה-בייט. ערכנו את הבדיקות שלנו באמצעות חיבור אתרנט בבלגרד, סרביה, עם מהירות העלאה של 10 מגה-ביט לשנייה ומהירות הורדה של 31 מגה-ביט לשנייה.

במהירויות אלה, חישבנו שעשוי לקחת בערך 14 דקות להעלות את תיקיית הבדיקה שלנו וקצת יותר מארבע דקות כדי להוריד אותה ללא תקורה..

ניסיון ראשון: ניסיון שני: ממוצע:
זמן העלאה:00:32:0000:31:4200:31:51
זמן הורדה:00:05:1200:05:1600:05:14

מהירויות ההעלאה היו בסדר מכיוון שהם היו בממוצע 31 דקות ו 51 שניות. אמנם, זה אמור להיות קרוב ל 14 דקות, אך לשם השוואה, שירותים רבים נמשכים כמעט שעה. זמן ההורדה הממוצע היה טוב בהרבה בחמש דקות ו -14 שניות, וזה קרוב למה שציפינו.

מצערת ג'ונגל-דיסק

אם דיסק הג’ונגל יפריע לעבודה שלך, אתה יכול להצער אותה. לשם כך, פתחו את חלון התצורה, לחצו על “הגדרות האפליקציה” ובחרו “הגבלת רוחב הפס.” מרבית השירותים מאפשרים לך לציין את גבולות רוחב הפס להעלאה ולהורדה, אך דיסק הג’ונגל מאפשר לך גם להגדיר את הזמן שעליו לאכוף אותם..

עם זאת, מניסיוננו, המצערת לא הייתה הכרחית מכיוון שהגיבוי שלנו לא מנע מאיתנו להשתמש אחרת במחשב שלנו.

מצד שני, אם מהירות ההעברה שלך איטית אתה יכול לאפשר את האפשרות “ביצוע מיטוב לחיבור רוחב פס גבוה”. ג’ונגל דיסק ממליץ לך להפעיל אותו רק אם מהירות ההעלאה שלך גבוהה מ- 2 מגהביט לשנייה. ערכנו את הבדיקות שלנו בלעדיו.

אבטחה

Jungle Disk משתמש בהצפנת AES 256 סיביות כדי לאבטח את הקבצים שלך במעבר ובמנוחה בשרתים שלו. זהו אחד מאלגוריתמי ההצפנה החזקים ביותר, כפי שמעידים אותו בשימוש על ידי בנקים ומשרדי ממשלה. ככל הידוע, איש לא הצליח לפצח את זה.

Jungle Disk מאפשר לך להיאחז במפתח ההצפנה שלך, כלומר אתה מקבל את היתרון של הצפנת ידע אפס. זה אומר שרק אתה תוכל לפענח את הקבצים שלך ולקרוא אותם. פירוש הדבר הוא גם ש- Jungle Disk לא יוכל לאפס את הסיסמה שלך אם תאבד אותה. וודא שאתה זוכר אותו, רשום אותו או השתמש באחד ממנהלי הסיסמאות הטובים ביותר כדי לאחסן אותו.

פרוטוקול TLS מגן גם על קבצים במעבר מפני התקפות איש באמצע ואיומים אחרים העלולים לכוון את הקבצים שלך במהלך העברה לשרת..

עד כמה הנתונים שלך יהיו מאובטחים במרכז הנתונים תלוי בספק הענן שתבחר. במרכזי הנתונים של גוגל יש כרטיסי גישה אלקטרוניים מעוצבים בהתאמה אישית, אזעקות, גלאי מתכות ועוד. הם גם מנוטרים 24/7.

מערכות כוח מיותרות מבטיחות שמרכזי נתונים יפעלו ללא הפרעה. בנוסף, מערכות קירור שומרות על טמפרטורת עבודה אופטימלית. יש גם ציוד העוסק באש ובאיומים סביבתיים אחרים. החברה פרסמה נייר לבן בנושא אבטחה אם תרצה ללמוד עוד.

מרכזי הנתונים של אמזון עוברים ביקורות של צד שלישי ומגבילים גישה רק לאנשים עם סיבה מוצדקת להיות שם. מעקב וידאו, איתור פריצות ויומני גישה עוזרים להגן על הנכס מפני גישה לא רצויה.

מערכות מים, חשמל ומערכות אחרות מתוכננות עם יתירות, כך שפעולות רצופות ימשיכו לרוץ במצב חירום. בנוסף, מתקנים יכולים לעמוד בשריפות, שיטפונות ואסונות סביבתיים אחרים. תוכל לקרוא עוד על אבטחת מרכז הנתונים של אמזון כאן.

דיסק הג’ונגל אינו תומך באימות דו-גורמי, מה שיעזור להגן על אישוריך. עם זאת, מנהלי חשבונות יכולים להיכנס ללוח הבקרה של דיסק הג’ונגל באמצעות חשבון Google שלהם, אשר אכן תומך בכך.

לג’ונגל דיסק יש את מרבית מאפייני האבטחה שאנו רוצים לראות בנוגע להגנה מפני גיבוי, לכן אל תדאגו לגבי הנתונים שלכם.

פרטיות

בחלק העליון של מדיניות הפרטיות שלה, ג’ונגל דיסק אומר שהוא לא יציג את הקבצים שאתה מעלה, מוריד או שומר באמצעותו. כמו כן נכתב שהוא לא יפקח ולא יחשוף מידע על הקבצים שלך ללא הסכמתך אלא אם כן זה בהתאם למדיניות הפרטיות ותנאי השירות..

משמעות הדבר היא ש- Jungle Disk מגביל את הגישה למידע אישי לעובדיו, לקבלנים ולסוכנים הזקוקים לדעת את המידע הזה כדי להפעיל את שירותיו. גישה זו נפוצה בקרב שירותי ענן. בנוסף, אם אותם אנשים משתמשים לרעה בזכויות הגישה שלהם, הם עשויים להיות נתונים למשמעת ולהעמדה לדין פלילי.

ג’ונגל דיסק נוקט גם באמצעים למניעת גישה בלתי מורשית לשינוי, חשיפה או הרס נתונים או לא מורשים. הם כוללים ביקורת נתונים פנימית, נהלי אחסון ועיבוד ומאמצי אבטחה.

זה לא מספיק הגנה מפני אנשים זדוניים, לכן אנו ממליצים לטפל במפתח הפרטי שלך, שיבטיח שהצפנה פרטית תגן על הקבצים שלך מעיניים סקרניות..

טוב שג’ונגל דיסק מבטיח לא למכור או לשווק את כתובות הדוא”ל של המשתמשים או מידע אישי אחר לצדדים שלישיים.

ג’ונגל דיסק אוסף מידע כשאתה נרשם לשירותיו. הוא לא ישתמש במידע זה למטרה אחרת מלבד הסיבה שהוא נאסף אלא אם כן אתה נותן את רשותך. זה גם עוקב אחר פרמטרים שונים של נתונים שהועברו לתכונות תמיכה, כמו דוחות על רוחב פס, שימוש באחסון ומדדים אחרים.

זכויותיך בדיסק הג’ונגל

Jungle Disk מאפשר לשנות את חשבונך כדי לתקן או לעדכן את המידע שמסרת לשירות.

אם תבטל את חשבונך דיסק הג’ונגל עשוי לשמור את הנתונים האישיים שלך ומידע אחר בארכיון או בגיבוי שלו. זה מדאיג, בלשון המעטה, מכיוון שאתה לא יכול להיות בטוח שג’ונגל דיסק ימחק את הנתונים שלך.

עם זאת, אם אתה אזרח האיחוד האירופי וסיפקת ל- Jungle Disk את הנתונים האישיים שלך במקום מידע עסקי, אתה יכול לשלוח בקשה למחיקתם באמצעות שליחת דוא”ל [מוגן בדוא”ל] עם “GDPR” בשורת הנושא. אם אינך מכיר את התקנה הכללית להגנת נתונים, קרא את מדריך ה- GDPR שלנו.

תמיכה

בסיס ידע של ג'ונגל-דיסק

כשאתה פוגע בשימוש בג’ונגל דיסק, האפשרות הראשונה והמהירה ביותר שלך היא להשתמש בבסיס הידע כדי לפתור את הבעיה שלך. אתה יכול לחפש תשובה לבעיה שלך או לדפדף במאמרים הנפוצים ביותר. למאמרים צילומי מסך רבים וקל לביצוע.

אם הם לא עוזרים, עליך ליצור קשר עם התמיכה בשידור חי של ג’ונגל דיסק, אך אתה יכול לעשות זאת רק בימים שני עד שישי, 8 בערב עד 17:00, זמן תקן מרכזי. התמיכה היא בטלפון במקום צ’אט.

אם אתה מעדיף להימנע מדבר, אתה יכול גם להגיש בקשה לצוות התמיכה של ג’ונגל דיסק באמצעות טופס מקוון או שליחת דוא”ל ל- [email protection]. בדקנו את זמני התמיכה בדוא”ל על ידי שאלת שאלות וקיבלנו תגובה תוך שעתיים או, במקרה מאוחר יותר, מספר דקות. עם זאת, זמני התגובה תלויים בזמן שתיצור קשר עם צוות התמיכה. התשובות היו מועילות והם אפילו סיפקו קישורים למידע נוסף.

פסק הדין

משתמשים שלא מפריע להם לחווית משתמש מורכבת יגלו כי דיסק הג’ונגל אינו יקר, הוא בעל אבטחה חזקה ויכולים לגבות את השרתים ומכשירי ה- NAS שלך. יש לו גם גרסאות ללא הגבלה ושמירת קבצים שנמחקו. נוסף על כך, יש לו תכונות סינכרון ושיתוף, גם אם פונקציות מגוונות.

נחמד שתוכלו לבחור בין שימוש ב- Amazon S3 או ב- Google Cloud Storage כדי לארח את הקבצים שלכם. זה, יחד עם הצפנה פרטית, ישמור על קבצי העסק שלך.

ועדיין, דיסק הג’ונגל אינו מרגיש מלוטש או עשיר עם תכונות כמו שירותים מסוימים, כגון גיבוי Cloudberry, Acronis True Image או CrashPlan לעסקים קטנים. תוכל לקרוא עוד CrashPlan לעסקים קטנים בסקירתנו CrashPlan לעסקים קטנים. אין בו גיבוי רציף, שהוא תכונה עיקרית עבור שירות גיבוי בענן.

אם דיסק הג’ונגל אינו בשבילך, עיין בביקורות הגיבוי המקוונות שלנו כדי למצוא חלופות. מה אתם חושבים על דיסק הג’ונגל? פרסם את מחשבותיך בתגובות למטה. תודה שקראת.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map