סקירה של כפילויות – עדכון 2020

סקירה של כפילויות

פיתרון גיבוי בסיסי עם קוד פתוח וחסר תכונות, אך עדיין עובד בצורה מפתיעה. Duplicati הוא בהחלט כל מה שצריך לבדוק. אנשים שרוצים פתרונות מוכנים לדרך עשויים לרצות לתת לו מעבר, כפי שתוכל לקרוא בסקירת הדופליקטי שלנו.


ביקורות הגיבוי המקוונות הטובות ביותר

Duplicati אינו שירות גיבוי רגיל. זה לא מגיע עם שטח גיבוי, אלא במקום זאת מספק לך לקוח אינטרנט שמאפשר לך לנהל את הגיבוי שלך בשירות ענן. זו ברכה או קללה, תלוי בידע ה- IT שלך ונכונות להתעסק. אם תרצה שירות פשוט שמקל על גיבוי הנתונים שלך, עיין ברשימת הגיבויים המקוונים הטובה ביותר שלנו.

אם אתה מתרגש מהסיכוי לנהל את הגיבוי שלך כמו שאתה רוצה, שים לב ש- Duplicati יכולה להתחבר ליותר מעשרים ספקי ענן. זה גם קוד פתוח וחינם. זה לא אומר שזה מוצר חלש. להפך, יש בו הצפנה חזקה ופרטית, מתזמן גיבוי, יכולת גיבוי לכוננים מקומיים וחיצוניים ומהירויות מהירות, לאתחל..

מכיוון שזה בחינם, חסר לו צוות ייעודי של טכנאי תמיכה המוכנים לעזור בפתרון הבעיות שלך. עם זאת, יש פורום פעיל בו תוכלו לבקש עזרה. עם זאת אין אפליקציות לנייד, ולכן מי שרוצה לגשת לגיבוי שלהם בדרכים צריך לחפש במקום אחר.

אם אתם מעוניינים ללמוד עוד על השירות, צפו איתנו כשאנחנו נכנסים לפרטים בסקירת הדופליקטי הזו.

חוזק & חולשות

אלטרנטיבות לדופליקטי

תכונות

Duplicati אינו מספק שטח גיבוי כמו שקובעים ספקי גיבוי מקוונים רגילים. במקום זאת, זה רק נותן לך את האמצעים לגיבוי נתונים. תצטרך לדאוג למרחב הגיבוי. זו עבודה נוספת, ומשתמשים במיינסטרים כנראה לא יאהבו את זה.

מצד שני, אם אתה משתמש בכוח, ארגון שטח הגיבוי שלך כראות עיניך הוא יתרון. אתה מקבל ספקים רבים לבחירה, כך שיש לך גישה למבצעים טובים יותר ותוכל לשנות את הגיבוי שלך כמו שאתה רוצה.

אפשרויות כפולות לאחסון

Duplicati עובד עם 21 שירותי ענן. הם כוללים שירותי תשתיות ענן, כמו אמזון S3, Backblaze B2 ו- Google Cloud, וכן שירותי אחסון בענן, כמו Dropbox, Google Drive, Microsoft OneDrive ו- MEGA. אתה יכול למצוא את כל אלה ברשימת ההשוואות הטובות ביותר של ספקי אחסון בענן שלנו.

אתה יכול לבחור להגדיר את השרתים שלך כיעד ולהתחבר ל- Duplicati באמצעות FTP, SFTP או WebDAV הגרסא המאובטח יותר שלה. אם אינך יודע מה פירוש הפרוטוקולים הללו, קרא את המדריכים שלנו ל- FTP ו- WebDAV.

Duplicati תומך גם בגיבוי לכוננים ושרתים חיצוניים מקומיים. זה טוב אם אתה מישהו שרוצה ליישם את כלל הגיבוי 3-2-1, שלוקח בחשבון גיבוי מקומי וענן.

Duplicati יוצר גיבוי מלא בהתחלה. לאחר מכן הוא מעדכן אותו על ידי הוספת רק את חלקי הנתונים שהשתנו. זה יחסוך לך זמן ומרחב, וגודל הגיבוי בדרך כלל גדל לאט. כל התהליך נקרא “גיבוי רציף.” בהמשך נדבר יותר על תהליכי הגיבוי והשחזור.

ל- Duplicati יש גם אפשרויות מתקדמות המקושרות לרוב לשירותי גיבוי ענן קנייניים. הם כוללים את היכולת לתזמן גיבויים, להגדיר מדיניות גרסאות ולהצפנת קבצים. אם אתה רוצה להתעסק אתה יכול להוסיף אפשרויות נוספות, כגון רמת הצפנת מיקוד, סקריפטים שרצים בנקודות מסוימות בשרשרת והודעות דוא”ל שנשלחות לאחר השלמת הגיבוי..

מדיניות השמירה מאפשרת לך לשמור מספר מותאם אישית של גרסאות. אתה יכול לציין באיזו תדירות Duplicati צריך לשמור גיבויים ישנים בימים, שבועות, חודשים או שנים. אם אינך רוצה להתמודד עם זה, אתה יכול להשתמש בגיבוי חכם, החוסך גיבוי אחד לכל אחד משבע הימים האחרונים, כל אחד מארבעת השבועות האחרונים וכל אחד מ 12 החודשים האחרונים..

אחרת, באפשרותך לבחור למחוק גיבויים אוטומטיים הישנים מערך מסוים או לשמור מספר מסוים של גיבויים.

מנהלי מערכות ואנשים אחרים הנוטים להשתמש בשורת הפקודה יכולים לעשות זאת באמצעות שורת הפקודה שמופעלת עבור Duplicati. זה מאפשר לך להוסיף תכונות גיבוי לתסריטים שלך או להריץ גיבויים בחלון מסוף.

למידע נוסף על צלילת גיבוי בענן בספריית הגיבוי המקוונת שלנו.

סקירת תכונות של כפילויות

לוגו Duplicatiwww.duplicati.com

החל מ- $ 500 לחודש לכל התוכניות

גיבוי

מתזמן גיבוי

גיבוי רציף

גיבוי מצטבר

גיבוי מבוסס תמונה

גיבוי כונן חיצוני

גיבוי של NAS

גיבוי שרת

גיבוי היברידי

גיבוי מכשירים ניידים

גיבוי ללא הגבלה

התקנים ללא הגבלה

מהירות מצערת

העתקת קובץ ברמת חסימת

גיבוי רב-שלילי

לשחזר

שירות התאוששות שליחים

גישה לדפדפן

גישה לאפליקציה לנייד

גרסאות

שמירת קבצים נמחקה

אבטחה

הצפנה פרטית

הצפנה במנוחה

הצפנת מעבר

פרוטוקול הצפנה
AES 256 סיביות

אימות דו-גורמי
n / a

מרכזי נתונים מוקשחים
n / a

הגדרות שרת פרוקסי

תואם HIPPA
n / a

תמיכה

תמיכה 24/7

תמיכה בצ’אט חי

תמיכה טלפונית

תמיכת דוא”ל

פורום משתמשים

בסיס ידע

שונות

שיתוף קבצים

סנכרון מכשירים

ניסיון חינם
ללא הגבלה

תמחור

Duplicati עצמה היא תוכנה חופשית וקוד פתוח שתוכלו להוריד מ- duplicati.com. אין חסמים אם ברצונך לנסות זאת.

אם תרצה להשתמש באחסון ענן כיעד לגיבוי שלך, תצטרך לבחור ספק. תלוי כמה אתה צריך לגבות, זה יעלה לך. אינך יכול לסמוך על תוכניות בחינם מכיוון שהם לא מספקים שטח אחסון רב.

כמה יעלה תלוי באיזה שירות אתה הולך וכמה שטח אתה צריך. בהנחה שאתה צריך שטח שטח אחד, עיין בטבלה שלהלן כדי לראות אפשרויות פופולריות.

המחירים של Wasabi, Amazon S3, Backblaze B2 ו- Google Cloud בטבלה שלמעלה הם פשוטים יותר ומשקפים רק כמה גובה כל שירות לכל ג’יגה-אחסון בחודש..

כולם שירותים המחייבים רק לשלם עבור האחסון בו אתה משתמש, אך גובים גם עבור העברות נתונים.

תוכל לבדוק את מאמר ההשוואה שלנו ב- Microsoft Azure, Amazon S3, Google Cloud ו- Backblaze B2 כדי לראות כיצד השירותים הללו נערמים זה בזה. למידע נוסף על ווסאבי, קרא את סקירת הווסאבי שלנו. אם אתה נוטה למוצר של גוגל, קרא את סקירת Google Cloud שלנו.

למרות שחלק מההצעות הללו מעניקות לך 1TB במחיר של $ 60 לשנה, הם עדיין לא יכולים לנצח את התוכנית הבלתי מוגבלת של Backblaze בסך 5 דולר למשתמשים ביתיים. תוכלו ללמוד עוד על כך בסקירת Backblaze שלנו.

מי שזקוק ליותר אפשרויות ממה שמציע Duplicati יכול לנסות את גיבוי CloudBerry. גיבוי CloudBerry יכול להתחבר ליותר מ -60 ספקים, אך שימו לב כי גרסת שולחן העבודה עולה 49.99 $ וזה אינו כולל את מחיר ספק אחסון הענן שתבחרו. קרא עוד אודות גיבוי CloudBerry בסקירת הגיבוי של Cloudberry.

קלות שימוש

עליך להוריד את לקוח שולחן העבודה של Duplicati כדי להשתמש בשירות, אך אתה תשתמש בדפדפן רוב הזמן. לקוח שולחן העבודה זמין עבור Windows, macOS ו- Linux.

לאפליקציית האינטרנט ממשק מינימלי וקל לשימוש. הצד השמאלי מכיל את לחצני הניווט, המאפשרים לך לגשת לדף הבית, להוסיף גיבוי, לשחזר קבצים, להגדיר הגדרות ולקרוא את הדף “אודות”..

החוויה פשוטה. כשאתה יוצר גיבוי, פעל לפי הצעדים ובחר באפשרויות שאתה צריך, ממש כמו עם אפליקציית מתקין בסיסית. נדבר יותר על תהליכי הגיבוי והשחזור בסעיף הבא.

השווינו את זה לגיבוי של Cloudberry בסעיף הקודם, אך חוויית המשתמש של שני השירותים שונה בתכלית. Duplicati הוא הרבה יותר ידידותי ופשוט לשימוש, אך הוא עדיין מסובך יותר מ- Backblaze ו Carbonite. גם Backblaze וגם Carbonite מבצעים אוטומציה של רוב תהליך הגיבוי והשחזור, כך שלא תצטרכו לעשות הרבה מהעבודה..

ל- Duplicati אין אפליקציות סלולריות, כך שאם אתה צריך לבדוק את הגיבוי מהסמארטפון שלך, עדיף לבחור אחד משירותי הגיבוי המקוונים הזרם המרכזי. עיין בביקורות הגיבוי המקוונות שלנו לקבלת עזרה בנושא.

גיבוי קבצים & שיקום

כדי ליצור תוכנית גיבוי, לחץ על כפתור “הוסף גיבוי”.

כפילות-גיבוי חדש

אתה יכול לבחור לקבוע את התצורה של גיבוי חדש או לייבא תצורה מקובץ. אם תבחר את הקודם, תישלח למסך בו תוכל לקבוע הגדרות גיבוי כלליות.

הגדרות כפילות-כללי-כללי

תן שם לתוכנית הגיבוי שלך, בחר ברמת הצפנה והגדר ביטוי סיסמה חזק ולחץ על “הבא”.

כפילות-גיבוי יעדים

השלב הבא מחייב אותך לבחור יעד גיבוי. אתה יכול לבחור מקומי או מרוחק. אחסון מקומי נותן לך אפשרות לבחור תיקיה או כונן מקומי. עבור מרחוק, אתה יכול לבחור ספק אחסון בענן או להתחבר לשרת משלך באמצעות אחד מהפרוטוקולים הזמינים.

בחרנו ב- Google Drive למבחן שלנו. אם תעשה זאת, עליך לאשר ל- Duplicati ליצור אינטראקציה עם Google Drive על ידי לחיצה על הקישור “autorID”.

duplicati-backup-google

ברגע שתוכלו לעשות זאת, תוכלו לבדוק את החיבור עם Google Drive על ידי לחיצה על “חיבור מבחן.”

כפילויות-מקור-נתונים

השלב הבא מחייב אותך לבחור תוכן לגיבוי. Duplicati אינו בוחר מראש קבצים או תיקיות בהתבסס על סוג, ולכן עליך לבצע בחירות ידנית. עם זאת, באפשרותך להוסיף פילטרים שיכללו קבצים מסוימים ויכללו אותם.

באפשרותך לכלול קבצים המבוססים על סיומת באמצעות ביטויים רגילים ולכלול קבצים נסתרים, מערכתיים וזמניים, כמו גם קבצים הגדולים מגודל מסוים..

לוח כפילויות

בשלב הבא אתה יכול להגדיר את הגיבוי שלך לפעול על פי לוח זמנים. אתה יכול להריץ גיבויים לאחר מספר מוגדר של דקות, שעות, ימים, שבועות, חודשים או שנים. אתה יכול גם לבחור באילו ימים בשבוע ניתן לבצע גיבויים.

אפשרויות כפילויות אחרונות

המסך האחרון מאפשר לך להגדיר מדיניות שמירה. אתה יכול לבחור לשמור את כל גרסאות הגיבוי הקודמות, מספר ספציפי מהן, להשתמש בשמירה חכמה או למחוק גיבויים ישנים מתאריך מסוים..

זה כל מה שאתה צריך לעשות כדי ליצור תוכנית גיבוי. אם תגדיר את הגיבויים שלך לפעול באופן אוטומטי, עליהם להתחיל בלוח הזמנים שבחרת. אם לא, עליך להתחיל ידנית על ידי לחיצה על כפתור “הפעל עכשיו”.

מהירות הגיבוי הכפול

תלוי בכמות הנתונים שיש לך לגיבוי, הגיבוי הראשוני יכול לארוך זמן רב. מאות גיגה-בייט עשויה לקחת ימים או שבועות להשלמתם, תלוי בספק שירותי האינטרנט שלך וכמה רחוק אתה משרת.

כפילות-שחזור-מיקום

לאחר הגיבוי הראשוני ההעברות יהיו מהירות הרבה יותר בזכות אלגוריתם ההעתקה של קבצים ברמת הבלוק וגיבוי רציף. אלגוריתם ההעתקה ברמת הבלוק עוזר לבחור ולהעביר רק את חלקי הקובץ שהשתנו מאז הגיבוי האחרון, ולא קבצים שלמים..

כדי לשחזר קבצים, לחץ על כפתור “שחזור” בלקוח האינטרנט. משם, אתה יכול לבחור לשחזר קבצים באמצעות קובץ תצורה, ישירות מקובץ הגיבוי שלך או מתוכנית הגיבוי שלך.

כפילויות לשחזור קבצים

החלון הבא מאפשר לך לבחור קבצים שברצונך לשחזר. עבורנו זו רק תיקיה אחת עם רוכסן שהשתמשנו בבדיקה.

אפשרויות לשכפול-שחזור

אתה יכול לבחור לשחזר קבצים למיקומם המקורי ולהחליף קבצים עם אותו שם או לשמור גרסאות שונות. אחרת, אתה יכול לשחזר למיקום אחר. לאחר שתהיה מוכן, לחץ על כפתור “שחזור” כדי להתחיל בתהליך.

Duplicati יניח סרגל התקדמות בראש המסך כדי להציג את מצב השחזור שלך. לאחר סיום השחזור, Duplicati תודיע לך ותבקש ממך לתרום. התהליך עובד טוב ויש בו הרבה אפשרויות בהן תוכלו להשתמש בכדי לשפר אותו. אתה יכול להתייעץ עם טבלת המהירות בסעיף הבא כדי לראות את תוצאות הבדיקה שלנו.

מהירות

באופן כללי, כמה מהר הגיבוי שלך פועל תלוי ספק האינטרנט שלך וכמה אתה קרוב לאחד משרתי ספק שירותי הגיבוי בענן. במקרה זה, עם זאת, זה לא יהיה Duplicati, אלא השירות שמספק את שטח האחסון. עם זאת, כמה מהר כפול דחיסת קבצים ומצפין יהיה גם גורם.

בדקנו את מהירויות ההעברה של Duplicati על ידי חיבורו ל- Google Drive והעלאה והורדה של תיקיה עם רוכסן של 1 ג’יגה-בתים. הבדיקות שלנו נעשו באמצעות חיבור אתרנט בבלגרד, סרביה, עם מהירות העלאה של 6 מגה-ביט לשנייה ומהירות הורדה של 100 מגה-ביט לשנייה.

בהתחשב בכך, ציפינו שייקח בערך 21 דקות להעלאה וכדקה להורדה ללא תקורה.

ניסיון ראשון: ניסיון שני: ממוצע:
זמן העלאה:00:24:5500:25:5000:25:23
זמן הורדה:00:00:4400:00:3500:00:40

הבדיקות שלנו היו דומות למה שציפינו. זמן ההעלאה הממוצע היה 25 דקות ו 23 שניות, ואילו ההורדה, באופן מפתיע, ארכה 40 שניות בממוצע. זה הודות לרשת השרתים הגלובלית של Google Drive.

אם אתה מגלה שההעברות של Duplicati גוזלות יותר מדי מרוחב הפס שלך, אתה יכול להצער אותן על ידי לחיצה על סמל מד המהירות בראש לקוח האינטרנט..

מצערת כפולה

אבטחה

הצפנת כפילויות

אתה יכול להפעיל הצפנה בזמן שאתה יוצר את תוכנית הגיבוי שלך. השלב הראשון בתהליך הגיבוי מאפשר לך לבחור בין שום הצפנה, GNU Privacy Guard ו- AES 256-bit. אנו ממליצים להשתמש AES 256-bit מכיוון שזה הסטנדרט להצפנה בעת העברה לענן. זה לא נסדק עד כמה שמישהו יודע.

אם ברצונך להצפין את הנתונים שלך, עליך להגדיר סיסמה. Duplicati יגיד לך אם הסיסמה שלך חלשה ותיתן לך את האפשרות ליצור סיסמא חזקה אם אתה לא יודע איך ליצור סיסמה.

Duplicati מצפין את הנתונים שלך באופן מקומי לפני שאתה מעביר אותם לשרת. הסיסמה שלך לעולם לא עוזבת את המחשב שלך. בגלל זה, Duplicati מסווג כהצפנת ידע אפס. עם הצפנת ידע אפס, אף אחד חוץ ממך תוכל לקרוא את הקבצים שלך. אתה יכול גם להפעיל את פרוטוקול SSL כדי להגן על הנתונים שלך מפני התקפות איש-באמצע.

זה כל האבטחה שתלויה בדופליקטי. השאר יהיו תלויים בשירות הענן בו אתם משתמשים. עליך לבחור בשירות שיש בו מרכזי נתונים מוקשים. למרבה המזל, רובם כן. שירותים מסוימים אינם מצפינים נתונים, כגון אמזון דרייב, כך שמאפשרים קידוד באמצעות Duplicati.

פרטיות

פרטיותך תסתמך על Duplicati והשירות שאתה בוחר לארח את הנתונים שלך. לדוגמה לשירות שיש בו פרטיות חזקה, קרא את סקירת Sync.com שלנו.

עם זאת, Duplicati משתמש בהצפנת ידע אפס ואינו מעביר את הסיסמה שלך. פרטיותך מוגנת היטב. נוסף על כך, מדיניות הפרטיות אינה מכילה שום דבר חשוד.

Duplicati אוסף מידע אודותיך כשאתה נרשם לאתר ומשתתף בפורומים. הוא משתמש במידע זה כדי לשפר את אתר ושירות הלקוחות ולשלוח אליך דוא”ל תקופתי.

Duplicati משתמש באמצעי אבטחה רבים כדי לשמור על בטיחות המידע האישי שלך, אך שים לב כי למנהלי אתרים יש גישה מלאה להודעות באתר, כולל הודעות פרטיות..

השירות אינו מוכר, אינו סוחר או מעביר בדרך אחרת את המידע האישי שלך לצדדים שלישיים. זה לא כולל צדדים שלישיים מהימנים שעוזרים לדופליקטי להפעיל את אתר האינטרנט שלה, כל עוד הם מסכימים לשמור על מידע סודי. Duplicati עשויה גם לשחרר מידע כדי לעמוד בחוק או להגן על הזכויות והבטיחות של אחרים.

תמיכה

קטגוריית התמיכה היא ההבדל הגדול ביותר בין Duplicati לשאר שירותי הגיבוי. הסיבה לכך היא של- Duplicati אין צוות תמיכה טכני ייעודי, שפירושו אין תמיכה בדוא”ל, צ’אט או טלפון. אבל כדי להיות הוגנים, Duplicati הוא קוד פתוח וחופשי, כך שהוא לא יכול להרשות לעצמו לשלם להם.

תמיכה בכפילויות

מה שיש לו במקום זה פורום תמיכה בו משתמשים אחרים יעזרו לכם לתקן את הבעיה. בין המשתמשים נמנים מפתחים של Duplicati ומומחי IT אחרים. בדרך כלל זמני התגובה טובים, כאשר רוב הנושאים מקבלים תשובה באותו יום בו פורסמו.

פסק הדין

Duplicati מציע חווית משתמש חלקה, למרות שנדרשת התעמלות IT כדי להגדיר את הגיבוי שלך. עם זאת, משתמשי IT מתקדמים לא יושפעו. מי שרוצה חוויה יעילה צריך למצוא שירות מתאים יותר.

עם זאת, Duplicati הוא בחינם, ואם בחרתם בשירות אחסון שאינו יקר, תוכלו לחסוך כסף. אם תבחר באחד עם רשת שרתים גלובלית, תשיג גם מהירויות מהירות מכיוון ש- Duplicati מצפין ודוחס קבצים במהירות.

תהליך הגיבוי והשחזור אינו קשה ויש לו את האפשרויות הסטנדרטיות שאנו רוצים לראות בעת שימוש בשירות גיבוי. Duplicati מאובטח גם מכיוון שהוא משתמש בהצפנה חזקה כדי להגן על הקבצים שלך.

מה המחשבות שלך על דופליקטי? האם אתה נוטה יותר לעבר שירות הכולל אחסון? אם אתה כבר משתמש בשירות גיבוי, יידע אותנו באילו מההערות שלהלן. תודה שקראת.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map