סקירה של דגו 2020

סקירה של דגו

דגו מבטיחה 100 גיגה שטח פנוי בגיבוי מקוון בחינם, אך חסרה כמעט כל הבחנה אחרת. למעט היישומים הניידים שלה, שהם די טובים.


ביקורות הגיבוי המקוונות הטובות ביותר

אנחנו פשוט מפותחים על ידי אחסון בחינם כמו האדם הבא, כאן ב- Cloudwards.net, ולכן החלטנו להעביר את דגו דרך תהליך הבדיקה הרגיל שלנו: לבדוק אם זה יתאים לתחרות.

דגו מחייבת את עצמה כגיבוי בענן, לא כאחסון בענן, ושירות. אם לא ברור לך מה ההבדל, הנה פריימר בנושא. אבל, על קצה המזלג, פירוש הדבר שדגו אינה מכוונת לפרודוקטיביות בעבודה כמו ש- Dropbox או Sync.com הם.

כך שאין אפליקציות משולבות או סנכרון קבצים, וגם אפשרויות שיתוף הקבצים מוגבלות. הבעיה עם הפעלת Degoo במרחב הגיבוי בענן היא שמבחינת מטרות אלה 100 ג’יגה-בייט לא מרחיקים אותך.

רוב המשתמשים זקוקים ליותר מכך, כדי להגן כראוי על תוכן הכונן הקשיח שלהם, כך שרוב הסיכויים שתשלמו לדגו עבור מנוי. וכאן הדברים מתחילים להתפרק מהשירות הזה. Degoo גובה 9.99 דולר לחודש עבור שטח שטח ענן של 2 טרה-בתים.

אבל אתה יכול להשיג אחסון בלתי מוגבל משירותים כמו CrashPlan ו- Backblaze, במחצית הסכום הזה. הבעיה הנוספת עם Degoo היא שזה בעצם חשוף כמו שירות גיבוי.

אין לו אפשרויות תזמון ואינן תומכות בגיבוי רציף. נוסף על כך, הוא אינו מעבד קבצים ביעילות בהשוואה לשירותים מתקדמים יותר. בנוסף, האבטחה היא בסדר אבל לא נהדרת, ושירות הלקוחות דק ככל שיהיה.

אם אתה רציני בהגנה על כונן קשיח ולא אכפת לך לבזבז 5 דולר לחודש, אתה יכול לעשות הרבה יותר טוב, התחל על ידי הצגת הגיבוי הטוב ביותר שלנו לגיבוי ענן 2017, לקבלת כמה רעיונות. עם זאת, אנו מתגאים במציאת התועלת מכל כלי ואנחנו שמחים לדווח, לדגו יש צד מזהיר.

זהו אחד מכמה כלי גיבוי ענן מרובי פלטפורמות עם גיבוי נייד זמין. אם אתה מחפש דרך זולה לגבות תכני מולטימדיה ניידים, 100 ג’יגה-בייט צריך לעשות את העבודה בצורה בסדר גמור. בנוסף, אפליקציית השירות הסלולרי של השירות מספקת את הממשק הטוב ביותר שלהם, ללא ספק.  

המשך לקרוא לפרטים המלוכלכים.

חוזק & חולשות

אלטרנטיבות לדגו

תכונות

Degoo מגיע עם מספיק תכונות לגיבוי מכשירים של אנשים.

תכונה: תיאור:
1. מגבה כל תיקיהבחר כל תיקיה במחשב לגיבוי
2. יישומי שולחן עבודהלקוחות זמינים עבור מערכת ההפעלה Windows ו- Mac
3. אפליקציות לניידלקוחות זמינים עבור אנדרואיד, iOS ו- Amazon Kindle
4. גיבוי אוטומטיהגיבויים פועלים אוטומטית כל 24 שעות
5. גיבויים מצטבריםרק קבצים שהשתנו עוברים עיבוד חוזר לגיבוי
6. מצב טורבומאיץ גיבוי על חשבון משאבי המערכת
7. אבטחת הצפנההצפנה של 256 סיביות בצד השרת
8. אבטחת שכבת תעבורה (TLS)קבצים שנוסעים לענן וממנו מוגנים באמצעות מנהרות TLS מאובטחות

מעבר להטבות שצוינו לעיל, מצאנו לא מעט ניתוח בניתוח שלנו. לדוגמה, Degoo אינה מאפשרת למשתמשים לתזמן גיבויים או להפעיל גיבוי רציף, כמו שירותים אחרים.

אמנם אתה יכול לבצע גיבוי בכל עת, Degoo מפעיל גיבויים באופן אוטומטי כל 24 שעות. אנו מעדיפים שליטה רבה יותר על אילו ימים ובאיזו שעה הגיבויים שלנו פועלים.

כמו כן, בעוד Degoo משתמש בהעברות קבצים מצטברות, הוא אינו משתמש במערכת ברמת חסימת. באמצעות ארכיטקטורה ברמת חסימת, רק חלקי הקבצים שהשתנו מגובים. כל השאר נשאר אותו הדבר.

מערכת זו מסייעת להאיץ את תהליך הגיבוי ומונעת ממנה לחסוך את משאבי המערכת. הבעיה העיקרית הנוספת עם Degoo היא שמשתמשים לא יכולים להתחיל בהעלאת קבצים, או לגשת לתוכן שלהם ישירות באמצעות דפדפן.

מה שמעלה אצלנו חששות מסוימים בגמישות ובביטחון, מכיוון שזה אומר שתצטרך להתקין את אפליקציית שולחן העבודה כדי לאחזר תוכן, אם אתה נמצא במחשב של מישהו אחר..

תמחור

מרבית משתמשי Degoo נרשמו ככל הנראה ל- 100 ג’יגה-בתים של שטח גיבוי בחינם, נוסף על כך, משתמשים יכולים להשיג שטח אחסון נוסף על ידי הפניית חבר. אתה מקבל 3 ג’יגה-בתים לחבר, מוגבלת למגבלת 500 ג’יגה-בייט.

ישנה גם אפשרות “להלוות” משאבי מעבד בלתי מנוצלים של Degoo, עבור שטח פנוי נוסף של 10 ג’יגה-בתים. Degoo משתמש בכוח מעבד נוסף זה כדי:

 • המטבעות הדיגיטליים שלי
 • חזו דפוסי מזג אוויר
 • סיוע בחישובים מדעיים

כך הם מרוויחים כסף ממשתמשים חינמיים. ברגע שבסופו של דבר אותם משתמשים בחינם יתחילו להיגמר מהשטח, Degoo Premium יביא להם שטח של 2 גיגה שטח של גיבוי.

אתה יכול להירשם מדי חודש במחיר של 9.99 $ או לקבל הנחה של 20% על ידי תשלום שנה מראש. לחלופין, תוכלו להירשם לחמש שנים מראש להנחה של 60%. לחלופין, אם אתה רוצה להשתגע, קבל הנחה של 90% על ידי הרשמה ל 100 שנים בלבד!

אנו ממליצים להתמיד באופציות החודשיות או השנתיות, בהתחשב בשיעור בו הטכנולוגיה משתנה וחברות נעלמות.

עם זאת, בכנות, ברגע שהתחלת לחשוב לשלם עבור גיבוי מקוון, מוטב שתסתכל מעבר לדגו. חברות אחרות מציעות יותר תמורה בעלות ושירותים טובים יותר. יתרון אחד שיש לדגו לעומת כמעט כל שירות גיבוי אחר (למעט IDrive ו- SpiderOak) הוא היכולת לגבות התקנים מרובים עם מנוי יחיד..

אז אם יש לך פחות מ- 2TB לגיבוי, ו- 3-4 מחשבים, Degoo עשוי להיות הגיוני יותר מאפשרויות אחרות. עם זאת, לפני שתקבל החלטה זו, אנו ממליצים לך מאוד להבין את המגבלות המשמעותיות של שירות זה, כשמדובר בתכונות וחוויית משתמש.   

חווית שולחן עבודה

רוב פעולות הגיבוי הבסיסיות ב- Degoo יופעלו מאפליקציית שולחן העבודה שלה. לאחר ההתקנה, האשף יוביל אותך בשלבים המוקדמים, החל ממבחר תיקיות לאחסון מקוון.

באפשרותך להוסיף תיקיות מרובות לתהליך הגיבוי על ידי לחיצה עליה באמצעות בקרה. תיבת סימון לצד שמות קבצים הייתה מקלה על התהליך, אבל זה לא עניין גדול

.  

לאחר שנבחר קבצים, Degoo יפעיל גיבוי ראשוני. התוכנית מודיעה לך עד כמה רחוק הדברים, עם שורת מצב ושעון ספירה לאחור.

אם אתה מוצא את Degoo פועל לאט מדי, לחיצה על “עזרה” בקרבת החלק התחתון של הממשק תביא כמה אפשרויות נוספות.

אלה כוללים את המצבים “טורבו” ו”חיסכון בחשמל “. המיקום וההחלפה של אפשרויות אלה מעט מבלבלים. העדפנו לראות אותם ממוקמים בתפריט “הגדרות”, שיהיה אינטואיטיבי יותר. כדי להפעיל את הטורבו, ואז לכבות שוב, עליכם לפתוח, לסגור ולפתוח מחדש את חלונית “עזרה” – נוח, ימין?

אין דרך פשוטה להפעיל / לכבות את זה. קוצר ראייה זה קשור במיוחד מכיוון שמצב הטורבו כבוי (שהוא כברירת מחדל) Degoo פועל לאט מדי בכדי להיות כלי גיבוי בר-קיימא..

הקפד לקרוא את החלק “ביצועים” לקבלת פרטים נוספים בנושא זה. העיצוב המגושם גם מכה את דגו בתחומים אחרים, לדוגמה, לשירות אין מתזמן גיבוי, שלא כמו רוב כלי הגיבוי המקוונים האחרים..

עם Degoo, הגיבויים פשוט פועלים כל 24 שעות.

אם אינך רוצה לחכות, לחץ על החץ בתחתית כדי להפעיל מיידית גיבוי. לפעמים היינו צריכים ללחוץ עליו פעמיים או שלוש כדי שזה יעבוד, וזה מבלבל, מכיוון שלא הובהר שלחיצה על החץ יוזמת גיבוי מיידי מלכתחילה.   

כדי לשחזר קבצים, לחץ על הכרטיסייה האמצעית של הממשק, הנקראת “הורד את הקבצים שלך.” לאחר מכן לחץ על כפתור “התחל התאוששות חדשה”.

ייפתח חלון דפדפן המאפשר לך להסתכל בתיקיות המאוחסנות ב- Degoo. מצא את מבוקשך (בהתבסס על מבנה הקבצים שלך) ולפני שאתה מכה “התחל התאוששות”, בדוק את מיקום ההורדה המופיע בתחתית החלון..

לחץ על “שנה” אם ברצונך לייעד מיקום אחר.

הכרטיסייה האחרונה באפליקציית שולחן העבודה של Degoo היא “העדפות”.

היכן תוכלו למצוא אינדיקטור שמראה כמה נפח האחסון השתמש בו, בתוספת אפשרויות ל:

 • השג מקום רב יותר על ידי שיתוף כוח מעבד שאינו בשימוש
 • שמור קבצים ב- Degoo לאחר שמחקתם אותם מהכונן הקשיח

ישנה גם אפשרות לבטל את הקישור בין מחשבים מ- Degoo, שתמחק את כל התוכן שגיבית במחשבים האישיים שאינם מקושרים כעת..  

חווית דפדפן

חוויית הדפדפן של Degoo אינה מסתכמת בשירותי גיבוי אחרים מכיוון שאין דרך לגשת לתוכן מאוחסן. עם שירותים כמו IDrive ו- CrashPlan, אם הכונן הקשיח של המחשב נכשל ואתה זקוק לקובץ במהירות, פשוט התחבר לאינטרנט במחשב אחר וקבל אותו.

עם Degoo אתה צריך להוריד קודם את לקוח שולחן העבודה. פעולה שמציגה סיכון אבטחה, אם אתה משתמש במכשיר של מישהו אחר כדי להשיג את התוכן שלך, בנוסף, זה לוקח זמן.

היכולות המקוונות של Degoo מוגבלות לפעילויות כמו לבדוק כמה שטח אחסון השתמשת, להזמין חברים להירשם, לשנות סיסמא ולשדרג חשבונות. יש גם אפשרות לשלוח קבצים לאחרים שאינם קשורים ישירות לקבצים מגובים. זה עובד יותר כמו שירות העברת קבצים, בדומה ל- WeTransfer.

חוויה ניידת

לדגו יש אפליקציות לנייד עבור:

 • אנדרואיד
 • iOS
 • קינדל של אמזון

הנה דבר אחד שהיה ברור, ברגע שהתחלנו לבדוק את חוויית המובייל ב- Samsung Galaxy Note 5 (הלא דליק) שלנו: חוויית המובייל היא ללא ספק הסיבה המשכנעת ביותר להשתמש בדגו.

מרבית פתרונות הגיבוי העיקריים מספקים גישה לתוכן מאוחסן מאפליקציה סלולרית, אך לא רבים מאפשרים למשתמשים לגבות נתונים ניידים עצמם. עם Degoo, אתה יכול לגבות באופן אוטומטי תמונות, מסמכים, קטעי וידאו ומוזיקה, בנוסף לבחור כל קובץ אחר לגיבוי.

יש גם אפשרות “אופטימיזציה” לצילום, שבה כל התמונות שלך מועלות אוטומטית לדגו, ומכווצות כך שתתאים למסך טלפון.

אתה עדיין יכול לגשת לתמונות בגודל מלא ב- Degoo, מכיוון שהתמונות המאוחסנות בטלפון הן רק גרסאות קטנות יותר. כפתור כפתור “התפריט” בצד שמאל למעלה של היישום יאפשר לך לבדוק את מצב הגיבוי שלך, לגשת לקבצים, לבצע שינויים בגיבוי ולבצע משימות אחרות.

ישנו גם כפתור בראש האפליקציה, המכונה “שלח קבצים”.

בדומה ליכולת “שלח קבצים” של אפליקציית הדפדפן, אתה יכול לשלוח כל קובץ באמצעות הטלפון שלך. אינך מוגבל למה שמאוחסן בגיבוי. אתה יכול גם לגשת ולשלוח קבצים המגובים במחשב.

בבחירת קובץ לשליחה, Degoo יוצר קישור URL ומעתיק אותו ללוח שלך. אתה יכול להעתיק קישור זה לטקסט או להוסיף אותו באמצעות מדיה חברתית. Degoo תאפשר למשתמש לבחור עם אילו אפליקציות לשלוח קבצים אוטומטית, שיכולה להיות כמעט כל דבר: WhatsApp, Gmail, Slack וכו ‘. עדיין, האפליקציה הסלולרית אינה מצדיקה $ 9.99 עבור שטח של 2 טרה-בייט, אך בסך הכל, החוויה היא די נוזל.

שטח הפנוי של 100 ג’יגה-בתים (בתוספת אפשרויות שטח בונוס) שאתה מקבל, הופך את Degoo לדרך נחמדה וזולה לגיבוי ושיתוף של תכנים ניידים, אם השטח הפנוי שמגיע עם Google Drive או iCloud כבר לא מספיק.

ביצועי מהירות (מצב טורבו: ON)

כמו רוב האנשים, אנו מתחילים להיות חסרי סבלנות כאשר אנו ממתינים למשימות מחשב. לכן, בכל פעם ש- Cloudwards.net בודק פתרון אחסון או גיבוי בענן, אנו מבצעים כמה בדיקות מהירות.

במקרה זה, העברנו תיקיית בדיקה דחוסה של 250 מגה-בתים הכוללת מספר סוגי קבצים שונים. תיקיה זו היא אותה תיקית בה השתמשנו לצורך ניסויים דומים עם שירותי ענן אחרים.

ביצענו את הבדיקה באמצעות חיבור Wi-Fi במקום ממש מחוץ לבוסטון, מ.א. מהירויות ההורדה וההעלאה בזמן הבדיקה היו 40Mbps ו- 12Mbps בהתאמה.

אם החלטתם לנסות את דגו, רשמו הערה מנטלית של הקטע הבא הזה.

כברירת מחדל, למצב “טורבו” של Degoo מבוטל. אם הם לא מנותקים, הקבצים יעלו בקצב של חילזון של 300 קילובייט / שניות. תחת המהירות הזו, לקח 1.5 שעות להעלות את תיקיית הבדיקה שלנו! הפעל את מצב “טורבו”, ולוקח ארבע דקות להעלות קובץ או תיקיה של 250MB.

ההבדל במהירות הוא כל כך מדהים עד שלא הגיוני אפילו שיש טורבו כתכונה שניתן לכבות מלכתחילה! טוענת Degoo כי הפסקת הטורבו עוזרת לפנות משאבי מערכת, אך לא שמנו לב לשום בעיה שהיא מופעלת.

הסיבה היחידה שאנו יכולים לחשוב שטורבו כבוי כברירת מחדל היא העובדה שדגו מעדיף למזער את המשאבים שמעבד מקדיש לגיבויים, כך שהם יוכלו להשתמש במעבד שלך לכריית מטבע דיגיטלי, במקום זאת (בהנחה שבחרת באפשרות זו עבור עוד עשרה ג’יגה בייט בחינם).

כאשר טורבו פועל, Degoo עולה על הביצועים הטובים ביותר עם שירותי גיבוי הענן שבדקנו עליהם, לפחות בכל מה שקשור למהירויות העלאה ראשוניות.

שירות: העלאה:
אחורי גב10:50
CrashPlan6:30
אני נוסע8:40

עם זאת, כשמדובר בעדכון קבצים שהעלית כבר, אותם שירותים פוצעים את Degoo, ביחס למהירות. למה? ובכן, הסיבה לכך היא שדגו אינה משתמשת בעיבוד נתונים ברמת חסימת בארכיטקטורה שלהם. עיבוד ברמת חסימת פירושו שרק חלקי הקובץ שהשתנו מקבלים גיבוי חוזר, ולא מחדש את הקובץ כולו.

אז זה הרבה יותר מהיר. ניסינו לאשר את היעדרן של העברות ברמת חסימות עם Degoo אך לא הצלחנו לקבל מענה (עוד בנושא זה בהמשך).

זה חבל מכיוון שהוספת עיבוד ברמת חסימת תחסוך משאבי מערכת, ותמשיך להעביר נתונים – מה שדוגו יכולה לפנות לכיוון פעילויות הכרייה שלהם (אם זה משהו שאתה יכול לעשות).

אבטחה

אנשים רבים מתעלמים מאבטחה בבחירת שירות גיבוי בענן. עם זאת, ב- Cloudwards.net אנו מקפידים על פרטיות בראש רשימת הבדיקה שלנו. דאגו ממוקמת בשוודיה ידידותית לפרטיות, ומניחה את הנתונים שלך מחוץ להישג ידם הרשמי של ממשלת ארה”ב.

הערה: כמובן שאם אתה בארה”ב, עדיין ניתן היה לעקוב אחר פעילויות הנתונים שלך, כולל כעת על ידי ספקי האינטרנט. זה הזמן לקחת בחשבון את שירותי VPN ברצינות.

חברת Degoo משלבת מרכזי נתונים מרובים כדי להבטיח שתוכן זמין תמיד. מרכזי נתונים אלה “מוקשים”, כלומר הם מוגנים מפני

 • כשל בכונן הקשיח
 • אסונות טבע
 • ניסיונות פריצה
 • גנבי נתונים דיגיטליים

השירות מצפין נתונים תוך כדי מעבר בין מכשיר למרכז נתונים, עם מנהרות SSL / TLS. ברגע שמידע מגיע למרכז הנתונים, הוא מוצפן בצד השרת עם קידוד AES 256 סיביות.

רמת הצפנה זו היא הסטנדרטית ביותר עבור שירותי ענן ומעולם לא נשברה (עדיין). Degoo מאבטח גם סיסמאות במערכת שלהם באמצעות PBKDF2, אלגוריתם למתיחת מפתחות, ו- HMAC512, קוד אימות של הודעת מקש-hash..  

זה טוב ויפה, אבל אנו מאחלים שגם דגו הציע הצפנה פרטית מקצה לקצה. גישה זו לאבטחה, המכונה גם קידוד ידע אפס, פירושה ששירות כלל לא אוגר את הסיסמה ואת מפתח ההצפנה שלך..

אמנם, ידע אפס פירושו גם ששכחת סיסמת המפתח זהה לנשק את הנתונים שלך לנצח. אבל זה דבר שמנהל סיסמאות טוב לא יכול לפתור. למשתמשים שמעדיפים רמה גבוהה יותר של הצפנה, IDrive, CrashPlan ו- Backblaze כולם מציעים הצפנת ידע אפס.

בנימה סופית הקשורה לאבטחה, Degoo אינה מציעה אימות דו-גורמי; אמצעי להגנה על חשבון עם דרישת אימות נוספת בעת הזנת אישורי משתמשים (בדרך כלל בצורה של הודעת טקסט או קוד דואר אלקטרוני).

פיקוח זה הופך את דג’ו ליותר רגישים להתקפות כוח סוער. 

שירות לקוחות

תמיכה טובה היא קריטית בעת אחסון תוכן רגיש לזמן, וזה גם המקום בו כלי ענן רבים נופלים, ובכן, דגו נופל היישר לתהום עם המגמה הזו. פורטל התמיכה שלהם מציע קומץ מאמרים מועילים שניתן לחפש בהם, אם כי רוב התוכן די דק על הפרטים, בהחלט ראינו גרוע.

הנה הבעיה העיקרית: אם אינך מצליח למצוא את מה שאתה מחפש, לדגו יש אפשרות ליצירת קשר אחת בלבד: דוא”ל. אין תמיכה טלפונית או אפשרויות צ’אט חי.

כדי להחמיר את המצב, דגו לא עונה על אימיילים. הצבנו כמה שאלות בדיקה, כדי לבדוק את זמן התגובה שלהם ואת דיוק המידע. חיכינו בסבלנות ואז פחות בסבלנות.

חיכינו כבר שבוע ועדיין אין תשובה!

בזמן פרסום זה עדיין לא קיבלנו תשובות להודעות הדוא”ל הראשוניות והמעקב שלנו, אך אם זה אי פעם ישתנה, אנו נודיע לך על כך.

אמנם, אולי אתה שומע מנכדינו בעניין זה (אולי התוכנית של מאה השנה הגיונית אחרי הכל).

מחשבות אחרונות

זה בסדר לתת לדוגו טלטול הוגן בסמארטפון, מכיוון שלא רק שטח אחסון בחינם של 100 ג’יגה-בייט (או יותר) מבורך מאוד בטלפון, נראה כי החוויה הסלולרית של דג’ו היא הדבר הכדאי היחיד שהם מציעים. מכיוון שהדפדפן וחוויות שולחן העבודה שלו פחות מהממים.

כמו כן, Degoo אינה חסכונית באותה מידה כמו אפשרויות גיבוי ענן מודרניות יותר. נוסף על כך, אפליקציית הדסקטופ הדלילה שלה, עיצוב מורכב, חוויית דפדפן כמעט ולא קיימת ותמיכה לא מגיבה הותירו אותנו לנער את ראשנו. קשה שלא לתהות אם דג’ו כל כך להוט להשתמש בכוח המעבד הבלתי מנוצל שלך בכדי להרוויח כסף, שהם הסירו את עיניהם מלפתח מוצר גיבוי טוב.

עם זאת, כמה משירותי הגיבוי המועדפים עלינו אינם מציעים שום גיבוי לנתונים ניידים. אז אם אתה לקוח של השירותים האלו וצריך גיבוי לסמארטפון שלא ישבור את הבנק, Degoo שווה להסתכל.

100 ג’יגה-בייט יספיקו לרוב ולא יעלו לכם אגורה. אז זו ההתחלה שלנו על דגו. נשמח לשמוע את שלך בפרק התגובות למטה ותודה שקראת!  

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map