סקירת ThunderDrive – עודכן 2020

סקירת ThunderDrive

סקירה זו בכללותה לא עודכנה מאז ספטמבר 2019, אך לאחר מספר דיווחים של קוראים, הן בתגובות שלהלן והן בדוא”ל, החלטנו לחזור בה מהמלצתנו המהותית כבר של ThunderDrive. יש פשוט יותר מדי סוגיות במהירויותיה, מדיניות התמחור והתמיכה שלנו כדי להמשיך כאילו שום דבר לא קשור לספק זה. 


ThunderDrive הוא שירות אחסון בענן שנראה כאילו מיהר לדרכו לשוק. אין בו מאפיינים קריטיים, כמו לקוחות שולחן עבודה וניידים, אך אלה נמצאים בעבודות. תכונות אחרות שחסרות הן אימות דו-גורמי, קידוד פרטי וגירסת קבצים. בנוסף, חסרים מאמרי עזרה ומדריכי עזרה, שיעזרו לך לתקן את כל הבעיות שאתה נתקל בהן. 

כאילו זה לא הספיק, ThunderDrive לא מציעה תוכנית חינמית או ניסוי, וזה דבר מוזר בהתחשב בעובדה שמקובל בשירותים אחרים בשוק. אם אינך מעוניין לבזבז כסף, קרא את אחסון הענן הטוב ביותר שלנו עם אוסף תוכניות גדול בחינם. מרבית השירותים הנמצאים בה מוצגים בהשוואה הטובה ביותר שלנו לאחסון ענן.

עם זאת, ThunderDrive אינו ללא העליות. יש לו תוכניות תמחור המתחרות בשירותים המובילים בשוק, מדיניות פרטיות חזקה שתספק אפילו את המשתמשים התובעניים ביותר, מרכזי נתונים מוקשים ישמרו על המידע שלך מפני פולשים ומהירויות העברה מהירות..

שמור איתנו אם אתה רוצה לראות איך ThunderDrive עולה בשמונה הקטגוריות השונות להלן. 


★★★ 10GB בחינם

לחלופין, תוכלו לבדוק את pCloud האלטרנטיבי הטוב ביותר של Thunderdrive עם שטח אחסון בחינם של 10 ג’יגה-בתים. 

חוזק & חולשות

אלטרנטיבות ל- ThunderDrive

תכונות

ThunderDrive היא חיה נדירה, לא מכיוון שתכונותיה האיכותיות גורמות לה להתבלט, אלא משום שהיא חסרת אפילו את אלה הסטנדרטיים. נוכל לייחס את זה לעובדה ש- ThunderDrive נראית עבודה שמתבצעת, אך Icedrive היא גם חדשה ובודקת תיבות נוספות. כדי לראות את ביצועי Icedrive, קרא את סקירת Icedrive שלנו.

החיסרון הבולט ביותר של ThunderDrive הוא היעדרו באף סוג של אפליקציה למחשבים שולחניים או ניידים. אתה יכול לומר שהעברת הכל באופן מקוון היא בחירה טובה, אך חשוב להשתמש באפליקציות בנוסף ללקוח האינטרנט. עם זאת, על פי מפת הדרכים של ThunderDrive, האפליקציות אמורות לצאת לאקרנים במחצית האחרונה של 2019.

אפליקציות כאלה מאפשרות לך לסנכרן אוטומטית קבצים בזמן אמת בין מכשירים, לשמור על קבצים עדכניים ולמנוע ממך לעשות זאת ידנית. לקוחות הנייד בדרך כלל מאפשרים לך לעשות את אותו הדבר כשאתה בדרכים.

כל השירותים במדריך לאחסון ענן הטוב ביותר שלנו כוללים את היישומים האלה, אז בדוק אם אתה לא מעוניין לפספס את תכונות ההידוק האלה..

ThunderDrive לא חסר שיתוף קבצים, עם זאת, כך שתוכל להשתמש בו כדי לשתף את הקבצים המקוונים שלך עם חברים. זה נוח יותר מאשר להשתמש במקלות USB, כוננים חיצוניים או מכשירים אחרים כדי לשלוח אותם. 

ThunderDrive מאפשר לך לשתף באמצעות קישור או להזמין אנשים לתיקיה שלך. נדבר יותר על תכונות אלה בקטע השיתוף שלהלן.

אפשרות רעם-חיפוש

יש סרגל חיפוש שתוכל להשתמש בו כדי למצוא במהירות את הקובץ או התיקיה שלך. זוהי תכונה נפוצה, אך אנו אוהבים כיצד ThunderDrive מאפשר לך לדפדף בסוגי הקבצים הנפוצים ביותר על ידי בחירת סוג מהתפריט שנפתח מתחת לסרגל החיפוש. אתה יכול גם לבחור לראות תיקיות בלבד.

ThunderDrive לא יכול להציג תצוגה מקדימה של קבצי Office, אך הוא יכול לעשות זאת עבור קבצי PDF. הוא גם לא יכול לערוך קבצים. הסיבה לכך היא אינה משתלבת עם Office Online, Google Docs או כל עורך מסמכים אחר של צד שלישי. 

אם אתה מחפש מוצר שהוא מעצמת פרודוקטיביות מקוונת, עליך לנסות את Box כי הוא משתלב עם Office Online ו- Office Suite של Google. תוכל לקרוא עוד על תכונות הפריון שלה בסקירת התיבה שלנו. אם זה לא עובד בשבילך, עיין ברשימת אחסון הענן הטובה ביותר לשיתוף הפעולה שלנו.

אין זה מפתיע של- ThunderDrive אין גם אפליקציית הערות משולבת. אם אתה זקוק לזה, קרא את המאמר הטוב ביותר בנושא אפליקציות לרישום הערות. האפליקציה בעלת הדירוג הגבוה ביותר שמחוברת לשירות אחסון בענן היא Microsoft OneNote. אם אתה רוצה ללמוד יותר על זה קרא את סקירת OneNote שלנו.

תצוגה מקדימה של רעם

ThunderDrive מאפשר לך להציג תצוגה מקדימה של תמונות, אך אינו מציע תכונות המאפשרות לך לעשות הרבה יותר איתן. אם אתה זקוק לכך, תוכל ללמוד על שירותים אלה ברשימת האחסון המקוון הטוב ביותר שלנו לתמונות.

ThunderDrive גם אינו מציע גירסת קבצים, המגן מפני תוכנות רנסומריות או שינויים ומחיקות קבצים בשוגג. אם זו תכונה שאתה צריך, קרא את אחסון הענן הטוב ביותר שלנו לביצוע גרסאות. אתה יכול גם לבדוק את עצות ההגנה על תוכנת ransomware שלנו.

סקירה כללית של תכונות ThunderDrive

לוגו ThunderDrivethunderdrive.eu

מתחיל מחודש 500 דולר לחודש עבור 500 GBA כל התוכניות

סינכרון

סנכרון תיקיה

סנכרון ברמת חסימת

סנכרון סלקטיבי

ניהול רוחב פס

סנכרן כל תיקיה

שיתוף קבצים

שיתוף קישור קבצים

קישור סיסמאות

תאריכי תפוגה של קישור

שיתוף תיקיות

הרשאות תיקיה

מגבלות הורדת קישור

העלה קישורים

פרודוקטיביות

תצוגה מקדימה של קבצים

ערוך קבצים

שיתוף פעולה בתוך האפליקציה

משרד מקוון

גוגל מסמכים

אפליקציית הערות

הפעלת מדיה

אפליקציות סלולריות

שמירת קבצים נמחקה

גרסאות

WebDAV

אבטחה

הצפנה במנוחה

הצפנת מעבר

פרוטוקול הצפנה
N / A

אפס ידע

אימות דו-גורמי

מיקום השרת
ארה”ב

תמיכה

תמיכה 24/7

תמיכה בצ’אט חי

תמיכה טלפונית

תמיכת דוא”ל

פורום משתמשים

בסיס ידע

שונות

תוכנית חופשית

תמחור

ל- ThunderDrive אין תכנית חינמית ואפילו לא ניסיון, וזה גישה נדירה לשירות אחסון בענן. בקשת משתמשים להירשם מתוך אמונה עיוורת בלבד אינה אסטרטגיה עסקית טובה. עם זאת, שתי תוכניות התמחור מהוות מעט את החמצה זו.

תוכנית ה- Pro מאפשרת לך לאחסן עד 2TB של נתונים תמורת 10 דולר לחודש, שהם מסתכמים ב -120 דולר לשנה. עם זאת, אתה צריך לשלם עבור שנה שלמה, מכיוון שאין אפשרות להרשמה חודשית. ThunderDrive גם לא מספק הנחה שנתית, ואתם מוגבלים גם ל- 2TB של רוחב הפס החודשי.

אם אינך זקוק לכל כך הרבה מקום, אתה יכול לבחור להירשם לתכנית האישית, אשר מעניקה לך נפח אחסון של 500 ג’יגה-בייט וכמות רוחב הפס זהה תמורת $ 60 לשנה. אם אתה מגלה ש- ThunderDrive מתאים מאוד, אתה יכול גם להירשם לגרסאות לכל החיים של שתי התוכניות. אורך החיים של הפרו הוא 1,200 דולר ואילו החיים האישיים הוא 600 דולר.

מחירים אלה יכולים לעמוד בקצב של כמה מהשירותים התחרותיים ביותר בשוק, כמו pCloud ו- Sync.com. אנו אומרים “להתחרות”, אך ThunderDrive לא יכול להתאים לערכם, למרות שההבדל הוא קל. 

ל- pCloud יש אותם מחירים חודשיים, אך נותן לך הנחה אם אתה משלם עבור כל השנה ולא מגביל את רוחב הפס שלך. בנוסף, מחירי החיים של pCloud נוחים יותר. תוכל ללמוד עוד בסקירת pCloud שלנו.

כמו ThunderDrive, Sync.com לא מאפשר לך לשלם לחודש אלא רק לשנה מראש. עם זאת, שתי התוכניות שלה זולות יותר מתוכניות ThunderDrive. כמו כן, כמו pCloud, ל- Sync.com יש תוכנית בחינם, המאפשרת לכם לבדוק את השירות לפני ההרשמה. אם אתה מעוניין ב- Sync.com, קרא את סקירת Sync.com שלנו.

קלות שימוש

בהתחשב בכך של- ThunderDrive יש רק לקוח אינטרנט, הוא אמור לעבוד ללא תקלה, וזה כן. זה גם מהיר וקל לשימוש. בדומה ללקוחות אינטרנט משירותים אחרים, יש לו סרגל ניווט בצד שמאל, מציג את הקבצים והתיקיות שלך בחלונית המרכזית ומעניק לך את פרטיהם בסרגל הצד הימני..

רעם-לקוח אינטרנט

סרגל הצד השמאלי מאפשר לך לנווט בין הכונן שלך, לתוכן המשותף איתך, לפריטים האחרונים והמועדפים ולזבל. אתה יכול גם להשתמש בשני הכפתורים שלה כדי להעלות קבצים או ליצור תיקיה. 

אינך צריך להשתמש בכפתור המסורבל כדי להעלות קבצים. במקום זאת, אתה יכול פשוט לגרור ולשחרר אותם. לאחר שתראה זאת, תראה חלון העברה שמראה כמה זמן העלאת הטעינה תצטרך להשלים. הטיימר הוא נגיעה נחמדה, שלא לכל השירותים.

חלונית המרכז מאפשרת תצוגה מקדימה של קבצים ותיקיות ברשימה או בתצוגת רשת. בנוסף, באפשרותך להחליף את סרגל הצד של המידע ולבצע פעולות, כגון העברה, שינוי שם, העתקה, הורדה ועוד. 

כפי שציינו, קלות שימוש כזו אינה נרחבת ביישומי שולחן העבודה או הנייד מכיוון של- ThunderDrive אין אותם. הדרך לעקיפת הבעיה עד שייצא היישום לנייד היא שתוכל לגשת ל- ThunderDrive באמצעות דפדפן אינטרנט.

שיתוף קבצים & מסנכרן

שיתוף קבצים וסנכרון הם תכונות אחסון מרכזיות בענן מכיוון שהן קובעות כיצד להעלות את הקבצים שלך לענן ואז לשתף אותם. 

ThunderDrive מאפשר לך להשתמש בתכונות שלה כדי לשתף בזמן שאתה מחובר לאינטרנט, אך שיתוף משולחן העבודה והנייד שלך חסר מסיבות ברורות. אם שיתוף חשוב, וברצונך שיהיו לך אפשרויות נוספות, כולל שיתוף ממכשירים שונים, קרא את המדריך הטוב ביותר לאחסון ענן לשיתוף שלנו..

קישור בר-שיתוף

ניתן לשתף קבצים ותיקיות מלקוח האינטרנט על ידי יצירת קישור הניתן לשיתוף. לפני שתעשה זאת, אתה יכול לשנות את הקישור לתאריך תפוגה, סיסמא, עריכה מושבתת והורדת השבתה. זוהי קבוצה חזקה של תכונות לבקרת תוכן. לאחר יצירת קישור, אתה יכול להעתיק ולהדביק אותו או לפרסם אותו ישירות לפייסבוק, טוויטר וגוגל+.

תיקיות רעמים

שיתוף תיקיה מחייב ללחוץ באמצעות לחצן העכבר הימני על התיקיה ולבחור באפשרות “לנהל אנשים” באופן גרוע. לאחר מכן, תראה חלון המאפשר לך להזין את כתובות הדוא”ל של האנשים שאתה רוצה להוסיף ולהקצות להם רמות הרשאה, כולל “יכול לערוך”, “יכול להוריד” ו “יכולים להציג.”

אם זו הייתה סקירה של מוצר שלם ולא של מוצר שמתבצע, היינו מדברים על אפשרויות הסנכרון של לקוח שולחן העבודה השונות ועל מידת ביצוע טובתן. עם זאת, במקרה זה, אנו יכולים לומר כי הסנכרון אינו קיים. אם אתה זקוק לסנכרון, עיין באחסון הענן הטוב ביותר שלנו עם השוואת סנכרון לכמה אפשרויות אחרות.

מהירות

מידע על ThunderDrive הוא דליל, והוא לא היה צפוי לגבי מיקום מרכזי הנתונים שלהם. עם זאת, ככל הנראה המרחק לשרתים לא השפיע רבות על תוצאות הבדיקה שלנו. ביצענו את הבדיקה שלנו דרך חיבור Wi-Fi בבלגרד, סרביה, עם מהירות העלאה של 7.95 מגהביט לשנייה ומהירות ההורדה של 118.58 מגהביט לשנייה.

ניסיון ראשון: ניסיון שני: ממוצע:
זמן העלאה00:26:1200:19:1600:22:44
זמן הורדה00:02:0300:01:2800:01:46

זמן ההעלאה שלנו עמד בממוצע על 22 דקות ו -44 שניות כדי להעלות את תיקיית הבדיקות של בדיקת ה- 1 ג’יגה-בייט שלנו, שהיא כשלוש דקות יותר מזמן שהיינו מצפים ללא תקורה. מהירות ההורדה הייתה דומה מכיוון שלקח לה כ -30 שניות יותר ממה שהיה צריך להלכה. ובכל זאת, אלה תוצאות טובות.

ל- ThunderDrive אין דרך להצער את מהירויות ההעברה כדי למנוע מהם לקחת יותר מדי מתוכנית הנתונים שלך, מה שצפוי, בהתחשב בכך שאין לקוח שולחני. ניתן לומר את אותו דבר גם על היעדר העתקת קבצים ברמת הבלוק, מה שיעזור להאיץ את העברת ההעלאות הבאות..

אבטחה

בקטע האבטחה של ThunderDrive נכתב שהוא משתמש בהצפנה במנוחה ובמעבר (קרא את התיאור שלנו של מאמר ההצפנה), אך הוא לא מציין איזה סוג. ביקשנו תמיכה בנושא, אך הם הפנו אותנו חזרה למדור האבטחה.

ובכל זאת, אנו מקווים שהוא משתמש ב- AES 256 סיביות, שכן זהו תקן ההצפנה. אנו יודעים ש- ThunderDrive משתמש ב- TLS / SSL כדי להגן על קבצים במעבר, והיא משתמשת ב- HTTPS כדי להגן על התקשורת שלך עם השרת שלה.. 

מכיוון שאין להם לקוח לשולחן העבודה, אנו גם יודעים ש- ThunderDrive לא יכול לספק הצפנה פרטית מקצה לקצה. (אם תרצה לדעת מידע נוסף על כך, קרא את המאמר שלנו על ידע אפס בענן וכיצד הוא עובד.)

הצפנה אינה הכל, מכיוון שסיסמה מסוימת נכשלה עלולה לסכן אפילו את המערכות המאובטחות ביותר. לכן חשוב אימות דו-גורמי. אם הוא זמין ומאופשר, הוא מחייב להזין קוד אבטחה בנוסף לאישורי הכניסה שלך כשאתה מחובר ממחשב לא מוכר. לרוע המזל, ThunderDrive אינו מספק זאת.

עם זאת, ThunderDrive דואג מאוד לאופן בו היא מאחסנת את המידע שלך במרכזי הנתונים שלה. הוא משתמש במתקני Tier-IV שאינם מיותרים, ותואמי SOC-2 ו- ISO 27001. מרכזי נתונים מאוישים במהלך כל השנה ואנשי האבטחה באתר מגנים מפני כניסה בלתי מורשית. 

אמצעי אבטחה אחרים כוללים מצלמות אבטחה, קוראים ביומטריים ומנגנוני אימות דו-גורמיים (או יותר) המאבטחים גישה לבניין.

זו קבוצה חזקה של אמצעים המגנים מפני חדירות גופניות. עם זאת, אם התיאור של הגנת התוכנה נשמע מעורפל, אתה יכול לקרוא על שירותים אחרים שמתייחסים יותר לשיטות האבטחה שלהם בסביבת האחסון המאובטחת בענן שלנו..

פרטיות

ThunderDrive אינו מספק הצפנה פרטית, וזו הדרך הטובה ביותר להבטיח את פרטיות המשתמשים, ולכן עלינו להסתמך על סעיפים במדיניות הפרטיות של ThunderDrive כדי לסייע בהגנה על זכויות המשתמשים. עם זאת, מייד מהעטלף ברור שהוא תואם את התקנה הכללית של האיחוד האירופי להגנת המידע. 

זהו חוק אשר ביצר את פרטיות המשתמשים בכל הקשור לנתונים מקוונים. חובה לחברות הפועלות באיחוד האירופי אך ספקי אחסון ענן רבים העובדים ברחבי העולם עומדים בדרישות שלה. אם אתה רוצה ללמוד יותר על זה קרא את מדריך ה- GDPR שלנו.

ThunderDrive אוסף את הנתונים שלך כתוצאה משיתוף הנתונים שלך איתם, למשל כשאתה מזין מידע בטופס יצירת קשר. אם תזין את המידע שלך בטופס יצירת קשר, ThunderDrive מאחסן את המידע על מנת להשיב לך אך הוא לא ישתף אותם ללא הסכמתך. בנוסף, המערכת שלה מתעדת נתונים אחרים באופן אוטומטי כשאתה מבקר באתר האינטרנט שלה. 

נתונים אלה, המכונים “מטא נתונים”, מכילים מידע טכני כגון סוג דפדפן האינטרנט שלך, כתובת ה- IP, מערכת ההפעלה או זמן הגישה לאתר. ThunderDrive משתמש בנתונים אלה כדי להפעיל ולהבטיח את שירותיהם.

ThunderDrive משתמש גם בעוגיות כדי להפוך את שירותיו בהתאמה אישית עבורך. קובצי Cookie הם קבצי טקסט קטנים שאינם מייצגים חשש אבטחה אך אם אתה רוצה לנהל אותם מהדפדפן שלך אתה יכול לעשות זאת.

אם אתה פנה ל- ThunderDrive באמצעות דואר אלקטרוני, טלפון או פקס, בקשתך יחד עם נתונים אישיים רלוונטיים יאוחסנו על ידי ThunderDrive אך כמו במקרה של טופס יצירת הקשר, ThunderDrive לא ישתף אותה ללא הסכמתך המפורשת..

בדומה לזה, ThunderDrive אוספת מידע כשאתה נרשם לשירות או מפרסם תגובות. זה הכל במסגרת התפקוד הרגיל של שירות אחסון בענן ואינו מייצג שום דבר חשוד.

ThunderDrive משתמש ב- Google Analytics ומודעות גוגל המנתחות את העניין שלך ומספקות מודעות רלוונטיות באמצעות קובצי Cookie. עם זאת, אתה יכול לבחור להתנגד לשיווק מחדש שנעשה על ידי Google Analytics ולהגדיר את הדפדפן שלך כדי לשלול קובצי Cookie של מודעות Google.

בהתאם לתקן ה- GDPR יש לך זכות להתנגד לאיסוף נתונים במקרים מיוחדים, זכות להגיש תלונה מול סוכנות פיקוח, זכות לניידות נתונים המאפשרת לך להעביר את הנתונים ש- ThunderDrive שנאסף אליך או לצד ג ‘ואת הזכות לדרוש מגבלות עיבוד במקרים ספציפיים.

בסך הכל, לא הצלחנו למצוא סעיפים או ניסוחים חשודים ומדיניות הפרטיות דומה לאלה של שירותים אחרים והיא גם תואמת את ה- GDPR. עם זאת, עליך להרגיש בטוח לגבי הנתונים האישיים שלך.

שירות לקוחות

ל- ThunderDrive אין שאלות נפוצות, פורום משתמשים או בסיס ידע. הדבר היחיד שאתה יכול לעשות הוא ליצור קשר עם התמיכה באמצעות דואר אלקטרוני או טופס יצירת קשר. בנוסף, אין דרך להזין את טופס יצירת הקשר מלקוח האינטרנט. במקום זאת, עליכם לפתוח כרטיסיית דפדפן שנייה ולאתר את הקישורים בתחתית עמוד הבית. בצד הפלוס, באפשרותך גם להשתמש באפשרות הצ’אט ליצירת קשר עם התמיכה.

פנינו לתמיכה וקיבלנו תשובה תוך ארבע שעות שהיא מהירה משירותים רבים. ובכל זאת, התשובה הייתה חריפה והפנתה אותנו למדור האבטחה שלכאורה יש לנו תשובה עבורנו. קיווינו לתגובה מפורטת יותר שתעשיר את המידע אודות רמת ההצפנה שכבר מצאנו בסעיף האבטחה.

שאלות רעמים

אין הדרכות, סרטי מאמרי עזרה או תשובות בשאלות נפוצות זה פספוס גדול, אך אנו מקווים כי השירות יתמודד בעתיד..

פסק הדין

ThunderDrive הוא שירות משובץ. זה עושה נהדר בחלק מהקטגוריות כמו מחיר, אבטחה ופרטיות, אך נכשל ברבים אחרים. הבולט ביותר הוא היעדר לקוח שולחני או נייד כלשהו. המשמעות היא שאין דרך לסנכרן את הקבצים שלך בקלות בין מכשירים מרובים או לשתף משולחן העבודה או הנייד. גם אימות דו-גורמי חסר.

גרסת קבצים והצפנה פרטית הם חלק מהתכונות שבאנו לצפות משירותים ברמה העליונה, אך ThunderDrive גם חסר להם. ועדיין, לקוחות שולחן עבודה וניידים נמצאים בעבודות ותכונות אחרות כנראה יש מאחוריהן.

בצד הבהיר, ל- ThunderDrive תוכניות תמחור נהדרות, מדיניות פרטיות חזקה, מרכזי נתונים מוקשים, שיתוף מסוגל, מהירויות מהירות ולקוח אינטרנט ידידותי למשתמש. בהתחשב בכך שמה שיש עובד מצביע על כך ש- ThunderDrive הוא שירות נהדר ביצירות, אבל כזה שיצא מוקדם מדי. הזמן יגיד אם ThunderDrive יממש את הפוטנציאל שלו.

מה אתם חושבים על ThunderDrive? ספר לנו בתגובות למטה. תודה שקראת.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map