סקירת Sync.com – עודכן ב- 2020

סקירה של Sync.com

ללא ספק ספק האחסון המועדף על Cloudwards.net, Sync.com מציע קלות שימוש, מהירות ואבטחה במחיר סביר. יש לו גם תוכנית חינמית נחמדה שתוכלו להשתמש בה כדי לבחון אותה, והיא יוצאת מהקופסה וכלול בה קידוד ידע אפס. קרא את כל הפרטים בסקירת Sync.com המלאה שלנו.


ביקורות על אחסון בענן

Sync.com נוסדה בשנת 2011 בקנדה ידידותית לפרטיות והיא עומדת כספק אחסון הענן הטוב ביותר שלנו. זה לא מתאים לשיתוף פעולה כמו כמה מאחסוני הענן הטובים ביותר לשיתוף פעולה, מכיוון שהמוקד שלו הוא אבטחת ידע אפס, שאינה משחקת היטב עם אפליקציות של צד שלישי..

עם זאת, האבטחה של Sync.com היא מהשורה הראשונה וזה בא לידי ביטוי באפשרויות בקרת התוכן שלה, המגנות על הקבצים והתיקיות המשותפים שלך..

אין זה אומר ש- Sync.com מושלם: לקוחות האינטרנט והמחשבים השולחניים שלה מביאים ביצועים טובים, אך הם ייהנו ממעט לכה. ללקוח האינטרנט יש פעולות מגושמות ולקוח שולחן העבודה מרגיש מיושן מעט. אולם זה לא מונע מ- Sync.com יכולות שיתוף חזקות. השירות נהנה מחוקי הפרטיות בקנדה, כלומר לא תצטרך לדאוג לפרטיותך.

חוזק & חולשות

חלופות עבור Sync.com

תכונות

בגלל הגישה ההדוקה של Sync.com לאבטחה, היא אינה נכנסת לממשקי ה- API של אפליקציות צד שלישי, כמו אלה של מיקרוסופט, אסאנה, סלאק וטרלו. המשמעות היא שהיא לא משתלבת איתם כדי להשתמש בתכונות הפרודוקטיביות ושיתוף הפעולה שלהם. עם זאת, עדיפות לאבטחה היא תירוץ טוב לכך שלא יש לך אפליקציות של צד שלישי כמו, למשל, Google Drive או Dropbox.

עם זאת, אם אתה זקוק לכך, קרא את סקירת Google Drive וסקירת Dropbox כדי לראות אילו כלים ותכונות לפריון הם מציעים.

אתה יכול להשתמש בתוכניות Solo ו- Business Pro של Sync.com כדי להציג תצוגה מקדימה של קבצי Office, .pdfs, אנשי קשר ועוד בדפדפן..

sync.com-vault-Feature

בשונה מתיקיית הסנכרון, שמגבה לענן ותופס מקום שם ובכונן הקשיח שלך, הכספת מאפשרת לאחסן קבצים ותיקיות מבלי לסנכרן אותם למכשירים אחרים. זוהי תכונה נהדרת אם אתה צריך לגבות או לחסוך מקום.

יכולות הגרסה של Sync.com המאפשרות לך להחזיר שינויים בקבצים במקרה של תאונה או שחיתות שנגרמו כתוצאה משגיאת דיסק או תוכנת ransomware, ראויות גם הן לציון. חשבונות בחינם יכולים להחזיר 30 יום אחורה ולחשבונות הפרימיום אין גבולות. זו הסיבה ש- Sync.com דורגה במקום הראשון במאגר האחסון הטוב ביותר בענן שלנו לצורך גרסאות.

זהו גם הבחירה המובילה באחסון הענן הטוב ביותר שלנו לדירוג קבצים גדולים בזכות זה לא מציבה מגבלות על גודל הקובץ או העלאתו.

סקירה כללית של תכונות Sync.com

לוגו של Sync.comwww.sync.com

מתחיל מ- 500 דולר לחודש עבור 1000 GBA כל התוכניות

סינכרון

סנכרון תיקיה

סנכרון ברמת חסימת

סנכרון סלקטיבי

ניהול רוחב פס

סנכרן כל תיקיה

שיתוף קבצים

שיתוף קישור קבצים

קישור סיסמאות

תאריכי תפוגה של קישור

שיתוף תיקיות

הרשאות תיקיה

מגבלות הורדת קישור

העלה קישורים

פרודוקטיביות

תצוגה מקדימה של קבצים

ערוך קבצים

שיתוף פעולה בתוך האפליקציה

משרד מקוון

גוגל מסמכים

אפליקציית הערות

הפעלת מדיה

אפליקציות סלולריות

שמירת קבצים נמחקה

גרסאות

WebDAV

אבטחה

הצפנה במנוחה

הצפנת מעבר

פרוטוקול הצפנה
AES 256 סיביות

אפס ידע

אימות דו-גורמי

מיקום השרת
קנדה

תמיכה

תמיכה 24/7

תמיכה בצ’אט חי

תמיכה טלפונית

תמיכת דוא”ל

פורום משתמשים

בסיס ידע

שונות

תוכנית חופשית

תמחור

ל- Sync.com יש כמה מתוכניות התמחור הטובות ביותר בשוק. למעשה, המתחרה היחיד לכך הוא pCloud. קרא את סקירת ה- pCloud שלנו אם אתה זקוק לשירות חלופי במחירים מעולים.

אתה לא יכול לשלם לחודש, אבל זה לא אמור להיות חשוב, מכיוון שהעסקאות השנתיות תחרותיות. לעיון, תוכנית ה- 1TB של Dropbox עולה 2 $ יותר בשנה מתוכנית Personal Pro 2TB של Sync.com אך מציעה מחצית מהאחסון. התוכנית האישית הנוספת של Sync.com, Pro Personal 500GB, היא גם עסקה טובה במחיר של $ 49 לשנה.

תוכנית הסולו העסקי נהדרת אם אתה עסק של אדם אחד. תמורת 96 דולר לשנה, תקבל אחסון של 2 טרה-בתים, תמיכה בדוא”ל בעדיפות, עמידה בתקנות שונות והתחייבות לזמן הפעולה של 99.9 אחוזים.

Business Pro ו- Business Pro Advanced דורשים לפחות שני משתמשים. הם מספקים שטח אחסון של 1 TB או 10 טרה-בתים, בהתאמה. Business Pro מציעה כלי ניהול, כמו מסוף ניהול רב למשתמשים וחיוב מרכזי. ל- Business Pro Advanced תכונה אחת שאינה מקבילה אינה: הסלמת צ’אט חי.

קלות שימוש

קלות שימוש היא קטגוריה חשובה מכיוון שהיא קובעת כמה מהנה להשתמש בשירות. השירותים צריכים להיות פשוטים ואינטואיטיביים לשימוש. עיצוב אטרקטיבי צריך להפוך את החוויה הזו ליותר מושכת. זה אמור להיות נכון עבור לקוחות שולחן העבודה, האינטרנט והנייד.

למרות ש- Sync.com עדכן לאחרונה את לקוח האינטרנט שלה, יש מקום לשיפור.

sync.com-sync-web-app

לקוח האינטרנט מציג את הקבצים שלך ברשימה או בתצוגת רשת. תוכלו לשנות ביניהם במהירות ותוכלו לחפש ביניהם על ידי החלת פילטר. בפינה השמאלית העליונה יש קישורים אל דפי הכספת, השיתוף והאירועים, והפינה השמאלית העליונה מחזיקה בתפריטי החשבון ועזרה.

הצד הימני מחזיק בתפריט הפעולה, השונה בהתאם למה שבחרת מרשימת הקבצים. אתה יכול לבצע את אותן פעולות אם תלחץ על שלוש הנקודות המשויכות לקובץ או לתיקיה. הגישה לתפריט באמצעות לחיצה ימנית תהיה מהירה ונוחה יותר, עם זאת.

בחירה עיצובית נוספת שבולטת בצורה לא טובה היא אופן ההורדה עובד. אם בחרת להוריד קובץ, עם סיום ההעברה ייפתח חלון ומבקש ממך לשמור אותו. התוצאה זהה לגישה המסורתית להורדה, אך היא עדיין מבלבלת.

העברת קבצים או תיקיות היא גם מסורבלת מכיוון שלא ניתן לגרור ולשחרר אותם. במקום זאת, עליכם להזיז אותם באמצעות אפשרות תפריט. תכונת הגרירה והשחרור זמינה בעת העלאת קבצים ללקוח האינטרנט, אך היא מחייבת ללחוץ על “העלה” כדי לאפשר את אזור הגרירה והשחרור, ואז לגרור את הקובץ אליו במקום פשוט להפיל קובץ לכל מקום.

אלה אולי נראים מינוריים, אך ישנן גישות טובות יותר שם, כולל OneDrive. כדי לראות כיצד שירות זה עושה זאת, והמערך המרשים שלו של אפליקציות לשיתוף פעולה, קרא את סקירת OneDrive שלנו. אם אתה זקוק לפרטיות רבה יותר ממה שמציעה OneDrive אך אתה עדיין רוצה קלות שימוש טוב, קרא על MEGA בסקירת MEGA שלנו.

תיקיות sync.com-sync

לקוח שולחן העבודה דומה לפתרונות רבים אחרים. זה עוקב אחר מודל הסנכרון הרגיל המורכב מסמל מגש המערכת ותיקיית סינכרון. אתה יכול להשתמש בסמל המגש כדי לגשת לתיקיית הסנכרון, העדפות או לקוח האינטרנט. חלון ההעדפות אפל, אך הוא מראה את כל מה שצריך לדעת בצורה ברורה.

ובכל זאת, אנו מעדיפים לראות את חלון מרכז הבקרה אשר נותן סקירה מלאה על חשבונך.

sync.com-desktop-settings

לקוח שולחן העבודה עובד על חלונות ו- macOS, אך לא על לינוקס. לשירותי אחסון בענן שמשחקים היטב עם הפינגווין, קרא את המאמר הטוב ביותר עבור אחסון בענן עבור לינוקס.

sync.com-mobile

האפליקציה לנייד זמינה עבור אנדרואיד ו- iOS. זה דומה לאפליקציות של ספקי אחסון בענן אחרים. אתה יכול להשתמש בו כדי לגשת לאותן תכונות כמו לקוח האינטרנט. אם אתה מאפשר העלאת מצלמה, אתה יכול להעלות תמונות וסרטונים לענן באופן אוטומטי. אתה יכול גם לגשת לקבצים במצב לא מקוון.

האפליקציה כוללת נעילת קוד סיסמא, אימות טביעות אצבע ואפשרות לחסום גישה מאפליקציות אחרות בזמן שמאפשרת קוד סיסמה.

שיתוף קבצים & מסנכרן

התכונות המרכזיות של שירותי אחסון בענן הן סינכרון קבצים ושיתוף מכיוון שהן קובעות כיצד אתה אמור לשקף את הנתונים שלך בענן ולשתף אותם ברגע שתעביר לשם.

שיתוף באמצעות אפליקציית האינטרנט הוא הבחירה הברורה ביותר ו- Sync.com עושה זאת מעולה. כשאתה מרחף מעל תיקיה או קובץ, מופיע כפתור המאפשר לך לשתף. אתה יכול גם לשתף על ידי בחירת קובץ או תיקיה ולחץ על שיתוף בתפריט סרגל הצד.

שיתוף sync.com

אתה יכול לשתף קובץ כקישור, ש- Sync.com יצפין, אפילו בחשבון בחינם. יש שתי דרכים לשלוח אותו: באמצעות אימייל או העתקה והדבקה.

הגדרות שיתוף sync.com

לא משנה מה תבחרו, תוכלו להגן על השיתוף שלכם על ידי הפעלת אפשרויות בקרת תוכן. אתה יכול להגדיר סיסמה באמצעות חשבון חינם, שאינו נדיר, בלשון המעטה. בנוסף, אתה יכול למחוק קישור להפסקת השיתוף או לאפשר פרטיות משופרת.

פרטיות משופרת של Sync.com

פרטיות משופרת מאפשרת קידוד מקצה לקצה בקישורים משותפים. עם זאת, שים לב שהוא אינו תומך בקבצים הגדולים מ- 500MB, דפדפני אינטרנט ישנים יותר ונייד ספארי. מקבלי הקישורים שלך בדפדפנים שאינם נתמכים יראו שגיאה בעת ניסיון לגשת אליהם. אתה יכול לכבות את הפרטיות המשופרת כדי להימנע מכך. אם כן, פרוטוקול SSL יגן על הקבצים שלך בזמן מעבר.

בנוסף על הפרטיות המשופרת, מנויי הפרמיה מקבלים גישה לתאריכי תפוגה, בקשות קבצים עם קישורי העלאה, מגבלות הורדה, מצב תצוגה מקדימה בלבד למסמכים ותמונות, התראות בדוא”ל על פעילות קישור וסטטיסטיקת הורדות..

התראות בדוא”ל מועילות אם ברצונך לעקוב אחר המתרחש עם השיתופים שלך, והתכונה לא מוצעת על ידי ספקים רבים. מצב תצוגה מקדימה בלבד מועיל אם ברצונך להציג את תוכן הקובץ מבלי לאפשר אותו לשיתוף.

ניתן גם ליצור תיקיות צוות באמצעות לקוח האינטרנט. זה מאפשר לך לנהל גישה לכל משתמש או לתיקיה עם הרשאות משתמש פרטניות, כגון קריאה בלבד וכתיבה לקריאה.

יש דף קישורים שמראה את מה ששיתפת עם אחרים, אבל אין אחד שמראה את מה שאחרים שיתפת איתך.

אם אתה רוצה לשתף מלקוח שולחן העבודה, אתה יכול להשתמש בו כדי לשתף קישור שמעתיק אותו ללוח שלך אך לא מודיע לך על כך, או “ניהול קישור לסנכרון”, שפותח את לקוח האינטרנט כך שתוכל לשתף זה משם.

האפליקציה לנייד אינה נופלת מאחורי לקוחות אחרים של Sync.com. אתה יכול להשתמש בו כדי לשלוח קבצים כקובץ מצורף באמצעות אפליקציות בטלפון שלך, אך זה מחייב להוריד קודם את הקובץ. אם אינך רוצה לעשות זאת, באפשרותך להשתמש באפשרות ‘ניהול קישור’. זה מאפשר לך לשלוח קישור או העתק ללוח. אתה יכול להגן על הקישור באמצעות סיסמה או למחוק אותו כדי להפסיק את השיתוף.

עם כל התכונות הללו, אין פלא ש- Sync.com היא בראש אחסון הענן הטוב ביותר לשיתוף שלנו.

תיקיות sync.com-sync

אתה יכול לסנכרן קבצים באמצעות תיקיית הסנכרון, אך לא תוכל לסנכרן תיקיות אחרות. מה שאתה יכול לעשות הוא לבחור תיקיה אחרת שתפעל כתיקיית סינכרון. אם אתה צריך לאחסן קבצים או תיקיות באופן מקוון מבלי לסנכרן, אתה יכול לבחור “העתק לכספת” מתפריט לחיצה ימנית. הלשונית המתקדמת מלוח הבקרה בשולחן העבודה מאפשרת לך לא לכלול תיקיות מהסנכרון.

קרא את אחסון הענן הטוב ביותר שלנו למאמר סינכרון עבור כמה חלופות.

מהירות

השרתים של Sync.com נמצאים באונטריו, קנדה. מהירות ההעברה שלך תלויה עד כמה אתה קרוב אליהם, כמו גם ספק שירותי האינטרנט שלך. לא היינו קרובים כאשר ביצענו את הבדיקות שלנו מכיוון שהשתמשנו בחיבור WiFi בבלגרד, סרביה, עם מהירות העלאה של 6 מגה-ביט לשנייה ומהירות הורדה של 100 Mbps.

העלאה ארכה כמעט פעמיים מזמן שהיינו מצפים שייקח. ההצפנה מקצה לקצה והמרחק שלנו לשרת האט את ההעלאה. בהתחשב בכך, התוצאות היו מהירות.

ההורדה לא סבלה הרבה מהצפנה, אך היא עדיין הייתה איטית בהרבה ממה שהיה צריך להיות, עם ממוצע של 18 דקות ו -35 שניות.

ניסויים ניסיון ראשון: ניסיון שני: ממוצע:
זמן העלאה00:40:0000:41:0000:41:00
זמן הורדה00:17:4200:19:0000:18:35

sync.com- רשת הגדרות

כברירת מחדל, Sync.com מעלה ומוריד קבצים מבלי להגביל את רוחב הפס. אם אתה בתוכנית מוגבלת או שתהליך הסנכרון יפריע לפעילות אחרת, תוכל להצער את המהירות שלך על ידי לחיצה ימנית על סמל סרגל המשימות של Sync.com ובחירה ב”העדפות “. בחר בכרטיסייה “רשת” להגדרת מגבלות מהירות העלאה והורדה.

Sync.com אינו משתמש בסנכרון ברמת חסימת בגלל יישום הידע שלו באפס אך נציג הודיע ​​לנו בדוא”ל שהפיצ’ר נמצא ביצירות.

אבטחה

sync.com-security

Sync.com הוא אחד משירותי אחסון הענן המאובטחים ביותר בשוק. למעשה, הוא בראש רשימת אחסון הענן המאובטחת ביותר שלנו. זהו הבחירה המובילה שלנו מבין מיטב שירותי אחסון הענן עם ידע באפס. המחויבות שלה לאבטחה מרחיקה לכת עד שאתה אפילו לא יכול לאפס את הסיסמה שלך באמצעות דוא”ל אלא אם אתה מאפשר את היכולת בחשבונך.

Sync.com משתמש בפרוטוקול TLS כדי להגן על קבצים בהעברה מפני עבירות, כגון התקפות איש באמצע והצפנה, המאבטחת את הנתונים שלך בזמן מעבר ומנוחה. סוג ההצפנה ש- Sync.com משתמש בה הוא AES 256 סיביות.

מפתחות הצפנה מוגנים גם באמצעות RSA 2048-bit. ברגע שהנתונים שלך מגיעים לשרת, הם משוכפלים על פני מספר מיקומי מרכז נתונים. מרכזי הנתונים נפגשים או חורגים מ- SOC Type-2 ועושים שימוש בארכיטקטורת RAID כדי למנוע כשלי שרתים להוביל לאובדן נתונים.

אבטחת ידע אפס מונעת מאנשים אחרים מלבדך לקרוא את הקבצים שלך, אך Sync.com לא יוכל לאפס את הסיסמה שלך אם תאבד אותה. המשמעות היא שהאחסון שלך יינעל ולא תוכל לגשת לקבצים שלך. אתה יכול לכבות את הידע האפס אך גישה טובה יותר היא להשתמש במנהל סיסמאות. ידע אפס זמין עבור החשבון החינמי, שהוא נדיר.

ל- Sync.com אימות דו-גורמי. זוהי תכונה נהדרת למנוע מהאקרים שגנבו את הסיסמה שלך גישה לחשבונך. עם זאת, עליך לוודא שיש לך סיסמא חזקה מההתחלה. כאשר הדבר מופעל, עליך להזין קוד אבטחה מיוחד בכל פעם שאתה מתחבר. אתה יכול לקבל את הקוד באמצעות דואר אלקטרוני או באמצעות המאמת של גוגל בטלפון שלך..

פרטיות

עם ביטחון כה חזק, נחמד לראות שפרטיות אינה מחשבה שלאחר מכן. בהתבסס באונטריו, שרתי Sync.com חלים תחת ההגנה על חוקי הפרטיות ידידותיים לצרכן של קנדה, הנמצאים תחת החוקים המפורטים בחוק הגנת המידע האישי והמסמכים האלקטרוניים..

מדיניות הפרטיות של Sync.com מפרטת 10 עקרונות שלטוניים: אחריות, מטרות זיהוי, הסכמה, הגבלת גבייה, הגבלת שימוש, דיוק, אמצעי הגנה, פתיחות, גישה פרטנית ותאימות מאתגרת. כדאי לקרוא את המדיניות. רק Tresorit יכול להתאים לזה כך שאם אתה רוצה שירות חלופי עם פרטיות חזקה קרא את סקירת Tresorit שלנו.

בנוסף לעמידה בתקנות קנדה, Sync.com מצייתת לתקנה להגנת המידע הכללית עבור משתמשיה באיחוד האירופי. למידע נוסף על זה, קרא את מדריך ה- GDPR שלנו.

שירות לקוחות

ל- Sync.com מרכז עזרה שמציג את השאלות הפופולריות ביותר בחלק העליון ומפצל את השאר לקטגוריות, מה שמקל על מציאת מה שאתה מחפש. יש גם תיבת חיפוש, אם אינך רוצה לחפש תשובה לבד. ברבות מהתשובות יש סרטונים איתם שיעזרו לכם לעקוב אחר הפיתרון.

תמיכה ב- sync.com

אם אינך מצליח למצוא תשובה, אתה יכול ליצור קשר עם Sync.com באמצעות טופס אינטרנט המכוון אותך לתמיכה טכנית, מכירות או תמיכה כללית. השעות העיקריות של דלפק העזרה הן משני עד שישי, 8 בערב עד 8 בערב. EST.

יש תמיכה מחוץ לשעות אלה למקרי חירום. מנויים מקצוענים זוכים לתמיכה עדיפה על פני מנויים שאינם משלמים. אין תמיכה בדוא”ל או בצ’אט, אך הדבר נפוץ בעת התמודדות עם פתרונות שאינם EFSS.

גם ל- Sync.com אין פורום משתמשים, אך זה לא מפתיע בהתחשב בכך שאין בו משתמשים רבים כמו חלק מהמתחרים הפופולאריים יותר שלה..

שלחנו כמה שאלות כדי לראות כמה מהר נקבל תגובה. זה הגיע בערך ארבע שעות, וזו תוצאה נאה בהתחשב בעובדה שהיינו על חשבון ניסיון.

פסק הדין

Sync.com הוא שירות חזק בלשון המעטה. אם אתה מעריך את פרטיותך ואבטחתך, עליך לא לחפש רחוק יותר. אולם זה יגיע במחיר מכיוון ש- Sync.com מקריב את מהירות הסינכרון לצורך אבטחת הסנכרון. ידע אפס גם מונע ממנו לעבוד עם אפליקציות של צד שלישי. חווית המשתמש שלה זקוקה גם לעבודה רבה יותר.

עם זאת, שיתוף האבטחה הוא חזק ולמדיניות הפרטיות שלו אין סעיפים חשודים. למעשה זה ברור ויסודי יותר ממה שראינו עם מרבית פתרונות האחסון בענן אחרים. השיתוף מתבצע היטב ויש לו אפשרויות בקרת תוכן חזקות. בנוסף, תוכניות התמחור שלה תחרותיות בהשוואה לביקורות אחרות בנושא אחסון בענן שלנו.

מה אתם חושבים על Sync.com? האם המחיר, האבטחה והפרטיות שלו מפתים מספיק בשבילך או שאתה מעדיף לעבוד עם אפליקציות של צד שלישי באמצעות שירותי אחסון ענן פחות מאובטחים?

ספרו לנו בתגובות למטה. תודה שקראת.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map