סקירת SecureSafe – עודכן בשנת 2020

סקירה של

מכוון כמעט אך ורק לאנשים שרוצים לאחסן קבצים וסיסמאות קטנים בצורה מאובטחת, נראה ש- SecureSafe רוצה לרצות מנהלי סיסמאות ולאבטח אחסון בו זמנית. התוצאות, עלינו לומר, מעורבבות למדי, כפי שניתן לקרוא בסקירת SecureSafe המלאה שלנו.


ביקורות על אחסון בענן

SecureSafe הושק בשנת 2008 על ידי חברת DSwiss AG, ציריך. זה יוצר קמרונות דיגיטליים המספקים אבטחה מקוונת חזקה, ולכן אין זה מפתיע שיש לו תכונות ייחודיות שהופכות אותו להבדיל מספקי אחסון בענן אחרים. בסקירת SecureSafe זו, אנו נבחן את התכונות הללו, כמו גם את התכונות האחרות של השירות.

כשמו כן הוא, הוא שם את האבטחה במקום הראשון, מה שעשוי להפוך אותו לנכון להתחרות בשירותי אחסון הענן המאובטחים ביותר שלנו כמו גם Tresorit מבוססת שוויץ (קרא את סקירת Tresorit שלנו).

SecureSafe אינו אוהב שירותי אחסון ענן במיינסטרים מכיוון שהוא אינו מציע אפשרויות שטח רבות, שיתוף רב עוצמה או שיתוף פעולה רב עוצמה. במקום זאת, SecureSafe תפנה למשתמשים שצריכים לאחסן בצורה מאובטחת קבצים וסיסמאות קטנות. אם זה מסקרן אותך, המשך לקרוא שכן אנו נכסה את שתי הקטגוריות בפירוט. אחרת, עיין ברשימה שלנו עם שירותי אחסון הענן הטובים ביותר.

חלופות עבור SecureSafe

חוזק & חולשות

תכונות

שירותי אחסון בענן מאפשרים לך להתרחב מעבר ליכולות הכונן הקשיח ולשתף פעולה עם אחרים. SecureSafe למשתמשים אישיים לא עובד ככה, מכיוון ששטח האחסון שלה מוגבל.

זה יותר כמו כספת קטנה שבה אתה יכול לאחסן את הקבצים והסיסמאות שלך בצורה מאובטחת. אם אתה צריך לשפר את עבודת הצוות שלך, קרא את מאמר אחסון הענן הטוב ביותר שלנו לשיתוף פעולה. אם אתה מחפש שירות עם הרבה שטח אחסון, קרא את אחסון הענן הטוב ביותר שלנו עבור פיסת קבצים גדולים.

יצירה בטוחה-בטוחה-צוות-בטוח

“בטוח הצוות” שלך מאפשר לך להעביר נתונים באופן מאובטח לחברי צוות אחרים. יש בו פרוטוקולי אבטחה רבים עליהם נדבר יותר בסעיף האבטחה.

מאובטח-בטוח-סיסמאות-בטוח-1

SecureSafe כולל מנהל סיסמאות המאפשר לייבא את הסיסמאות שלך בקובץ .csv או להוסיף סיסמאות באופן ידני. לאחר שתוכלו להעתיק את שם המשתמש או הסיסמה שלכם בלחיצה אחת או לפתוח אתר המשויך אליהם, ו- SecureSafe תעתיק את הסיסמה ללוח שתוכלו להדביק..

מאובטח-בטוח-סיסמאות-הוסף

אתה יכול להפריד את הסיסמאות שלך לקטגוריות ולהציג את חוזק הסיסמה האישית. אנו אוהבים את התכונה הזו, אך אין זה מתאים למנהלי הסיסמאות הטובים ביותר.

דואר מאובטח-בטוח

אם אתה צריך לשמור על דוא”לך, אתה יכול להשתמש ב- Mail-In, המאפשר לך לשלוח דוא”ל, כולל קבצים מצורפים, ישירות לכספת הפרטית שלך. פשוט ציין את כתובת הדואר האלקטרוני שלך בדואר האלקטרוני ושלח אליה דוא”ל; לחלופין, עיין במדריך שלנו כיצד להצפין את הדוא”ל שלך.

לאחר השליחה, הדואר יהיה בכספת שלך. אתה יכול להגדיר התראות לקבלת הודעה מיידית כאשר הגיע דוא”ל או פעם ביום, שבוע או חודש. תצוגת ברירת המחדל של Mail-in מציגה את כל הקבצים, אך אתה יכול לסנן אותם רק כדי לראות מסמכים אם תרצה. עם זאת, לא ניתן לסנן עבור סוגי קבצים אחרים.

אם אתה עובד עם הרבה קבצי PDF ותמונות. אתה יכול להשתמש במובנה .pdf ותצוגת התמונות המובנים כדי להציג אותם בתצוגה מקדימה באופן מקוון, מה שהופך את הורדתם למיותרת.

סקירה כללית של תכונות SecureSafe

לוגו SecureSafewww.securesafe.com

מתחיל החל מ -150 דולר לחודש עבור 1 תוכניות כל GB

סינכרון

סנכרון תיקיה

סנכרון ברמת חסימת

סנכרון סלקטיבי

ניהול רוחב פס

סנכרן כל תיקיה

שיתוף קבצים

שיתוף קישור קבצים

קישור סיסמאות

תאריכי תפוגה של קישור

שיתוף תיקיות

הרשאות תיקיה

מגבלות הורדת קישור

העלה קישורים

פרודוקטיביות

תצוגה מקדימה של קבצים

ערוך קבצים

שיתוף פעולה בתוך האפליקציה

משרד מקוון

גוגל מסמכים

אפליקציית הערות

הפעלת מדיה

אפליקציות סלולריות

שמירת קבצים נמחקה

גרסאות

WebDAV

אבטחה

הצפנה במנוחה

הצפנת מעבר

פרוטוקול הצפנה
256 סיביות

אפס ידע

אימות דו-גורמי

מיקום השרת
אירופה

תמיכה

תמיכה 24/7

תמיכה בצ’אט חי

תמיכה טלפונית

תמיכת דוא”ל

פורום משתמשים

בסיס ידע

שונות

תוכנית חופשית

תמחור

SecureSafe מציעה ארבע תוכניות למשתמשים פרטיים: חינם, מקצוען, כסף וזהב. חינם מספק שטח אחסון של 100MB וסיסמא בטוחה עבור 50 סיסמאות.

החל מתכנית Pro תוכלו ליצור קשר עם התמיכה, להשתמש באימות דו-גורמי, לאחסן סיסמאות ללא הגבלה ולהשתמש באחסון של 1GB. זה עולה 1.50 דולר לחודש.

כסף הוא 4 דולר לחודש ומציע סיסמאות של 20 ג’יגה-בתים, ללא הגבלה ושימוש ב- pdf ותצוגת התמונות המאובטחות.

על גבי הפיצ’רים הקודמים, זהב מגדיל את האחסון שלך ל -100 ג’יגה-בייט תמורת 12.50 דולר לחודש ומאפשר לך לשדרג אותו אם אתה זקוק ליותר.

אמנם התוכניות אינן מציעות אחסון רב, אך הן אינן יקרות, ולכן הן מספקות ערך הגון. אם אתה מחפש תכניות המציעות אחסון רב בזול, קרא את המבצעים הטובים ביותר שלנו בנושא אחסון בענן או עבור ישר לסקירת Sync.com ולסקירת pCloud, כיוון ששניהם מוצגים ברשימה זו..

SecureSafe מציעה גם תוכניות עסקיות. התוכנית לפרויקט קבוצתי יחיד מעניקה לך שטח אחסון הניתן להרחבה של 10 ג’יגה-בייט במחיר של 4 $ למשתמש לחודש.

אם אתה נרשם לחברה, תפיק תועלת רבה יותר מהתכנית לחברות. הוא מציע אחסון של 100 ג’יגה-בתים של החברה ו -10 חללי עבודה, אותם ניתן להגדיל במידת הצורך.

לשתי התוכניות העסקיות תכונות רבות, כולל גרסאות, ניהול חברים ויומן פעילויות. לרשימה מלאה, לחצו כאן.

קלות שימוש

לקוח שולחן העבודה עוקב אחר מודל הסנכרון הנפוץ שפותח על ידי Dropbox. הוא משתמש בתיקיית סנכרון המציגה את תוכן הענן שלך ומאפשרת לך להעלות קבצים חדשים על ידי העתקתם לתוכה. סמל מגש המערכת מאפשר לפתוח את תיקיית הסנכרון במהירות ולהגדיר את ההגדרות.

הלקוח עובד על חלונות 7 ומעלה ו- macOS, אך לא לינוקס, למרבה הצער. אם אתה זקוק לאחסון ענן עבור לינוקס, אתה יכול למצוא אלטרנטיבות נהדרות באחסון הענן הטוב ביותר שלנו ליצירת לינוקס.

הגדרות שולחן עבודה מאובטחות-בטוחות

ההגדרות מאפשרות לך לשנות את תדירות הסנכרון ואת משך הזמן עד שננעל כספת הסיסמה. הפעילות הבטוחה בקבצים מציגה היסטוריה של פעולות, כגון “צור תיקיה מקומית”, “הורדה” ו”העלאה “.

מאובטח-בטוח-שולחן עבודה-בטוח

אתה יכול לגשת לסיסמא ולהגדרות מהסמל של מגש המערכת, אך עליך לנווט אל הכרטיסייה “בטוח בקבצים” כדי להכנס לתיקיות המסונכרנות שלך, מה שמוסיף שלב מיותר. כדי להימנע ממנה, אנו ממליצים לבדוק את סקירת Dashlane או את סקירת 1 Password.

הממשק ברור ובעל צבעים מנוגדים שעוזרים לך לאתר את מה שאתה מחפש. עם זאת, הסמלים להצגת סטטוס הסנכרון של הקבצים שלך אינם זמינים.

מאובטח-בטוח-ui

ממשק האינטרנט הוא גם מושך, ברור ואינטואיטיבי. תוכלו להסתגל אליו במהירות מכיוון שהוא דומה למנהל קבצי שולחן עבודה. בצד שמאל יש מבנה עץ שעוזר לך לנווט, רשימת קבצים מימין וסרגל צידי שנותן לך פירוט של הקבצים שלך לפי סוג. באופן מוזר, הוא רשם קובץ .mp4 כמסמך.

מוזרה נוספת היא חוסר היכולת למחוק קבצים מהתצוגה “כל הקבצים”. SecureSafe גורם לך לעבור לתצוגת “מסמכים” כדי לעשות זאת. אם תרצה חוויה אינטואיטיבית יותר, מומלץ לבדוק את סקירת Google Drive שלנו.

אתה יכול להשתמש בתכונת הגרירה והשחרור או בלחצן כדי להעלות. כשאתה מעלה לתיקיה ריקה, תראה “גרור את הקבצים שלך לכאן” באזור בו תוכל להוריד את הקובץ שלך. עם זאת, הוא לא יעלה אם תפיל אותו מתחת לאזור זה. עם זאת, הכפתור עובד כמו קסם. אם אתה זקוק לחווית משתמש מתוחכמת יותר, תוכל לברר זאת יותר בסקירת Dropbox שלנו.

האפליקציה לנייד זמינה עבור אנדרואיד ו- iOS. זה קל לשימוש ומציג את המידע הדרוש בצורה ברורה. זה מאפשר לך לגשת לתצוגה מקדימה של קבצי PDF, וידאו וטקסט, אך לא למסמכי Office. אתה יכול גם להעלות תמונות, קטעי וידאו ומסמכים.

יש לו גם שירות מילוי אוטומטי שממלא את שם המשתמש והסיסמה שלך בעת הכניסה לאפליקציה או לאתר. אתה צריך לסרוק את טביעת האצבע שלך כדי להשתמש בה, עם זאת, בדומה ל- LastPass (קרא את סקירת LastPass שלנו).

סנכרון קבצים & שיתוף

סינכרון קבצים ושיתוף הם תכונות חשובות בשירותי אחסון בענן. SecureSafe עושה עבודה הגונה עם שיתוף, אך לא עם סינכרון. אתה יכול לשתף את הקבצים שלך באמצעות התכונה SecureSend על ידי לחיצה ימנית על אותם ובחירה “שלח בצורה מאובטחת”, אך אינך יכול לעשות זאת באמצעות תיקיות.

מאובטח-בטוח מאובטח-שלח

אתה יכול לצרף הודעה לנמען ולהגדיר תקופת תפוגה של קישור בין 10 דקות לחודש. אם אתה מנוי מכסף או זהב, אתה יכול לצרף סיסמא לקישור ולקבל הודעה עם השימוש בו לראשונה.

אתה יכול לראות את השיתופים שלך בדף ה”נשלח “. הוא מציג את כתובת הדוא”ל של הנמען, את תאריך התפוגה של הקישור שלך, את מספר ההורדות ומאפשר לך להסיר את השיתוף שלך. ישנם שירותים שמציעים אפשרויות נוספות לשיתוף, עם זאת. קרא את אחסון הענן הטוב ביותר שלנו לשיתוף מאמר אם זה מה שאתה צריך.

תיקייה מאובטחת-בטוחה-סינכרון

לקוח שולחן העבודה מאפשר לך לקבוע מרווח סינכרון שיכול להיות קצר עד חמש דקות או שמונה שעות. אתה יכול להעתיק קבצים לתיקיית הסנכרון שלך, אך הם לא יתחילו לסנכרן אוטומטית מחוץ למרווח שהגדרת. תצטרך ללחוץ ידנית על כפתור “הסנכרון” בכרטיסייה “בטוח בקבצים”.

היעדר סמלים המראים את הסטטוס של הקבצים שלך מקשה להבין מה לא וסונכרן.

מהירות

לקח בערך דקה וחצי בממוצע להעלות קובץ של 60 מגה-בתים, השווה לזמן התיאורטי שצריך לקחת. השתמשנו בחיבור WiFi מחוץ לבלגרד, סרביה עם מהירות העלאה של 5 מגה ביט לשנייה ומהירות הורדה של 102 מגהביט לשנייה.

סינכרון ברמת החסימה מזרז את העברת הקבצים שכבר הועלו על ידי העברת החלק היחיד שהשתנה, אך למרבה הצער SecureSafe אינו מספק אותו. לקבלת יכולות סנכרון קבצים מדהימות, בחר באחד מהשירותים ברשימת הסנכרון הטובים ביותר בענן עם ענן.

אבטחה & פרטיות

אבטחה מקוונת היא גורם חשוב בעת השימוש באחסון בענן. ההגנה הטובה ביותר מפני האקרים הגונבים את הסיסמה שלך, התקפות איש באמצע ותוכנות כופר היא הצפנה במנוחה ובמעבר ואבטחה טובה של מרכז הנתונים. זה אפילו טוב יותר אם הוא משתמש בהצפנה פרטית מקצה לקצה כדי להגן על פרטיותך.

SecureSafe דואג במיוחד לספק ביטחון חזק. הוא משתמש AES 256 סיביות כדי להצפין את הקבצים שלך לפני העלאה ומנוחה, כמו גם ב- SSL עם אותה רמת הצפנה במעבר.

אתה יכול אפילו למנוע גישה לקבצים שלך על ידי הגדרת קבצים מוצפנים להיות נגישים רק כשאתה מחובר. כשאתה יוצא מלקוח שולחן העבודה, התיקיות המוצפנות שלך ייראו ריקות. זוהי תכונה שימושית אם, למשל, מישהו גונב את המחשב הנייד שלך.

השירות כולל ארכיטקטורה קריפטוגרפית רב שכבתית הזמינה גלויה ונבדקה על ידי צדדים שלישיים.

הצפנה מאובטחת-בטוחה-מקומית

למען אבטחה ופרטיות מרביים, SecureSafe לעולם לא מאחסן את הסיסמה שלך. פירוש הדבר שהוא תואם ידע אפס, כך שאף עובדים לא יוכלו לקרוא את הנתונים שלך. החיסרון הוא שהשירות לא יכול לאפס את הסיסמה שלך אם תאבד אותה.

הקבצים שלך מאוחסנים בשני מרכזי נתונים בשוויץ. האחד ממוקם בבונקר צבאי לשעבר בעומק ההרים. מכיוון שהם נמצאים בשוויץ, הקבצים שלך מוגנים תחת הגנת חוקי הפרטיות בשוויץ, שהם מהטובים בעולם.

קבצים מועתקים שלוש פעמים ונשמרים בשני מרכזי הנתונים. המרכזים מעסיקים מעקב 24 שעות ביממה ויש להם אזעקות אוטומטיות. הם גם עוברים בדיקות פגיעות חיצוניות על ידי מומחי אבטחה מובילים בכדי להבטיח את בטיחותם.

SecureSafe מציע אימות דו-גורמי כדי להגן על חשבונך למקרה שמישהו יגנוב את הסיסמה שלך.

בנוסף, משתמשים עסקיים מקבלים גרסאות, מה שמאפשר לך לקבל מספר גרסאות של אותו קובץ ומאפשר לך לאחזר את הקבצים שלך אם תיפגע מהתקפת תוכנת ransomware..

תמיכה

אין פורום משתמשים אליו ניתן להתייעץ, אך ישנם הדרכות וידיאו מועילות ושאלות נפוצות ברורות. מנויי פרו, כסף וזהב יכולים לשלוח דוא”ל לתמיכה באמצעות טופס התמיכה. אתה יכול להגדיר את רמת המנוי שלך ל- Pro גם אם אתה משתמש בתוכנית חינם, אז ניסינו את זה וקיבלנו תשובה יום לאחר מכן.

טופס מאובטח-בטוח-תמיכה

צ’אט ותמיכה טלפונית אינם זמינים כך שאם יש לך מקרה חירום אתה תקוע ומחכה לדוא”ל.

פסק הדין

SecureSafe הוא שירות מעניין עם כמה תכונות חדשות – כספות צוות וסיסמא – אך הוא אינו תחרותי עם שירותים אחרים בכל מה שקשור לתכונות סטנדרטיות.

לשיתוף יש בקרת תוכן טובה, אך חסר שיתוף תיקיות, מה שמקל על שיתוף קבצים מרובים. הסנכרון הוא באיכות דומה. זה עובד טוב, אך אינו מסתנכרן אוטומטית ומחייב אותך לעשות זאת ידנית או לחכות למתחם הסנכרון. העלאה אינה מפגרת או תלויה, אך חסר סנכרון ברמת החסימה.

השירות אמנם מצטיין בקטגוריה אחת, וזה הביטחון. ל- SecureSafe הצפנה חזקה, אימות דו-גורמי, הצפנה פרטית מקצה לקצה ומרכזי נתונים אמינים בשוויץ. די באבטחה חזקה ומחיר הוגן בכדי לנסות את השירות. אם לא, אנו ממליצים לבדוק את ביקורות האחסון בענן האחרות שלנו.

מה אתם חושבים על SecureSafe? ספרו לנו בתגובות למטה. תודה שקראת.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map