סקירת pCloud – עודכנה בשנת 2020

סקירה של pCloud

pCloud הוא שירות מאובטח וקל לשימוש המאפשר לך לאחסן עד 10 ג’יגה-בתים בחינם, מציע תוכניות לכל החיים עד 2 טרה-בתים ובאופן כללי יקל על אחסון קבצים יותר מרוב התחרות. למרות שזה לא לגמרי בלי פגמיו, אנו לא נהסס להמליץ ​​עליו לרוב האנשים.


קבצי ממשק אינטרנט pCloud

תיקיית סינכרון pCloud

קישור קובץ לשתף של pCloud

קישורי הורדה של pCloud

לקוח כונן pCloud

קודם

הבא

pCloud נמצא בראש רשימת האחסון הטובה ביותר בענן שלנו, ולעתים קרובות הוא זוכה במאמרים “הטובים ביותר” שלנו. זה בזכות תכונות המולטימדיה החזקות שלה, תוכניות מנוי בעלות ערך מעולה, יכולות אבטחה הדוק ושיתוף. זה נהג לאחסן רק נתונים בארה”ב, אך כעת יש להם מיקומים אירופיים ועומד בתקנות הפרטיות של האיחוד האירופי.

עם זאת, יש לו חסרונות, כמו אפשרויות שיתוף פעולה חלשות והעובדה שאתה צריך לשלם נוסף כדי לאפשר הצפנה פרטית. אם אתה רוצה להשתמש באחסון ענן כדי לעבוד בצוות, קרא את המאמר הטוב ביותר לאחסון ענן לשיתוף פעולה. כדי להימנע מתשלום עבור הצפנה פרטית, עיין בשירות המוביל במדריך הטוב ביותר שלנו בנושא שירותי אחסון ענן עם ידע.

אם החסרונות הללו אינם מהווים דאגה גדולה עבורכם, עם זאת, המשיכו איתנו כאשר אנו דנים ביכולותיה ביתר פירוט בסקירת pCloud זו..

ביקורות ודירוגים של pCloud ממשתמשים

ביקורות משתמשים pCloud

בהחלט אוהב pCloud. בהחלט טוב יותר מ- Dropbox – לא נתקלנו בבעיות במגבלת רוחב הפס כמו שקורה ב- Dropbox. גם מהיר יותר!
אם משהו ישתנה, יש לשנות את הפוסט הזה. עד אז, בינתיים, עבור ל- pCloud!

טוני

2017/03/24 בשעה 20:16 –

הצג ביקורת / תגובה

ענן מאוד טוב מאוד.
יכולתי להעלות את הקבצים שלי במהירות 10Mo / s (80Mbit)! אתה יכול לבחור את כל התיקיות שבחרת לסנכרן, מגניבים מאוד.
ממשק האינטרנט ואפליקציית האנדרואיד טובים גם הם. הבעיה היחידה היא אולי האבטחה, אין 2FA (אימות גורם כפול) והנתונים לא מוצפנים בשרת שלהם כברירת מחדל.

מתמטיקה

15/09/2016 בשעה 05:04 –

הצג ביקורת / תגובה

תוכנת הענן הטובה ביותר. קל להגדרה ושימוש, הרבה יותר טוב מ- Dropbox. מהיר למדי בסידני, אוסטרליה.

רודי

2016/07/13 בשעה 22:44 –

הצג ביקורת / תגובה

אני בסין. pCloud עובד כאן טוב מאוד. זה מצויין. אני ממליץ עליו בחום.

לין

2016/05/07 בשעה 07:45 –

הצג ביקורת / תגובה

מבחינתי pCloud הוא הטוב ביותר! ניסיתי את OneDrive, Dropbox ו- GoogleDrive, אבל אני הכי אוהב את ה- pCloud. הפלטפורמה שלה ממש ידידותית למשתמש, יש להם תמיכה טובה וקריפטו של pCloud עוזר לי להרגיש בטוח לגבי הקבצים שלי.

האנס צימר

2015/12/17 בשעה 23:37 –

הצג ביקורת / תגובה

את הימים האחרונים העברתי על כל ספקי הענן שיכולתי למצוא ברשת. אני מתכוון לכל השחקנים הגדולים כמו מגה, Dropbox, OneDrive וכו ‘.
נכון לרגע זה, אין ספק שיכול להתאים ל- pCloud ללא ספק!

surr3a1

23/10/2015 בשעה 00:13 –

הצג ביקורת / תגובה

זה באמת כל כך מאובטח וידידותי למשתמש. הכי טוב שאי פעם השתמשתי…

מרט ימאק

13/10/2014 בשעה 11:40 –

הצג ביקורת / תגובה

קודם

הבא

בקר ב- pCloud

חוזק & חולשות

חלופות ל- pCloud

תכונות

התכונה העיקרית שמציעה pCloud היא היכולת לאחסן את הקבצים שלך במקום מרוחק, כך שתוכל לסנכרן ולשתף אותם בין מכשירים, ולהימנע מאבדן לתקלות בכונן הקשיח. אנו ניגע בזה יותר בחלק מאוחר יותר בסקירת pCloud זו. כאן, נבדוק אילו תכונות מציעה pCloud שאינן סטנדרטיות לשירותי אחסון בענן.

אחד כזה, כונן pCloud, משפר את מודל הסנכרון הסטנדרטי. זה מאפשר לך לגשת ולעבוד עם הקבצים המקוונים שלך כאילו היו במחשב שלך. כונן pCloud בעצם עובד כמו כונן רשת, ומציג את הקבצים שהעלית ל- pCloud מבלי לתפוס מקום בכונן הקשיח. החיסרון של גישה זו הוא שאתה צריך להיות מקוון כדי לגשת לקבצים שלך.

נגן שמע pcloud

pCloud הוא הבחירה המובילה שלנו באחסון הענן הטוב ביותר למאמר מוזיקה. לא פלא אפוא שהנגן שלו מטפל בקובצי שמע בקלות. כמו נגני שולחן העבודה החזקים יותר, הוא יכול לטעון רשימת השמעה, לשמור את התור הנוכחי שלך כאחד, לדשדש שירים ולחזור על רשימת השמעה. אתה יכול לגשת לפלייליסט שלך בדרך באמצעות האפליקציה לנייד pCloud.

השירות מאפשר לך להציג תצוגה מקדימה של תמונות ולנגן גם קטעי וידאו. למעשה, זה נכנס לראשונה לאחסון הענן הטוב ביותר שלנו עבור קטעי תמונות וסרטונים. מציג התמונות יכול ליצור מצגת שקופיות, והוא מאפשר לבצע פעולות רגילות, כגון מחיקה, שינוי שם והעתקה. תמונות שומרות על הרזולוציה שלהן כשהן מועלות, אך ניתן להוריד גם גרסאות בגודל שינוי.

נגן וידיאו

הפעלת סרטונים דורשת המרה לפורמט אינטרנטי. לאחר מכן תוכלו להשתמש בנגן הווידיאו המשולב, שמופיע ללא גמגום. ישנה אפשרות לבחור באיכות – סטנדרטית או בהבחנה גבוהה – שהיא נגיעה נחמדה. מכיוון שאין מגבלות גודל קובץ, pCloud עובד טוב אם ברצונך לאחסן את סרטי HD שלך.

משתמשי Kodi יכולים להשתמש בתוסף לא רשמי כדי להזרים סרטים ישירות מ- pCloud בנגן הווידיאו של Kodi. קרא את אחסון הענן הטוב ביותר שלנו עבור מדריך Kodi למידע נוסף.

pCloud תואם WebDAV. המשמעות היא שאתה יכול לגשת לאחסון ה- pCloud שלך עם כלים של צד שלישי הכוללים WebDAV. MultCloud, כלי סינכרון בין ענן לענן, הוא דוגמה אחת. אם אתה רוצה ללמוד עוד, קרא את סקירת MultCloud שלנו.

עם זאת, אינך צריך את MultCloud כדי להעביר קבצים מענן לענן אם אתה משתמש ב- pCloud. השירות כולל טריק נוסף לשרוול שהוא גיבוי מענן לענן עבור שירותי ענן כמו Dropbox, Google Drive ו- OneDrive. אתה יכול אפילו לגבות את נתוני הפייסבוק והאינסטגרם שלך, מה שהופך אותם נהדרים לגיבוי מדיה חברתית.

סקירה כללית של תכונות pCloud

לוגו של pCloudwww.pcloud.com

החל מ- 399 דולר לחודש עבור 500 תוכניות GB

סינכרון

סנכרון תיקיה

סנכרון ברמת חסימת

סנכרון סלקטיבי

ניהול רוחב פס

סנכרן כל תיקיה

שיתוף קבצים

שיתוף קישור קבצים

קישור סיסמאות

תאריכי תפוגה של קישור

שיתוף תיקיות

הרשאות תיקיה

מגבלות הורדת קישור

העלה קישורים

פרודוקטיביות

תצוגה מקדימה של קבצים

ערוך קבצים

שיתוף פעולה בתוך האפליקציה

משרד מקוון

גוגל מסמכים

אפליקציית הערות

הפעלת מדיה

אפליקציות סלולריות

שמירת קבצים נמחקה

גרסאות

WebDAV

אבטחה

הצפנה במנוחה

הצפנת מעבר

פרוטוקול הצפנה
AES 256 סיביות

אפס ידע

אימות דו-גורמי

מיקום השרת
ארה”ב

תמיכה

תמיכה 24/7

תמיכה בצ’אט חי

תמיכה טלפונית

תמיכת דוא”ל

פורום משתמשים

בסיס ידע

שונות

תוכנית חופשית

תמחור

במאמרי אחסון הענן שלנו, pCloud מדורג בראש הדף ביחס לערך. זה עולה על המחירים של Dropbox, שהם לא קשים, אבל הם גם עולים על אמזון דרייב וגוגל דרייב. בגלל זה, אין זה מפתיע שהיא נמנית עם המבצעים הטובים ביותר באחסון ענן. אם אתה זקוק לשירות אחסון בענן אחר שמציע ערך דומה, קרא את סקירת Sync.com.

pCloud מציע תוכנית 2GB בחינם, והרשמה רק מחייבת את כתובת הדואר האלקטרוני והסיסמה שלך. אתה יכול גם להוסיף עד 8GB לתכנית חינמית זו על ידי השלמת משימות מסוימות, כגון הורדת לקוח הסנכרון ואפליקציית הסמארטפון. לכל חבר שאתה מפנה, אתה יכול להוסיף שטח אחסון של 1GB של pCloud. עסקה בחינם זו הופכת את pCloud לנכון להוביל את המאמר הטוב ביותר שלנו בנושא אחסון בענן.

ישנן מספר דרכים לשלם את דמי המנוי שלך: חודשי, המאפשר לך לבטל בכל עת אך יקר יותר בטווח הארוך; שנתי, שמציע הנחה של 20 אחוזים אך מחייב אותך לשלם מראש; ומשך החיים, הדורש תשלום מיידי גדול אך חוסך לך כסף רב. למי שרוצה להישאר גלישה בסתר יש אפשרות לשלם באמצעות bitcoin.

אם אתה מגלה ש- pCloud מתאים לך, ההצעה לכל החיים היא בחירה טובה. מבחינה טכנית זה תקף למשך 99 שנה או עד שתתחיל לדחוף חינניות.

pCloud מציעה את תוכנית הפרימיום של 500 ג’יגה-בייט במחיר של 4.99 $ לחודש, שהיא הצעה חזקה – בעלות 3.99 $ לחודש כשמשלמים אותה מדי שנה – אך גולת הכותרת היא שתוכנית Premium Plus 2TB עולה 8 $ לחודש במנוי שנתי בלבד..

pCloud for Family מאפשר לך להזמין עד חמישה מבני משפחתך להשתמש ב- pCloud ולהקצות להם את כמות שטח האחסון ואת מכסת השיתוף שאתה רוצה. התוכנית מציעה שטח אחסון של pCloud ב- 2 TB ו -2 תנועה של קישורי הורדות. תיקיות משותפות גוזלות רק שטח אחסון מבעל התיקיה.

אתה מקבל 30 יום של היסטוריית זבל גם עם תוכנית משפחת 2TB, המאפשרת לעקוב ולשחזר גרסאות ישנות יותר של הקבצים בחשבונך..

כדי להירשם לתכנית המשפחתית של 2TB, עליכם למנות 1,400 דולר. אולם כעת הוא מוזל ב -65 אחוז, מה שמוריד את המחיר ל -500 דולר.

pCloud מציעה גם גרסה עסקית. זה דורש מינימום של חמישה משתמשים ומחייב 544 $ לשנה או 9 $ למשתמש לחודש. אתה יכול גם לשלם מדי חודש, ובמקרה זה המחיר היה 56.68 דולר לחודש או 11.34 דולר למשתמש בחודש.

קלות שימוש

שירות אחסון בענן עשוי להכיל תכונות שפועלות ללא תקלה, אך הכל לחינם אם חווית המשתמש אינה מהנה ואינטואיטיבית. זה נכון לגבי לקוחות שולחן העבודה, האינטרנט והניידים. עם זאת, pCloud לא מאכזב.

pcloud-desktop-app

לקוח שולחן העבודה שלה עוקב אחר הדגם הנפוץ של סנכרון ומורכב מסמל מגש המערכת ותיקיית סינכרון הנקראת pCloud Sync. ב- Windows, תיקיית הסנכרון נוצרת כברירת מחדל בתיקיית “המסמכים” שלך. עם זאת, בולטת הרבה יותר היא תיקיית ה- pCloud Drive, אליה תוכלו לגשת באמצעות סמל מגש המערכת.

לחצנים בחלקו העליון של לקוח שולחן העבודה מקלים על הניווט בין סקירה כללית על החשבון, קישורים משותפים, הרחבת pCloud Crypto, הגדרות, ואפשרויות עזרה ותמיכה. סקירת החשבון מציגה את שטח האחסון הנותר שלך ויש לו קישורים הפותחים את כונן ה- pCloud שלך, לקוח האינטרנט ודף האשפה שלו. העיצוב מרגיש מיושן ושחוף, אך זה לא גורע ממנו הרבה.

הלקוח עובד ב- Windows, macOS ו- Linux. למעשה, pCloud נמצא בראש אחסון הענן הטוב ביותר שלנו לדירוג לינוקס.

pcloud-web-app

אם אתה נמצא במחשב אחר, אתה יכול לגשת לקבצים שלך באמצעות אפליקציית האינטרנט של pCloud. אתה יכול לראות את התכונות העיקריות בסרגל הצד שמאלה. דפדפן התוכן יכול להציג את הקבצים והתיקיות שלך ברשימה או בתצוגת אריחים. ליד כל קובץ ותיקיה יש תיבת סימון, כך שתוכל לבחור אותם ולבצע פעולות באמצעות הכפתורים הממוקמים בראש.

תכונת הגרירה והשחרור עשויה להשתפר מכיוון שלא ניתן להעלות קבצים או תיקיות על ידי גרירתם לשום מקום, כמו שתוכלו לומר, למשל, OneDrive. במקום זאת, אתה צריך להוריד אותם בחלון הקופץ הקטן שמופיע במרכז המסך כשאתה גורר את התוכן שלך. קרא את סקירת OneDrive שלנו לפרטים אודות חוויית האינטרנט שלה.

אתה יכול לעשות את אותו הדבר עבור קבצים או תיקיות בודדים באמצעות שלוש הנקודות המופיעות כשאתה מרחף מעליהן. זה עובד מצוין, אך אנו מעדיפים להשתמש בלחיצה ימנית מכיוון שזה יביא אותנו לתפריט מהר יותר. עם זאת, לקוח האינטרנט מהיר ונוח לשימוש.

pcloud-mobile-app

כשאתה בתנועה, אתה יכול להשתמש באפליקציית הסמארטפון pCloud כדי לגשת לקבצים שלך. הסמלים שבראש התפריט באפליקציה לנייד מאפשרים לך לגשת במהירות לתמונות, לסרטונים, למסמכים או למוזיקה שלך. זה יכול להעלות תמונות וסרטונים באופן אוטומטי. האפליקציה לנייד קלה לשימוש וזמינה עבור אנדרואיד ו- iOS.

סנכרון קבצים & שיתוף

שיתוף הוא אחד היתרונות העיקריים בהעלאת הקבצים שלך לענן, ולא באמצעות כונן קשיח פיזי. אתה יכול לשתף קבצים באמצעות כל אחד משלושת לקוחות ה- pCloud. אנו נבחן תחילה את לקוח האינטרנט.

אפשרויות pcloud-web-share-folder

ניתן לשתף תיקיות וקבצים ספציפיים באמצעות קישורים. pCloud מאפשר לך לשתף תיקיות על ידי הזמנת אחרים ומתן הרשאות “יכול לערוך” או “יכול להציג”. לחלופין, אתה יכול ליצור קישור העלאה לאחרים שישמש להעלאה ישירות לתיקיה שלך או קישור להורדה שמאפשר להם להוריד את הקבצים שלך..

pcloud-web-share-link

כשרוצים לשתף קובץ, תוכלו ליצור קישור, שניתן להגן עליו באמצעות סיסמה ותאריך תפוגה. אתה יכול גם לקצר את זה, אך קח בחשבון שהגרסה הקצרה פחות בטוחה מקישור רגיל מכיוון שקל יותר לנחש. כשאתה משתף קובץ, אתה יכול לראות את ערכי ההורדה שלו בכרטיסייה הסטטיסטיקה.

תוכלו לשתף קישורים גם לפייסבוק וטוויטר. עם זאת, אם אתה משתמש בקריפטו של pCloud, לא תוכל לשתף את הקבצים המוצפנים שלך.

יש דף “שיתוף” באפליקציית האינטרנט pCloud שמראה לך מה שיתפת עם אחרים ותצוגת “שיתפת איתי” שתאמר לך לראות מה אחרים שיתפו איתך..

pcloud-desktop-share

למעט שירותי אחסון בענן יש לקוחות שולחניים שיכולים לשתף קבצים ותיקיות, אך pCloud הוא אחד מהם. שיתוף תיקיות משקף את האפשרויות הזמינות באמצעות יישום האינטרנט. הדבר נכון גם לשיתוף קבצים, למעט שאתה לא יכול לראות סטטיסטיקת קישורים או להגן על השיתופים שלך באמצעות סיסמה או תאריך תפוגה.

אפליקציית הסמארטפון מאפשרת לכם לשתף קישורים ליישומי מדיה חברתית, אך תוכלו גם להשתמש ב- pCloud בכדי לשלוח דוא”ל עם קישור. כדי להזמין מישהו לתיקיה שלך, עליך לשלוח דוא”ל.

אתה יכול לסנכרן כל תיקיה על ידי לחיצה ימנית עליה ובחירה בסנכרון ל- pCloud. זה יוסיף אותו לחשבון pCloud שלך ויתחיל להעלות את הקבצים שלך לשרת. אתה יכול גם להעתיק את הקובץ לתיקיית הסנכרון הקיימת שלך. גישה נוספת היא לסנכרן אותו מלקוח שולחן העבודה. תפריט הסנכרון שלו מאפשר לך להוסיף סנכרון חדש ומציג את התיקיות המסונכרנות הקיימות שלך. לא חווינו בעיות במהלך הסנכרון.

מהירות

לקח בממוצע כ- 23 דקות להעלות תיקיה עם רוכסן של 1 ג’יגה-בייט, המהירה ככל שהיא יכולה ללכת, בתיאוריה. ההורדה ארכה כדקה וחצי שהיא המהירה ביותר שאפשר היה לצפות בה במהירות של 100 מגה-ביט לשנייה. pCloud לא השפיע כל כך על משאבי המערכת שלנו, עד שלא יכולנו לבצע משימות אחרות, אבל אם זה יקרה אתה יכול להגביל ידנית את המהירות שלך..

השתמשנו בחיבור Ethernet בבלגרד, סרביה, עם מהירות העלאה של 6 Mbps ומהירות הורדה של 100 Mbps.

ניסויים ניסיון ראשון: ניסיון שני: ממוצע:
זמן העלאה00:24:0000:23:0000:22:00
זמן הורדה00:01:3000:01:3000:01:20

pCloud שומר על שרתים בארה”ב, כך שהמהירות שלך תהיה טובה יותר ככל שתקרב למרכז הנתונים הראשי שלה בדאלאס, טקסס. כדי לעזור להאיץ את העניינים, pCloud משתמש בסנכרון ברמת חסימת.

אבטחה

ל- pCloud יש ביטחון חזק. הוא משתמש בפרוטוקול TLS כדי למנוע התקפות של איש באמצע להצליח והצפנה לאבטחת הנתונים שלך במעבר ובמנוחה. לאחר שהנתונים שלך מגיעים למרכז נתונים, הם ישוכפלו על פני חמישה שרתים לפחות. הקבצים שלך יוצפנו עם AES 256 סיביות.

pcloud- אבטחה

הצפנה פרטית מקצה לקצה מונעת מאנשים אחרים מלבדך לקרוא את הקבצים שלך, אך pCloud אינו מציע זאת כברירת מחדל. במקום זאת, עליכם לקבל תוסף שנקרא pCloud Crypto שעולה 3.99 $ לחודש. אולם פירוש הדבר שהחברה לא כוללת הצפנה פרטית בתוכניות שלה. השקעה של 3.99 $ לחודש עשויה להיות השקעה טובה, אך נדבר על כך יותר בסעיף הבא.

pcloud-crypto

הצפנה מאפשרת לשרת להבין את הנתונים שלך, כך שלא תוכל ליצור תצוגה מקדימה של קבצים. pCloud מציעה לך אפשרות לבחור אילו קבצים ברצונך להצפין ולנעול, ואילו ברצונך להשאיר לבד.

pCloud משתמש באימות דו-גורמי כדי למנוע מהאקרים שגנבו את הסיסמה שלך לגשת לחשבונך. עם זאת, עליך לוודא שיש לך סיסמא חזקה מההתחלה.

פרטיות

מטה ה- pCloud נמצא בשוויץ, שיש בה כמה מחוקי הפרטיות הטובים בעולם. pCloud שומר את הנתונים שלך בשרתים בארה”ב, אך עליה לציית לחוקים בשוויץ מכיוון שהיא חברה שוויצרית. עם זאת, במקרים ספציפיים שבהם המשתמשים מפרים את תנאי ההתנהגות שלה, החברה עשויה לערב ולשתף פעולה עם גורמי אכיפת החוק.

הדבר הטוב ביותר להגן על פרטיותך הוא להשתמש בהצפנת אפס-ידע, שאינה חינמית ב- pCloud. קניית תוסף הקריפטו שלה בסך 3.99 דולר לחודש היא השקעה טובה למניעת סוכנויות ממשלתיות לחטוף את הנתונים שלך. קיבלנו גם דיווחים מהקוראים כי pCloud יטייל דרך הקבצים שלך כדי לוודא ששום דבר לא מפר את התנאים וההגבלות שלו אם לא תשתמש בקריפטו..

pCloud מציית לתקנה הכללית להגנת נתונים, אך הנתונים שלך עשויים להיות כפופים לחוקים ולתקנות ענן בארה”ב אם הם נמצאים בארה”ב והם יחליפו את התנאים במדיניות הפרטיות התואמים את ה- GDPR.

בתנאים כאלו, עליך להיות מודע לכך שמידעך והתקשורת האישית שלך עשויים להיות מועברים לתחזוקה בשרתים או בבסיסי נתונים שנמצאים מחוץ למדינתך, מחוזך או מדינתך..

ייתכן שהחוקים בארה”ב או באיחוד האירופי אינם מגנים על פרטיותך כמו החוקרים במיקומך. כאשר אתה משתמש ב- pCloud, אתה מסכים שתחשוף מידע אישי לשירות וכי על הגילוי יחולו חוקים רלוונטיים בארה”ב ובאיחוד האירופי..

כי נתונים אישיים יישארו ב- pCloud למשך הזמן המינימלי הנדרש לו למילוי חובות משפטיות או רגולטוריות ומטרות עסקיות. נתונים אישיים עשויים להישאר לתקופות ארוכות יותר מהנדרש בחוק אם הם בעלי אינטרסים עסקיים לגיטימיים ואינם אסורים על פי חוק.

pCloud רשאי לעבד את המידע האישי שלך מסיבות שונות ומגוונות המותרות בחוקי הגנת המידע באזור הכלכלי האירופי ובשוויץ.

אם אינך מסכים עם אופן הטיפול של pCloud במידע שלך, אתה יכול למנוע את הסכמתך על ידי מחיקת חשבון pCloud שלך. גם המידע האישי והקבצים שלך יימחקו. זה תואם את “הזכות למחיקה” מ- GDPR. תוכל למצוא מידע נוסף על אפשרויות הפרטיות שלך כאן.

כשאתה משתמש ב- pCloud הוא גם אוסף מידע אודותיך, שיכול לכלול את כתובת ה- IP שלך, סוג והגירסה של הדפדפן, מערכת ההפעלה, מקור ההפניה ומידע על המכשיר. עם זאת, מידע מטא נתונים כזה לא אמור להספיק כדי לזהות אותך.

pCloud משתמש בשירותי מעקב כדי לאסוף מידע אודותיך, כגון משך ביקור, תצוגות עמודים ונתיבי ניווט, דפים שביקרו בהם ועוד. תוכל למצוא את הפרטים במדיניות הפרטיות שלה.

מלבד המטא נתונים והמידע הסטטיסטי שאוסף pCloud, שהוא נוהג רגיל, הוא דבק ב GDPR. עם זאת, זה לא נכון לגבי משתמשים המאחסנים את הנתונים שלהם בשרתים בארה”ב. MEGA מרחיבה את ה- GDPR לכל משתמשיה, ולא רק לאלה מהאיחוד האירופי. קרא את סקירת MEGA שלנו כדי ללמוד עוד על כך, ולראות כיצד השניים משווים בהשוואה בין pCloud לעומת MEGA.

שירות לקוחות

מרכז עזרה

ל- pCloud יש קטע שאלות נפוצות שמתחלק לקטגוריות. לכולם תשובות מפורטות לשאלות נפוצות. עם זאת, אם לא תמצא את התשובה שלך, אתה יכול לבקש את התמיכה הטכנית של pCloud לעזרה בשימוש בטופס יצירת הקשר.

תמיכה טלפונית וצ’אט אינן זמינות אך תמיכה בדוא”ל היא. זה עונה תוך ימים, לעתים קרובות תוך מספר שעות. קיבלנו תשובה בסביבות שש שעות על חשבון חינם. אם אתה זקוק לתמיכה מיידית, תוכל לקרוא על אופן הטיפול בשירותי ענן אחרים, כמו Dropbox, בסקירת Dropbox שלנו. קרא גם את קטע ה- pCloud לעומת Dropbox שלנו.

פסק הדין

pCloud הוא שירות אחסון ענן נהדר. תכונות המולטימדיה שלו עזרו לו להגיע לראש הרשימה שלנו באחסון הענן הטוב ביותר שלנו לדירוג תמונות וסרטונים. בנוסף, יש לו כונן pCloud, המסייע לחסוך מקום בכונן הקשיח, ותכונה שיכולה לגבות את הנתונים משירותים אחרים..

היישומים של pCloud נוחים לשימוש ולא יעניקו לך כאבי ראש. אתה יכול להשתמש בשלושה כדי לשתף קבצים ותיקיות, שתוכל להגן עליהם באמצעות אפשרויות בקרת התוכן החזקות של השירות. גם הסנכרון עובד טוב. לא יהיו לך בעיות להגיע למהירויות מהירות, אלא אם כן יש לספק שירותי האינטרנט שלך בעיה או שאתה רחוק משרת.

אבטחה חזקה עוזרת לשמור על אבטחת נתוני הכונן הווירטואלי שלך, אך pCloud אינו כולל הצפנה פרטית כברירת מחדל. מדיניות הפרטיות מכבדת את ה- GDPR למשתמשים באיחוד, אך אנו ממליצים למשתמשים בארה”ב לקנות את תוסף הקריפטו $ 3.99 לחודש אם הם רוצים לאחסן מידע רגיש.

pCloud לא עולה הון. למעשה, לשירות אחסון ענן זה יש כמה מהעסקאות הטובות ביותר בשוק, והתכנית החינמית שלו מספיקה כדי לבדוק את השירות.

מה אתם חושבים על pCloud? זה מנצח בהרבה קטגוריות, אבל האם זה מספיק בשבילך לזרוק את הכונן הקשיח או את שירות הכונן הווירטואלי בו השתמשת? ספרו לנו בתגובות למטה. תודה שקראתם את סקירת ה- pCloud הזו.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map