סקירת MediaFire: האם MediaFire בטוח בשנת 2020

סקירה של

פיתרון אחסון חשוף במיוחד של עצמות, ל- MediaFire אין הרבה מה להמליץ ​​עליו למעט מחירו הנמוך. עם זאת, אם אחסון פשוט הוא כל מה שאי פעם רצית, סקירה זו של Mediafire עשויה להיות שווה לקרוא.


ביקורות על אחסון בענן

MediaFire שוקע בשוק האחסון בענן בזוהר, אך הוא לא ממש יכול לעמוד כתף אל כתף עם שירותים בהשוואה הטובה ביותר שלנו לאחסון ענן. יש לו מחירים נוחים, יחד עם תוכנית בחינם של 10 ג’יגה-בייט שיש בה תוכנית להפניה נאה, אבל יותר מדי חסרונות בשבילנו להמליץ ​​עליה לשימוש רציני.

החיסרון העיקרי הוא היעדר לקוח לסנכרון שולחן עבודה שהוא מצרך דרך שירותי אחסון בענן. גם גרסאות נפוצות, אך MediaFire אינה מספקת זאת. גם משתמשים הזקוקים לשיתוף פעולה לא יהיו מרוצים מכיוון של- MediaFire אין אפליקציות פרודוקטיביות של צד שלישי או של צד שלישי.

אם רשימת התקלות אינה מרתיעה אותך מלהכניס אותה, צפה איתנו לבדיקה זו של MediaFire.

חוזק & חולשות

חלופות עבור MediaFire

תכונות

MediaFire מפלרטט עם היותו שירות אחסון בענן, אך הוא חסר את התכונות של אחד מתאים. הבולט שבהם הוא לקוח סנכרון שולחן העבודה. זה היה פעם, אבל נפטר מזה, והשאיר רק את הלקוח ואת האינטרנט הנייד. אתה יכול להשתמש בהם רק כדי להעלות וקבצים לגישה.

לשירותים מסוגלים הכוללים לקוחות שולחניים עבור Windows ו- Linux, קרא את אחסון הענן הטוב ביותר שלנו ב- Windows ואת אחסון הענן הטוב ביותר עבור מאמרים של Linux. רוב הבחירות בשני המדריכים תומכות גם ב- macOS.

עם זאת, אם היעדר תמיכה בשולחן העבודה אינו מהווה הפרה לעסקים עבורך, MediaFire מציעה הרבה מקום במחירים תחרותיים. כל מי שצריך לפנות מקום במחשב שלו על ידי אחסון קבצים לטווח הארוך יכול ליהנות מתמחוריו במחיר סביר. בנוסף, לאפליקציית האינטרנט מהירויות העלאה מהירות.

תצוגה מקדימה של mediafire-photo

האפליקציה לנייד מאפשרת לך לגבות תמונות וסרטונים באופן אוטומטי. זה יועיל למשתמשים שמצלמים הרבה. עם זאת, חסרונותיו מונעים ממנה לבצע את האחסון המקוון הטוב ביותר שלנו לצילומי תמונות. אפליקציית האינטרנט מאפשרת לך להציג תצוגה מקדימה של תמונות, אך לא על סוגי קבצים שהתרגלנו לתצוגה מקדימה בזמן השימוש בשירותים אחרים.

משתמשים יגלו כי תכונות רבות של הצעות פתרונות אחסון אחרות חסרות ב- MediaFire, כולל גרסת קבצים. האפשרות היחידה לשחזר קבצים איתה היא לשלוף אותם מהאשפה לאחר שמחקתם אותם.

ייתכן שתיתקל בבעיות אם תצטרך להעלות קבצים גדולים. הגבלת גודל הקובץ של 20 ג’יגה-בתים תואמת את Microsoft OneDrive, אך היא לא יכולה להתחרות עם Sync.com, המובילה באחסון הענן הטוב ביותר שלנו לצורך השוואה בין קבצים גדולים. Sync.com אינו מציב מגבלה על גודל הקובץ, לכן קרא את סקירת Sync.com אם זה מעניין אותך.

אפליקציית האינטרנט של MediaFire כוללת סרגל חיפוש שעוזר לך למצוא את הקבצים הדרושים לך. אתה יכול להקליד את שם הקובץ ולבחור סוגי קבצים שברצונך לסנן.

MediaFire אינו טוב לשיתוף פעולה מכיוון שהיא אינה מציעה חבילת משרדים כמו OneDrive ו- Google Drive, ואין לה שילובי יישומים עם שירותי צד שלישי..

סקירה כללית של תכונות Mediafire

לוגו של מדיה פיירwww.mediafire.com

החל מ- 375 דולר לחודש עבור 1000 GBA כל התוכניות

סינכרון

סנכרון תיקיה

סנכרון ברמת חסימת

סנכרון סלקטיבי

ניהול רוחב פס

סנכרן כל תיקיה

שיתוף קבצים

שיתוף קישור קבצים

קישור סיסמאות

תאריכי תפוגה של קישור

שיתוף תיקיות

הרשאות תיקיה

מגבלות הורדת קישור

העלה קישורים

פרודוקטיביות

תצוגה מקדימה של קבצים

ערוך קבצים

שיתוף פעולה בתוך האפליקציה

משרד מקוון

גוגל מסמכים

אפליקציית הערות

הפעלת מדיה

אפליקציות סלולריות

שמירת קבצים נמחקה

גרסאות

WebDAV

אבטחה

הצפנה במנוחה

הצפנת מעבר

פרוטוקול הצפנה
n / a

אפס ידע

אימות דו-גורמי

מיקום השרת
ארה”ב

תמיכה

תמיכה 24/7

תמיכה בצ’אט חי

תמיכה טלפונית

תמיכת דוא”ל

פורום משתמשים

בסיס ידע

שונות

תוכנית חופשית

תמחור

ל- MediaFire יש תוכנית בחינם של 10 ג’יגה-בייט, שהיא טובה בהרבה מאשר, למשל, OneDrive, המספק מחצית משטח האחסון. עם זאת, זה לא עזר ל- MediaFire להכין את רשימת אחסון הענן החינמית הטובה ביותר שלנו. סיבה אחת לכך היא משום שהיא תסיר את הנתונים שלך אם לא תיגש לחשבון החינמי שלך במשך שנה.

תוכניות הפרימיום מוזלות כיום 50 אחוז. הרשמה להם מסירה את המודעות המעצבנות שנמצאות בחשבון בחינם. תוכניות הפרמיום כוללות גם תמיכה בעדיפות, תכונות שיתוף קישורים מתקדמות והגנה באמצעות סיסמא לקבצים. הם מעלים את מגבלת גודל הקובץ ל -20 ג’יגה-בתים.

אפילו אם אתה מחובר לחשבון פרמיום, תראה מודעות בדף ההורדה אם אתה משתמש יותר ממגבלת רוחב הפס החודשית להורדות..

תוכנית ה- Pro היא 5 $ לחודש או שווה ערך ל 3.75 $ לחודש אם אתה משלם עבור השנה, וזה הרבה מאוד. למעשה, זה מתחרה בכמה מהשירותים שבמבצעים הטובים ביותר שלנו ברשימת אחסון ענן. אם אתה רוצה פעמיים שטח אחסון במחיר של 96 $ לשנה, עליך לנסות את pCloud. קרא עוד על זה בסקירת pCloud שלנו.

התוכנית העסקית מתאימה למשתמשים של עסקים קטנים שאינם צריכים לשתף פעולה רבות, אך צריכים לאחסן את הקבצים שלהם. הוא מספק אחסון של 1 טרה-בתים כברירת מחדל, אך אתה יכול להכיל עד 100 טרה-בתים. זה גם מעניק עד 100 חשבונות משתמשים. התוכנית מוסיפה מיתוג הניתן להתאמה אישית וגישה גם ליומן אבטחה מפורט.

אם אתה זקוק לשטח אחסון רב ותכונות שיתוף פעולה ופרודוקטיביות חזקות, אנו ממליצים לך להתייעץ עם סנכרון הקבצים הארגוניים הטוב ביותר שלנו ולשתף מאמר לקבלת שירותים נוספים שיספקו אותם.

קלות שימוש

mediafire-לקוח אינטרנט

מכיוון שאין אפליקציה לשולחן העבודה, אתה מתכוון ליצור אינטראקציה עם MediaFire באמצעות אפליקציות האינטרנט והנייד. יישום האינטרנט הוא מודרני וידידותי למשתמש, ויש לו פריסה יפה. אתה יכול לנווט בקבצים שלך, יחד עם האשפה לקבצים שנמחקו, באמצעות מבנה העץ שנראה תמיד בצד שמאל.

אתה יכול להציג תצוגה מקדימה של הקבצים שלך ברשת או בתצוגות רשימה.

כדי להעלות קבצים, אתה יכול להשתמש בפונקציונליות הגרירה והשחרור, המאפשרת להוריד קבצים בכל מקום בדף. אתה יכול לעשות את אותו הדבר גם עם תיקיות.

עמוד ברירת המחדל שאתה רואה כשאתה נכנס לאפליקציית האינטרנט הוא “קבצים”, אך אתה יכול לראות את הפעילות שלך בדף “האחרון” ובקבצים שאתה עוקב בדף “עקוב”..

כדי לשנות קבצים או תיקיות בודדים אתה יכול ללחוץ על סימן החץ הקטן המשויך אליהם, לחץ באמצעות לחצן העכבר הימני ובחר פעולה מהתפריט או בחר אחת או יותר ולבצע פעולה מהתפריט העליון..

mediafire-mobile-app

האפליקציה לנייד היא גם פשוטה לשימוש, אך העיצוב שלה הוא צעד מאחורי פתרונות אחרים. לחצן ההעלאה שלו לא בולט כפתור ולחצן התפריט אינו כפתור ה”המבורגר “המודרני שמאפשר לך לגשת במהירות לאפשרויות הרלוונטיות ביותר. עם זאת, זה לא ייתן לך בעיות. זה עובד על אנדרואיד ו- iOS.

שיתוף קבצים & מסנכרן

MediaFire לא מצליח לסנכרן. סנכרון בין מכשירים ניידים קורה בצורה חלקה, אך ללא יכולת לסנכרן לשולחן העבודה, אתה הולך להקדיש זמן רב להעלאה ולהורדה ולא רק להציב את הקבצים שלך בתיקיית סנכרון ולשכוח מהם.

כך עושים זאת מרבית הספקים בביקורות האחסון בענן שלנו, כך שמפתיע לראות שמדיה-פייר לא עושה זאת. זה אפילו לא יכול להיחשב כמפקח מכיוון ש- MediaFire הציעה אפליקציית שולחן עבודה בפעם אחת, אך שלחה אותה, מה שמגביל את פוטנציאל השירות.

שיתוף מדורה באש

עם זאת, שיתוף קבצים עובד כמו שהוא אמור לעשות זאת, וזה פשוט לשימוש. שלח למישהו קישור והם יוכלו להשתמש בו כדי להוריד את הקובץ. אתה יכול לשתף את הקישור שלך ישירות לפייסבוק, טוויטר ומדיה חברתית אחרת. ללא מנוי, קישורים שתשתף יתמכו במודעות, אז שימו לב שזה לא מראה נקי.

אם אתה קונה אחת מתוכניות הפרימיום, אתה יכול ליצור קישורים חד פעמיים המאפשרים לך להחליט מתי יפוג תוקפן. אתה יכול גם להפוך את התיקיות שלך ל- FileDrop, כך שאחרים יוכלו להעלות ישירות אליהם.

אם אתה צריך לאבטח קובץ ששיתף בעבר, אתה יכול לכבות את הקישור ולסגור את הקובץ לכל מי שלא עוקב אחריו.

שיתוף תיקיות עובד כמו שיתוף קישורים, מה שאומר שלא תוכלו להזמין אחרים לתיקיה ולתת להם הרשאות.

תכונות השיתוף הללו הן הגונות, אך תאריכי תפוגה עבור כל הקישורים והיכולת לשמור עליהם באמצעות סיסמה, יחד עם שיתוף תיקיות, יהיו מועילים יותר. אתה יכול למצוא שירותים שיש להם אפשרויות חזקות יותר לשיתוף ובקרת תוכן באחסון הענן הטוב ביותר שלנו לשיתוף.

MediaFire מאפשרת גם לאנשים לעקוב אחר קבצים. יכולת זו מנקה שיתופי פעולה כך שלא תצטרך לשלוח קישורים הלוך וחזור כשאתה עובד עם מישהו לטווח ארוך.

מהירות

MediaFire הפתיע אותנו בניסיון ההעלאה הראשון שלנו, כשהוא משיג מהירויות שלדעתנו אינן אפשריות. הניסיון השני התאים יותר לשירותים ותאוריה אחרים. מהירות ההעלאה הייתה בממוצע 22 דקות ושבע שניות לתיקייה עם רוכסן של 1 ג’יגה-בייט, שהיא די מהירה.

עשינו את הבדיקות שלנו באמצעות חיבור אתרנט בבלגרד, סרביה, עם מהירות העלאה של 6 מגה-ביט לשנייה ומהירות הורדה של 100 מגה-ביט לשנייה.

זמן ההורדה היה איטי יותר משש פעמים משירותים אחרים שבדקנו, עם מהירות ממוצעת של 12 דקות ו 47 שניות. בתיאוריה, זה צריך לקחת בערך דקה וחצי.

ניסיון ראשון ניסיון שני אחרונות
זמן העלאה:00:18:0000:26:1500:22:07
זמן הורדה:00:11:3400:14:0100:12:47

MediaFire אינו משתמש באלגוריתם סנכרון ברמת חסימת, מה שיאיץ את העברת הקבצים שכבר הועלו על ידי העברת החלקים שהשתנו בלבד. עם זאת, יש לצפות כי בהתחשב בכך שאין אפליקציית שולחן עבודה לסנכרון קבצים.

אבטחה

העולם המקוון יכול להיות מקום מפחיד בגלל איומים מצד האקרים ואנשים זדוניים אחרים. פירוש הדבר שאבטחה טובה היא חובה לשירותי אחסון בענן. אנו מחפשים תכונות אבטחה שמתאימות לתיאור זה.

אבטחת ענן מסתמכת על פרוטוקולים והצפנות כדי להגן על הקבצים שלך במעבר ובמנוחה. הם כוללים את פרוטוקול TLS כדי לעצור התקפות איש באמצע, הצפנות במנוחה ובמעבר כדי לטרוף את הקבצים שלך והצפנה פרטית כדי להבטיח את פרטיותך.

אימות דו-גורמי ימנע מהאקרים שגנבו את הסיסמה שלך לגשת לחשבונך. עם זאת, אם יש לספק זה, עליך להזין סיסמה חזקה.

עם זאת, MediaFire לא מקבל מידע על תכונות האבטחה שלה ולכן עלינו להניח שהוא לא משתמש באף אחד מאלו. ככזה, הוא מתנגש בכתף ​​עם דיסק Yandex וכונן אמזון. אנו מדרגים את כונן אמזון גבוה יותר מ- MediaFire. ראה מדוע בסקירת Amazon Drive שלנו.

אם אתה רוצה אבטחה חזקה, אנו ממליצים לך לקרוא את מאמר אחסון הענן המאובטח ביותר שלנו.

גם MediaFire אינו אפס ידע, כך שהנתונים שלך עשויים להיות פגיעים לפריצות או גישה לא רצויה אחרת. זה לא משהו להתעלם ממנו, לכן אסור לאחסן בו משהו רגיש.

אנו ממליצים לך להציץ במאגר שלנו עם שירותי הענן הטובים ביותר עם ידע בתחום האפס בכדי להימנע מהבעיה.

פרטיות

מדיניות פרטיות-מדיה

MediaFire אינה עושה שימוש לרעה במידע האישי שלך, שהיא מקבלת מהאינטראקציות שלך בזמן השימוש בשירות. כך פועלים גם שירותים אחרים, אך MediaFire אומרת שאתה “למסור [לו] מידע בעצמך בהתנדבות, כאשר אתה מתקשר עם מודעות [שלה].” זה כולל כשאתה צופה בסרטונים. הוא משתמש במידע כדי “להציג תוכן רלוונטי ומעניין.”

זה יכול לאסוף מידע אישי, כגון שמות וכתובות דוא”ל, שתוסיף גם לתיקיות ולקבצים משותפים.

העובדה שמדיניות הפרטיות נמצאת בתיבת טקסט עם גופן קטן שמקשה על הקריאה, לא זוכה בה. אנו אוהבים את הגישה שטרסורית נוקטת. מדיניות הפרטיות שלה ברורה, קלה לקריאה ואפילו יש טקסט סיכום עבור מי שלא רוצה לקרוא משפטים. קרא עוד על שירות זה בסקירת Tresorit שלנו.

MediaFire מבטיחה לא למכור את המידע האישי שלך למפרסמים. עם זאת, זה ישתף פעולה עם צדדים שלישיים אם הדבר נדרש על פי החוק.

השירות טוען כי הוא עומד בתקנה הכללית להגנת מידע, אך לא ראינו זכויות הקשורות ל- GDPR במדיניות הפרטיות שלו. בנוסף, דף הציות לא עודכן מאז לפני כניסת ה- GDPR לתוקף. תוכלו ללמוד עוד על ה- GDPR במדריך ה- GDPR שלנו.

שירות לקוחות

אם יש לך בעיה, אתה יכול להתייעץ עם בסיס הידע או ליצור קשר עם התמיכה. בסיס הידע של MediaFire יכול להועיל למשימות בסיסיות. זה מחולק לקטגוריות, מה שעוזר לך למצוא את התשובה בקלות.

המאמרים כתובים היטב ויש להם צילומי מסך מועילים להנחות אתכם. למשימות מורכבות יותר, יהיה לך מזל למצוא מאמרים קשורים ו- MediaFire לא מציעה לך פורומי משתמשים כדי לקבל עזרה מחברים מנוסים יותר. צ’אט חי ותמיכה טלפונית אינם זמינים אף הם.

אם לא תמצא תשובה תוכל ליצור קשר ישירות עם התמיכה הטכנית. עשינו זאת אך לא קיבלנו תשובה יותר מיום.

פסק הדין

ל- MediaFire יש הרבה החמצות. אין בו גרסאות או סנכרון שולחן עבודה. אפשרויות השיתוף ובקרת התוכן שלה מוגבלות. גם אין אפליקציות של צד שלישי או פרודוקטיביות מקוריות. עלינו גם להניח כי אין לה אפשרויות אבטחה מכיוון שהוא אינו מספק מידע אודותיה.

אם זה יותר מדי עבורך, עיין במדריך הטוב ביותר לאחסון ענן שלנו לקבלת עזרה בבחירת השירות המתאים לך.

זה חסר הרבה, אבל זה לא מטען זרוע ורגל. גם מהירות ההעלאה שלו היא מהירה. אתה יכול להשתמש באחסון של 10 ג’יגה-בתים בחינם של התוכנית כדי לבדוק את השירות ותוכל להגדיל אותו ל- 49 ג’יגה-מכובד.

מה אתם חושבים על MediaFire? האם יש יותר מדי חסרונות עבורך או שאתה מוכן לנסות זאת בזכות המחירים ההוגנים שלה? תן לנו לדעת מה אתה חושב בתגובות למטה. תודה שקראת.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map