סקירת JustCloud – עודכנה 2020

סקירה של JustCloud

JustCloud מציע חוויה מאכזבת שעלולה להפוך הרסנית. Cloudwards.net ממליץ לא להשתמש בשירות זה, גלה מדוע.


ביקורות על אחסון בענן

JustCloud הוא אכזבה מוחצת: מערך התכונות שלה מוגבל ביותר והוא יקר עד כדי גיחוך בהשוואה לאחת מספקיות האחסון והגיבוי הטובות ביותר שלנו. אם זה לא היה מספיק גרוע, המשתמשים דיווחו שהקבצים שלהם פשוט חסרים מהשרתים כשהם היו זקוקים להם.

אף על פי שכאן, ב- Cloudwards.net, אנו מעדיפים שהקוראים שלנו יתמקדו בעצמם, אך אנו עומדים להפר את הכלל שלנו ולהמליץ ​​בחום להשתמש בשירות זה. אם אתה עדיין מוכן לתת לזה צילום, בקר ב- Justcloud והירשם, תקבל שטח אחסון בנפח של 1 ג’יגה-בתים ו 15MB שטח סינכרון בחינם.

חוזק & חולשות

אלטרנטיבות עבור JustCloud

תכונות

JustCloud עושה מעט כדי להתבלט מהקהל. הוא מציע הכלאה של גיבוי ואחסון ענן ביישום יחיד.

עם זאת, שירות הגיבוי אינו אמין למדי ושירות הסנכרון משולב בצורה לא טובה ומתסכל לשימוש. JustCloud מאפשר גם שיתוף, אך רק עם משתמשי JustCloud אחרים ויש מעט מאוד כאלה.

אפילו הפיצ’רים הבסיסיים ביותר שהייתם מצפים משירות אחסון בענן – כמו סנכרון אוטומטי של קבצי וידאו בתיקיות או העלאת קבצים גדולים מ- 1GB – הם תוספות שצריך לרכוש בעלות שנתית גבוהה..

אפילו כפתור “ההגדרות” פותח המלצה לשדרג את חשבונך לפני שאתה שולח אותך לתפריט ההגדרות בפועל.

תמחור

התמחור עבור JustCloud הוא תלול במיוחד. אפילו תוכניות גדולות עם התחייבות לטווח הארוך יקרות יותר מהשכבה הראשונה של האחסון מספקים כמו Google Drive (למידע נוסף על זה, קרא את סקירת Google Drive שלנו).

אתה יכול אפילו להשתמש בשירות כמו Backblaze (סקירה של Backblaze) לצורך הגיבוי הבלתי מוגבל שלו, תוך שימוש גם בפתרון אחסון ענן עצמאי לצרכים יומיומיים במחיר נמוך מכפי שאתה משלם עבור JustCloud.

התמחור של JustCloud, החל מיותר מ- 0.14 $ לג’יגה-בייט, פשוט אינו תחרותי בשוק בו מרבית שירותי אחסון הענן הטובים ביותר שלנו מציעים תוכניות המתחילות ב -0.02 $ לג’יגה-בייט והופכות זולות יותר משם..

אף על פי שהג’יגה-בייט הראשון בחינם זה נחמד, הוא נחלש בהשוואה למה שמציעות ספקי אחסון הענן הטובים ביותר בחינם שלנו..

קלות שימוש

אי אפשר להשתמש ב- JustCloud מבלי להרגיש כאילו הוא נלחם. תיקיית הסנכרון אינה משתלבת במבנה הקבצים של המחשב שלך, תכונה די סטנדרטית לפתרונות אחסון בענן, והופכת אותה לנגישה רק דרך לקוח JustCloud.

נוסף על כך, פתיחת קובץ מ- JustCloud שולחת אותו לתיקיית ההורדות שלך. משמעות הדבר היא שכדי לשמור את השינויים שתבצעו, יהיה עליכם להוסיף את הקובץ ידנית ל- JustCloud שוב. כדי להוסיף לתסכול זה, גרור ושחרר לא עובד באופן עקבי בממשק.

אתה גם לא יכול להעלות תיקיות ליישום JustCloud, מה שמאלץ אותך לבצע את כל ניהול הקבצים מתוך הממשק של תיקיית הסנכרון, וזה די קשה לשימוש.

אם אתה רוצה להציג את הגיבויים שלך, אין אפילו דרך לעשות זאת מהיישום המקורי. כפתור “הקבצים שלי” פשוט מביא אותך לממשק האינטרנט, שנראה גם מיושן למדי ובדרך כלל אינו מסונכרן.

כל הקבצים שגיביתי בדרך כלל לא הופיעו. במקום זאת, הדף היה מדווח שלא גיביתי קבצים. למרות זאת, עדיין תהיה הודעה על כך שיצא לי מהחלל וצריך לרכוש יותר.

שיתוף קבצים & מסנכרן

ניתן לשתף קבצים באמצעות JustCloud, אך רק עם משתמשים אחרים של JustCloud. שורת השיתוף אכן מציינת כי הקישור יאפשר גישה, אך קישור זה יוביל ישירות לעמוד להגדרת חשבון. זה יכול להיות מתסכל מאוד אם אתה מצפה לשתף קובץ יחיד עם מישהו במהירות.

גם הסנכרון אינו פונקציונלי לחלוטין. אין גרסאות מכיוון שצריך להעלות קבצים ידנית בכל פעם שאתה עורך אותם מתיקיית הסנכרון. פירוש הדבר הוא גם אם כל דבר יקרה בזמן שאתה מבצע עריכה, תצטרך לחזור להעלאה האחרונה ולא לשמירה האחרונה..

זה שלא כמו פתרונות אחסון מכובדים יותר אשר מסתנכרנים אוטומטית בכל פעם שאתה חוסך. העובדה הפשוטה שכונן כושל עלול להרוס את העבודה שלך צריכה להרחיק אותך משירות זה.

מהירות

מהירות ההעלאה נראה שמיש בהתחלה. עם החיבור שלי של 29.86Mbps למטה ו -6Mbps למעלה, תיקיה של בערך 1GB סיימה לגבות ב- 1:15.

עם זאת, לא הייתה לי שום דרך לאשר את המהירות הזו מכיוון שהקובץ מעולם לא הופיע בממשק המקוון של JustCloud, אפילו לא אחרי 24 השעות בהן הוא מצהיר שעשוי לקחת.

מהירויות העלאה והורדה נראות מהירות, אמנם קשה לאשר, אך הזמן שלוקח לסנכרון קבצים נמדד בימים ולא בשניות..

אבטחה & פרטיות

JustCloud טוען להשתמש ב”הצפנת 265 ביט. ” ההצפנה של 256 סיביות ש- JustCloud כנראה מתכוונת שהיא מנצלת היא תכונה נחמדה, אך הדאגות שלך עשויות לצמוח מסיבות אחרות מאשר סתם שיווק רשלני..

ב- JustCloud נאמר כי ניתן לשתף את המידע של המשתמשים עם חברות צד ג ‘למטרות פרסום. ל- JustCloud יש גם גישה לקבצים שלך, כך שאם אי פעם יפרצו אותם או יוגשו להם עם צו, הנתונים שלך נמצאים בסיכון.

לא רק שהיא מגנה על פרטיותך בצורה גרועה, JustCloud גם יוצא מגדרו להתחמק מכל אחריות. JustCloud קובעת במדיניות הפרטיות שלה כי הם “אינם יכולים להבטיח אבטחה מלאה.” או אפילו אבטחה כלשהי: אנו ממליצים שלא לשמור על כל דבר רגיש אפילו מרחוק בשרתים של JustCloud.

שירות לקוחות

אפשר לצפות שאם המוצר קשה כל כך לתפעול, שתוכל לפחות לחפש כיצד להשתמש בו, אך התיעוד של JustCloud מוגבל מאוד. האתר מועיל מעט ואין פורום קהילתי לקבל עזרה ממשתמשים אחרים.

התמיכה הטלפונית אינה טובה יותר: בעוד ש- JustCloud מתהדרת בזמן תגובה של 24 שעות באמצעות דואר אלקטרוני – וזה טוב יותר משירותים רבים אחרים, התמיכה שתקבל לא כדאית. דוגמאות משופעות לכך ש- JustCloud פשוט נוראית ללקוחותיה, כולל אימיילים בלתי נלאים לאחר ביטול מינוי ושיחות טלפון מתמדות.

JustCloud אף האשימה משתמש פרטי בשימוש בשירות לעסק, ואז המשיכה להעלות את מחיר השירות שלו ללא אישור. זמן התגובה אינו הכל: אם הם רק ספאם שלא מועיל, זה לא שווה את זה.

פסק הדין

עם פרטיות וביטחון ירודים, כמעט ללא שילוב עם המכשירים שלך, אמינות מפוקפקת ותג מחיר חסון, JustCloud פשוט אינה השקעה נבונה עבור אף אחד בשום מצב.

לא משנה אם אתה זקוק לאחסון ענן או לגיבוי, עדיף שתקרא את הביקורות הטובות ביותר בנושא אחסון בענן או תבדוק את המאמר שלנו בנושא שירותי הגיבוי המקוונים הטובים ביותר ותבחר בכל ספק אחר. פשוטו כמשמעו, כל דבר אחר יהיה עסקה טובה יותר משל JustCloud.

האם יש לך חוויות עם JustCloud? ספרו לנו בתגובות למטה. תודה שקראת.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map