סקירת Jumpshare – עדכון 2020

סקירה על Jumpshare

Jumpshare הוא אחד משירותי השיתוף הטובים ביותר שבדקנו, ולו רק זה יציע את כל האינצ’ילדה…


ביקורות על אחסון בענן

שיתוף קבצים הוא אחד המרכיבים העיקריים בכל שירות אחסון בענן, אך לא רבים עושים זאת כמעט כמו נושא הסקירה, Jumpshare.

כמובן, יש שיטענו כי Jumpshare כלל לא מסווג כפתרון אחסון בענן, אלא שירות שיתוף קבצי ענן ממוקד כמו WeTransfer. הסיבה לכך היא שלא ניתן להשתמש ב- Jumpshare כדי לסנכרן קבצים במכשירים, תכונה נוספת לאחסון ענן נפוצה.  

Jumpshare יכול לשמש כדי לפנות מקום בכונן הקשיח, עם זאת, הן עם תוכניות חינם של 2 ג’יגה-בייט והן עם תוכניות 1TB בתשלום. בנוסף לפיצ’רים לשיתוף קבצים מעולים כמו סיסמאות קישור ותזמון שיתוף, Jumpshare מספקת גם כלי ניתוח וניתוח בהתאמה אישית שהופכים אותו לפיתרון אידיאלי עבור SMB המעוניין לקדם את המותג שלו..

בין אם זה הופך את Jumpshare להתאמה טובה יותר לצרכים שלך מאשר Dropbox או כמה מהאלטרנטיבות הטובות ביותר של Dropbox, זו שאלה שבסופו של דבר תצטרך לענות עליה בעצמך. עם זאת, במהלך סקירת Jumpshare זו, אנו נקווה את כל הדרוש לך כדי לקבוע אם המהלך הטוב ביותר שלך הוא לקפוץ על העגלה של Jumpshare או לא..

אל תשכח לבדוק את המדריך הטוב ביותר לאחסון ענן שלנו, עבור כמה שירותי אחסון ענן חלופיים המספקים גם תכונות שיתוף קבצים מצוינות, בנוסף לסנכרון קבצים..

אלטרנטיבות עבור Jumpshare

חוזק & חולשות

תכונות

אמנם ניתן להשתמש בו לאחסון ענן, ולהורדת קבצים לענן בכדי לפנות מקום בשולחן העבודה, אולם Jumpshare משמש ביותר כשירות לשיתוף קבצים. נכון, איננו יכולים לחשוב על שירות אחסון בענן שאינו מאפשר שיתוף קבצים, יחד עם שירותי גיבוי מקוונים רבים, אך מעטים עושים זאת בצורה יפה כמו Jumpshare.

מרבית היתרונות ההופכים את Jumpshare למאוד לשיתוף תוכן דורשים תוכנית מנוי בתשלום, עליה תוכלו לקרוא בסעיף התמחור הבא. עם זאת, עבור חברות קטנות ובינוניות רבות המחפשות להחמיא לתמונת המותג שלהן ולשמור על ביטחון הקניין הרוחני שלהן, Jumpshare Plus הולכת להיות שווה את העלות.

אנו נפרט את תהליך שיתוף הקבצים בהמשך סקירה זו, אך תכונות המפתח כוללות שיתוף תיקיות, קישור קבצים, קישור סיסמאות, תזמון שיתוף והעלאת קישורים כדי לאפשר לאחרים להכניס קבצים לאחסון הענן שלך. ל- Jumpshare יש גם תכונה חריגה הנקראת “הרס עצמי” הגורמת למחיקת קבצים לאחר מספר מסוים של ימים. זו הפצצה.

Jumpshare Plus מאפשר גם לשתף קבצים בגודל בלתי מוגבל ומגדיל את רוחב הפס ההורדה הזמין פי 40 על פי התוכנית החינמית. באופן ספציפי, משתמשים בחינם מקבלים רוחב פס להורדה של 5 ג’יגה-בתים לחודש, ואילו המנויים מקבלים 200 ג’יגה-בייט.

Jumpshare Analytics

יתרון נוסף של מעבר ל- Jumpshare על פני שירות אחסון ענן טיפוסי הוא שיש לו כמה אפשרויות ניתוח נהדרות למעקב אחר שיתופי קבצים והתנהגות אחרת. זה כלי נהדר עבור אנשי מקצוע לעסקים כדי לעקוב אחר השימוש בתוכן למטרות שיווק, אבטחה או למטרות אחרות.

נוסף על כך, אתה יכול להתאים את כתובת האתר שלך ל- Jumpshare כך שתתאים לעסק או שם אישי שלך, ולמתג את חשבון Jumpshare שלך ​​עם לוגו החברה שלך..  

בדומה לרוב שירותי אחסון הענן, שחזור קבצים וגרסאות שנמחקו הן גם תכונות כלולות. גרסת קבצים מאפשרת לך לחזור למצבי קבצים קודמים במקרה של שינויים לא רצויים. Jumpshare שומר על מספר בלתי מוגבל של גרסאות קבצים, אך רק למשך 30 יום. באופן דומה, קבצים שנמחקו נשמרים במשך 30 יום לפני שהם מוסרים לצמיתות מפח האשפה של Jumpshare.

אמנם מלא בתכונות של שיתוף קבצים שלא תמצאו עם מרבית שירותי אחסון הענן, Jumpshare אינו מבצע סנכרון קבצים, תכונה נוספת לאחסון ענן נפוץ. אם זהו צורך, עיין ברשימת האחסון בענן עם סנכרון הטוב ביותר שלנו.

למרות שלא קיימות יכולות סינכרון, ל- Jumpshare יש לקוח לשולחן העבודה, וגם אחד טוב לזה. לא רק זה חוסך ממך את הצורך להתחבר באופן מקוון כדי לשתף קבצים, הוא כולל גם תכונות צילום מסך וגם הקלטת מסך. למרות שהם לא מספיק מתוחכמים כדי להכין את רשימת התוכנות הטובות ביותר ללכידת המסך, שתיהן עדיין תכונות שימושיות מאוד ומשולבות יפה בחוויית Jumpshare..  

ללקוח שולחן העבודה יש ​​גם תכונה של הערות להקליד הערות מהירות, בתוספת מקליט קול. לקוחות זמינים עבור Windows ו- MacOS. יש גם אפליקציית אייפון, שעל פי הדיווחים אפליקציית אנדרואיד בדרך.

עבור שירות אחסון בענן שאינו מסנכרן קבצים, Jumpshare עמוס בתכונות נפוצות וגם לא נדירות, מה שהופך אותו לבחירה כדאית בהתאם לצרכים שלך. עם תיקיית סנכרון, אין ספק ש- Jumpshare היה שייך בשיחה לשירות אחסון הענן הטוב ביותר הכולל.  

תמחור

רבים שרק מחפשים Jumpshare עבור כלי שיתוף קבצים בסיסי צריכים להסתדר עם הגרסה החינמית של Jumpshare, שמקנה שטח אחסון בענן של 2GB. אם זה לא יקטן את זה בשבילך, אם אתה רוצה יותר אחסון וחווית Jumpshare המלאה, תצטרך לרכוש מנוי Jumpshare Plus.

Jumpshare Plus כולל שטח אחסון של 1TB במחיר של 9.99 דולר לחודש. זה בערך עלות גוגל דרייב ודרופבוקס, אך עסקה לא פחות טובה כמו Sync.com ו- pCloud, שתיהן מציעות תוכניות 2TB לסביבות 8 $ לחודש..

אחסון הוא לא כל מה שתקבל עם מנוי. התכונות שפירטנו בסעיף הקודם בסקירת Jumpshare זו מוסיפות לערך הבסיס שלה, מה שהופך אותו לשווה את העלות לדעתנו.   

אנו מעוניינים לראות תוכנית הפניה נחמדה שתוסיף אחסון לחשבונות בחינם וגם בתשלום, אך אחרת Jumpshare Plus מספקת ערך מקובל לחלוטין לבעלי עסקים קטנים ואחרים המחפשים כלי לשיתוף קבצים שיחמיא לתמונת המותג שלהם..

קלות שימוש

ההרשמה ל- Jumpshare אורכת מספר דקות, לאחר מכן תוכלו להיכנס לחשבונכם באופן מקוון כדי להשתמש ב- GUI של Jumpshare. ל- GUI המקוון יש עיצוב דליל, דבר טוב כשמדובר בחוויית משתמש

קישורי ניווט מופיעים בשוליים השמאלי, עם שטח מרחב רב על הדף כדי למנוע ממך להיות מוסחת. כל קישור מוביל לתצוגת GUI אחרת הכוללת: פעילות כללית, העלאות, מועדפים, משותפים, ניתוחים ואשפה.

תצוגת הפעילות הכללית נותנת לך סקירה מהירה של כל מה שקורה, בעוד שתצוגת המועדפים מאפשרת לך לגשת לקבצים שתייגת כ”מועדפים “, וחוסכת ממך לחפש אותם..

תצוגת הניתוח, הזמינה רק למנויי Jumpshare Plus, מקלה על מעקב אחר התנהגויות שונות של משתמשים בכדי לקבל תובנות עסקיות. נקודות הניתוח כוללות הפניות מובילות, קבצים מובילים, צפיות כוללות והורדות.

כפי שצוין קודם לכן, יש גם לקוח לשולחן העבודה שממנו אתה יכול לבצע פעולות רבות מאותן פעולות שאתה יכול להשתמש בממשק המשתמש המקוון, וחוסך ממך את הצורך להתחבר בכל פעם שאתה רוצה לשתף משהו

אמנם אינך יכול לגשת לתכונות מסוימות באמצעות לקוח שולחן העבודה, כמו ניתוחים, אך אתה יכול להשתמש בלקוח כדי להעלות תיקיות וקבצים, ללכוד צילומי מסך והקלטות מסך ולהלחין הערות והקלטות קוליות..

מהגדרות הלקוח השולחני, אתה יכול להגיד ל- Jumpshare להעלות אוטומטית צילומי מסך למסך הענן, וכך יחסוך ממך להיעשות זאת באופן ידני. מקשי קיצור הניתנים להגדרה זמינים גם לביצוע מהיר של פעולות כמו פתיחת הלקוח, שיתוף באמצעות דואר אלקטרוני והקלטת המסך שלך.  

בסך הכל, חווית Jumpshare מעוצבת היטב. בעוד שהיא אורזת לא מעט תכונות, אפשרויות עיצוב ואוטומציה מינימליסטיות מונעות מהדברים להרגיש מהממים, וזה מה שאתה צריך לרצות מכל כלי ענן..

שיתוף קבצים & סינכרון

על שיתוף קבצים זה בעיקר Jumpshare, וכל עוד אתה מנוי על Jumpshare Plus, הוא מבצע בתחום זה כמו גם כל שירות אחר שאנחנו יכולים לחשוב עליו..

כדי לשתף מה- GUI המקוון, לחץ באמצעות לחצן העכבר הימני על כל קובץ כדי לגשת לתפריט פעולות.

אפשרות “שתף” בתפריט זה מאפשרת לך לשתף קבצים לאנשים ספציפיים על סמך כתובת הדוא”ל שלהם, עד 100 עם מנוי Jumpshare Plus.

אתה יכול גם ליצור קישור URL המפנה לתיקיה או לקובץ שלך, שניתן לחלוק ידנית. ניתן לקצר קישורים גם הם אידיאליים למדיה חברתית מאחר וקישורים מקוצרים נראים טוב יותר ותופסים פחות דמויות.

מבחינת בקרת התוכן, קישורים יכולים להיות זמניים, טובים למספר ימים בלבד, כך שלא תצטרך לזכור להשבית אותם בעצמך. יש גם אפשרות להשבית הורדה בקישורים, כלומר שאחרים יכולים להציג רק את הקבצים שלך. באפשרותך להגדיר קישורים שתפוג גם לאחר מספר מסוים של צפיות או הורדות.

מאפיין בקרה שימושי נוסף להגבלת גישה לא מורשית הוא תכונת ההרס העצמי, אשר מוחקת קבצים באופן אוטומטי במקום רק קישורים שפג תוקפם..

סיסמאות קישור לקצוות

אין אפשרות להגדיר סיסמאות קישור כמו שאתה יכול עם מועדף אחר לשיתוף קבצים ב- Cloudwards.net, Sync.com (להלן סקירת Sync.com שלנו), אך אתה יכול להגדיר סיסמא בנפרד בכל קובץ באמצעות האפשרות “נעילה” הזמינה ב תפריט הקובץ. גישה זו עובדת, אם כי יהיה נוח יותר פשוט לגלגל את הפיצ’ר להגדרות הקישור.

אם אתה משתף באמצעות כתובת דוא”ל, ל- Jumpshare אפשרות “תזמון” מגניבה מאוד המאפשרת לך לתכנן שיתופים למועד מאוחר יותר שאהבנו לא מעט.

רבות מתכונות GUI אינטרנטיות אלה זמינות דרך לקוח שולחן העבודה. ל- GUI האינטרנטי יש את היתרון הנוסף של מתן תצוגה “משותפת”, עם זאת, באפשרותך לבדוק אילו קבצים ותיקיות אתה משתף כעת..  

מנויים יכולים גם לאפשר התראות בשולחן העבודה להתריע בפניך כאשר הקבצים שלך נצפים או יורדים, או כאשר מישהו משתף איתך קובץ, וזה נוח.

בדרך כלל, במהלך פלח זה, אנו בודקים גם את יכולות סנכרון האחסון בענן. עם זאת, ל- Jumpshare אין את התכונה הזו. שינינו את הניקוד שלנו עבור קטע זה למטה בגלל זה, אך לקחנו בחשבון ש- Jumpshare הוא בעיקר שירות שיתוף קבצים, ואחד ממש טוב בזה.

מהירות

בדרך כלל בקטע זה של סקירת אחסון בענן, אנו בודקים את מהירות הסנכרון. עם זאת, בהתחשב בכך ש- Jumpshare אינו מסנכרן קבצים, פשוט בדקנו את מהירויות ההעלאה וההורדה שלו דרך ממשק המשתמש של האינטרנט.

הבדיקות שביצענו היו עם קובץ בדיקה של 1 ג’יגה-בתים, שהיה תיקיה דחוסה המורכבת מסוגי קבצים אחרים. הבדיקות נערכו על חיבור WiFi עם מהירויות הורדה של 26.79 Mbps ו- 33.72 Mbps מהירויות העלאה.

להלן תוצאות בדיקות המהירות של Jumpshare:

מבחן Jumpshare ראשון: מבחן שני: ממוצע:
העלה:10 דקות10 דקות10 דקות
הורד:12.5 דקות12 דקות12.25 דקות

התוצאות די טובות, וזה ככל הנראה נובע מהעובדה ש- Jumpshare משתמש בשירותי האינטרנט של אמזון (AWS) כדי לארח קבצים, שירות תשתיות ענן עם משאבים מצוינים.

במקרה הטוב חיבור של 30 מגהביט לשנייה יכול להעביר קובץ של 1 ג’יגה-בייט תוך כחמש דקות. בעוד שהזמנים שלנו היו כפול מזה או יותר, ערכנו גם את הבדיקות שלנו ממדינות אסיה. אם אתה גר קרוב יותר למרכז הנתונים של וירג’יניה AWS ויש לך חיבור לאינטרנט טוב יותר, אתה יכול לצפות למהירויות הרבה יותר מהירות.

אבטחה

לנוכח הפרות הנתונים ומקרים אחרים של פשעי רשת שנראים ככאלה שגרתיים בימינו, אבטחת ענן ופרטיות הם תמיד נושא פופולרי בקרב הקוראים שלנו. Jumpshare נוקט לא מעט צעדים כדי לשמור על הקבצים שלך בטוחים, אך יכול להמשיך.  

פירטנו כמה מאותם אמצעים, כמו הגנה על סיסמת קבצים, כשדיברנו על שיתוף קבצים קודם לכן. צעד נוסף לאבטחת מפתח שנקט על ידי Jumpshare הוא להצפין את הקבצים שאתה מעלה, הן במעבר והן במנוחה, בצד השרת.

פרוטוקול ההצפנה המשמש הוא AES, שהוא הפרוטוקול המומלץ על ידי המכון הלאומי הטכנולוגי והתקנים האמריקאי, והוא זה שמשמש את רוב שירותי הענן כיום. בפרט, Jumpshare משתמש ב- AES של 256 סיביות, אשר לכל הדעות טרם הייתה סדוקה בכוח אמיץ, ולמעשה ייקח מיליארדי שנים לעשות זאת.

ל- Jumpshare אין, למרבה הצער, אפשרות לאימות דו-גורמי. זוהי פספוס די גדול, מכיוון שבעוד שלא ניתן יהיה לפצח מקשי הצפנה, אך סיסמאות חלשות אינן, ואף ניתן לגנוב סיסמאות חזקות. אימות דו-גורמי יפחית את הבעיה הזו.

ל- Jumpshare אין גם אפשרות להצפנה פרטית מקצה לקצה או להצפנת אפס ידע. המשמעות היא שהחברה מנהלת את מפתח ההצפנה שלך ויכולה לפענח את הקבצים שלך מסיבות משפטיות. אם אתה מוח מוחי פלילי, או סתם תומך בפרטיות, אתה רוצה לראות את המדריך הטוב ביותר לאחסון ענן עם ידע בענן..

Jumpshare אינה מנהלת מרכז נתונים משלה, כאמור. במקום זאת, החברה בנתה את שירותיה באמצעות פלטפורמת שירותי האינטרנט של אמזון, באמצעות מרכז הנתונים AWS שנמצא בוירג’יניה.

זה גם טוב וגם רע. מצד אחד, חברות גדולות כמו אמזון ומיקרוסופט הן יעדים מפתים יותר לפשע מקוון. מצד שני, מרכזי הנתונים של אמזון מנוהלים היטב ונחשבים לבטוחים במיוחד. אחרי הכל, מדובר במתקנים אותם אמזון מאחסנת נתונים משלה.

Jumpshare אינו תואם ל- HIPAA, ככל שנוכל לדעת, כלומר החברה לא תחתום איתך על הסכם לשותפים עסקיים (BAA). מוטב יהיה לחפש את רוב ה- SMBs הזקוקים לתאימות ל- HIPAA דרך מדריך EFSS הטוב ביותר שלנו.

תמיכה

Jumpshare מספק תמיכה 24 שעות בימי חול. קיימות כתובת דוא”ל מרובה, כולל כתובת לשאלות כלליות, עזרה טכנית ופיתוח עסקי.

שלחנו דוא”ל לבדיקה כדי למדוד את זמן התגובה של Jumpshare והזדעזענו לקבל תשובה תוך שבע דקות בלבד, שיא Cloudwards.net. מה שהפך את זה ליותר מרשים הוא שכללנו מספר שאלות בחקירתנו, וכל אחת מהן לא נענו רק, הן נענו בצורה פסקה ומשפטים שלמים.

בעוד ש- Jumpshare אינו מספק תמיכה חיה לא דרך טלפון או צ’אט, זמן התגובה של הדוא”ל המהיר וטכנאי התמיכה המסוגלים לרוב מפצים את זה.

ניתן למצוא גם אתר תמיכה בו תוכלו למצוא דפים לתמיכה כללית, תכונות Jumpshare Plus, Mac, iOS ו- Windows. כל עמוד מכיל שאלות נפוצות ולא מאמרי תמיכה נפרדים. דפים אלה כתובים היטב, אך אנו מעדיפים פילוח נוסף, יחד עם אפשרות לחפש מאמרים המבוססים על מילות מפתח.

בלוג Jumpshare ודפי טוויטר ופייסבוק זמינים גם הם כדי להתעדכן בהתפתחויות חדשות.

בעוד שתמיכה ב- Jumpshare היא למעשה דקה למדי, עדיין העברנו לה ציון מעל הממוצע המבוסס על כמה נראה כי תשובות דוא”ל מהירות ויסודיות הן.

פסק דין

זו הייתה הפעם הראשונה שסקרנו את Jumpshare, שהחלטנו לקחת עליהם לאחר שכמה קוראים מסרו עדות למצויינותה. בעוד שנכנסנו למעט ספקנות בהתחשב בכך שלא ניתן להשתמש ב- Jumpshare לסנכרון קבצים, החוויה הכוללת הייתה הרבה יותר מרעננת ממה שציפינו.

Jumpshare אינו שיבוט של Dropbox. בעוד שמספר שירותי אחסון בענן אחרים ניסו לעשות את שלהם, לא רבים שולפים אותו וגם את Jumpshare. הסיבה לכך היא ש- Jumpshare נראה שיש לו ערעור אמיתי לגומחה מסוימת, כלומר חברות קטנות ובינוניות שרוצות לשתף קבצים ונראות טוב עושה זאת.

קישור סיסמאות, תזמון, הרס עצמי של קבצים ותכונות דומות הופכים את Jumpshare לאידיאלי לשליטה בקניין רוחני. סמלי לוגו ואנליטיקה מותאמים אישית, בינתיים, נהדרים לבניית המותג. 

אנו רוצים לראות את Jumpshare משפר את הגישה שלה לאבטחה באמצעות אימות דו-גורמי והצפנה פרטית, כל עוד אתה נוקט בצעדים ליצירת סיסמאות חזקות ולעשות שימוש בתכונות של בקרת התוכן שלו, השירות צריך לשמור על הקבצים שלך בטוחים.

בשורה התחתונה, סקירת Jumpshare הראשונה שלנו יצאה יפה, והביגה את ביצועיה של כמה משירותי אחסון הענן הטובים ביותר שקיימים במספר תחומי מפתח. אנו בהחלט ממליצים לנסות זאת, אם כי תצטרכו לרכוש את המינוי ל- 1TB כדי לקבל גישה לתכונות המבדילות אותו.

מה הצורך שלך ב- Jumpshare? אם אתה יכול לחשוב על שירות ענן טוב יותר לשיתוף קבצים איתו, יידע אותנו בתגובות למטה. תודה שקראתם.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map