ביקורת Icedrive – המון אחסון בחינם – עדכון 2020

סקירה של Icedrive

Icedrive חדש בסצנת האחסון, אך כבר מבטיח הבטחה רבה בזכות המהירות המהירה שלו וקלות השימוש הרבה. יש לו כמה קצוות גסים, אבל אתה פשוט לא יכול לנצח שטח פנוי של 10 ג’יגה-בייט עכשיו, כן? עיין בפרק המלא של Icedrive שלנו.


ביקורות על אחסון בענן

Icedrive הושק בינואר 2019. מכיוון שמדובר בשירות חדש, הוא חסר תכונות, אך אנו מניחים שיותר נמצאים ביצירות. היא מציעה תוכנית בחינם של 10 ג’יגה-בייט ומחירים תחרותיים כדי לעזור לה להשיג אותה מהעוגה שיש לשירותי אחסון הענן הטובים ביותר.

ההצעה החינמית ותוכניות הפרימיום המפתות עשויות לעזור לגרום לראשים להסתובב, אך ל- Icedrive יש גם אבטחה חזקה, מהירויות מהירות, תכונות שיתוף ממוצעות ותמיכה טובה בהגדרת הלקוחות. עם זאת, תהליך הסנכרון יכול להשתמש בתכונות נוספות. ניתן לומר את אותו הדבר לגבי לקוח שולחן העבודה. מדיניות הפרטיות חסרה גם חלק ממה שאנחנו אוהבים לראות.

אם זה לא נשמע כמו מפסק עסקות ואתה רוצה לדעת איך Icedrive מתגלה במציאת מקום תחת השמש, היוועץ כשאנחנו נכנסים לפרטים בסקירת Icedrive זו. אחרת, עיין בהשוואה הטובה ביותר שלנו לאחסון ענן לחלופות.

חוזק & חולשות

אלטרנטיבות עבור Icedrive

תכונות

מכיוון ש- Icedrive החלה לפעול לאחרונה, סביר שאין לה תכונות רבות כמו חגורה כמו המתחרות שלה. עם זאת, הוא מספק תכונות שיתוף ותכונת סנכרון, אם כי לא אחת קונבנציונלית.

סינכרון עוזר לך להעביר את הקבצים שלך לענן, המאפשר לך להימנע מאובדן לתקלות בכונן הקשיח, ושיתוף מאפשר לך לשלוח קבצים לאנשים אחרים. Icedrive אינה משתמשת במודל הסנכרון המקובל שפותח על ידי Dropbox. אם תרצה לראות כיצד Dropbox מסתנכרן קרא את סקירת Dropbox שלנו.

במקום זאת, Icedrive מחבר כונן רשת המציג את קבצי הענן שלך ומאפשר לך לסנכרן קבצים לענן ולמכשירים שלך.

היתרון של כונן רשת הוא שאתה יכול לגשת לקבצים המקוונים שלך מהמחשב שלך מבלי לסנכרן קודם. זה חוסך מקום וכונן בכונן הקשיח. עם זאת, החיסרון הוא העובדה שלא תוכלו לגשת לקבצים שלכם אם אתם במצב לא מקוון.

Icedrive לא מסירה את הצורך בשטח בכונן הקשיח, מכיוון שהיא משתמשת במערכת מטמון שמאיצה את הגישה לקבצים מקוונים על ידי שמירתם בכונן הקשיח. אינך יכול לכבות אותו, אך אתה יכול להפחית את כמות השטח שהוא משתמש בו ל- 1GB. אתה יכול גם לנקות את זה בכל עת.

גישה זו דומה לזו שמשמשת pCloud, שהוא שירות אחסון מצרך ברבים מהמאמרים שלנו. למרות ש- Icedrive משתמשת רק בכונן רשת, ל- pCloud יש כונן רשת ותיקיית סינכרון. למעשה, הוא יכול לסנכרן כל תיקיה. אם אתה רוצה את זה, קרא את סקירת ה- pCloud שלנו.

נדבר יותר על האופן שבו Icedrive מסנכרן ושיתוף בסעיף המתאים להלן.

Icedrive ו- Office

Icedrive יכולה להציג תצוגה מקדימה של קבצי Office ו- PDF, אך היא אינה משתלבת עם Microsoft Office Online, חבילת המשרדים של גוגל או כל עורך מסמכים של צד שלישי, כגון OnlyOffice או Zoho Docs. Box משולב עם Office Online וסוויטת המשרדים של גוגל. קרא עוד על תכונות הפריון שלה בסקירת התיבה שלנו. אם זה לא מתאים, עיין ברשימת אחסון הענן הטובה ביותר שלנו לשיתוף פעולה.

ל- Icedrive אין גם אפליקציית הערות משולבת. אם אתה זקוק לאפליקציה לרישום הערות, קרא את המאמר הטוב ביותר בנושא אפליקציות לרישום הערות. Microsoft OneNote משתלב עם Microsoft OneDrive ושלישי בהשוואה זו. OneDrive הוא שירות ענן מסוגל, ותוכלו ללמוד עליו יותר בסקירת OneDrive שלנו.

כונן קרח-תצוגה מקדימה של תמונה

אתה יכול גם להשתמש ב- Icedrive כדי להציג תצוגה מקדימה של התמונות שלך, אך אינך יכול לעשות הרבה מעבר לכך. אם אתה רוצה תכונות תמונה נוספות, עליך ללמוד על השירותים ברשימת האחסון המקוון הטוב ביותר שלנו לתמונות.

Icedrive אינה מציעה גרסת קבצים כדי לעזור לך נגד תוכנות רנסומיות או שינויים ומחיקות קבצים בשוגג. אם זו תכונה שאתה צריך, קרא את אחסון הענן הטוב ביותר שלנו לביצוע גרסאות.

למרות שב- Icedrive חסרים מספר תכונות מהדק, לאפליקציה הסלולרית שלה יש תכונה שרוב שירותי אחסון הענן אינם: גיבוי לנייד. רוב שירותי האחסון בענן יכולים לגבות באופן אוטומטי תמונות וסרטונים, אך אפליקציית הסמארטפון של Icedrive מאפשרת לך גם לגבות את המסמכים וקבצי האודיו שלך.

בנוסף, ל- IceDrive יש הצפנה פרטית מקצה לקצה, עליה נדבר יותר בקטע “אבטחה”..

סקירה כללית של תכונות Icedrive

לוגו של Icedriveicedrive.net

מתחיל מ -167 דולר לחודש עבור 150 GBA כל התוכניות

סינכרון

סנכרון תיקיה

סנכרון ברמת חסימת

סנכרון סלקטיבי

ניהול רוחב פס

סנכרן כל תיקיה

שיתוף קבצים

שיתוף קישור קבצים

קישור סיסמאות

תאריכי תפוגה של קישור

שיתוף תיקיות

הרשאות תיקיה

מגבלות הורדת קישור

העלה קישורים

פרודוקטיביות

תצוגה מקדימה של קבצים

ערוך קבצים

שיתוף פעולה בתוך האפליקציה

משרד מקוון

גוגל מסמכים

אפליקציית הערות

הפעלת מדיה

אפליקציות סלולריות

שמירת קבצים נמחקה

גרסאות

WebDAV

אבטחה

הצפנה במנוחה

הצפנת מעבר

פרוטוקול הצפנה
שני דגים

אפס ידע

אימות דו-גורמי

מיקום השרת
ארה”ב

תמיכה

תמיכה 24/7

תמיכה בצ’אט חי

תמיכה טלפונית

תמיכת דוא”ל

פורום משתמשים

בסיס ידע

שונות

תוכנית חופשית

תמחור

לפני שתירשמו לאחת משלוש תוכניות הפרימיום של Icedrive, תוכלו ליצור חשבון ולקבל 10GB בחינם, המאפשרת לכם לראות כיצד Icedrive עובדת. זו הצעה נדיבה, בלשון המעטה.

אם שטח של 20 ג’יגה-בתים פנוי לא חוסך זאת עבורך, אתה יכול להירשם לכל אחת משלוש תוכניות הפרימיום במחיר תחרותי. 

התוכנית הראשונה היא Lite, המספקת שטח אחסון של 150 ג’יגה-בייט וכמות רוחב הפס החודשית של 250 ג’יגה-בייט. אבל אתה לא יכול לשלם בחודש. במקום זאת, תצטרך לשלם 19.99 $ עבור שנה מראש.

זה אותו מחיר כמו תוכנית 100GB של Google Drive. ובכל זאת, ל- Google Drive יש יותר תוכניות וחלקם מציעים יותר ממה שעושה Icedrive. אם אתה זקוק לאחסון רב יותר, קרא את סקירת Google Drive שלנו לקבלת פרטי התמחור.

התוכנית הבאה של Icedrive, Pro, כוללת אפשרויות חודשיות ושנתיות. זה 4.99 $ לחודש, אבל אם אתה משלם עבור השנה אתה מקבל הנחה שמורידה את המחיר ל 49.99 $ לשנה. התוכנית מספקת שטח אחסון של 1 טרהייט ורוחב פס חודשי של 2 טרה-בתים.

זוהי הצעה נהדרת והיא מתאימה לתוכנית 1TB של אמזון דרייב, שהיא 60 דולר לשנה. באמזון דרייב יש הרבה גמישות תכנית, אם כי אם זה מתאים לך, קרא את סקירת אמזון דרייב שלנו.

אם אתה עדיין זקוק ליותר, האפשרות הסופית היא תוכנית Pro +. זה מקבל לך שטח אחסון של 5 טרה-בייט ורוחב פס חודשי של 8 טרה-בתים. זה 17.99 $ לחודש או 179.99 $ עם ההנחה השנתית.

בדומה ל- pCloud, ל- Icedrive יש הצעות לכל החיים, המוזלות כעת. רישיון לכל החיים מחייב אותך לשלם פעם אחת בלבד. לייט 59 דולר, פרו 149 דולר ופרו + 499 דולר. 

למרות שתוכניות אלה הן בעלות ערך רב, מחירי החיים של pCloud הם 175 $ עבור 500 ג’יגה-בייט ו- 350 $ עבור 2 טרה-בתים. תוכנית 2TB מציעה פחות מ- Pro +, אך זו טובה יותר למשתמשים שאינם זקוקים ל- 5TB. אלה שכן יקבלו יותר כסף עבור הכסף שלהם יעבור עם Icedrive.

קלות שימוש

עליך להירשם לחשבון Icedrive כדי להתחיל להעביר את הקבצים שלך לענן. אתה יכול לעשות זאת על ידי שימוש באפליקציית האינטרנט, אפליקציית הנייד או לקוח שולחן העבודה. 

לקוח שולחן העבודה עובד רק ב- Windows. חוסר התמיכה בלינוקס אינו מפתיע, אך היעדר התמיכה ב- macOS הוא. אם אתה זקוק לאחד כזה או אחר, קרא את אחסון הענן הטוב ביותר שלנו עבור Mac ואת האחסון הכי טוב בענן עבור מאמרים לינוקס לרעיונות. לאחר התקנת לקוח שולחן העבודה, הוא מבקש ממך להתקין כונן, מה שמחייב רק ללחוץ על כפתור.

הגדרות כונן-קרח-שולחן עבודה

בשונה מכמה שירותי אחסון בענן, ל- Icedrive לקוח שולחן עבודה דק. זה מורכב מכונן רשת וסמל מגש המערכת. סמל מגש המערכת מאפשר לך לבטל את ההתקנה של הכונן או לגשת להגדרות. ההגדרות מאפשרות להפעיל או לבטל אפשרויות בסיסיות, כגון הפעלת Icedrive בעת ההפעלה, בדיקת עדכונים וניקוי המטמון..

עם זאת, ניתן להבחין באפשרויות אחרות, למשל קישור שפותח את לקוח האינטרנט, מדור עזרה או סרגל שמראה כמה מקום נותר לך. עם זאת, אם תלחץ על הסמל, זה יפתח את תיקיית הרשת שלך של Icedrive. לקוח שולחן העבודה פשוט ונוח לשימוש, אך עליו להיות כמה אפשרויות נוספות בכדי להפוך אותו לשימושי יותר.

כונן קרח-לקוח אינטרנט

לקוח האינטרנט פשוט וברור. אתה יכול להשתמש בתפריט הניווט משמאל כדי לעבור על הקבצים שלך, תיקיות מוצפנות, קבצים ששיתפו איתך, קבצים שהועלו לאחרונה וקבצים שנמחקו. בפינה השמאלית התחתונה יש סרגל שימושי שמראה כמה מקום נותר לכם. אם יש לך הרבה קבצים, אתה יכול למצוא קבצים ספציפיים באמצעות סרגל החיפוש בחלקו העליון.

הגדרות Icedrive

אתה יכול ללחוץ על שם החשבון שלך בפינה השמאלית העליונה כדי לגשת לתפריט שמאפשר לך לפתוח את הגדרות החשבון, הסטטיסטיקה והאפליקציות שלך, כמו גם לקבל עזרה. כרטיסיית הפרטיות בתפריט החשבון מפתיעה מכיוון שאתה יכול להשתמש בה כדי להוריד מידע אישי הקשור לחשבונך או למחוק אותו. רוב השירותים דורשים ממך לשלוח דוא”ל כדי לעשות זאת.

אפליקציית כונן קרח-נייד

אפליקציית הסמארטפון אינה מתעתקת מהמתכון שרוב שירותי אחסון הענן משתמשים בו. כשאתה נכנס לאפליקציה אתה רואה את הקבצים והתיקיות שלך, אותם אתה יכול לארגן בתצוגות רשת או ברשימה. כפתור “+” בפינה השמאלית התחתונה מאפשר לך ליצור תיקיה, להעלות קובץ או תיקיה ולצלם תמונה שתעלה ישירות לענן..

אתה יכול להשתמש בסמל ההמבורגר בצד שמאל כדי לנווט בקבצים המשותפים איתך, אחסון מוצפן, תשובות, מועדפים ואשפה. אתה יכול גם לגשת לתכונת הגיבוי השימושית, להגדרות ולעזרה. 

אין דרך לסמן קבצים לגישה לא מקוונת, אבל Icedrive נכנס למצב לא מקוון אם אתה לא מקוון. עם זאת, אתה יכול רק לגלוש בקבצים שלך, אך אינך יכול להציג תצוגה מקדימה של אותם. העלאת תמונות ווידאו אוטומטית חסרה גם היא. 

החוויה הכוללת של שימוש ב- Icedrive היא חלקה, אך חוסר התמיכה ב- macOS והתכונות הנפוצות שאנו מצפים מאפליקציות לסמארטפון גורע מכך. עם זאת, בהתחשב ב- Icedrive הוא שירות חדש, אנו מקווים כי עדכונים עתידיים יתקנו את הדברים האלה.

שיתוף קבצים & מסנכרן

תכונות הליבה של שירותי אחסון ענן הם שיתוף קבצים וסנכרון מכיוון שהם קובעים כיצד אתה הולך להעלות את הנתונים שלך לענן ולשתף אותם ברגע שהם יגיעו לשם. ל- Icedrive תכונות שיתוף קבצים בסיסיות, אליהן תוכלו לגשת מלקוח האינטרנט או מהאפליקציה הסלולרית. אם אתה צריך לשתף משולחן העבודה, קרא את המדריך הטוב ביותר לאחסון ענן לשיתוף שלנו.

כונן קרח-שתף באמצעות דואר אלקטרוני

לקוח האינטרנט מאפשר לך לשתף קבצים על ידי יצירת קישור שיתוף שתוכל להעתיק ולהדביק או לשלוח באמצעות דואר אלקטרוני. אם אתה יוצר קישור, אתה יכול להגן עליו על ידי קביעת תאריך תפוגה וסיסמת גישה. עם זאת, אין שום דרך לקבוע מגבלת הורדה. אתה יכול להשבית את הקישור הציבורי, אך זו אינה אותה תכונה.

שיתוף תיקיות עובד באותה צורה, מה שאומר שלא תוכלו להזמין אנשים לגשת לתיקיה שלכם ולתת להם הרשאות שונות.

יש עמוד “משותף איתי” שמאפשר לך לגשת לקבצים ותיקיות ששיתפו איתך, אך אין דף שמראה לך מה ששיתפת עם אחרים. חסרים גם קישורי העלאה, אשר יאפשרו לאחרים להעלות קבצים לשטח האחסון שלך. אין דרך לשתף ישירות לרשתות החברתיות.

לאפליקציה לנייד יש את אותן תכונות שיתוף, אך היא מעשירה אותן עם אייקון קישור שרשרת המספר לך אילו קבצים ותיקיות שיתפת..

כונן קרח-כונן רשת

כאמור, אין תיקיית סנכרון. כדי לסנכרן את הקבצים שלך מלקוח שולחן העבודה אתה משתמש בכונן הרשת של Icedrive. כל דבר שתציב בו יסונכרן לענן. עם זאת, אינך יודע כמה זמן ייקח עד שהנתונים שלך יסונכרנו לענן. תוספת של סמלי קבצים ותיקיות כדי להודיע ​​לך על מצב ההעברה שלך תעזור בכך.

העלינו מספר תיקיות באמצעות כונן הרשת אך הן לא הופיעו אוטומטית בלקוח האינטרנט לאחר שההעברה שלהם הושלמה. היינו צריכים לרענן את הלקוח ידנית כדי להפוך אותם לזמינים. האפליקציה לנייד הציגה אותם ברגע שהעלתה, אבל היינו צריכים לרענן אותה ידנית גם בפעם אחת.

תיקיית הסנכרון אינה זמינה כך שלא ניתן לסנכרן אף תיקיה מהמחשב שלך. בגלל זה, ציפינו שנוכל להעתיק קבצים ותיקיות לתיקיית הרשת של Icedrive באמצעות אפשרות לחיצה ימנית, אך אין אחת כזו.

לא חווינו פיגור או תלייה במהלך תהליך הסנכרון, אך כונן הרשת זקוק לעבודה כדי להפוך אותו לידידותי יותר למשתמש. ניתן היה לשפר את שיתוף הקבצים גם עם הרשאות תיקיה, העלאת קישורים, הגבלות הורדה ושיתוף משולחן העבודה.

מהירות

ל- Icedrive שרתים בארה”ב ובאיחוד האירופי. ככל שתקרבו יותר לשרתים שלה, כך מהירויות ההעברה שלכם יהיו טובות יותר. עם זאת, הם יהיו תלויים גם בספק שירותי האינטרנט שלך.

היינו קרובים לשרתי האיחוד האירופי מכיוון שביצענו את הבדיקות שלנו דרך חיבור אתרנט בבלגרד, סרביה, עם מהירות העלאה של 9.84 מגה ביט לשנייה ומהירות הורדה של 105.45 Mbps.

ניסיון ראשון: ניסיון שני
זמן העלאה:00:15:1000:14:0800:14:39
זמן הורדה:00:01:1100:01:1900:01:15

זמן ההעלאה שלנו היה בממוצע 14 דקות ו 39 שניות, וזה כמעט הזמן המדויק שצריך לקחת בתיאוריה ללא תקורה. מהירות ההורדה הייתה אפילו טובה יותר והגיעה לממוצע של דקה ו -15 שניות, וזה מהיר והזמן שציפינו.

אין דרך לנקוט במהירויות העברה כדי למנוע מהם לקחת יותר מדי מתוכנית הנתונים שלך. גם אין סינכרון ברמת חסימת, מה שיעזור להאיץ את העברת ההעלאות הבאות.

אבטחה

בניגוד לרוב שירותי אחסון הענן המשתמשים באלגוריתם AJ של רידנדלה כדי לטרוף נתונים, Icedrive משתמשת באלגוריתם Twofish. זה היה אחד המועמדים הסופיים של תהליך מתקדם ההצפנה המתקדם, אך האלגוריתם של רידנדל נבחר כזוכה. 

עם זאת, ההצפנה של אלגוריתם Twofish אינה חלשה ותלויה במידה רבה עד כמה היישום של Icedrive טוב. לאלגוריתם של AES יש יתרון מכיוון שהוא זכה לתשומת לב הרבה יותר לאורך השנים, מה שאומר שיש לו יישומים מתוחכמים בשוק.

Icedrive משתמש במשפט הסיסמה של ההצפנה שלך כדי ליצור מפתחות 256 סיביות, באורך זהה ל- AES 256 סיביות. זה מייצר אותם בצד הלקוח ולא מעביר אותם לשרתים זה אומר שרק יש לך גישה אליהם. זה הופך אותו להצפנה פרטית מקצה לקצה.

אם אתה משתמש בחינם, אתה לא מקבל את היתרון של הצפנה. זה שמור למשתמשים הרשומים לתכניות הפרימיום של Icedrive. עם זאת, פרוטוקול TLS / SSL יגן על הקבצים שלך במעבר מפני התקפות, כגון התקפות איש-אמצע, גם אם אתה משתמש חופשי.

ל- Icedrive אין אימות דו-גורמי, לכן עליך ליצור סיסמה חזקה.

פרטיות

זה נהדר לקבל הצפנה פרטית כדי להבטיח את פרטיותך, אך מדיניות הפרטיות צריכה להיות מודעת למידע האישי שאתה מגיש..

מדיניות הפרטיות של Icedrive אומרת כי Icedrive ובעליה “נוקטים גישה פרואקטיבית לפרטיות המשתמשים ומבטיחים כי הצעדים הנדרשים ננקטים כדי להגן על פרטיות המשתמשים במהלך כל חווית הביקור שלהם.” השירות גם עומד בכל החוקים והדרישות בבריטניה לפרטיות המשתמשים. 

מדיניות הפרטיות אומרת שמשתמשים הפונים לבעלי Icedrive או לבעלי Icedrive “מספקים מידע אישי המבוקש על אחריותם בלבד.” עם זאת, נאמר כי המידע האישי שלך נשמר באופן פרטי ומאוחסן בצורה מאובטחת כמפורט בחוק הגנת הנתונים משנת 1998. 

פרטי הקשר שלך ישמשו כמנוי לתכניות עלוני דוא”ל, אך רק אם תיתן את אישורך.

מדיניות הפרטיות אינה מפורטת כמו חלקם שראינו. לא כתוב למשל אם Icedrive אוספת נתונים נוספים, כגון מטא נתונים. לדוגמא לגישה חזקה יותר, קרא את החלק “פרטיות” בסקירת Tresorit שלנו.

עם זאת, Icedrive תואם את התקנה הכללית להגנת מידע. לפרטים נוספים עליו קרא את מדריך ה- GDPR שלנו.

Icedrive משתמש בהצפנה פרטית כך שהיא לא יכולה לגשת לתוכן הקבצים שלך. בנוסף, הוא אומר שהוא לא משתף שום מידע אישי שאתה מספק לצדדים שלישיים. 

עם זאת, מדאיג לקרוא שמשתמשים מספקים מידע ליצירת קשר ל- Icedrive על אחריותם בלבד. שוב, Icedrive אומר שזה שומר על מידע כזה בטוח ופרטי. זה לא התיאור הטוב ביותר להגנה על פרטיות המשתמשים ובגלל היעדר הפרטים על השאלה האם Icedrive אוסף מטא נתונים, נסמן את זה כפספוס.

שירות לקוחות

עמוד כונן-קרח-תמיכה

אם אתה נתקל בבעיה, אתה יכול להשתמש בדף התמיכה של Icedrive כדי לעזור לך לפתור אותה. זה מחולק למספר קטגוריות, אבל אם זה לא עוזר אתה יכול לחפש גם אותו. אין הרבה מאמרים, אבל הם ברורים. יש להניח כי Icedrive תוסיף עוד ככל שתגדל.

אם לא תמצא תשובה, תוכל ליצור קשר עם הצוות של Icedrive על ידי יצירת כרטיס או באמצעות סקייפ בכתובת “support_66327.” בדף יצירת הקשר נכתב כי הצוות מגיב תוך 24 עד 48 שעות אך קיבלנו תגובה תוך שלוש שעות. זה די מהיר, אבל זה לא מפתיע כי המטה של ​​Icedrive נמצא באירופה. אבל אין תמיכה 24/7.

פסק הדין

Icedrive הוא שירות מסוגל שככל הנראה חייב את חוסר התכונות שלו להשקה לאחרונה יחסית. היתרון הבולט ביותר שלה הוא שהיא מציעה תוכנית בחינם של 20 ג’יגה-בייט ותוכניות פרימיום שהם בעלי ערך רב. זה גם פשוט וקל לשימוש, אבל חסרים בו תכונות שהופכות אותו לידידותי יותר למשתמש.

בנוסף, שיתוף קבצים וסנכרון חסרים תכונות שיש לשירותי אחסון הענן הטובים ביותר בביקורות האחסון בענן שלנו. מהירויות ההעברה של Icedrive לא אכזבו, אך אין רשת שרתים עולמית שתבטיח מהירויות כאלה למשתמשים ברחבי העולם.

אנו אוהבים ש- Icedrive מציעה הצפנה פרטית, למרות שהיא עומדת מאחורי קיר שכר. העדר אימות דו-גורמי הוא החמצה משמעותית.

מלבד האבטחה, פרטיות הנתונים שלך חשובה גם. לא מצאנו סעיפים מדאיגים במדיניות הפרטיות, אך חוסר הפרטים מטריד. לבסוף, צוות התמיכה של Icedrive מיהר להגיב לשאילתה שלנו.

מה אתם חושבים על Icedrive? האם אתה חושב שזה שווה לך בזכות האבטחה החזקה שלה, מהירויות העברה טובות ומבצעי מנוי מעולים? ספרו לנו בתגובות למטה. תודה שקראת.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map