סקירת FlipDrive – עודכנה 2020

סקירה של

החוויה של FlipDrive מסומנת על ידי נושאים גדולים כקטנים. למרות שיש לו כמה תכונות מגואלות, באופן כללי אנו ממליצים למשתמשים להתרחק.


ביקורות על אחסון בענן

אם אתה מחפש פתרונות מחוץ לקופסה לצרכי אחסון הענן שלך, אתה עלול להתפתות להעניק אודיו לאוזן FlipDrive לשחקן bit. במהלך סקירת FlipDrive זו אנו נחסוך לך זמן ותסכול על ידי כך שנעשה בדיוק בשבילך – ונקווה לשכנע אותך לשקול אפשרויות אחרות במדריך הטוב ביותר לאחסון ענן שלנו, במקום זאת.

בשורה התחתונה, ל- FlipDrive פשוט אין את התכונות שעליך לצפות מכלי אחסון ענן מסוגל. בראש רשימת ההחמצות אינן סינכרון קבצים, גרסאות או הצפנה בצד השרת. במקרה הטוב, FlipDrive לא הצליחה להתפתח עם התקופות. במקרה הגרוע, מדובר בפעולת חיסכון בכסף שלא ממש אכפת לה לספק שירות שלם.

אנו מעדיפים להעניק ל- FlipDrive את התועלת מהספק ולהניח כי מדובר באי-יכולת יותר מאשר תאוות בצע שבבסיס הנושאים הרבים שלה. עם זאת, העובדה ש- FlipDrive גם במחיר מופרז בהשוואה לאופציות טובות בהרבה אינה עוזרת להפיג מחשבה זו..     

אם תרצה לגבש דעה משלך בעניין, תוכל להירשם לחשבון חינם של 10 ג’יגה-בייט כדי לתת לו סערה. אם אתה מאוכזב כמו שהיינו, אל תדאגי: יש שפע של שירותים מעולים שם, שתוכל לקרוא עליהם בספריה שלנו בנושא סקירת אחסון בענן..

אלטרנטיבות עבור FlipDrive

חוזק & חולשות

תכונות

אמנם מבחינה טכנית שירות אחסון בענן, אך FlipDrive אין למעשה הרבה מהתכונות הנפוצות שבאנו לשייך למונח זה. נדבר על מה שחסר ברגע. ראשית, בואו נראה מה זה עושה.

ניתן להשתמש ב- FlipDrive כדי להעלות קבצים לענן – כלומר, שרת מרוחק. המטרה העיקרית היא לחסוך מקום בכונן הקשיח שלך, אם כי כפי שתראה כשנדון בתמחור, הבא, FlipDrive לא מציע הרבה מבחינת ג’יגה-בייט מוחלט..

חווית FlipDrive מנוהלת כולה באמצעות ממשק משתמש מקומי באינטרנט; שלא כמו רוב כלי האחסון בענן האחרים, אין לו לקוח לשולחן העבודה.

בתוך ממשק המשתמש, אתה יכול להעלות קבצים ישירות ממערכת הקבצים שלך ובהמשך לגשת אליהם מכל מכשיר אחר על ידי כניסה לחשבונך.

אפליקציות סלולריות לאנדרואיד ו- iOS מוצעות גם כן. באמצעות אחת מהאפשרויות תוכל להציג תצוגה מקדימה של תמונות ולהשמיע מוסיקה וסרטוני וידאו באחסון FlipDrive שלך. האפליקציות גם שמורות קבצי מדיה במטמון לצרכים רוחב פס נמוכים יותר, וזה מועיל אם אתה נמצא בתוכנית נתונים עם סמארטפון.

ל- GUI האינטרנטי עמוד ייעודי להעלאת תמונות, פרטי קשר וסימניות באתר

ל- FlipDrive יש גם תכונות שיתוף קבצים בסיסיות הנגישות מה- GUI שלה, אך תצטרך להיות מנוי משלם כדי ליצור קישורי קבצים שאחרים יוכלו להשתמש בהם, מאחר שתכונה זו אינה זמינה בתוכנית החינמית של 10 ג’יגה-בתים.

החמצה הגדולה ביותר עם FlipDrive היא העובדה שלא ניתן להשתמש בה לסנכרון קבצים בין מכשירים. ללא לקוח שולחני, אין תיקיית סנכרון. כמעט כל שירות אחר בספריית ביקורות האחסון בענן מציע סינכרון.

תכונה קריטית ונפוצה בדרך כלל החסרה מהרפרטואר של FlipDrive היא גרסת קבצים, המאפשרת להחזיר קבצים למצבים קודמים במקרה של שינויים לא רצויים או פגמים בקבצים. FlipDrive גם לא מאפשר לך לשחזר קבצים שנמחקו בטעות.  

תוך כדי בדיקת השירות, שמנו לב למספר השמטות תכונות נוצצות בכל הנוגע לאבטחה. אתה יכול לקרוא על אלה בקטע האבטחה בסקירה זו.

שים לב כי בעוד אתר FlipDrive מבטל את יכולת השירותים ככלי גיבוי קבצים, הוא אינו פיתרון גיבוי מקוון. בין שאר התכונות הנעדרות, אין דרך לתזמן גיבויים. יש לנו מאמר על ההבדלים בין גיבוי מקוון לאחסון בענן אם ברצונך לקבל מידע נוסף.

לחלופין, עיין במדריך הגיבוי המקוון הטוב ביותר שלנו לקבלת הצעות.

תמחור

יש מגוון של מינויים שונים שתוכל לבחור מהם אם תבחר ללכת עם FlipDrive כשירות אחסון בענן שלך.

אנחנו אוהבים את המגוון. מה שאנחנו לא אוהבים זה ש- FlipDrive לא נותן לך הרבה דרך שטח אחסון בהשוואה לספקים אחרים, ועולה יותר מדי על זה. כשאתה נרשם לשנה מראש אתה תקבל חודשיים חינם, אבל זה לא עוזר בשיפור הערך שלו.

התוכנית הפופולארית ביותר של FlipDrive, למשל, היא FlipDrive Pro, שמנכה לך 100GB נפח אחסון בלבד תמורת 10 דולר לחודש. השווה את זה ל- Sync.com, שיש לו מנוי ל- 2TB במחיר של 10 $ בלבד לחודש (קרא את סקירת Sync.com שלנו).

אפילו להתעלם מ- Sync.com, שללא ספק יכול להיות שהעסקה הטובה ביותר באחסון ענן, FlipDrive פשוט לא הגיוני בכל מה שקשור לשורה התחתונה. זה גורם לתוכנית Dropbox Professional 1TB, שעולה 20 דולר לחודש, להיראות כמו עסקה טובה בהשוואה.

התוכנית העסקית גם במחיר גרוע; יש הרבה אחסון ענן טוב יותר לשירותים עסקיים שאתה יכול לקרוא עליהם במדריך הטוב ביותר שלנו עבור EFSS (סינכרון ושיתוף קבצים ארגוניים)..

FlipDrive אכן מציעה תוכנית בחינם של 10 ג’יגה-בתים. אמנם זה אולי נראה נדיב, אך התוכנית כוללת מספר מגבלות המונעות ממנה לנחות מקום ברשימת התוכניות הטובות ביותר לאחסון ענן בחינם. מגבלות אלה כוללות גודל קובץ מקסימלי של 25MB ואין אפשרות ליצור קישורים לקבצים לשיתוף.

קלות שימוש

הנושא הגדול ביותר בכל הנוגע לקלות השימוש עם FlipDrive הוא היעדר לקוח שולחני. עם כמעט כל שירות אחסון בענן אחר, אתה יכול פשוט לגרור קובץ לתיקיה מיוחדת של מערכת קבצים ולשלוח אותו לענן. עם FlipDrive, עליך להיכנס ל- GUI המקוון ולהעלות קבצים ידנית.

בעיה בגישה זו היא שאם אתה סוגר את ה- GUI במהלך העלאת הקובץ, ההעלאה לא תושלם מכיוון שאין לקוח FlipDrive שרץ ברקע. בהתחשב בעובדה ש- FlipDrive לא מטפלת בקבצים גדולים בצורה טובה – לפחות על סמך בדיקת המהירות שלנו, המפורטת בסעיף הבא – מה שמאפשר חווית משתמש שעלולה להיות קשה ומתסכל מאוד..

ממשק ה- GUI עצמו מתרגל יותר ממה שהוא צריך. ישנן מספר תצוגות בהן ניתן לנווט, כולל “הכונן שלי”, “תמונות”, “אנשי קשר” ו”סימניות. ” הבעיה היא שחווית המשתמש מנקודת מבט אחת למשנהו מרגישה שונה לחלוטין, כמעט כמו אלה שכל אחד מהם הוקם על ידי צוות פיתוח שונה.

ההבדל הגדול ביותר הוא שתצוגת הכונן שלי אין כרטיסיות ניווט בחלקו העליון כדי לקפוץ לתצוגות אחרות כמו שאר הלשוניות. במקום זאת, עליך להשתמש בלחצן התפריט שנמצא בצד ימין למעלה של הדף.

נראה כי כל הדפים פועלים מעט איטית, עם המתנות ארוכות וארוכות בין לחיצה על כפתור לפעולת העמוד המתקבלת..

בעוד שתכונת הסימניות נראית כמו שילוב חכם, ישנם כלים מעוצבים ונוזליים יותר בחוץ, כולל סימניות Pocket ו- Google. הדבר נכון גם לגבי תכונת אנשי הקשר.

בסך הכל, לא לוקח הרבה זמן להבין את FlipDrive. עם זאת, זה לא משנה את העובדה שכולו מרגיש מגושם מאוד בהשוואה לכלים יעילים יותר כמו pCloud (קרא את סקירת ה- pCloud שלנו).

סנכרון קבצים & שיתוף

כאמור, כאשר סקרנו בעבר את תכונות FlipDrive, השירות אינו מציע סינכרון. זו פספוס אימהי כשחושבים שכמעט כל אחסון בענן אחר מסנכרן.

עם זאת, באפשרותך להשתמש בו כדי לשתף תיקיות וקבצים כאחד. הדבר נעשה באמצעות תצוגת הכונן שלי על ידי לחיצה על לחצן התפריט הנפתח לצד הפריט שברצונך לשתף.

אתה יכול ליצור קישור ישיר לשיתוף קובץ, או להזמין אנשים לגשת אליו על ידי הזנת כתובת הדוא”ל שלהם. שתי התכונות לשתף הן די שכיחות. אתה יכול גם לשתף תיקיה, מתן הרשאות קריאה, כתיבה וניהול לאחרים.

שיתוף תיקיות וקבצים באמצעות כתובת דוא”ל מחייב שאלו שאיתם אתה משתף יקים חשבון FlipDrive. שיתוף קישורים יאפשר לכל אחד להוריד את הקובץ.

הגישה של FlipDrive לשיתוף קישורים היא רופפת מדי לטעמנו. אין אפשרויות להגנה על קישורים או לגרום להם לפקיעה אוטומטית כמו שאתה יכול באמצעות pCloud, Sync.com ו- Tresorit (קרא את סקירת Tresorit שלנו).

כמו כן, אין דרך לבקר במהירות מה התוכן ששותף, מה שמקל על אובדן הראייה של התוכן. פיקוח זה מעצים את היעדר אבטחת הקישור, מה שמקל על אחרים ללא הרשאה לגשת לקבצים שלך.

העצה שלנו: אם אתה מעוניין לסנכרן או לשתף קבצים, חפש במקום אחר. סינכרון איננו אפשרות כלל, ושיתוף הקבצים של FlipDrive פשוט רזה מכדי להתייחס אליו כבטוח.

מהירות

החלטנו לבצע סדרת בדיקות העלאה והורדה של קבצים בכדי לראות כמה מהר FlipDrive יכול להתמודד עם פעולות אלה. כמו בכל שירותי אחסון הענן שאנו סוקרים, בדיקות אלו בוצעו באמצעות תיקיה דחוסה של 1 ג’יגה-בתים (שמתנהגת כמו קובץ בודד) דרך רשת WiFi..

התוצאות לא היו מרשימות, בעיקר מכיוון שמעולם לא הצלחנו להעלות בהצלחה את תיקיית הבדיקה שלנו. בכל פעם ההעלאה נעצרה לאחר כשעתיים ולעולם לא התחדש.  

רוב שירותי אחסון הענן שאנו ממליצים עליהם מסוגלים לבצע העלאה זהה תוך 15 עד 30 דקות. בדיקות עם Dropbox, למשל – עליהן תוכלו לקרוא בסקירת Dropbox שלנו – העלו את אותו הקובץ תוך רבע שעה.

חלק מזה ללא ספק מיוחס לעובדה שעבדנו עם חיבור אינטרנט איטי בבדיקת FlipDrive, אך חלק גדול ממנו ככל הנראה נוגע לתשתיות מוגבלות. ל- FlipDrive יש רק מרכז נתונים אחד, שנמצא בניו יורק.

ביצענו גם העלאות של קבצים קטנים יותר, ורוב הקבצים שהועלו תוך כ -30 שניות. בהתחשב בכך שלא ניתן להשתמש ב- FlipDrive לסנכרון, המהירויות הללו צריכות להיות בסדר ככלל. אם אתה חובב סרטים שמחפש מקום לאחסן בו את קבצי המדיה הענקיים שלך, עיין במאמר שלנו בנושא אחסון ענן הטוב ביותר לווידאו לקבלת אפשרויות שיעשו זאת בפועל..  

אבטחה & מדיניות פרטיות

FlipDrive לא מדברת הרבה באתר שלה על האבטחה שיש לה. זה מכיוון שלא נראה שיש הרבה על מה לדבר.

HTTP מאובטח (HTTPS) מציע אבטחת העברת קבצים מסוימת, באמצעות SSL של 128 סיביות. עם זאת, הקבצים שלך אינם מוצפנים במעבר ואינם מוצפנים בזמן שהם מאוחסנים בשרתי FlipDrive. זה אומר שכל עובד FlipDrive או כל מי שיזכה בגישה בלתי מורשית לשרתי FlipDrive יכול לקרוא את הקבצים שלך מבלי להזדקק למפתח פענוח..

היעדר הצפנה בצד השרת אמור להספיק בכדי להניא את עצמך מהשימוש ב- FlipDrive לאחסון קבצים – בהנחה שהעלות, קיבולת האחסון הנמוכה ושום סינכרון טרם עשו זאת..

אם אתה באמת רוצה לוודא שהקבצים שלך בטוחים, כמעט כל שירות אחסון ענן אחר יעשה עבודה טובה יותר. עם זאת, ב- Cloudwards.net, אנו מעדיפים שירותים אשר מציעים אפשרות להצפנת ידע אפס, כגון Sync.com.

FlipDrive גם לא מציע אימות דו-גורמי, המהווה אמצעי להבטיח שמישהו שיקבל את הסיסמה לא יוכל להיכנס לחשבונך מבלי שיהיה לו גם מחשב או טלפון חכם..

היעדר גרסת קבצים, שאותה הזכרנו קודם, פירושו גם פחות אבטחה מפני התקפות של תוכנות ransomware, שפועלות על ידי השחתת קבצים. אם עם גרסאות, אם תקבל התקפה כזו, אתה יכול פשוט להחזיר קבצים לגרסאות לא פגומות ברגע שתסיר את התוכנה הזדונית הפוגעת..

נוסף על כל אלה, מדיניות הפרטיות של FlipDrive כוללת כמה טיפים מדאיגים, כולל הזכות להציג מודעות של צד שלישי בתוך ממשק המשתמש המקוון. החברות שעומדות מאחורי מודעות אלה מסוגלות להציב קובצי cookie גם במחשב שלך:

שירותי FlipDrive מתקשרים עם חברות המציגות מודעות של צד שלישי כדי להציג מודעות במסגרת שירותי FlipDrive. אתה מסכים שחברות אלה עשויות להציב עוגיות במחשבך, ואתה מאשר ששירותי FlipDrive ישתמשו במאמצים סבירים כדי לקבל מהקבלנים המפרסמים מודעות מגבלות חוזיות לשימוש בעוגיות מסוג זה רק לצורך מילוי חובות פרסום המודעות שלהם כלפינו..

אין שום דבר טוב לומר על הגישה של FlipDrive לביטחון. אם אתה מחליט להשתמש בו, לכל הפחות וודא שאתה לא מאחסן מידע רגיש מכיוון שהשירות נראה יעד קל לפשעי רשת. כמו כן, שקלו להשתמש בשירות VPN כדי למנוע ציתות מקוונת.

אחד מאלו במדריך ה- VPN הטוב ביותר שלנו צריך לעשות את העבודה.  

תמיכה

עבור אותם רגעים של עשה זאת בעצמך, אל תסמוך על קבלת עזרה רבה מאתר FlipDrive. בסיס הידע מוגבל לדף שאלות נפוצות דק שעונה רק על שאלות בסיסיות. אין מאמרים בנושא פתרון בעיות או הוראות כיצד להנחות את דרככם.

אם אינך מצליח למצוא תשובות לשאלותיך, עליך לפנות ישירות ל- FlipDrive. אין אפשרויות תמיכה בשידור חי כמו טלפון או צ’אט; כל אנשי הקשר הישירים מסתמכים על דוא”ל.

טכנאי תמיכה עובדים על מענה 24 שעות ביממה על פי אתר FlipDrive. עם זאת, בדקנו את זמן התגובה על ידי ניתוב דוא”ל לבדיקה, ובכן, אנחנו עדיין מחכים.

דבר שהטריד אותנו הוא ש- FlipDrive לא מסרה תגובה אוטומטית והודיעה לנו כי בקשת התמיכה שלנו התקבלה. אנו מעדיפים רמת ביטחון מסוימת, אפילו עם שירותים שאינם נוטים להמתין ללקוחות שלהם מספר ימים.  

פסק הדין

אין שום דבר שאנחנו יכולים לומר כדי להמליץ ​​על FlipDrive בכל תרחיש. בעוד שתוכנית 10GB נראית נדיבה, מגבלות גודל קבצים ומגבלות תכונה אחרות מונעות מהתוכנית הזו להתמודד עם הצעות אחסון בחינם טובות יותר, כולל אחסון ענן בחינם של 10 ג’יגה-בתים שניתן להשיג מ- pCloud.  

תוכניות מנויים הן במחיר מופקע ואינן מספקות מספיק נפח אחסון לשימוש מודרני. גם אם אתה בסדר עם חוסר הערך, יש רשימת כביסה עם סיבות אחרות לחפש במקום אחר, כולל:

 • אין סנכרון קבצים
 • אין גרסת קבצים
 • אין קידוד בצד השרת
 • אין קידוד פרטי
 • אין אימות דו-גורמי
 • אבטחת שיתוף קבצים חלשה

FlipDrive גם אינו מטפל בקבצים גדולים על סמך הבדיקה שלנו, עם מהירויות העלאה איטיות וכישלונות תכופים.

הדבר הטוב ביותר שאנו יכולים לומר על FlipDrive הוא שזו דוגמה יפה לאי בניית שירות אחסון בענן. עיין בהשוואה הטובה ביותר שלנו לאחסון ענן לקבלת המלצות שימושיות יותר, שיעזרו לך למצוא את השירות האידיאלי לצרכים המדויקים שלך.

כמובן, אנו שמחים שהוכח לנו שגוי. אתה יכול להחליף את דעתנו על FlipDrive? ספרו לנו בתגובות למטה. תודה שקראתם.  

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map