סקירת Dropbox – עודכנה 2020

סקירה של Dropbox

השירות שגרם לאחסון ענן, Dropbox עדיין לא נפל קורבן למלכודת הרגילה עבור פורצי השבילים, והציע מהירות וקלות שימוש. הביטחון שלה משאיר הרבה מה להיות מבוקש, עם זאת, וזה קצת נעים מדי עם האח הגדול אם תשאלו אותנו. קרא את סקירת Dropbox שלנו לפרטים.


ביקורות על אחסון בענן

Dropbox הושק בשנת 2007 והוא אחד משירותי אחסון הענן הטובים ביותר בשוק. זהו גם השני הפופולרי ביותר, ב- Google Drive יש יותר משתמשים עם קרוב למיליארד לעומת 500 מיליון של Dropbox (קרא את סקירת Google Drive שלנו כדי לראות מדוע זה יכול להיות). עם זאת, המספר עדיין מרשים והשירות טוב בהשוואה לאחסון ענן הטוב ביותר שלנו.

Dropbox ספגה פרצה בשנת 2012 וחסרה הצפנת ידע אפס, מה שלא הופך אותה למועמדת לאחד משירותי אחסון הענן המאובטחים ביותר. עם זאת, קלות השימוש שלו מתייעלת, כך שרוב המשתמשים ירגישו בבית אם הם משתמשים בשולחן העבודה, הנייד או הגירסה המקוונת. זה עובד גם לשיתוף פעולה, מכיוון שהוא משתלב עם Office Online ויש לו אפליקציה מקומית לצילום הערות.

עם זאת, הוא לא יכול להתפאר במחירים שלו מכיוון שהם אינם מהמתחרים ביותר בשוק. נעבור לתמחור ולקטגוריות אחרות בסקירת Dropbox זו, אז המשיך איתנו ללמוד את הפרטים אודות השירות.

חוזק & חולשות

אלטרנטיבות עבור Dropbox

תכונות

הגרסה העסקית של Dropbox, Dropbox Business היא אחד משירותי אחסון הענן הטובים ביותר לשיתוף פעולה, אך הגרסא האישית אינה תלויה. אם אתה מעדיף לקרוא על הגרסה העסקית, עיין בסקירת Dropbox העסקים שלנו.

dropbox-features-office-online

שירותי אחסון ענן רבים מספקים אפשרויות שיתוף פעולה טובות על ידי שילוב עם חבילת המשרדים של גוגל או של Office Online. Dropbox משתלב עם זה האחרון. אתה יכול להשתמש ב- Office Online כדי ליצור קובץ Word, PowerPoint או Excel ישירות בתיקיות Dropbox שלך. תוכל גם לערוך מסמכים לאחר שתעלה אותם.

אם אתה צריך לעבוד עם חבילת המשרדים של גוגל, כמו גם עם Office Online, נסה את Box. עם זאת, לפני שתעשה זאת, קרא את סקירת התיבות שלנו כדי ללמוד מה אתה נכנס.

dropbox-features-paper

נייר Dropbox הוא אפליקציה בה תוכלו להשתמש לרשום הערות, להטמעת קבצי מדיה ולשיתוף פעולה עם אחרים. אבל זה לא יכול לעשות הרבה יותר. יש אפליקציות טובות יותר לרשמת הערות, עליהן תוכלו לקרוא במאמר היישומים הטוב ביותר שלנו בנושא הערות. עם זאת, אם הגרסה של Dropbox מסקרנת אותך, קרא את סקירת נייר Dropbox שלנו.

ל- Dropbox אפליקציה אחרת בשם Showcase. זה מאפשר לך לשתף את הקבצים שלך בדף בעל מראה מקצועי, וזה תוספת נחמדה. אין דרך לשתף ישירות ברשתות החברתיות.

dropbox-features-mobile-scan

אתה יכול לבצע חיפוש בטקסט מלא כדי לעבור לתוכן הקבצים שלך ולמצוא את מה שאתה מחפש. זה כולל מסמכים שנסרקו באמצעות האפליקציה לנייד, וזה תוספת נחמדה מכיוון שהאפליקציה לנייד מאפשרת לכם לסרוק מסמך, לצבוט את הסריקה ולהעלות אותו כקובץ .pdf או .jpeg לענן..

בתוכנית פלוס, גרסת הגרסאות מאפשרת לך לשחזר קבצים שנמחקו או גרסאות ישנות יותר משלושים הימים האחרונים. אם אתה זקוק לזמן רב יותר, תוכל להירשם לתכנית המקצועית או לאחת מתוכניות הצוות. אתה יכול למצוא שירותים חלופיים המאפשרים שחזור מתקופה ארוכה יותר ואין להם תוכניות יקרות במאגר העננים הטוב ביותר שלנו למאמר גרסאות.

Dropbox מאפשר גם לך להציג תמונות ולהשמיע מוסיקה וסרטונים. יכולות השמעת האודיו שלה הן בסיסיות, כך שהיא לא הפכה את אחסון הענן הטוב ביותר שלנו לרשימת המוסיקה. pCloud נמצא שם בראש הודות לתכונות השמע המתקדמות שלו. Dropbox מוצגת בכל זאת באחסון הענן הטוב ביותר שלנו לתמונות וסרטונים.

dropbox-sync-online-files

אם אתה רוצה לחסוך מקום בכונן הקשיח שלך באמצעות Dropbox, אתה יכול לאפשר סנכרון חכם אם אתה נמצא בחשבון המקצועי או בחשבון צוות. זה מאפשר לך לגשת לכל קובץ ותיקיה בחשבון Dropbox שלך מהמחשב שלך מבלי להשתמש בשטח בכונן הקשיח. המשמעות היא שתוכן אינו מסנכרן למחשב שלך, אלא גם שאתה לא יכול לגשת אליו במצב לא מקוון.

סקירה כללית של תכונות Dropbox

לוגו של Dropboxwww.dropbox.com

החל מ- 825 דולר לחודש עבור 1000 GBA כל התוכניות

סינכרון

סנכרון תיקיה

סנכרון ברמת חסימת

סנכרון סלקטיבי

ניהול רוחב פס

סנכרן כל תיקיה

שיתוף קבצים

שיתוף קישור קבצים

קישור סיסמאות

תאריכי תפוגה של קישור

שיתוף תיקיות

הרשאות תיקיה

מגבלות הורדת קישור

העלה קישורים

פרודוקטיביות

תצוגה מקדימה של קבצים

ערוך קבצים

שיתוף פעולה בתוך האפליקציה

משרד מקוון

גוגל מסמכים

אפליקציית הערות

הפעלת מדיה

אפליקציות סלולריות

שמירת קבצים נמחקה

גרסאות

WebDAV

אבטחה

הצפנה במנוחה

הצפנת מעבר

פרוטוקול הצפנה
AES 256 סיביות

אפס ידע

אימות דו-גורמי

מיקום השרת
ארה”ב

תמיכה

תמיכה 24/7

תמיכה בצ’אט חי

תמיכה טלפונית

תמיכת דוא”ל

פורום משתמשים

בסיס ידע

שונות

תוכנית חופשית

תמחור

ל- Dropbox אין מחירים תחרותיים. זה הולך לקחת עדכון רציני כדי לבצע את המבצעים הטובים ביותר שלנו בדירוג אחסון בענן.

תכנית הפלוס היא 9.99 דולר לחודש או 99 דולר לשנה. זה נותן לך שטח אחסון של 1 TB, היסטוריית גרסאות של 30 יום, שילוב של Microsoft Office 365, תמיכה בדוא”ל עדיפות ותכונות אחסון בענן הרגילות..

אם תחליט ללכת עם התוכנית המקצועית, תקבל בקרות קישור משותפות, היסטוריית גרסאות מורחבות, כלי שיתוף פעולה מתקדמים, כגון סינכרון חכם ו- Showcase וגישה לתמיכה בצ’אט. זה 16.58 דולר לחודש או 198.96 דולר לשנה.

תוכניות סטנדרטיות ומתקדמות מתאימות לצוותים. Standard מעניק לך שטח שטח משותף של 3 טרה-בתים עבור $ 12.50 למשתמש למשתמש בחודש או 150 $ למשתמש לשנה. זה כולל תכונות כמו כלי להעברת חשבון, תאימות HIPAA, תיקיית צוות וחיוב מרכזי.

מתקדם מאפשר לך אחסון רב ככל הצורך תמורת 25 $ למשתמש לחודש או 240 $ למשתמש לשנה. זה מביא לשולחן מאפייני צוות מתקדמים, כגון כניסה יחידה, תפקידי מנהל, ביקורת יומן ותמיכה טלפונית במהלך שעות פעילות..

לפני שתירשמו לאחת מתכניות הפרימיום, תוכלו להשתמש בתוכנית החינמית, המציעה נפח אחסון של 2 ג’יגה-בתים לבדיקת השירות. אתה יכול להוסיף את זה על ידי השלמת משימות, אבל זה עדיין רחוק מהעסקאות בקטע האחסון הטוב ביותר שלנו בענן אחסון בענן.

קלות שימוש

כמה קל להשתמש בשירות חשובים לא פחות מהתכונות שיש לו, אם לא חשובות יותר. הסיבה לכך היא שמשתמשים לא ידעו כמה תכונה טובה אם הם לא יכולים לגשת ולהשתמש בה בצורה ישירה. גם העיצוב חשוב, כיוון שיותר מהנה להשתמש באפליקציה מודרנית ומושכת.

ל- Dropbox יש מוניטין של סיפוק חווית משתמש טובה וזה מוצדק לרוב. כדי ליצור אינטראקציה עם זה, אתה יכול להשתמש בשולחן העבודה, באינטרנט או באפליקציה לנייד.

אתה משתמש בגרסת שולחן העבודה על ידי גישה לסמל מגש המערכת. זה יכול לפתוח את תיקיית הסנכרון, אפליקציית האינטרנט או נייר Dropbox. בנוסף, הוא מציג את ההתראות והקבצים האחרונים שלך.

מגש dropbox-desktop-system

כדי לצבוט את Dropbox, עליך ללחוץ על סמל גלגל השיניים ולפתוח את ההעדפות. שם תראה כרטיסיות שיעזרו לך לשנות הגדרות כלליות, חשבון, סנכרון והגדרות אחרות. האפליקציה לשולחן העבודה בעלת עיצוב מלוטש ומושך כך שלא תתבלבלו מה לעשות.

dropbox-web-app

אתה יכול לעשות את אותו שיר וריקוד באמצעות אפליקציית האינטרנט. יש לו תפריט בצד שמאל המאפשר לך לנווט בין דף הבית, הקבצים שלך, נייר Dropbox ו- Showcase.

דף “הקבצים” הוא המקום בו תעשה את רוב העבודה. שם, אתה יכול לראות את הקבצים שלך ברשת גדולה או קטנה וכרשימה.

עליך לעבור לתפריט שמאחורי שלוש הנקודות כדי לתפעל קבצים נפרדים, שזה פיתרון נפוץ, אך אנו מעדיפים שנוכל לעשות זאת באמצעות לחיצה ימנית גם כן. אתה יכול לבחור יותר מקובץ אחד ולבצע פעולה מהתפריט בצד ימין.

סמל הסמיילי המצמרר בפינה השמאלית העליונה מאפשר לך לגשת להגדרות שלך, לשדרג את חשבונך או להוריד את המתקין עבור אפליקציית שולחן העבודה..

יישום האינטרנט ברור וקל לשימוש. אתה יכול לגרור ושחרר קובץ בכל מקום שהוא יתחיל להעלות. גם הגישה לדפים ותכונות מהירה.

Dropbox-mobile-app

גם האפליקציה לנייד לא מאכזבת. זה קל לשימוש ונותן לך אפשרות לגבות אוטומטית את התמונות והסרטונים שלך. זה גם מאפשר לך לשתף את הקבצים שלך ולשמור אותם לגישה לא מקוונת.

סנכרון קבצים & שיתוף

שיתוף הוא אחד הממצאים הידועים בשירותי אחסון בענן, כך שיהיה קל לעשות זאת. אתה אמור להיות מסוגל להשתמש בו כדי לשתף קישורים ישירות לרשתות חברתיות מרכזיות, לשלוח אותם באמצעות דואר אלקטרוני או להעתיק ולהדביק אותם. אפשרויות בקרת תוכן המגנות על המניות שלך הינן בעלות חשיבות עליונה. כשאתה רוצה לשתף תיקיה, אתה אמור להיות מסוגל להזמין משתמשים ולהקצות להם מערכת הרשאות.

אתה יכול לשתף כל תיקיה וקובץ שאחסנת עם Dropbox משולחן העבודה, הטלפון החכם או הדפדפן שלך.

לכל אובייקט ענן יש כפתור “שיתוף” המשויך אליו בממשק הדפדפן. לחיצה על כפתור זה פותחת חלון בו תוכלו להזין את כתובות הדוא”ל של האנשים שאיתם תרצו לשתף.

Dropbox-שיתוף-בקרת תוכן

Dropbox מאפשר לך לשתף קישורים על ידי העתקה והדבקה או שליחה באמצעות דואר אלקטרוני, אך היא אינה יכולה לשתף ישירות לרשתות חברתיות. אם אתה רוצה להפסיק את השיתוף, אתה יכול למחוק קישור. אתה יכול להגן על הקישור שלך באמצעות סיסמה או תאריך תפוגה, השבתת הורדות או בחירת אנשים ספציפיים שיכולים לגשת אליו.

הרשמות לתכנית פלוס אינן מקבלות את התכונות האלו, וזה אחד החסרונות הגדולים של השירות. אם תרצו להשתמש בהם, עליכם להירשם לתכנית המקצועית שהיא מחיר כפול מהמחיר.

Sync.com נותן לך את התכונות הללו בכל התוכניות שלה, כמו גם לתכונות של Dropbox אין. עיין במאמר Sync.com לעומת Dropbox לקבלת השוואה נוספת. אם אתה מעוניין ב- Sync.com, קרא את סקירת Sync.com שלנו. מי שרוצה להשוות בין מספר שירותים בבת אחת, אמור לקרוא את שירותי אחסון הענן הטובים ביותר שלנו לשיתוף.

שיתוף עם Dropbox

כשאתה משתף תיקיות, אתה יכול להגדיר הרשאות ל”עריכה “או” תצוגה “. יש גם עמוד שמראה לך מה שיתפת.

Dropbox-שיתוף-בקשת קובץ

אם אתה רוצה להזמין אחרים לשתף אותך, התכונה “בקשת קבצים” יכולה לעזור לך לעשות זאת. אתה יכול אפילו להזמין משתמשים שאין להם חשבון Dropbox לעשות זאת.

Dropbox המציא את דגם הסנכרון שרוב שירותי אחסון הענן משתמשים בו. זה מורכב מסמל מגש המערכת ותיקיית סנכרון. כל קובץ או תיקיה שתציב בתיקיית הסנכרון יסונכרנו לענן ולמכשירים המחוברים אליו.

Dropbox כולל סנכרון סלקטיבי, המאפשר לבחור את התיקיות שברצונך לסנכרן. לשם כך, לחץ על סמל מגש המערכת, ואז על סמל גלגל השיניים בפינה השמאלית העליונה ובחר “העדפות.” לחץ על הכרטיסייה “סנכרון”, ואז על “סנכרון סלקטיבי”, ואז בטל את הסימון של התיקיות שאינך רוצה לסנכרן..

תיקיית dropbox-sync

התיקיות שאתה מבטל את הבחירה לא תופס מקום, אך הן גם לא יוצגו במחשב שלך. אם אתה רוצה את הטוב שבשני העולמות, אתה יכול להשתמש בתכונת הסנכרון החכם שעליו דיברנו קודם. עם זאת, יהיה נחמד אפשרות להעתיק במהירות קבצים או תיקיות לתיקיית הסנכרון מתפריט ההקשר של סייר הקבצים שלך כמו שאתה יכול עם Sync.com.

מהירות

יש ל- Dropbox שרתים בארה”ב. מהירויות ההעברה שלך תלויות עד כמה אתה קרוב אליהם וספק שירותי האינטרנט שלך. ביצענו את הבדיקות שלנו באמצעות חיבור WiFi בבלגרד, סרביה, עם מהירות העלאה של 6 מגה-ביט לשנייה ומהירות הורדה של 100 מגה-ביט לשנייה. לא היינו קרובים לדוד סם, אבל התוצאות עדיין היו נהדרות.

מהירויות העלאה לא היו מהירות כפי שהיינו מצפים בחיבור שלנו, אך הם עדיין ממוצעים של 27 דקות ו -20 שניות עבור קובץ של 1GB, המהיר. ההורדות ארכו יותר מפעמיים מהזמן שהיה צריך, עם ממוצע של שלוש דקות ו 42 שניות.

ניסיון ראשון: ניסיון שני: ממוצע:
זמן העלאה:00:32:0000:22:4000:27:20
זמן הורדה:00:03:4800:03:3700:03:42

עם זאת, Dropbox מאיר בעת העברת קבצים שכבר הועלו בזכות סינכרון ברמת החסימה. האלגוריתם עוזר לו לקבוע אילו חלקים בקובץ הם חדשים, כך שהאפליקציה צריכה להעביר רק את אותם. זה שימושי ודרבוקס המציא את זה, כך שלא פלא שהחברה עושה את זה טוב.

אם Dropbox מאט את המחשב שלך, אתה יכול לעבור לתפריט ההעדפות ולמצער את רוחב הפס. Dropbox מטפל בסנכרון טוב, אז לא צריך להיות צריך לעשות זאת.

אבטחה

מכיוון ששירותי אחסון בענן נמצאים באינטרנט, הם מהווים יעד בשל עבור אנשים זדוניים, ולכן אבטחה טובה היא חובה. האקרים לא יהססו לעקוב אחר הנתונים שלך באמצעות תוכנות כופר או התקפות איש-באמצע. יתכן שהם ינסו לגנוב את אישורי ההתחברות שלך.

שירותי ענן משתמשים בשיטות רבות כדי לאבטח את הנתונים שלך מפני איומים פוטנציאליים. פרוטוקול TLS מונע התקפות של איש באמצע להצליח וההצפנה מאבטחת את הנתונים שלך במעבר ובמנוחה. הצפנה פרטית מקצה לקצה מונעת מאנשים אחרים מלבדך לקרוא את הקבצים שלך.

אימות דו-גורמי ימנע מהאקרים שגנבו את הסיסמה שלך לגשת לחשבונך. עדיין, עליך לוודא שיש לך סיסמא חזקה, מלכתחילה.

דרופבוקס עבר היסטוריה סוערת עם ביטחון. זה היה מרכז תשומת הלב במהלך הפרה בשנת 2012. שישים ושמונה מיליון סיסמאות נגנבו, והאירוע לא דווח רק לאחר שנים אחר כך. גם Dropbox התחברה לפרויקט PRISM בשנת 2013. עם זאת, החברה נקטה באמצעים לאחר ההפרה, והביטחון שלה הרבה יותר טוב.

הוא משתמש במנוחה AES 256 סיביות ובפרוטוקול TLS עם 128 סיביות AES כדי להגן על הקבצים שלך בזמן מעבר. רמת ההצפנה חזקה, אך Dropbox מפענח את הקבצים שלך כשהם מגיעים למרכז הנתונים שלה כדי לחלץ מטא נתונים לאינדקס ולהצפנתם מחדש אחר כך..

מטא נתונים נשארים בטקסט רגיל בשרת נפרד. זה לא התרחיש הטוב ביותר לפרטיותך, לכן שקול להשתמש ב Boxcryptor, תוסף הצפנה פרטי (קרא את סקירת Boxcryptor שלנו).

פרטיות

ל- Dropbox אין קידוד עם אפס ידע, הוא מחלץ מטא נתונים מהקבצים שלך ויש לו היסטוריה עם פרויקט PRISM. זה גם מבוסס בארה”ב, ולכן עליו לדבוק בחוקים שם. חוקים כמו חוק הפטריוט של ארה”ב ו- CLOUD אינם עוזרים לפרטיות המשתמשים.

זו כבר כמה שביתות נגד הגישה של Dropbox לפרטיות, אך אנו נבדוק את מדיניות הפרטיות שלה כדי לבדוק אם יש יותר.

מדיניות הפרטיות אינה מציינת את תקנת הגנת המידע הכללית, החוק המגן על פרטיותם של אזרחי האיחוד האירופי, אך ל- Dropbox יש דף המפרט את הכנתו לקראת קיומו. זה אומר שהוא תואם את ה- GDPR, אבל זה מבלבל שמדיניות הפרטיות אינה מציינת אותו.

עם זאת, מדיניות הפרטיות מזכירה זכויות שיש למשתמשים, והיא מתאימה לחלק מאלו ב- GDPR. הם הזכות למחוק את המידע שלך, לשנות אותו או לגשת ולהוריד אותו.

לא מצאנו סעיפים חשודים, אך מדיניות הפרטיות יכולה להיות ברורה יותר. ל- Tresorit יש קל ביותר לקרוא ולנווט בו. למידע נוסף על מעצמת אבטחה, קרא את סקירת Tresorit שלנו.

שירות לקוחות

מרכז העזרה של Dropbox

הדבר הקל והמהיר ביותר שאתה יכול לעשות כדי לקבל עזרה הוא להתייעץ במאמרים במרכז העזרה. הם מחולקים לקטגוריות לגישה מהירה. המאמרים ברורים וקלים למעקב, אך ניתן היה לשפר אותם בתוספת הדרכות וידאו.

אם לא תמצא פיתרון לבעיה שלך, אתה יכול לשאול שאלה בפורום הקהילה. ישנם חברים פעילים רבים ומנחי הקהילה של Dropbox עוזרים לפתור בעיות.

אתה יכול לשלוח דוא”ל ליצירת קשר עם התמיכה אם אתה משתמש בחשבון בסיסי או פלוס. בטופס יצירת הקשר בדוא”ל כתוב שהתגובה תגיע תוך יום עד שלושה ימים. באמצעות חשבון חינם קיבלנו תגובה קצת יותר מיום לאחר מכן. עם זאת, זמן התגובה איטי יותר מרוב השירותים שניסינו.

אם תרצו לצייץ, תוכלו לפנות גם לתמיכה טכנית בטוויטר.

פסק הדין

Dropbox עשתה דרך ארוכה לקראת חיזוק הביטחון שלה מאז ההפרה. זהו דחיפה למוניטין שלה בכך שהיא מספקת קלות שימוש נהדרת, סינכרון מהיר ויכולות שיתוף. תג המחיר הגבוה גורע מההתרשמות הכללית, יחד עם הצפנת חסר חסר אפס.

מי שלא דואג לפרטיותו או לא אוגר מידע רגיש בענן לא יצטרך לדאוג מעובדים סוררים שיקראו את הנתונים שלהם. הם יוכלו ליהנות משילוב אופיס מקוון של Dropbox, נייר Dropbox, Showcase וסנכרון חכם.

האם התכונות של Dropbox מספיקות בכדי להניע אותך לנסות זאת? מה עם הנוהגים המפוקפקים ביחס למטא נתונים וחוסר ההצפנה הפרטית? תן לנו לדעת מה אתה חושב בתגובות למטה. תודה שקראת.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map