סקירת ADrive – עדכון 2020

סקירה ADrive

ספק אחסון ענן זול ורב-תכליתי, ל- ADrive יש יותר מדי בעיות שנועדה להמליץ ​​עליו לכל אחד.


ביקורות על אחסון בענן

לכוון על הבטחות ומתחת.

ישנן מספר רב של תכונות חשובות שהוא טוען לספק, אך יישומן פשוט נשבר. הפונקציונלי מראה פוטנציאל, אך השירות מובא על ידי בעיות אבטחה ופרטיות, חווית משתמש איומה וכישלון במתן כמה מהפונקציות הבסיסיות ביותר כמו סנכרון אוטומטי..

ל- ADrive יש תמיכה ב- SCP, SFTP, Rsync ו- WebDAV, במהירויות יציבות ופועלת כאחסון גיבוי וענן כאחד, כך שאם מדובר בתכונות חובה, אולי עדיין כדאי לנסות זאת. ADrive מציע תקופת ניסיון חינם למשך 60 יום, אין צורך בכרטיס אשראי, כך שתוכלו להחליט בעצמכם ב- ADrive.

המשיכו לקרוא בכדי לראות היכן ADrive מספקת את ההבטחות והיכן היא נופלת. לפיתרון אחסון נוסף התומך ב- SFTP ו- WebDAV, עיין בסקירת Livedrive שלנו. עבור כל שירות אחר בכלל, עיין במאמר שלנו בנושא מיטב שירותי אחסון בענן.

חוזק & חולשות

בעוד של- ADrive יש כמה תכונות נוחות, יש לה כל כך הרבה בעיות שקשה להמליץ ​​עליה. הרבה ממה שמבטיחה ADrive פשוט לא עובד.

חלופות ל- ADrive

תכונות

אם אתה מבקר ב- ADrive, תוכל למצוא רשימה ארוכה של תכונות מאוד מבטיחות. הכוח לשתף פעולה בקבצים בצורה חלקה, היכולת לעבוד על מסמכי Microsoft Office בדפדפן עם Zoho ותמיכה בכל מערכות ההפעלה הגדולות נשמעים נהדר, אך ADrive לא עוקב אחר.

שיתוף הפעולה נשבר. ניסיון להשתמש בתיקיה משותפת פשוט מחזיר את השגיאה “תיקיה לא קיימת.” עריכה בדפדפן מופרת גם היא: לחיצה על “ערוך עם Zoho” אינה עושה דבר. אם אתה רוצה תכונות אלה, תצטרך להסתכל על משהו כמו Google Drive (עיין בסקירת Google Drive שלנו), שיש לה תמיכה בשיתוף פעולה חזק וסוויטת משרדים, או Microsoft OneDrive (עיין בסקירת OneDrive שלנו) אם Office Online הוא חובה יש.

בעוד ADrive פועל ב- Windows ו- Android, אפליקציית iOS הוסרה מחנות האפליקציות. ADrive טוען כי הוא “עובד על החזרת אפליקציית Adrive בחנות Apple App Store”, אך אי אפשר לדעת כמה זמן זה ייקח.

היו גם בעיות באפליקציית ה- macOS. החבילה זמינה להורדה באתר של ADrive, אולם היא אינה מתקינה בצורה נקייה. ראשית, ADrive אינה מפתחת מזוהה, כלומר החברה לא לקחה את הזמן להירשם אצל אפל כדי לוודא שהתוכנה שלה עובדת כמו שצריך עם macOS..

שנית, כשניסיתי להתקין את היישום ב- macOS, אירעה שגיאה. בדקתי גם את Beta High Sierra ו- OS X El Capitan באותה תוצאה.

עם זאת, ADrive מבטיחה את התאמתה ל- Windows. ההתקנה עבור Windows 10 עוקבת אחר התהליך הרגיל של לחיצה על כפתור “המשך” עד לסיומו.

מעבר להר ההבטחות הכושלות של ADrive, יש כמה תכונות שעובדות בפועל. לשיתוף קישורים, למשל, יש את כל התכונות שאנו מחפשים כאן באתר Cloudwards.net. אתה יכול לבחור מגבלת הורדה, תאריך תפוגה וסיסמא עבור כל קובץ שתרצה לשתף.

לקוח Windows של ADrive כולל גם כמה כלים שימושי למרות חוסר הקידום שלהם באתר של ADrive. אתה יכול להגדיר את ADrive לסנכרן או לגבות כל תיקיה במחשב שלך ולעשות זאת באמצעות הגדרות הניתנות להתאמה אישית. משתמשים מתקדמים עשויים למצוא תמיכה ב- SCP, FTP, SFTP, Rsync ו- WebDAV.

תמחור

ADrive טוען שבאתר שלה יש את “התוכניות הנמוכות ביותר בענף.” אמנם זה לא נכון לגבי כל ההתחייבויות הארוכות ביותר, אך התמחור הוא סביר. זה עדיין יקר מרבים מספקי אחסון הענן הטובים ביותר שלנו.

גם תוכנית חופשית הייתה נחמדה לראות, אבל ADrive סגר את התוכנית הקודמת של 50 ג’יגה-בייט. עם זאת, יש ניסיון חינם למשך 60 יום, כך שאינך צריך לבצע את כספך לפני שתשתמש בו.

קבל כאן פרטים לתמחור עסקי.

הרבגוניות של ADrive נחמדה גם לראות. אתה יכול להתאים את חבילת האחסון שלך לצרכים שלך ולהירשם לתשלומים בכל חודש, שנה, שנתיים או שלוש שנים. מכיוון שהתוכניות של ADrive השתנו בעבר, עליך להיות זהיר לחתום למשהו לטווח ארוך משלוש שנים.

קלות שימוש

ADrive הוא סיוט לשימוש. מחצית מהתכונות המפורסמות פשוט לא עובדות בכושר מסוים. כמה אפשרויות נעדרות. אחרים פשוט לא מתנהגים כמו שצריך.

גרסאות, למשל, אינן ניתנות לשימוש. אם תלחץ על “שחזור קבצים”, תובא לתפריט בו תוכל לבחור תאריך לחזור אליו. עם זאת, בתפריט זה אין תאריכים לבחירה.

תהיה לך גם אפשרות “להציג תצוגה מקדימה בלשונית חדשה” עבור קבצים שנבחרו, אך פעולה זו פשוט תוריד את הקובץ. מה שעושה עבודה הוא לעתים קרובות קשה לשימוש.

ממשק המשתמש נראה תאריך מאוד, במיוחד בדפדפן. ל- ADrive שני העלאת דפדפנים: האחד אינו תומך בתיקיות, בעוד שהשני מחייב אותך להפעיל יישומונים ולהפעיל ג’אווה, גישה מיושנת שהתחרות נמנעת ממנה..

שיתוף קבצים & מסנכרן

הסנכרון של ADrive הוא פונקציונלי מבחינה טכנית והיכולת לסנכרן תיקיות שאינן התיקיה הקיימת “ADriveSync” היא מעשית לעבודה עם מבני קבצים קיימים. עם זאת, זה נכשל בצורה משמעותית בהשוואה לשירותים אחרים, כפי שאתה יכול לקרוא בסקירת Sync.com או בסקירת pCloud שלנו.

ADrive מסתנכרן בתדר מרבי של כל 15 דקות. אחד היתרונות העיקריים של מרבית פתרונות האחסון בענן הוא שגם אם המחשב שלך ישבר כשאתה באמצע משימה, החיסכון האחרון שלך לא יאבד. אתה יכול לבצע שינויים חשובים בקובץ תוך 15 דקות. לאבד זאת מכיוון ש- ADrive אינו מסנכרן אוטומטית כמו רוב השירותים זה תסכול גדול.

כאשר אתה מביא לתכונה לשיתוף פעולה שבור לחלוטין, ADrive הופך למכור קשה. אם אתה יכול להתעלם מנושאים אלה, ל- ADrive יש שיתוף קישורים הניתן להתאמה אישית המאפשר לך לשמור על הקישורים שלך מאובטחים באמצעות סיסמה, תאריך תפוגה ומגבלת הורדה..

מהירות

המהירויות של ADrive מרשימות. כדי להעמיד את המבחן, השתמשתי בתיקיית הבדיקה הרגילה של Cloudwards בגודל של 1 ג’יגה-בייט עם החיבור שלי של 92.86Mb / s למטה ו- 11.90Mb / s למעלה. להלן התוצאות:

קובץ מבחן 1031MB:
זמן העלאה: מהירות העלאה: זמן ההורדה:
מהירות הורדה:
מבחן 1:745s11.1Mb / s397s20.8Mb / s
מבחן 2:775s10.6Mb / s423s19.5Mb / s
ממוצע:76010.9Mb / s410s20.2Mb / s

תוך כדי העלאה, ADrive כמעט רווי את הרשת שלי. ההורדה הייתה מעט פחות מרשימה, אם כי להכות מתחת לשבע דקות מראה כי המהירויות של ADrive עדיין שמישות מאוד.

אבטחה & פרטיות

ADrive הוא בעצם ערימה של דגלים אדומים בכל הנוגע לביטחון ופרטיות. מיד לאחר ההרשמה היה ברור כי האבטחה אינה באה ראשונה. דף הכניסה לא היה מוצפן. זה יהיה רגיל שלשירות יש דף כניסה של HTTPS, אך ADrive בחר ב- HTTP. משמעות הדבר היא כי האישורים שלך עשויים להיות פגיעים.

בעוד ששימוש ב- VPN יכול לשמור על בטיחותך במקרים כמו זה, זה לא דאגה שעליך להיות לך בעת שימוש בשירות ענן. זה קשור גם לכך ש- ADrive בחר בשאלות אבטחה לשחזור סיסמאות. שאלות אבטחה מיושנות ולא בטוחות.

ל- ADrive אין כל אזכור להצפנת הנתונים שלך בזמן מנוחה. מידת האבטחה המוצהרת של ADrive היא הצפנת הקבצים שלך במעבר עם TLS. גם החששות לא נפסקים כאן.

אנו ב- Cloudwards.net ממליצים על זהירות בעת שימוש בספק שאינו ידע אפס שכן אפילו כוונות טובות יכולות להוביל לפריצות אבטחה אם הספק נפרץ או מחויב על ידי בית משפט. עם זאת, נראה כי ADrive אפילו לא רוצה להשגיח על פרטיותך.

ADrive שומרת לעצמה את הזכות לבדוק את הקבצים שלך אם היא חושדת בך שימוש לרעה מכל סיבה שהיא. ADrive מצהירה בתנאי השירות שלה כי יש לה שיקול דעת בלעדי לגבי אופן העברת הנתונים והשימוש בהם, מה שמעניק לשירות כוח רב על הקבצים שלך.

האבטחה עם ADrive היא תת חלק והפרטיות מאוד עניינית. פחות או יותר הדבר היחיד ש- ADrive צדק במחלקה זו הוא לא למכור את המידע האישי שלך למפרסמים. זה נחמה קטנה עם שירות שאחרים לא אמורים לשמש רק אנשים שאינם דואגים לביטחון ופרטיות.

שירות לקוחות

ל- ADrive תמיכת לקוחות מהירה. בקשותיי נענו כולן באותו היום. עם שירותים מסוימים שיש להם זמני המתנה של שלושה ימים ומעלה, זה נחמד. התגובות מועילות, אם לא מרחיבות במיוחד. אם תשאל שאלות, תקבל תשובות. אם אינך בטוח מה לשאול, זה עלול לקחת זמן רב יותר.

ADrive מציעה גם תמיכה טלפונית ופורום משתמשים. פורום המשתמשים זקוק לשיפור. כמו רוב האתר של ADrive, הוא נראה מיושן להחריד. זה גם מחייב שיהיה לך חשבון לא רק לפרסם את עצמך, אלא כדי להציג את הפוסטים של אחרים. הקיר עשוי להיות קשור לחוסר הפעילות של הקהילה.

עם זאת, ל- ADrive חברי צוות מנטרים באופן פעיל את הפורומים ומגיבים לפוסטים. פרסום בפורומים של ספקים מסוימים יכול להרגיש כמו לצעוק לחלל ריק, אבל עם ADrive תשמעו לפחות, גם אם אין מספיק חברי קהילה כדי ליצור דיון אמיתי.

פסק הדין

ADrive לא מצטיין בשום תחום. התמיכה בה הגונה. המהירויות שלה בסדר. זה גם לא יקר במיוחד. אבל יש ספקים אחרים עם תמיכה טובה יותר. ישנם ספקים אחרים שתואמים את ביצועים טובים יותר ו- ADrive במהירות. למרות התמחור הזול שלה, זה עדיין לא הפיתרון הזול ביותר ברוב המקרים.

עם הרשימה הארוכה של התכונות השבורות, ADrive היא מכירה קשה. המציעה של תמיכה ב- SFTP ו- WebDAV היא בהחלט חשובה לכמה משתמשים מתקדמים, אך היא גם אינה ייחודית. ל- Livedrive יש גם את התכונות המקצועיות הללו, גם אם אין אפשרויות אחסון קטנות.

מעבר לכך, חוסר הפרטיות והביטחון של ADrive אמור להוות דאגה עיקרית עבור מרבית המשתמשים. אלא אם כן הנתונים שלך אינם רגישים בשום דרך, ADrive פשוט לא חותך אותם.

יתכנו כמה מקרי נישה שממלאים ADrive, אך עבור מרבית המשתמשים יש מבצעים טובים יותר במקומות אחרים. האם ADrive מתאים לצרכים הספציפיים שלך או שתחפש במקום אחר? ספרו לנו בתגובות למטה. תודה שקראתם.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map