ביקורת מפרסמים – סוג חדש של שירות – עדכון 2020

ביקורת הוצאה לאור

הוצאה לאור היא שירות מעניין שכן היא מאפשרת לכם לנהל עננים אחרים, תוך שהיא מציעה גם מרחב משלה. עם זאת, אם זה עובד זו שאלה אחרת ואנחנו מסתדרים עם קשה "די." קרא את סקירת המפרסם המלאה שלנו עבור כל הפרטים בשירות חדש זה.


ביקורות על אחסון בענן

מפרסם הוא שירות מסוג אחר, בהשוואה למה שאנחנו סוקרים בדרך כלל בקטעי האחסון והגיבוי בענן שלנו. היא נועדה לשפר את שיתוף הפעולה, להקל על שיתוף קבצים, למנוע אובדן נתונים עקב תקלות בחומרה ולעזור לפנות מקום בכונן הקשיח על ידי העברת קבצים לענן..

עם זאת, מפרסם מגדיר גם סוג אחר של סוגיות ועוזר לפתור אותה. תאר לעצמך שאתה משתמש ברבים משירותי הענן השונים בהשוואה הטובה ביותר שלנו לאחסון ענן. ייתכן שתעשה זאת מכיוון ששירות אחד מספק את הגיבוי המקוון הטוב ביותר לתמונות, שירות אחר הוא אחסון הענן הטוב ביותר עבור צוותים, בעוד ששליש הוא האחסון הטוב ביותר בענן לבית..

השימוש בשירותי אחסון מרובים בענן מקשה על ניהול התוכן שלך. כאן נכנס Publist. הוא משמש כמרכז מרכזי לתוכן שלך הפרוס בין ספקי אחסון בענן שונים וספקי תשתיות כשירות.. 

אם אתה זקוק לשירות לארח את הקבצים שלך, קרא את ה- IaaS הענן הטוב ביותר שלנו לאחסון אירוח קבצים. בנוסף, אם תרצה את היכולת למשוך תוכן מענן אחד למשנהו על גבי מה שמציע Publist, קרא את רשימת שירותי הניהול בענן לענן הטובים ביותר שלנו..

עם זאת, למפרסם יש הרבה פוטנציאל, אך הוא צריך להשתפר כדי לעמוד בזה. התכונות מוגבלות כרגע, אך רבות מהן נמצאות ביצירות. גם תוכניות התמחור שלה אינן נמנות עם התוכניות המוערכות ביותר. צריך להרחיב גם את תמיכת הלקוחות. היתרונות הם שיש לו מהירויות העברה מהירות, אבטחה חזקה ופרטיות חזקה. בהמשך ניכנס לפרטים נוספים.

חוזק & חולשות

אלטרנטיבות עבור הוצאה לאור

תכונות

יישומים פומביים זמינים

מכיוון שפובליסט משמש כמרכז לחיבור וניהול שירותי ענן שונים, הוא צפוי לקבל מערך שונה של תכונות בהשוואה לשירותי אחסון ענן סטנדרטיים..

זה עובד עם הפופולריים שבהם, כמו Dropbox, Google Drive, OneDrive ו- Box. אתה בטח מכיר את שלושת הראשונים, אך אם אינך יודע על Box אתה יכול ללמוד עליו יותר בסקירת Box שלנו..

כדי להתחבר לאפליקציה, כל שעליכם לעשות הוא ללחוץ על הקישור “+ התחבר” בסרגל הצד השמאלי, לבחור אפליקציה שתרצה להוסיף ולחץ על הקישור “+ להתקין” שלה. זה פשוט וקל. 

בנוסף לשירותי אחסון בענן, Publist יכול להתחבר לאפליקציות אחרות, כמו טרלו, Slack ו- DocuSign. נכון לעכשיו, Publist יכול להתחבר ל -12 אפליקציות שונות, אך 34 אפליקציות נוספות נמצאות בעבודות.

אם אתה משתמש ב- Slack, תפיק תועלת מהאחסון בענן הטוב ביותר שלנו להשוואה בין Slack. למידע נוסף על מה מדובר בטרלו, עיין בסקירת הטרלו שלנו.

נכון לעכשיו, Publist יכול להציג רק את התצוגה המקדימה של הקבצים המקוונים שלך – כמו PDF, קובצי תמונה וקבצי Office – אך בסעיף השאלות הנפוצות שלו מצוין כי יכולת ה”עריכה “שלו בקרוב. אם אינך מחכה לחכות, עיין באחסון הענן הטוב ביותר שלנו לקבלת סיכום שיתופי פעולה לקבלת רעיונות. 

עם זאת, אם אתה מתחבר ל- Google Drive, אתה יכול ליצור Google Docs, Sheets and Slides ישירות מ- Publist. זה עובד ללא תקלה, אך איננו יכולים לומר את אותו הדבר לגבי תצוגה מקדימה של קבצים. ל- Google Drive יש מדיניות אבטחה המחייבת להוסיף ידנית קבצים מ- Publist, אך כשאתה לוחץ על כפתור “קישור קבצי Google Drive”, שום דבר לא קורה.

אפשרויות publist-storage

אם אינך משתמש בשירותי אחסון בענן ורק מאחסן את התוכן שלך עם ספק, גם לפריסטיסט יש הגב שלך. נכון לעכשיו, זה כולל רק אמזון S3, אך בקרוב מפרסם יתמוך ב- Backblaze B2, Google Cloud Storage ו- DigitalOcean Spaces. 

אם אתה צריך להפריד באופן הגיוני את הקבצים והתיקיות שלך בכונן חדש, אתה תמיד יכול ליצור כונן ענן של Publist חדש. מי שאינו בקיא בשירותים שהוזכרו יכול להתייעץ עם ביקורות נפרדות של Amazon S3, Backblaze B2 ו- Google Cloud.

אחסון ענן של הוצאה לאור

למרות ש- Publist יכול להתחבר לאפליקציות רבות, שירותי אחסון בענן ואירוח, זה לא כל מה שהוא עושה. Publist מספק גם שטח אחסון ענן נפרד שבו תוכלו להשתמש בכדי להעלות את הקבצים והתיקיות שלכם.

בשונה משירותי אחסון בענן סטנדרטיים, ל- Publist אין יישום שולחן עבודה שיאפשר לך לסנכרן קבצים לענן. על פי מפת הדרכים של פובליסט, זה מגיע. הדבר נכון גם לאפליקציות ה- Android ו- iOS של Publist, אשר חסרות כרגע. 

תכונות נוספות הקרובות כוללות שמירת קבצים שנמחקו, מולטימדיה משובצת והפעלת מדיה מתקדמת. עבור שירותים שמתאימים למוזיקה וסרטונים, קרא את אחסון הענן הטוב ביותר למוסיקה ואת מיטב האחסון בענן לסרטונים.

עם זאת אין כל אזכור של גרסת קבצים, כך שאם אתה זקוק לכך, קרא את אחסון הענן הטוב ביותר שלנו ליצירת גרסאות. אין גם תמיכה ב- WebDAV, אך נציגו של Publist הודיע ​​לנו שהם עובדים על זה. 

אם אינך יודע מה זה WebDAV, עיין במדריך שלנו בנושא WebDAV. למידע נוסף על תכונות ומאמרי אחסון בענן, בקר בספריית אחסון הענן שלנו.

סקירה כללית של תכונות המפרסם

לוגו של המפרסםpublist.app

מתחיל מ -167 דולר לחודש עבור 10 תוכניות GB

סינכרון

סנכרון תיקיה

סנכרון ברמת חסימת

סנכרון סלקטיבי

ניהול רוחב פס

סנכרן כל תיקיה

שיתוף קבצים

שיתוף קישור קבצים

קישור סיסמאות

תאריכי תפוגה של קישור

שיתוף תיקיות

הרשאות תיקיה

מגבלות הורדת קישור

העלה קישורים

פרודוקטיביות

תצוגה מקדימה של קבצים

ערוך קבצים

שיתוף פעולה בתוך האפליקציה

משרד מקוון

גוגל מסמכים

אפליקציית הערות

הפעלת מדיה

אפליקציות סלולריות

שמירת קבצים נמחקה

גרסאות

WebDAV

אבטחה

הצפנה במנוחה

הצפנת מעבר

פרוטוקול הצפנה
AES 256 סיביות

אפס ידע

אימות דו-גורמי

מיקום השרת
ארה”ב

תמיכה

תמיכה 24/7

תמיכה בצ’אט חי

תמיכה טלפונית

תמיכת דוא”ל

פורום משתמשים

בסיס ידע

שונות

תוכנית חופשית

תמחור

למפרסם יש תוכנית חינמית בשם Basic, בה תוכלו להשתמש בכדי לבחון את השירות לפני שתחליטו להיפרד מכספיכם הרווחים הקשים. הוא מספק שטח אחסון בחינם של 10 ג’יגה-בתים וכמו כל שאר התוכניות, כוננים ללא הגבלה.

Starter הוא התוכנית הראשונה בתשלום והיא 4.99 $ לחודש, אך היא יורדת ל 3.99 $ לחודש אם אתה משלם עבור השנה. זה מאפשר לך להתחבר לשני חשבונות שונים בכל אפליקציה ומספק שטח אחסון של 50 ג’יגה-בתים. 

המחיר רחוק מלהיות תחרותי. לשם השוואה, שירותי אחסון בענן אחרים, כמו Icedrive, מעניקים לך שטח אחסון של 1TB באותו מחיר. תוכלו לקרוא עליו יותר בסקירת Icedrive שלנו.

התוכנית הבאה, Personal, מעלה את שטח האחסון ל 500GB אך גם מעלה את המחיר ל 9.99 $ לחודש. המחיר השנתי עולה 95.88 דולר, שזה כפול מהמחיר ש- pCloud מבקש לתוכנית 500GB שלה. תוכל לקרוא על מחירי pCloud בסקירת pCloud שלנו.

התוכנית הסופית מעניקה לך שטח אחסון של 1 טרה-בתים במחיר של 14.99 דולר לחודש או 179.88 דולר אם תשלם עבור שנה מראש. זה לא הרבה בהשוואה לתוכנית 2TB של Sync.com, שהיא 96 $ לשנה. צלול יותר למחירי Sync.com בבדיקת Sync.com שלנו.

אך למען האמת, למפרסם יש ערך מוסף מבחינת האפשרות לאפשר לך לעבוד עם אפשרויות אחסון בענן מרובות, שירותי אירוח קבצים ואפליקציות אחרות. כמה תצאי מזה יקבע בסופו של דבר עד כמה הוצאה לאור חשובה עבורך.

קלות שימוש

ציבור-לקוח-אינטרנט

כאשר אנו בוחנים את קלות השימוש, אנו בדרך כלל עושים זאת בכל הפלטפורמות בהן השירות עשוי להשתמש. זה עשוי לכלול את לקוחות האינטרנט והשולחן העבודה, יחד עם אפליקציות לנייד עבור אנדרואיד ו- iOS. מתוך הפלטפורמות הללו, למפרסם יש רק את הראשונה.

לקוח האינטרנט של Publist מופרד ל”כונני ענן “ו”יישומים מחוברים” בסרגל הצד השמאלי. כונני ענן הם מקומות האחסון בענן שלך בתוך Publist, וכולם חולקים את מכסת שטח האחסון שלך. 

אפליקציות מחוברות, כמובן, מייצגות את אחסון הענן המחובר שלך, אירוח קבצים ושירותים אחרים. חלוקה כזו מבהירה אילו קבצים נמצאים באחסון ה- Publist שלך ואילו מאוחסנים בשירותים אחרים. 

אולם בסך הכל, המפרסם ברור ומושך. לא תתבלבל באשר למיקומך או מה שאתה צריך לעשות, בזכות כפתורי פעולה שקל לאתר אותם. עיקרם נמצא בראש האפליקציה. אתה יכול להשתמש בהם כדי לעבור בין תצוגות רשת ורשימות, לחפש בקבצים שלך וליצור ולהעלות תיקיות וקבצים חדשים. 

כדי לבצע פעולות על קובץ או תיקיה בודדים, עליך ללחוץ על שלוש הנקודות שלצדו. התפריט שנפתח מאפשר לשנות את שמם, למחוק ולהציג תצוגה מקדימה של קבצים בין פעולות אחרות. אם תפתח את תפריט הפעולות הנפרדות בסמוך לתחתית העמוד, עם זאת, פעולות מסוימות עלולות להיות מוסתרות. 

בעיה נוספת כרוכה בהעלאה. אתה יכול לעשות זאת על ידי גרירה ושחרור של קובץ מהמחשב שלך או משירות מחובר בסרגל הצד, או על ידי לחיצה על כפתור העלאה. השתמשנו בשיטת הגרירה והשחרור מהמחשב מספר פעמים, אך זה לא תמיד עבד.

פרשנות אחת נוספת היא ש- Publist מציב אוטומטית סימן ביקורת לצד קבצים המאוחסנים בהצלחה. זה עשוי לבלבל חלק מהמשתמשים מכיוון שזה גורם להיראות כאילו כל הקבצים נבחרים. אם ברצונך לבחור קבצים מרובים, עליכם “ctrl + לחיצה שמאלית” או “cmd + לחיצה שמאל”, תלוי בפלטפורמה שלך.

שיתוף קבצים וסנכרון קבצים

בדומה לקטגוריה הקודמת, החלק “שיתוף קבצים וסנכרון קבצים” שלנו מסתכם בשיתוף קבצים בלבד מכיוון של- Publist אין אפליקציה לשולחן העבודה שיכולה לסנכרן קבצים..

שיתוף פומבי-קישור

קל לשתף קבצים או תיקיות עם Publist. אתה רק צריך לפגוע בפעולה “שיתוף” מתפריט הפעולות האישיות, או לבחור את הקובץ או התיקיה שברצונך לשתף ולחץ על כפתור “שתף” מהתפריט העליון. עם זאת, השיתוף הוא דבר מושלם מכיוון שהוא רק נותן לך קישור שניתן לשתף אותו, שתוכל להעתיק.

אין אפשרות לשתף באמצעות דואר אלקטרוני או ישירות לרשת חברתית. חסרות גם אפשרויות בקרת תוכן, כגון הגנת סיסמא, מגבלות הורדת קישורים ותאריכי תפוגה. 

אין דרך ליצור קישורי העלאה או לראות את כל השיתופים שלך במקום אחד. עם זאת, “פורטל קישורי שיתוף” נמצא בעבודות. אם אתה זקוק לתכונות שיתוף מתקדמות, הטוב ביותר הוא להתייעץ עם אחסון הענן הטוב ביותר שלנו לשיתוף.

מהירות

Publist משתמש בשרתי AWS של אמזון בחוף המזרחי והמערבי של ארה”ב כדי לאחסן נתונים. ככל שאתה קרוב לשרתים שלהם, כך המהירויות שלך יהיו טובות יותר. בדקנו את מהירויות ההעברה של פובליסט מבלגרד, סרביה, כך שלא היינו בדיוק בשכונה, אבל זה לא השפיע על המהירות שלנו הרבה. עם זאת, גם מהירויות העברה תלויות בספק שירותי האינטרנט שלך.

כדי לבדוק את השירות השתמשנו בחיבור אתרנט עם מהירות העלאה של 9.76 Mb / s ומהירות הורדה של 101.19 Mb / s. במהירויות אלה עלינו לצפות שתיקיית הבדיקה של 1 ג’יגה-בתים שלנו תעלה תוך 14 דקות ו -40 שניות ולהוריד תוך דקה ו -24 שניות, ללא תקורה..

ניסיון ראשון: ניסיון שני: ממוצע:
זמן העלאה00:14:4200:13:4300:14:13
זמן הורדה00:01:0000:01:0300:01:02

המפרסם התנגד לציפיות, מכיוון שהעלנו את הקובץ שלנו בממוצע של 14 דקות ו -13 שניות, בעוד שההורדה ארכה דקה ושתי שניות בלבד.

מכיוון שלמפרסם אין לקוח לשולחן העבודה, הוא אינו יכול להצער את מהירויות ההעברה או לעשות שימוש בהעתקת קבצים ברמת הבלוק, מה שיעזור להאיץ את העברת ההעלאות הבאות. האפשרות לאפשר העלאות רב-הברגה חסרה גם היא מאותה סיבה.

אבטחה

ציבור-ביטחון

Publist מגן על כל הקבצים שלך באמצעות קידוד AES-256 ביט ומאפשר לשותף התשתית שלה, אמזון, לטפל עבורם במפתחות פרטיים. מסיבה זו היא אינה מספקת הצפנה פרטית עם אפס ידע. 

עם זאת, תכונה זו נמצאת במפת הדרכים לפיתוח של Publist. אם הצפנה פרטית היא חובה עבורך, התייעץ עם מיטב אחסון הענן הטוב ביותר באפס אחסון עבור שירותים התומכים בו.

Publist משתמש ב- HTTPS הכולל SSL כדי לאבטח את הנתונים שלך במעבר ואת האינטראקציות שלך איתם ברגע שהם מגיעים לשרתי של Publist. אין תמיכה ב- WebDAV, אך נציג הודיע ​​לנו בהודעת דוא”ל שהם עובדים על זה.

שיטות אלה לא יגן עליך מפני מישהו שירצה לפצח את הסיסמה החלשה שלך, אך אימות דו-גורמי יעשה זאת. אם אתה מפעיל אותו, עליך להזין קוד אבטחה בנוסף לתעודות הרגילות שלך כשאתה מחובר ממחשב לא מוכר. זה חוסם כל מי שאולי גנב את האישורים שלך מגישה לחשבונך.

מרכזי AWS של אמזון עוברים ביקורת של צד שלישי, מבקרים על נקודות גישה באמצעות מערכות גילוי, מגבילים את הגישה על סמך העיקרון של הפחות הרשאות, שמור יומני גישה, מבצעים אימות רב גורמים ושומרים על מעקב 24/7, בין אמצעים אחרים..

אבטחת מרכז הנתונים שלה מבטיחה גם כי מתקנים מתקשים מפני איומים סביבתיים – כמו שיטפונות, שריפות ורעידות אדמה – באמצעות חיישנים אוטומטיים, ציוד מגיב ואמצעי יתירות נתונים, למקרה שכל השאר לא יצליח. תוכלו לקרוא עוד על אמזון בסקירת Amazon S3 שלנו.

פרטיות

Publist אינו כולל הצפנה פרטית, שהיא אחת התכונות המועדפות עלינו מכיוון שהיא שומרת על פרטיותך. פירוש הדבר שאתה צריך להסתמך על מדיניות הפרטיות של Publist, ולכן צללנו לתוכה כדי לראות כמה היא חזקה.

הסדר הראשון של העסק הוא לראות איזה מידע אישי מפרסם אוסף. זה מתחיל באיסוף המידע שאתה מספק בעת ההרשמה, שיכול לכלול את שמך, דוא”ל ועוד. זה בסדר ועולה בקנה אחד עם שירותים אחרים. 

אתה יכול גם לשתף מידע על ידי מתן ל- Publist הרשאה מפורשת לגשת למידע שלך המאוחסן עם שירותי אחסון ענן או אפליקציות אחרות. בהתחשב בכך שהפונקציה העיקרית של פובליסט נסובה סביב חיבור אפליקציות אחרות, אין מה לדאוג.

בנוסף למידע זה, Publist עשוי גם לאסוף נתונים על משתמשים ממקורות ונתונים נתונים נגישים לציבור לגבי ביקוריך ב- Publist, הכוללים את דפי האינטרנט שבהם צפית, קישורים שלחצת עליהם ונתונים אחרים הקשורים אליו. בנוסף, הוא עשוי לאסוף מידע מסוים על דפדפן סטנדרטי, כגון סוג הדפדפן שלך, כתובת ה- IP וזמני הגישה.

איסוף מידע ציבורי אינו נוהג רגיל, אך ככלות הכל, מידע ציבורי. אוסף מטא נתונים הוא תקין, ושירותים רבים משתמשים בו כדי לקבל מדדים שעוזרים להם לשפר את המוצרים שלהם. Publist עושה זאת מאותן סיבות ועלול לבצע ניתוחים במידע שלך במטרה לשפר את שירותיו.

שיתוף נתונים של מפרסם

בשלב הבא בדקנו אם Publist שיתף מידע עם צדדים שלישיים. מפרסם עשוי להשתמש בחלק מהמידע שנאסף כדי להתאים אישית מודעות המוצגות לך, אך נתונים אלה אינם מזהים אותך באופן אישי. בנוסף, מפרסם עשוי להשתמש במידע שלך כדי לתקשר איתך. 

יתכן שתקבל מדי פעם סקרים או דיווחי קידום מכירות. 

זה מנחם לדעת שפובליסט לא מוכר, שוכר, מחכיר או חושף את המידע האישי שלך. נוסף על כך, רק פובליסט וחברות הבת והסניפים הנשלטים עליו ישתמשו במידע האישי שלך, ומידעך לא ייחשף לצד שלישי אחר ללא הסכמתך.. 

Publist עשוי גם לשכור חברות כדי לספק שירותי ניהול ותקשורת מוגבלים, שעשויים לדרוש חשיפת המידע האישי שלך אליהם. לאותן חברות הרשאה להשיג זאת אך ורק לצורך מתן שירותיהן. 

כמו רבים אחרים, Publist צריך לציית לחוק, כך שהוא עשוי לגשת ו / או לחשוף את המידע האישי שלך ואת פרטי חשבונך ללא הסכמתך מראש.. 

הסיבות לכך עשויות להיות עמידה בתהליך משפטי, אכיפת תנאי השירות או קיום פשיטת רגל, מיזוג, רכישה, העברת שליטה או משהו דומה.

הוצאה לאור מצייתת לתקנה הכללית להגנת נתונים, חוק האיחוד האירופי המגדיר את זכויותיהם של אנשים ביחס לנתונים המקוונים שלהם ולהגן עליהם. לא מפתיע לראות שהמפרסם דבק בזה, מכיוון שחברות רבות הפועלות מחוץ לאיחוד האירופי בוחרות לעשות זאת. תוכלו לקרוא עוד על זה במדריך ה- GDPR שלנו.

בזכות חוק זה, יש לך את הזכויות הבאות:

 • זכות המחיקה, שמשמעותה תוכל למחוק את הנתונים שלך עם Publist בכל עת
 • הזכות לקבל מידע, המאפשרת לך לקבל מידע על נוהליו של Publist ולעדכן את המידע שלך שפרסיסט מחזיק בכל עת
 • זכות הגישה, המאפשרת למשתמשים לדעת אילו נתונים מעובדים על ידי Publist
 • הזכות להתנגד, המאפשרת למשתמשים להתנגד לעיבוד נתונים מסוימים
 • הזכות לערער על החלטות ופרופילים אוטומטיים, שעשויים לכלול חסימת משתמשים אוטומטית

בסך הכל, לא מצאנו סעיפים או ניסוחים חשודים במדיניות הפרטיות. הוצאה לאור אומרת שהיא תכבד את מדיניות הפרטיות, לא משנה היכן הנתונים נשמרים או מעובדים. עם זאת, זכור כי המטה של ​​Publist נמצא בארה”ב, שאין בו את החוקים והתקנות הטובים ביותר בענן..

שירות לקוחות

ציבור-קשר-תמיכה

תמיכת לקוחות כוללת בדרך כלל פורום משתמשים, בסיס ידע ושאלות נפוצות. למפרסם יש רק את האחרון. פרט לכך, תוכלו להשתמש בטופס יצירת הקשר בכדי לשלוח הודעה לצוות התמיכה.

דף השאלות הנפוצות הוא דליל, והעובדה שאין מאמרי עזרה, הדרכות או קטעי וידאו היא פספוס גדול. יצרנו קשר עם התמיכה וקיבלנו מענה תוך יותר מיום, מה שהופך את Publist לאחד השירותים האיטיים ביותר להגיב לשאלה באמצעות דואר אלקטרוני. אני מקווה שמפרסם יכול לפתור את החסרונות הללו בעתיד.

פסק הדין

אין ספק שלמפרסם משתמשים בזה, אם יש לך חשבונות אחסון מרובים מפוצצים באפליקציות. כמה משתמשים משתמשים באמת בצורך זה שאלה שונה לחלוטין וכזו שהיא מעבר לתחום של מאמר זה.

עם זאת, Publist משתלב עם מספר שירותים כרגע, אך מבטיח שילובים נוספים בעתיד, גם עם שירותי ענן ואפליקציות אחרות. רשימת ההבטחות רחבה יותר מזאת, עם זאת, כולל תכונות אחרות שחסרות כרגע.

החסרונות הגדולים ביותר הם לקוחות שולחן העבודה והנייד החסרים, ללא הרשאות או תכונות של בקרת תוכן בעת ​​שיתוף קבצים ותיקיות, ואין שום אפשרות לסנכרן קבצים משולחן העבודה.. 

נוסף על כך, בתמיכת הלקוחות חסרים מאמרי עזרה, הדרכות וסרטונים. לוקח הרבה זמן לקבל תגובה לשאילתות. גם המחירים של הוצאה לאור אינם מהמתחרות ביותר. בנוסף, ללקוח האינטרנט יש כמה באגים שצריכים לתקן.

עם זאת, למפרסם יש אבטחה ופרטיות חזקים, יחד עם מהירויות העברה מהירות. פרט לכך, אין כרגע הרבה עליונות לפובליסט, ולכן הגורם המכריע הוא האם אתה צריך לשלב שירותי אחסון ויישומים מרובים בענן במקום אחד. מלבד זאת, הזמן יגיד האם הוצאת Publist תממש את הפוטנציאל שלה.

מה אתם חושבים על הוצאה לאור? ספרו לנו בתגובות למטה. כמו תמיד, תודה שקראתם.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map