ביקורת וולקלי – עדכון 2020

ביקורת וולקלי

וולקלי הוא שירות אחסון ענן מעולה המציע הגנה, קלות שימוש ומהירות. עם זאת, זה מגיע עם החיסרון שלתוכניות יש מעט גמישות והם יקרים למדי. קרא את הסקירה המלאה של וולקלי לפרטים.


ביקורות על אחסון בענן

וולקלי מבוסס על נקסטקלוד, שהיא תוכנה שעוזרת לך לבנות ולתחזק אחסון ענן משלך. לבניית ענן משלך יש יתרונות, כגון מתן שליטה עליו ומאפשר לך לשמור על פרטיותך על כנה. אם אתה מעוניין באקרובטיקה מסוג זה של IT, קרא את המאמר הטוב ביותר שלנו לאחסון ענן DIY.

וולקלי ממוקמת בשוויץ, שיש בה כמה מחוקי הפרטיות הטובים בעולם. מכיוון שהוא מבוסס על נקסטקלוד, לשירות יכולות אבטחה חזקות. בנוסף, מערך האפליקציות והאינטגרציות המקוריות הופכים אותה לאופציה טובה למי שמעוניין לשתף פעולה.

לקוח האינטרנט עובד טוב וזה אינטואיטיבי ומושך. ניתן לומר את אותו הדבר לגבי האפליקציה לנייד, אך לקוח שולחן העבודה זקוק לעבודה. לוולקלי תכונות אבטחה חזקות, כגון הצפנת ידע אפס. גם מהירות הסנכרון שלו מהירה. התמחור אינו בין חוזקותיו.

וולקלי הוא אחד השירותים היקרים ביותר בשוק. זה, יחד עם העובדה שהוא לא מציע הרבה אחסון, הופך אותו לערך גרוע.

בסקירת וולקלי, אנו הולכים להיכנס לפרטים אודות השירות, אז צרו איתנו קשר אם תרצו לדעת יותר עליו. אחרת, עיין בהשוואה הטובה ביותר שלנו לאחסון ענן לחלופות.

חוזק & חולשות

אלטרנטיבות לוולקלי

תכונות

תכונות הליבה של כל פתרונות אחסון בענן הם סינכרון ושיתוף. סנכרון לענן עוזר לך להימנע מאיבוד קבצים לתקלות בכונן הקשיח ושיתוף עוזר לך לשלוח אותם לאנשים אחרים. נבדוק יותר כיצד וולקלי מתמודד עם אלה שבקטע מתחת. כאן, נבחן תכונות שאינן נפוצות בקרב שירותי אחסון בענן.

וולקלי לא משתלב עם Office Online או עם חבילת המשרדים של גוגל, אבל זה עובד עם המקבילים שלהם, עורך OnlyOffice Online ו- Collabora Online Office. שירותים אלה חופפים פונקציות רבות, אך הם נבדלים זה מזה ביחס לפורמטים הנתמכים. בהתאם לפורמטים שאתה משתמש, תצטרך רק אחד מהם.

וולקלי-משרד בלבד

זה מזל כי אתה צריך לשלם כדי לשלב אותם עם וולקלי. משרד מקוון של Collabora הוא 20.12 $ לחודש עבור 20 חיבורים בו זמנית. המהדורה הקהילתית של עורך המקוון OnlyOffice מספקת אותו מספר חיבורים באותו מחיר. עורך המהדורה המקוונת OnlyOffice Enterprise Enterprise מציע 50 חיבורים במחיר של 80.49 דולר לחודש.

woelkli-collabora-online

אתה יכול למצוא שירותים שאינם דורשים ממך לשלם עבור עורכים מקוונים ברשימת האחסון הטוב ביותר בענן לשיתוף פעולה.

woelkli-Photo-preview

אתה יכול להציג תצוגה מקדימה של תמונות בתצוגה מקדימה נחמדה ובסיסית שקל להשתמש בה. אפליקציית האינטרנט גם מאפשרת לך ליצור אלבומים ולשתף אותם עם חבריך ובני משפחתך. אתה יכול גם להפעיל סרטונים. אם אתה צריך לאחסן הרבה תמונות וסרטונים, קרא את המדריך שלנו לאחסון המקוון הטוב ביותר עבור תמונות וסרטונים.

אם אתה זקוק לאפשרויות נוספות, כולל מארגני תמונות לא מקוונות, קרא את המאמר הטוב ביותר שלנו בנושא ניהול תמונות.

וולקלי לא מכה בכל הסימנים כשמדובר במולטימדיה מכיוון שהוא לא יכול לנגן קבצי שמע, כך שחובבי המוסיקה צריכים להתייעץ עם מיטב אחסון הענן שלנו לרשימת המוסיקה לשירות חלופי.

עם זאת, גרסאות זמינות. זה מאפשר לך להחזיר את הקבצים שלך לגירסה קודמת אם אתה מבצע טעות או שיש שחיתות בגלל תוכנות כופר.

woelkli-notes

וולקלי מגיע עם אפליקציית Notes משולבת אליהם תוכלו לגשת מלקוח האינטרנט. האפשרויות שלה הן בסיסיות כך שהיא לא יכולה להתאים לאפליקציות במאמר היישומים הטוב ביותר שלנו בנושא הערות. Microsoft OneNote משתלב עם Microsoft OneDrive והוא הבחירה המובילה ברשימה. קרא עוד על זה בסקירת Microsoft OneDrive שלנו.

אתה יכול גם לעבוד עם משימות באמצעות אפליקציית המשימות. זה מאפשר לך ליצור, לערוך ולסנכרן אותם. בנוסף, אתה יכול להגדיר תזכורות, לסמן משימות כחשובות ולהוסיף להן הערות. ניתן לשתף משימות בין משתמשים השייכים לאותו חשבון רב משתמשים.

וולקלי עובד עם WebDAV, כך שתוכלו לגשת לקבצים שלכם מבלי שתצטרכו לסנכרן אותם. באמצעות WebDAV תוכלו לגשת לחשבונכם ככונן מרוחק, כך שתוכלו להגיע אליהם מבלי שתצטרכו להוריד אותם באופן מקומי. זה שימושי כשאתה צריך לחסוך מקום. אם אינך מכיר WebDav, קרא את מדריך WebDAV שלנו.

אם יש לך הרבה אנשי קשר ואתה זקוק לדרך להציל אותם אתה יכול להשתמש באפליקציית אנשי הקשר. מלבד שמירתם, אתה יכול לארגן ולסנכרן אותם בין שולחן העבודה שלך לניידים. אתה יכול לעשות את אותו הדבר לאירועים באמצעות אפליקציית לוח השנה. אם יש לך הרבה קבצים אתה יכול לחפש אותם באמצעות סרגל החיפוש.

תמחור

ל- Woelkli יש תוכנית אחסון בחינם של 1 ג’יגה-בייט, שלא מאפשרת להצטרף לשירותים במאמר האחסון הטוב ביותר שלנו בנושא אחסון ענן. עם זאת, מספיק כדי להרגיש את השירות ולהחליט אם הוא עובד בשבילך.

המחירים עבור תכניות למשתמשים בודדים ורב-משתמשים אינם כוללים מע”מ של 7.7 אחוזים. תוכניות מנוי למשתמש יחיד הן מהיקרות ביותר בשוק.

עבור שטח אחסון של 10 ג’יגה-בתים, עליך להחליף 7.54 דולר. pCloud Premium 2TB מספק שטח אחסון של 2TB בשווי של 8 $ לחודש אם אתה משלם עבור שנה מראש. קרא עוד על זה בסקירת pCloud שלנו.

התוכנית הבאה של וולקלי, דרגה C2, מכפילה את המחיר ומגדילה את האחסון שלך חמש פעמים ל- 50 ג’יגה-בייבי. התוכניות האחרות שלה לא משתפרות בהרבה.

גם תוכניות עסקיות יקרות ואינן מציעות אחסון מספיק לצרכים העסקיים. התוכנית הראשונה מתחילה ב -10 ג’יגה-בייט במחיר של 402.45 דולר לשנה, או 33.53 דולר לחודש, וזה אולי מספיק עבור משתמש עסקי יחיד שעובד בעיקר עם מסמכים. רמה C6 מספקת 100 ג’יגה-בייט, אבל זה 8 דולר לחודש יותר. התוכנית הגדולה ביותר מספקת לך 500 ג’יגה-בייט ועולה 83 $ לחודש.

קבלת משתמשים ללא הגבלה במחיר קבוע היא עניין טוב, אך וולקלי לא מספקת אחסון רב. עם משתמשים רבים במשחק, האחסון המועט שמציעה ייגמר במהירות. שירותי אחסון ענן עסקים אחרים מאפשרים לך לשלם למשתמש, וזה יכול להיות יקר יותר אם יש לך הרבה מהם, אבל זה גם גמיש יותר. הם מציעים גם שטח אחסון רב יותר.

שירות אחד כזה הוא Sync.com. תוכנית ה- Business Pro שלה עולה 5 דולר למשתמש ומספקת לכל אחד שטח שטח אחד. תוכל לקרוא עוד על התוכניות של Sync.com בסקירת Sync.com. אם יש לכם הרבה משתמשים שצריכים לשתף פעולה, עדיף שתוכלו לעיין ברשימת הסנכרון הקבצים הטובים ביותר שלנו ולרשימת ספקי השיתוף שלנו..

אם אינך יודע אילו תכונות אתה זקוק, מדריך אחסון הענן הטוב ביותר שלנו יעזור לך לבחור שירות.

קלות שימוש

וולקלי-לקוח אינטרנט

לקוח האינטרנט של Woekli הוא מושך, אינטואיטיבי ונוח לשימוש. זה גם מהיר. לאחר שתיגש אליו, תראה את הקבצים שלך ברשימה או בתצוגת רשת. הסיבה לכך היא שאפליקציית הקבצים נבחרת כברירת מחדל. אתה יכול לעבור בין אפליקציות באמצעות הרשימה בפינה השמאלית העליונה. האפליקציות עליו יכולות להראות לכם את הפעילויות, הגלריות, אנשי הקשר, היומן, הערות והמשימות שלכם.

כשאתה נמצא באפליקציה קבצים, התפריט משמאל מאפשר לך לנווט בין כל הקבצים, הקבצים האחרונים, המועדפים והשיתופים. בפינה השמאלית העליונה מופיעים תפריט החשבון, התראות, אנשי קשר וסרגל החיפוש, שמתחיל את החיפוש ברגע שאתה מתחיל להקליד.

כפתור הפלוס מאפשר להעלות קבצים או ליצור תיקיה או קובץ טקסט. אתה יכול להעלות באמצעות גרירה ושחרור, אך זה לא תמיד עבד לנו. כדי לבצע פעולות בקובץ בודד, עליך ללחוץ על שלוש הנקודות ולבחור פעולה. זו גישה נאה, אך אנו מעדיפים את השיטה המהירה יותר של לחיצה ימנית על קובץ או תיקיה.

אתה יכול לעשות את אותו הדבר עבור מספר קבצים או תיקיות על ידי בחירתם ובחירת פעולה מלמעלה.

woelkli-desktop-client

השימוש בלקוח השולחן העבודה הוא עניין אחר מכיוון שוולקלי מבוסס על נקסטקלוד, וזה מחייב אותך לבצע פעולות נוספות. לאחר התקנת נקסטקלוד, עליך להתחבר לוולקלי. אתה עושה זאת על ידי הזנת כתובת השרת של וולקלי, שם המשתמש והסיסמה שלך. מדריכים למערכות הפעלה שונות זמינים בדף זה.

למרות שהשלבים לחיבור פשוטים, חלק ממשתמשי הזרם המרכזי עשויים להעדיף גישה פשוטה יותר. אתה יכול להשיג אחד עם MEGA, שמציע חווית משתמש טובה, ללא קשר ללקוח בו אתה משתמש. למידע נוסף על זה בסקירת MEGA שלנו.

הלקוח של וולקלי עוקב אחר דגם הסנכרון הנפוץ שפיתחה Dropbox, כלומר יש לו סמל מגש המערכת ותיקיית סינכרון. אתה יכול ללחוץ באמצעות לחצן העכבר הימני על סמל המגש כדי לפתוח את התפריט המאפשר לך לפתוח את תיקיית הסנכרון של Nextcloud או את לקוח האינטרנט. אתה יכול גם לגשת ליישומים מלקוח האינטרנט, לראות את השינויים האחרונים שלך ולהפסיק סנכרון מאותו תפריט.

לאחר פתיחת הלקוח, תוכלו לראות איזה חיבור הקמתם. במקרה זה, מדובר בחיבור יחיד לוולקלי. קל לניווט באפליקציה באמצעות הלשוניות שבחלק העליון, המראות לכם את החיבורים, הפעילויות, ההגדרות הכלליות והגדרות הרשת שלכם.

woelkli-mobile-client

אפליקציית הסמארטפון דומה לאפליקציות משירותי אחסון ענן אחרים. ברגע שאתה פותח אותו אתה רואה רשימה של כל הקבצים והתיקיות שלך, כמו גם סמל פלוס שמאפשר לך להעלות קבצים, לצלם תמונה ולהעלות אותה ולהעלות תוכן מאפליקציות אחרות..

אתה יכול להשתמש בסמל ההמבורגר בצד שמאל כדי לגשת לשיתופים שלך, התראות, תמונות, להגדרת העלאות אוטומטיות, הצגת קבצים שנמחקו ועוד.

שיתוף קבצים & מסנכרן

woelkli-web-share

ניתן לשתף קבצים באמצעות לקוחות האינטרנט, שולחן העבודה או הנייד. לקוח האינטרנט מאפשר לך לשתף קבצים על ידי הזמנת משתמשים ולהגדיר הרשאות ואפשרויות מתאימות. אתה יכול לעשות את אותו הדבר כשאתה יוצר קישור. הרשאת הקובץ היחידה היא “יכול לערוך”, אך אתה יכול להשבית הורדות, אשר מחקות את ההרשאה “תצוגה בלבד”. תיקיות משתמשות באותן אפשרויות.

אנו מעדיפים שיהיו אפשרויות הרשאה בחלון נפרד כדי להקל על המשתמשים בהגדרתן.

אתה יכול לשפר את ההגנה על קבצים על ידי הגדרת סיסמא או תאריך תפוגה. אתה יכול גם לצרף פתק לנמען. אם אינך זקוק יותר לקישור להורדה, תוכל למחוק אותו.

הדף “שיתוף” מראה את מה ששיתפת עם אחרים, את מה שאחרים שיתפת איתך, מה שיתפת באמצעות קישור והשיתופים שנמחקו.

כדי לשתף תיקיות או קבצים באמצעות לקוח שולחן העבודה, היכנס לתיקיית הסנכרון ולחץ באמצעות לחצן העכבר הימני על הקובץ או התיקיה שברצונך לשתף. לאחר מכן בחר באחת מהאפשרויות המתאימות ל- Nextcloud מהתפריט. אתה יכול להעתיק את הקישור שלך ללוח, לשלוח אותו באמצעות דוא”ל או לשתף מהלקוח ישירות, המאפשר לך להשתמש באותן אפשרויות מלקוח האינטרנט..

זכור ששיתוף ישיר מחייב קשרים ב- Nextcloud.

האפליקציה לנייד מאפשרת לך ליצור קישור להעתקה ולהדבקה או להזמין משתמשים או קבוצות. אתה יכול גם להשתמש בכל אפליקציה תואמת מהסמארטפון שלך בכדי לשלוח קישור שיתוף.

woelkli-desktop-sync

אתה יכול להשתמש בלקוח שולחן העבודה כדי לסנכרן כל קובץ או תיקיה מהענן או רק כמה. בנוסף, אתה יכול לבחור אילו תיקיות ממערכת הקבצים שלך אתה רוצה לסנכרן לענן. זה קל לבצע אחת מהפעולות, אך ניתן לעשות זאת בצורה אלגנטית יותר.

ניסינו לסנכרן את תיקיית הבדיקה שלנו, אך קיבלנו שגיאה שאמרה שאין לנו מספיק שטח אחסון, למרות שיש לנו זאת. לא חווינו אותה העלאה דרך לקוח האינטרנט. קבצים אחרים מלבד תיקיית הבדיקה שלנו סונכרנו ללא בעיה. כדי לראות כיצד שירותי אחסון ענן אחרים מטפלים בשיתוף, קרא את המאמר הטוב ביותר לאחסון ענן לשיתוף.

מהירות

וולקלי שומר את הקבצים שלך בשרתים בשוויץ. מסיבה זו, מהירות ההעברה שלך תלויה לא רק בספק שירותי האינטרנט שלך, אלא גם בכמה שאתה קרוב לאחו האלפיני..

היינו קרובים יחסית לרוב העולם כאשר ביצענו את הבדיקות שלנו דרך חיבור אתרנט בבלגרד, סרביה, עם מהירות העלאה של 6 מגה ביט לשנייה ומהירות הורדה של 100 מגה ביט לשנייה.

העלאה לקחה זמן רב יותר ממה שהיה צריך להלכה והעמידה בממוצע 25 דקות, וזה עדיין די מהיר. מהירות ההורדה הייתה טובה עוד יותר, ועולה בממוצע דקה ועשרים שניות, שהיא אחת מתוצאות הבדיקה הטובות ביותר שהיו לנו.

ניסיון ראשון: ניסיון שני: ממוצע:
זמן העלאה00:25:0000:25:3200:25:16
זמן הורדה00:01:1800:01:2100:01:20

כברירת מחדל, וולקלי מעלה ומוריד קבצים מבלי להגביל את רוחב הפס. אם אתה עומד בתכנית מוגבלת או שאתה סתם צריך להגביל את רוחב הפס כדי להגדיל את משאבי המערכת שלך, אתה יכול להצער את המהירות שלך על ידי מעבר לכרטיסיית “הרשת” של הלקוח..

וולקלי לא משתמש בסנכרון ברמת חסימת מכיוון שזה יפריע ליישום הידע שלו באפס.

אבטחה

ביטחון טוב אינו אופציונלי מכיוון שיש באינטרנט הרבה פושעי רשת. האבטחה של וולקלי מבוססת על מאפייני האבטחה של נקסטקלוד, שהם אימתניים. העיקרי ביניהם הוא הצפנת ידע אפס, כלומר וולקלי לא יכול לקרוא את הקבצים שלך. כדי למצוא שירותי ידע אחרים עם אפס, קרא את המאמר הטוב ביותר שלנו בנושא שירותי אחסון בענן בנושא ידע אפס.

כברירת מחדל, וולקלי מבטלת את התאוששות שחזור הסיסמה בקנה אחד עם דרישות הידע האפס שלה. אם אתה רוצה לשחזר את הסיסמה שלך, עליך לאפשר את היכולת לעשות זאת בדף “אבטחה” של הגדרות חשבונך. עם זאת, אם תעשה זאת, לא תגן יותר על ידי הצפנה פרטית.

וולקלי משתמש בפרוטוקול TLS כדי להגן על קבצים העוברים מפני עבירות, כגון התקפות אדם באמצע, והצפנה AES 256-סיביות, שמערבלת את הקבצים שלך בזמן מנוחה.

גם לוולקלי אימות דו-גורמי. זוהי תכונה נהדרת למנוע מאנשים זדוניים שגנבו את הסיסמה שלך גישה לחשבונך. אתה יכול גם לבקש סיסמה ומפתח חד פעמי מבוסס-זמן כדי להתחבר. עם זאת, אסור לסמוך עליו. במקום זאת, עליך לוודא שיש לך סיסמא חזקה, מלכתחילה.

משתמשי מקצוענים יכולים לסרוק את הקבצים שלהם באמצעות ClamAV כדי להגן על המכשירים שלהם מפני וירוסים, סוסים טרויאניים ועוד.

פרטיות

Oriented.net הוא הבעלים של וולקלי, ומדיניות הפרטיות שלה אומרת כי איסוף המידע האישי נדרש רק כשאתה מגיש בקשה באמצעות אחד מטופסי הבקשה שלו, מתקשר כדי ללמוד עוד על השירותים או המוצרים שלו או מתקשר עם התמיכה הטכנית שלו.

Oriented.net אינה מוכרת ואינה חושפת מידע אישי לסניפים של צד שלישי או לא כלולות כליל תחת שום נסיבות, למעט כאשר הדבר נדרש על פי החוק כדי להגן על זכויותיה ורכושו..

מכיוון שוולקלי מבוסס על נקסטקלוד, בדקנו גם את מדיניות הפרטיות של נקסטלוד. כתוב ש- Nextcloud Files, שהוא הבסיס של וולקלי, מתקשר רק עם שרתים ולא שולח נתונים ל- nextcloud.com.

נקסטקלוד מצייתת גם לתקנה הכללית להגנת מידע, חוק פרטיות המטריה של אזרחי האיחוד. תוכלו ללמוד עוד על זה במדריך ה- GDPR שלנו.

מכיוון שוולקלי משתמש בהצפנה פרטית, כלומר הקבצים שלך מוצפנים באמצעות מפתח הצפנה פרטי משלך, אין לה גישה לתוכן הקבצים שלך. בנוסף, נכתב שהוא אינו משתף מידע אישי שאתה מספק לצדדים שלישיים.

הצפנה פרטית היא הדרך הטובה ביותר להבטיח את פרטיותך, אך עדיין נרצה לראות מדיניות פרטיות ייעודית מפורטת וקלה לקריאה, כך שמשתמשים יוכלו לוודא באיזה סוג מידע וולקלי אוספת ואיך היא משתמשת בה. דוגמה טובה למדיניות כזו היא מדיניות הפרטיות של Tresorit. אתה יכול לקרוא עוד על כך בסקירת Tresorit שלנו.

שירות לקוחות

woelkli-עזרה

וולקלי לא מציעה תמיכה למשתמשים בחינם, אך היא מספקת תמיכה טלפונית ודוא”ל במהלך שעות פעילות למשתמשים מקצוענים. לפני שתפנה ישירות לוולקלי תוכלו להשתמש בשאלות הנפוצות ובמדריך למשתמש של Nextcloud כדי להבין את התשובה לבעיה. השאלות הנפוצות הינן צרות אך קל לקריאה, וזה יעזור לך בבעיות נפוצות. עם זאת, תשובות עם תמונות או סרטונים יעזרו.

מדריך Nextcloud מחולק לקטגוריות כדי להקל על מציאת תשובות לשאלות שלך. אם זה לא עוזר, יש משמאל סרגל חיפוש שתוכל להשתמש בו. רצינו לראות מאמרים ייעודיים עבור וולקלי, עם זאת, כמו שיש הרבה שירותי אחסון בענן אחרים.

פנינו לתמיכה הטכנית כמשתמש בחינם וקיבלנו מענה לאחר מספר ימים. זו תגובה איטית, אך יש לצפות בהתחשב בכך שוולקלי אומר שהיא אינה מספקת תמיכה בתוכנית החינמית.

פסק הדין

וולקלי הוא שירות חזק עם מספר חסרונות. יש לו שירות לקוחות הגון, כולל דוא”ל ותמיכה טלפונית. שתי אפשרויות אלה זמינות אך ורק ללקוחות משלמים. תוכניות בתשלום הן הפגם הגדול ביותר של וולקלי מכיוון שהוא אחד השירותים היקרים ביותר בשוק.

אנו יכולים לומר שהמחיר מוצדק בהתחשב בסט התכונות החזק שלו, אך זה יכול להעלים עין משירותים התואמים או חריגים מהתכונות שלו מבלי לגרום לך לשלם זרוע ורגל ולספק תוספות לשיתוף פעולה בחינם. עם זאת, נהדר שוולקלי מציע הצפנה פרטית, יחד עם מאפייני אבטחה אחרים. גם מהירויות ההעברה שלה מצוינות.

יש גם יכולות שיתוף ובקרת תוכן טובה, כמו גם תכונות הסינכרון הנחוצות. חוויית המשתמש של וולקלי היא גם משביעת רצון, כאשר לקוח האינטרנט הוא רוח לשימוש.

מה אתם חושבים על וולקלי? האם זה מצדיק את מחירו הגבוה או שאתה מתכוון לפתור פיתרון בעל ערך טוב יותר? תוכל לעיין בביקורות האחסון בענן שלנו כדי למצוא אחת. תן לנו לדעת מה אתה חושב בתגובות למטה. תודה שקראת.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map