כיצד לבטל את חסימת YouTube: הזרמת וידאו לכולם

כולם מכירים את יוטיוב. זהו האתר הכי נצפה בעולם אחרי Google.com, ואפילו מכה את פייסבוק במספר המבקרים. זה עבר מאתר בסיסי לשיתוף וידאו לאתר מיני מלא באינטרנט בו הקהילות פורחות. עם זאת, לא תמיד כולם יכולים לגשת לסרטוני YouTube, וזו הסיבה שהרכבנו את המדריך המהיר והפשוט הזה כיצד לבטל את חסימת YouTube..


ניתן לחסום את YouTube מכל מספר סיבות. אולי אתה נמצא במדינה שמצנזרת את האינטרנט או שהבוס שלך מתוסכל מכך שאתה מבזבז זמן בצפייה בסרטוני YouTube כשאתה צריך לעדכן את הגיליונות האלקטרוניים. אולי תרצה להאזין לשיר באופן מקוון, רק כדי לגלות שחברות תקליטים רק הופכות חלק מבחירת התוכן הווידיאו שלה לזמינה במדינה שלך, מה שעלול להיות מעצבן.

לא משנה מה הסיבה, אם YouTube נחסם, יש לנו את התיקון למטה. לפני שנמצא כיצד ניתן לבטל את החסימה של סרטוני YouTube, בואו נסתכל על הסיבות שמאחורי הגישה שלך לחסימת YouTube חסומה.

מדוע YouTube נחסם?

לחסום youtube

נכון לעכשיו, רק שלוש מדינות חסמו את YouTube באופן מוחלט (אם כי המספר משתנה): סין, איראן וצפון קוריאה. בכל מדינה המטרה היא לוודא שאוכלוסיותיהם מוגנות מפני השפעות אינטרנט זרות שעלולות לגרום לאנשים לחשוב שמים מורעלים ודיכוי סמכותי רגיל אינם הנורמה בכל מקום.

עם זאת, מרבית אוכלוסיית העולם גרה במקום שהאינטרנט הוא (יחסית) חינמי – לפחות לעת עתה – והסיבה שהם לא יכולים לצפות בסרטונים היא פשוט מכיוון שמישהו שם חסימה באתר. למנהלי אתרים בתאגידים גדולים, כמו גם עסקים קטנים, אוניברסיטאות ומערכות בית ספר, יש לעיתים קרובות הוראות קבע לחסום את כל הגישה לתוכן הווידיאו של YouTube..

המשטרים האכזריים והבלתי הוגנים ביותר לרוב נמצאים במשפחות, כמובן, בהן הורים בעלי יכולות טכנולוגיות ביצעו בקרת הורים על אילו אתרי אינטרנט יש שיעורי בית – הימנעות מבני נוער וילדים מסקרנים בבתי ספר יסודיים (קרא את המדריך שלנו כיצד להגן על ילדיכם מקוון למידע נוסף על זה).

סרטוני יוטיוב לא נחסמים רק כדי לוודא שחייהם של האנשים הם הגרועים ביותר שאפשר – אם כי זה נראה ככה – זה יכול להיות גם דרך לשמור על שימוש ברוחב הפס נמוך או להבטיח שאנשים עובדים במקום להשתחרר (אומר הכותב האזנה לפלייליסט ביוטיוב תוך הוצאת היצירה הזו). ילדים גם לא צריכים לבחון תוכן וידאו הנוגע לנושאים שמעבר לקן שלהם.

מכיוון ש- YouTube לא יכול היה לדאוג פחות למי לגשת אליו ומתי, לעבור את הבלוקים האלה – בין אם הם ממשלתיים, ארגוניים או הורים – זה קל כמו עוגה. זה כולל את החסימה של YouTube עצמה למקומות המבוססים על גאוגרפיה. למעשה יש לך ארבע אפשרויות כשרוצים לצפות בסרטוני YouTube חסומים. אנו נדרג אותם ממש בשבילך כאן לפני שנכנס לעומק יותר למטה.

כיצד ניתן לבטל את חסימת YouTube?

 1. השתמש בפרוקסי
 2. השתמש ב- VPN
 3. השתמש ב- HTTPS
 4. שנה את שרת ה- DNS שלך

בטל את חסימת YouTube באמצעות פרוקסי אינטרנט

הדרך הקלה והזולה ביותר לעקוף חסימה של YouTube היא באמצעות פרוקסי אינטרנט. פרוקסי גורם לשרת האינטרנט לחשוב שכתובת ה- IP והמיקום שלך שונים מהמציאות.

ה- proxy הטוב ביותר של YouTube יהיה קל לשימוש ומהיר. ריכזנו רשימה של ספקי ה- Proxy הטובים ביותר, אך שימו לב שלעולם אסור להשתמש בפרוקסי פרט ליוטיוב, או שדברים רעים עלולים לקרות.

הסיבה לכך היא שלוקחים אינם מאובטחים במיוחד. הם מסווים את כתובת ה- IP שלך, אך הם אינם מגנים על חיבור האינטרנט שלך. כך, למשל, אם אתה מסתובב עם פרוקסי, זה פחות או יותר כמו לנפנף דגל אדום אדום על ידי רשויות זכויות היוצרים. אנו מדברים יותר על אבטחת פרוקסי אינטרנט במאמר ה- VPN שלנו לעומת פרוקסי.

בטל את חסימת YouTube באמצעות VPN

דרך הרבה יותר טובה מאשר להשתמש בפרוקסי אינטרנט כדי לעבור על פני כל חסימה היא להשתמש ברשת פרטית וירטואלית, או VPN. למאמר המקושר מידע נוסף, אך שימוש ב- VPN מעביר בעצם את חיבור האינטרנט שלך דרך מיקום אחר, כלומר אתה יכול לשטות באתר שקולט לחשוב שאתה נכנס אליו ממכשיר, בית או מדינה אחרת. VPN יכול לעקוף חסימה גיאוגרפית באינטרנט, וזו דרך חסינת תקלות לבטל את חסימת YouTube.

כל אחת מהבחירות של ה- VPN הטובות ביותר שלנו תעבור בקרת הורים או הרשאות מנהל כמו שהן היו עשויות מנייר דיגיטלי. VPN טוב עולה כסף, כך שזה עשוי להוות מכשול עבור חלקם. עם זאת, אין זה נדיר של- VPN יש לפחות ערבות להחזר הכסף. הרכבנו רשימה של מיטב ה- VPN החינמי הטוב ביותר, אבל לכולם כובע רוחב פס כלשהו.

לא משנה מה תעשה, לעולם אל תלך אף פעם עם אחד משירותי ה- VPN עליהם אנו מדברים במאמר ה- VPN החינמי הגרוע ביותר שלנו, עם ציון מיוחד למעבר ל- VPN Hola VPN. כל אחד מאותם ספקי VPN ימכור את הנתונים שלך שעל פי ההתחשבנות שלנו מחיר גבוה מכדי לשלם כדי לבטל את חסימת YouTube.

אם אתה רק רוצה מושג מהיר אילו שירותי VPN עשויים להיות הטובים ביותר, אנו ממליצים לבדוק את סקירת ExpressVPN שלנו למהירות, סקירת NordVPN שלנו לגבי התמורה הטובה ביותר לכסף שלך לטווח הארוך ובדיקת PIA שלנו אם אתה רוצה לבזבז כמו מעט ככל האפשר ב- VPN בטווח הקצר.

שלושתם הם שירותי VPN מעולים עם רשומות מסלול טובות של מתן דרך לבטל את חסימת התוכן שלך ב- YouTube ולשמור על פרטיות הנתונים שלך. בנוסף, שלוש אפשרויות ה- VPN מהירות להתקנה ובין מיטב ה- VPN הטובים ביותר עבור Chrome, בזכות תוספי הדפדפן הידידותיים למשתמש שלהם, מה שמקל על השימוש בהן, וכן.

דרכים אחרות לביטול החסימה של YouTube

VPNs אינם תרופה – הכל שתמיד פועל לביטול החסימה של YouTube. יש אנשים שעושים עלויות, בעוד שאחרים אינם יכולים להתקין את התוכנה הדרושה מכיוון שלמנהל יש הרשאה מוגבלת לכך. בואו נסתכל על שתי דרכים נוספות להגיע לתוכן ה- YouTube החסום שאתה רוצה.

שים לב כי מי שסובל משליטה ממשלתית לא צריך בשום פנים ואופן לגשת ל- YouTube באמצעות הטריקים הבאים. האפשרות היחידה שלך במקרים אלה היא לבדוק את המאמרים שלנו בנושא ה- VPN הטוב ביותר לסין או ה- VPN הטוב ביותר לאירן ולבחור משם רשת רשת וירטואלית פרטית..

בטל את חסימת YouTube באמצעות HTTPS


© Sohail World

הטריק הראשון לביטול החסימה של YouTube הוא הקל ביותר, אך תתפלאו באיזו תדירות זה עובד. במקומות רבים החוסמים אתרים עושים זאת על ידי הזנת כתובת האתר לתוכנית, בדרך כלל השארת הכתובת כ” http: //. ” לכן אחת הדרכים לבטל את חסימת התוכן מיוטיוב היא לשנות את שדה הכתובת לקריאה “https://www.youtube.com” (שים לב ש- “S” הנוספת). עם הצביעה הזו, יתכן שתוכל להתעלם מהבלוק לחלוטין, עם אבטחת אינטרנט נוספת, לאתחל.

שנה את שרת ה- DNS

דרך סופר פשוטה נוספת לביטול החסימה של YouTube היא לשנות את כתובת ה- DNS של השרת שלך. חסימות רבות מריצות את בקשתך לשרת שלהם, כך שאתה עוקף את זה אתה עוקף את החסימה. כל טעם של מערכת הפעלה שונה מעט, אך כולם עובדים פחות או יותר כך.

 • עבור אל “הגדרות רשת” (לפעמים תצטרך למצוא תווית ל”מתאמים “)
 • מצא “מאפייני חיבור רשת” (או בשם דומה)
 • תחת “IPv4”, עליך למצוא כרטיסייה או תווית בשם “שרת DNS”
 • שנה את השרת ל” 8.8.8.8 “או” 8.8.4.4 “והפעל מחדש את המחשב

אתה יכול גם לעשות זאת בכמה דפדפני האינטרנט במקום במחשב שלך. פשוט חפש את שם הדפדפן שלך ו”שנה את הגדרות ה- DNS “וזה אמור לעשות את העבודה.

מחשבות אחרונות

ישנן מספר דרכים שימושיות לביטול החסימה של תכני הווידיאו של YouTube. הדרך המועדפת עלינו לבטל את חסימת YouTube היא שימוש ב- VPN מכיוון שמעט לחיצות וכמה דולרים לא מכניסים אותך רק לתוכן הווידיאו של יוטיוב, אלא גם סביב חסימה גיאוגרפית אחרת, כמו איסור ה- VPN של Netflix. שיטות אחרות נפגעות או מתגעגעות יותר, אבל זו לא סיבה לא לנסות.

עיין במאמרי ה- VPN שלנו אם ברצונך ללמוד עוד על האפשרויות שלך, או לתת לשאר האתר שלנו לקרוא את החדשות והגדולות ביותר ביישומי ענן. יש לנו, כמובן, ערוץ YouTube נפלא של Cloudwards.net שתוכל לעקוב אחריו, לאחר שתשתמש בטיפים שלנו כדי לבטל את חסימת האתר..

מה אתה חושב על הדרכים שלנו לבטל את חסימת YouTube? מכירים מישהו אחר? נודיע בתגובות למטה וכמו תמיד תודה על הקריאה.

בטל את חסימת השאלות הנפוצות של YouTube

מאמר זה קיים מספר שנים, וכדי להקל עליכם, הרכבנו את רשימת השאלות הנפוצות ביותר.

איך אוכל להגיע ליוטיוב בבית הספר?

באופן כללי, לאנשים שעדיין בבית הספר בדרך כלל אין כסף, לכן אנו ממליצים להשתמש בפרוקסי YouTube כדי לעבור על כל חסימות במקום. הדבר הנחמד בשימוש בפרוקסי אינטרנט זה שלוקח להגדיר רק כמה דקות, ואפשר לבטל את החסימה של יוטיוב, פייסבוק ואפילו אינסטגרם במכה אחת..

כיצד ניתן לבטל את חסימת YouTube ב- Google Chrome?

אנו ממליצים להשתמש בתוסף של פרוקסי אינטרנט לשם כך. לרוב האקססוריז שהמלצנו למעלה יש סיומת של Chrome שתעביר אותך לשרת ה- Proxy ללא כל טרחה.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map