כיצד לבטל את חסימת Youku

Youku Toudu, המקוצר בדרך כלל ל- Youku, הוא אתר אירוח הווידיאו הגדול ביותר בסין וגם אחד האתרים המתוירים ביותר במדינה. בין אם אתה גולה סיני שמתגורר מחוץ לסין, או אמריקני שאוהב סרטים וסרטונים סיניים, Youku הוא מקום נהדר לקבל את כל הבידור שאתה רוצה.

עם זאת, הצפייה בתוכן זה אינה כה פשוטה מכיוון שהגישה אל Youku מוגבלת ותכחיש אותך אם תיכנס מכל מקום מחוץ לממלכה התיכונה. עם זאת, בניגוד לאיסור ה- VPN של נטפליקס, ניתן לעקוף בקלות את מגבלות Youku (משהו שהוא חולק עם Hotstar ההודית).

במאמר זה נראה לך כיצד לעקוף את המגבלה הגיאוגרפית הזו, כך שתוכל ליהנות מתוכן Youku מכל מקום.

בטל את חסימת Youku באמצעות Firefox

דרך פופולרית לבטל את חסימת Youku היא להשתמש בכלי שנקרא “בטל חסימה של Youku”, במיוחד אם אתה מתכוון לגשת ל- Youku מהמחשב האישי שלך או מ- Mac. טעמי ההרחבה של האפליקציה עבור Firefox ו- Chrome שניהם יעבדו על גרסאות ניידות של שניהם (אם תחליט לדלג על שימוש באפליקציה, כמו שתיאר להלן).

אם אתה משתמש בדפדפן Firefox, עבור אל “https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/unblock-youku/”, הורד את התוסף והתקן אותו בדפדפן שלך..

 • עבור אל “כלים” > “אפשרויות” > “מתקדם” > “רשת” > “הגדרות חיבור”
 • בחר “כתובת אתר אוטומטית לתצורת פרוקסי”
 • הקלד “http://yo.uku.im/proxy.pac” ולחץ על “אישור”

לחילופין, השתמש בתוסף בשם “Come2China” כדי לעקוף את ההגבלה הגיאוגרפית של סין. סיומת זו משתמשת בשרת פרוקסי בסין כדי לתת לך גישה ל- Youku.

בטל את חסימת Youku באמצעות Google Chrome

ביטול החסימה של Youku עבור Chrome דומה מאוד לתהליך של Firefox.

עבור אל “https://chrome.google.com/webstore/detail/unblock-youku/pdnfnkhpgegpcingjbfihlkjeighnddk?hl=iw” ופעל לפי הוראות ההתקנה..

 • פתח את הדפדפן ונווט לתוסף זה
 • לחץ על האפשרות “הוסף ל- Chrome” שנמצאת בפינה הימנית העליונה והסכים לתנאים
 • לאחר ההתקנה, תוכלו לראות סימון ירוק בסרגל הכתובות
 • עכשיו, עבור אל “www.youku.com” ותיהנה מאוסף הווידיאו הנרחב שלה

אתה יכול גם להשתמש בתוסף Chrome שנקרא “uku / Unblock-Youku” הזמין ב- Github. יש הסבורים כי תוסף זה טוב יותר מהתוסף מכיוון שקוד JavaScript תומך במצב הפניה מחדש של סיומת Chrome, כך שהניתוב מחדש קורה אוטומטית ללא כל קלט שנדרש מכם..

תהליך ההתקנה הזה די פשוט בכל הדפדפנים. ובכל זאת, ייתכן שתיתקל בבעיות מסוימות לפעמים. בתור התחלה, אם יש לך בעיות בהתקנת Unblock Youku, בדוק אם הגדרות התצורה של PAC-proxy הצליחו..

אל תדאג, זה פשוט לבדוק את ההגדרה הזו. עבור אל “www.uku.im/check” כדי לבדוק אם ה- IP שלך מוסווה כדי להעמיד פנים שהוא מסין היבשתית. על הדפדפן להחזיר ערך של “נכון” כדי ש- Youku יעבוד. אחרת נסה להתקין מחדש את התוסף או את התוסף.

לפעמים, קטעי וידאו ב- Youku עשויים שלא להפעיל אפילו אם ההגדרות נכונות. כאשר זה קורה, לחץ על סמל הפינה הימנית ב- Chrome וזה יפתח לך תיבת דו-שיח. שנה את מצב הפעולה מהרגיל להפניה מחדש והכל אמור לעבוד מצוין. לא תצטרך לעשות את הצעד הזה כשאתה משתמש בתוסף בטל החסימה של Youku מ- Github.

התקנת אפליקציית בטל החסימה של Youku

אפליקציית “בטל חסימה של Youku” היא ההימור הטוב ביותר עבור מכשירי סמארטפון.

עבור אל “http://unblcok-youku.en.aptoide.com/?store_name=derzero&app_id = 4704740 “מטלפון אנדרואיד שלך, הורד את האפליקציה והתקן אותה בטלפון שלך.

עבור מכשירי אייפד ואייפונים, הורידו את האפליקציה מ https://free.com.tw/unblock-youku-for-ie-firefox-iphone-ipad/. ”

אם אתה משתמש במכשירי iOS, תצטרך לבצע כמה צעדים נוספים.

 • הפעל WiFi
 • שנה את האפשרות “פרוקסי HTTP” ל- “אוטומטי”
 • הדבק את http://yo.uku.im/proxy.pac ”בשדה הטקסט של כתובת האתר

גישה ל- Youku באמצעות VPN

בנוסף ליישומים ותוספות אלה, באפשרותך גם להשתמש ב- VPN כדי לגשת לאתר באמצעות כתובת IP סינית. למרות שזה מעט טוויסט בהתחשב בכך שאנחנו בעיקר ממליצים להשתמש ב- VPN כדי להימנע מחומת האש הגדולה (כמו במאמר ה- VPN הטוב ביותר שלנו לסין), זו דרך טובה לחלוטין לגשת לתוכן Youku.

ככל שיותר אנשים רוצים להשתמש ב- VPN כדי להתחמק מהצנזורה הסינית במקום להכפיף את עצמם לכך, לאף אחד משירותי ה- VPN הטובים ביותר שלנו אין שרתים שם; עם זאת, שירות אחר שאנחנו אוהבים, PureVPN, עושה (קרא את סקירת PureVPN המלאה שלנו לפרטים נוספים).

השימוש ב- VPN לא רק יאפשר לך לגשת לתוכן חסום גיאוגרפי כרצונך (כמו ה- VPN הטוב ביותר שלנו עבור Netflix), אלא גם יגן עליך מפני חטטנות של NSA ומרגלים של ספק שירותי אינטרנט. אנו ממליצים תמיד לאנשים להשתמש ב- VPN כדי לאבטח את חיבור האינטרנט שלהם או להסתכן בריגול או להיות קורבן של פושעי רשת..

להלן מדריך צעד אחר צעד כיצד תוכלו להשתמש בשירות VPN כדי לצפות ב- Youku בסמארטפון.

 • בחר ספק VPN והירשם אליו.
 • הורד את אפליקציית ה- VPN מחנות Google Play או מאתר ה- VPN
 • התחבר עם אישוריך
 • בחר שרתים הממוקמים בסין ולחץ על “התחבר”
 • פתח את אפליקציית Youku כדי להציג את הסרטים והתוכניות הסיניות המועדפות עליך

סיכום

הצפייה ב- Youku מחוץ לסין היא עניין פשוט להחליט לאיזה אופן הגישה לשירות הכי מתאים לך; כפי שתואר לעיל כל דרך לעשות זאת היא די קלה.

ספר לנו בתגובות למטה איזו שיטה מעדיפה את עצמך או אם גילית משהו שפספסנו. תודה שקראת.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me