ה- VPN הטוב ביותר עבור HBO עכשיו בשנת 2020

HBO Now היא אחת מפלטפורמות הסטרימינג הטובות ביותר שקיימות. צייננו זאת כיצד לצפות במדריך למשחקי הכס, אך לפלטפורמה יש יותר מה להציע מאשר דרקונים ופנטזיה. בנוסף לספרייה המתפתחת של סרטים שאוצרים, ותוכניות כמו שבוע שעבר הלילה עם ג’ון אוליבר, ל- HBO עכשיו יש משהו לכולם.


כל אזרח אמריקאי, כלומר. למרות ש- HBO זמין בכ- 50 מדינות, HBO Now זמין רק בארה”ב כמו בהולו. ל- HBO Now יש את הזרמת הסרטים והתוכניות הטלוויזיות האחרונות, והמפיצים אוהבים לשמור על מי יכול לצפות במה (קרא את ה- VPN הטוב ביותר שלנו עבור מדריך הולו).

אבל יש דרכים סביב זה. במדריך זה ל- VPN הטוב ביותר עבור HBO Now, נראה לך כיצד רשת פרטית וירטואלית יכולה לפתוח את שערי הצפות הזורמים. תוך שימוש בביקורות ה- VPN הטובות ביותר שלנו, אצרנו חמש ספקים שייגשו ל- HBO Now ויספקו חווית סטרימינג נעימה בתהליך.

למה אתה צריך VPN עבור HBO עכשיו

כאמור, HBO Now זמין רק בארה”ב, כך שכל השאר ברחבי העולם לא יצליחו. יש דרך לעקוף את הגיאוגרף הזה ולבטל את הנעילה של התוכן שיש ל- HBO עכשיו להציע.

על ידי שימוש ב- VPN, אתה יכול להערים על HBO Now לחשוב שאתה נמצא בארה”ב. VPN מקצה לך כתובת IP חדשה, וזה מה ש- HBO Now משתמשת בכדי לגלות באיזו מדינה אתה נמצא. לדוגמה, אם אתה רוצה כדי להזרים BBC iPlayer, יהיה עליכם להשתמש בכתובת IP בבריטניה (קרא את ה- VPN הטוב ביותר שלנו למדריך ה- iPlayer של BBC).

לפני שתתחבר ל- HBO Now, תחבר תחילה לשרת בבעלות ספק ה- VPN שנמצא בארה”ב. ל- HBO Now, נראה שזה עתה התחברת לשרת VPN, כלומר תוכל להזרים מכל מקום בעולם.

למי שעבר את העקיפה הטכנולוגית, תדע שניתן לעשות את אותו הדבר באמצעות פרוקסי, אך כפי שצייננו במדריך VPN לעומת פרוקסי לעומת טור, השימוש בדרך כלל הוא רעיון רע. שלא כמו פרוקסי, VPN מצפין את החיבור הראשוני שלך, מה שהופך אותו לבלתי אפשרי לזהות מי אתה.

מעקב אחר מסלול פשוט יכול להפנות את החיבור שלך אליך מחדש אם אתה משתמש בפרוקסי, אך הוא אינו יכול להשתמש ב- VPN. על ידי הצפנת החיבור שלך, שרת ה- VPN פועל כבלוק, ומאפשר לך להתנהג מבלי לאפשר לאחרים לאתר את הקשר שלך אליך..

המשמעות היא ש- VPN לא רק יחבר אותך ל- HBO Now, אלא שהוא ישמור עליך מוגן בתהליך. עם הסתערות של ריגול וחיפוש חיבורים, VPN הוא אמצעי בטיחות מרכזי המחזיר את פרטיותך לידיך.

ה- VPN הטוב ביותר עבור HBO עכשיו 2020

בחירת ה- VPN הטוב ביותר עבור HBO Now

למרות שהרעיון להשתמש ב- VPN כלשהו עם HBO Now עובד על הנייר, הוא לא עובד בפועל. ל- HBO כעת, יחד עם מרבית פלטפורמות הזרימה האחרות, קיימות מערכות לאיתור אם אתה משתמש ב- VPN. לפני שהתחלנו ברשימה, החללנו את האפשרויות על ידי בדיקה אם ספק יכול אפילו לגשת לפלטפורמה.

עם זאת, פריצת דרך לא מספיקה. אנו בודקים גישה לפלטפורמות סטרימינג על פני שרתים מרובים ורק הספקים שיכולים לגשת בעקביות לפלטפורמות הללו עולים לראש. לדוגמה, VPNArea יכניס אותך ל- Netflix, אך רק בשרתים מסוימים בארה”ב (קרא את סקירת VPNArea שלנו).

המהירות משחקת חלק גדול גם בחוויית הסטרימינג. אלא אם כן ספק שירותי האינטרנט שלך מצמצם את החיבור שלך, VPN ייקח מידה מסוימת של מהירות האינטרנט שלך. על ידי הוספת שרת נוסף לתערובת, אתה מגדיל את תקורה ברשת. עם זאת, רק בגלל שיש השפלה מהירה שלא אומרת שהחיבור שלך צריך להיות איטי.

לספקים שבחרנו יש מעט הבדל בין מהירות מוגנת ללא הגנה. זה פחות חשוב עם HBO Now מאשר עם נגיד נטפליקס, מכיוון ש- HBO Now אינו תומך בהזרמת HDR או 4K (קרא את ה- VPN הטוב ביותר שלנו למדריך Netflix).

אם כי לא במיוחד לגבי HBO Now, האבטחה והפרטיות הם תמיד מוקד כאשר אתה משתמש ב- VPN. בחרנו ספקים שמציעים את מיטב אבטחת ה- VPN, מגנים עליכם ועל מה שאתם עושים ברשת מכל מי שידבק באף שלהם במקום שהוא לא שייך.

מעבר לזה, בדקנו גם מחיר, קלות שימוש, מיקומי שרת ושירות לקוחות, אך אזורים אלה היו פריפריאליים. למרות שהם חשובים, היינו מוכנים לסחור, למשל, ידידותיות למשתמש במהירות גבוהה יותר.

ה- VPN הטוב ביותר עבור HBO עכשיו: ExpressVPN

ExpressVPN הוא ה- VPN הטוב ביותר לסטרימינג, כך שלא מפתיע שהוא ה- VPN הטוב ביותר עבור HBO Now. בין הממשק הקל לשימוש, מהירויות מהירות במיוחד וגישה חסרת שטויות לפרטיות, ExpressVPN הוא ה- VPN המושלם כמעט לכל דבר. עם זאת, היכולת שלה לעקוף חסימות גיאוגרפיים הופכת אותו לטוב במיוחד לסטרימינג.

מבחן expressvpn-review-speed-speed

כשמדובר בסטרימינג, אין הרבה ספקים שיכולים להתאים ל- ExpressVPN. במהלך הבדיקה שלנו הוא הצליח לעקוף בעקביות את רוב חסימות הגיאוגרפיה. זה נאבק עם אמזון פריים והולו, אבל רק בכמה שרתים. עם Netflix, BBC iPlayer ו- HBO Now, היא ניגשה לפלטפורמה לא משנה באיזה שרת בדקנו.

המהירויות שלה גם גדולות. ExpressVPN לקח את הכתר במדריך ה- VPN המהיר ביותר שלנו בכך ששמר על מרבית המהירות הלא מוגנת שלנו, לא משנה היכן אנו מנהרות. למרות השהייה מהירה קרוב לבית היא דבר שבשגרה, ExpressVPN נדיר בכך שהוא נשאר מהיר על מרחקים ארוכים. מכיוון ש- HBO Now זמין רק בארה”ב, החוסן הזה חשוב.

יש הרבה מיקומים לבחירה גם בארה”ב. ל- ExpressVPN יש 21 מיקומים שנמצאים בין העיר ניו יורק ללוס אנג’לס, עם מספר מפתיע של אפשרויות במערב התיכון. מרבית שרתי ארה”ב תומכים בכל הפרוטוקולים של ExpressVPN, כך שתוכל להשתמש ברמת האבטחה שנוחה לך.

סיבות אחרות שאנו אוהבים ExpressVPN

כל השאר ב- ExpressVPN הוא, למען האמת, נהדר. למרות שאין בו פעמונים ושריקות של ספקים שאנו נזכיר במדריך זה, הוא מפצה על חסרונותיה עם שירות ליבה מוצק.

בקיצור, זה אומר שלא משנה לאן אתה מנהור או אליו, ExpressVPN יכול לספק. המהירויות הגלובליות המהירות שלה מאזנות את אחת הבעיות היותר איומות שעומדות בפני VPN, והמנטליות המוכנה לדרך הופכת את מציאת שרת והגדרת התצורה של היישום לפשוט. זה מספיק קל למתחיל למתחיל תוך כדי שמירה על תצורה מתקדמת לטינקררים להתעסק איתם.

החיסרון היחיד הוא תג המחיר הגבוה של ExpressVPN. בהשוואה לספקים מסוימים, ExpressVPN הוא יקר, אך בהשוואה, נאמר, Hide.me, זה לא חבל (קרא את סקירת Hide.me שלנו). ל- ExpressVPN אין את המחירים הגרועים ביותר, אך תוציא יותר בממוצע.

תוכל ללמוד עוד על התמחור והתכונות בסקירת ExpressVPN שלנו או לנסות זאת בעצמך עם 30 שנות ההחזר הכספי שלו..

CyberGhost

CyberGhost תמיד היה שירות נהדר, אך הממשק הישן שלו הותיר הרבה מאוד רצוי. העדכון לגרסה 7 הפך אותו לכוח שיש להתחשב בו, עם זאת, לייעל את חווית המשתמש ולהוסיף שלל תכונות חדשות בתהליך..

שרתי זרימת CyberGhost

קל מאי פעם לגשת לשרתי הסטרימינג המיוחדים שלו. בניגוד ל- ExpressVPN, ל- CyberGhost יש רשימת מיקומים המוגשים לזרם. ישנם כ -50 מיקומים, שכל אחד מהם מותאם לפלטפורמת סטרימינג שונה, כולל HBO Now. לפלטפורמות שיש בהן מגבלות אזוריות, כמו HBO Now, יש מיקומים במדינה בה הם ילידים.

אף כי נראה כי שרתי הסטרימינג לא עושים משהו מיוחד, CyberGhost לא משאיר ספק באיזה מיקום עליכם לבחור להזרמת HBO Now. מהבדיקה שלנו, השרתים עובדים גם על גבי פלטפורמות, כך ששרת בבריטניה המותאם במיוחד ל- BBC iPlayer עשוי לעבוד גם עם נטפליקס..

באשר למהירויות, CyberGhost הוא לא הכי טוב, אבל זה גם לא רע. בעת השימוש ב- OpenVPN, הירידה הראשונית במהירות היא עמוקה, אך השימוש ב- IKEv2, ש- CyberGhost מתקין איתו, מביא למהירות הרבה יותר מהירה..

סיבות אחרות שאנו אוהבים CyberGhost

שלא כמו ExpressVPN, התכונות הן אחת מנקודות המכירה העיקריות של CyberGhost. בנוסף לשרתי הסטרימינג, הוא כולל שרתי סיקור. הם לא עושים שום דבר שונה מבחינת מהירות או אבטחה, הם פשוט מפנים לחיבורים בין רעבים לעמית. בגלל שרתי המומחיות הללו, CyberGhost הרוויחה מקום ב- VPN הטוב ביותר שלנו לקבלת מדריך לסיבוב.

עם זאת, אחת התכונות המעניינות יותר היא אוטומציה מובנית. CyberGhost מאפשרת לך להגדיר “כללים חכמים.” הם אומרים לזה מה לעשות אחרי, נגיד, להתחבר לשרת. לדוגמה, אתה יכול לומר ל- CyberGhost להפעיל את הדפדפן שלך לאחר התחברות או לומר לו להשתמש רק ב- VPN ברשתות WiFi מסוימות..

למרות שראינו רמזים לפונקציונליות זו עם שירותים אחרים, היישום של CyberGhost מרגיש שלם ביותר. תוכלו ללמוד עוד על כללים חכמים, כמו גם על התכונות האחרות של CyberGhost, בסקירת CyberGhost שלנו או לנסות זאת עם אחריות ההחזר הכספית של 45 יום..

NordVPN

ל- NordVPN יש הרבה מה לעשות, כולל מהירויות גבוהות ביותר, רשת שרתים מסיבית ורשימה ארוכה של תכונות. עם זאת, עדיין זה נופל מתחת ל- ExpressVPN. כפי שאתה יכול לראות בהשוואה שלנו ExpressVPN לעומת NordVPN, NordVPN ממוקם בצורה הטובה ביותר כמדליסט כסף, המסוגל לעשות יותר מ- ExpressVPN אך עם הרבה פחות עקביות.

nordvpn-review-server-navigation

היא עושה כל מה שצריך, אך לרוב רשת השרתים מגששת. במקום להציג בפניכם מיקומים, NordVPN מאפשר לכם לבחור את השרת הבודד שאליו תרצו להתחבר. כמו שזה נוגע לרוב הטכנולוגיה, לא כל שרת מבצע את הצורך שהוא צריך בכל עת, כך שהסבירות למצוא אחד שמתקל בבעיות גדול יותר מאשר אצל ספקים אחרים..

במהלך הבדיקה התחברנו לשרתים שפשוט לא פעלו מספר פעמים. אולם כאשר הכוכבים מתיישרים, אין שירות כמו NordVPN. זה יכול לשבור כמעט כל חסימה גיאוגרפית, כולל HBO Now, ולשמור על כמה מהמהירות המהירה ביותר שראינו.

עם זאת, זה מצריך קלט. אם אתה רוצה לצלול פנימה, ExpressVPN הוא יותר “plug and play”. NordVPN דורש מכם ללכלך את הידיים, אך פעולה זו תשתלם.

סיבות אחרות שאנו אוהבים את NordVPN

רשימת התכונות של NordVPN היא בין הטובות ביותר. זה מתחיל ב- CyberSec, חוסם מודעות מובנה ותוכנות זדוניות. בניגוד ל- PureVPN, שככל הנראה משתמש בחוסם המודעות שלו כנקודה שיווקית ולא ככלי פונקציונלי (קרא את סקירת PureVPN שלנו), CyberSec עובד די טוב, אך אנו ממליצים עדיין לבדוק את תוכנת האנטי-וירוס הטובה ביותר שלנו לפיתרון מעוגל יותר..

בדומה ל- CyberGhost, NordVPN כולל שרתים מיוחדים, אך אף אחד מהם אינו מותאם להזרימה. במקום זאת, הם יכולים לסייע בביטחון או בפרטיות. לדוגמה, שרתי ה- Tor יגנו על זהותך על ידי הקפצתך מכמה שרתים לפני התחברות, ושרתי ה- VPN הכפול יוסיפו חיבור שני של הצפנה לחיבור שלך.

גם NordVPN זול. אף שהתוכנית החודשית אינה מרשימה, החוזים הרב-שנתיים מביאים את המחיר החודשי לפחות מכמה דולרים בודדים. אתה יכול לראות את תוכנית התמחור בסקירת NordVPN שלנו או לנסות אותה עם אחריות החזר הכסף שלך למשך 30 יום.

TorGuard

TorGuard הוא המועדף כאן ב- Cloudwards.net, גם אם הוא לא ה- VPN הטוב ביותר לכולם. זו אינה האופציה המזמינה ביותר בשוק, אך רמת התצורה שהיא מציעה אינה ניתנת לתחרות. למרבה המזל, לא הכל כפתורים וכפתורים. מתחת ללוח הבקרה נמצא שירות סולידי הגישה לרוב פלטפורמות הזרימה במהירויות מהירות.

torguard-review-ממשק

זה עושה זאת בעקביות. TorGuard ישב לצד ExpressVPN במדריך ה- VPN המהיר ביותר שלנו בגלל חוסן שלו במספר מיקומים. עם זאת, המהירות הממוצעת של TorGuard נמוכה יותר. אף על פי שמרבית המיקומים מביאים ביצועים טובים, הבוץ המזדמן מעכב את מה שאחרת יהיה תוצאות מצוינות.

באשר למיקומי שרת, TorGuard אינו מרשים מדי, אך הוא מתמקד בארה”ב מה שהופך אותו לבחירה נהדרת עבור HBO Now. ישנם מיקומים ברחבי ארה”ב, כולל מרכזי נתונים בדאלאס, שיקגו ואטלנטה.

ל- TorGuard יש גם את האבטחה הטובה ביותר שראינו. עם מספיק פרוטוקולי VPN כדי לגרום לראש שלך להסתובב ולהתמקד בתצורה, הוא יכול להתאים לכל הגדרת האבטחה שתרצה.

סיבות אחרות שאנחנו אוהבים את TorGuard

כאמור, ההיבט החזק ביותר של TorGuard הוא ההתאמה האישית שלו. לא רק שתבחרו באיזה פרוטוקול אתם משתמשים, אלא גם את סוג ההצפנה, שיטת אימות ההודעות וגודל המפתח. למרות שלרוב האנשים ההבדל בין AES-256-CBC לבין AES-256-GCM לא משנה, מי שרוצה להגדיר את האבטחה שלהם יכול.

גמישות זו מורחבת עם תמיכה בסקריפטים בהתאמה אישית והורגת אפליקציות, המאפשרת לך להגדיר מכשול הרגה ביישומים מסוימים. לדוגמה, אתה יכול לומר ל- TorGuard לחסום את חיבור האינטרנט ללקוח המטריף שלך אם ה- VPN נכשל ולהשאיר את הדפדפן שלך לא נגוע..

סקריפטים מותאמים אישית זמינים לפני חיבור, לאחר חיבור ואחרי ניתוק. יהיה עליכם לכתוב את הסקריפטים ולהצביע עליהם את TorGuard, אך רמת הגמישות אינה תואמת. כדוגמה פשוטה, תוכלו לומר ל- TorGuard להפעיל את Chrome במצב גלישה בסתר לאחר התחברות.

למרות המראה המתוארך שלו, יש הרבה מה לחבב ב- TorGuard. תוכל ללמוד עוד בסקירת TorGuard שלנו או לראות איך אתה אוהב את זה עם ניסיון חינם למשך שבוע.

גישה פרטית לאינטרנט

הגישה המינימליסטית של גישה לאינטרנט יכולה להיות מעצבנת עבור מי שמעדיף להיות נוח לתוכנה, אך הגמישות והערך של השירות אינם ניתנים להכחשה. PIA היא אחת האפשרויות הזולות ביותר בסביבה, ולמרות שזה בדרך כלל דגל אדום, ל- PIA יש רקורד מוכח.

סיור פרטי עם גישה לאינטרנט

למרות הממשק הצנוע, PIA היא חזקה. זה תפס את המקום השני במדריך ה- VPN המהיר ביותר שלנו, ונמצא לא פחות מהממוצע המשוקלל של ExpressVPN. למרות שהוא מתקין עם 128 סיביות AES, שיש לה קפיצות מהירות למהירות, בדקנו אותה עם AES 256 סיביות. למרבה המזל, המהירות של PIA נותרה על כנה, גם לאחר הגברת האבטחה.

זה מתקשה ברוב שירותי הסטרימינג, אבל HBO Now עבד במהלך הבדיקה שלנו. המיקום של PIA בארה”ב פירושו שיש אפשרויות רבות של שרתים לבחירה, לכן לא כדאי לך להתקשות למצוא שרת עבור HBO Now.

למרות ש- VPN הממוקם בארה”ב הוא לרוב עניין לדאגה, PIA הוכיחה שהיא עומדת בפרטיות המשתמשים. זה נקרא לבית המשפט פעמיים בגלל שמשתמשים בביצוע פשע במהלך השימוש בשירות, ואפילו תחת זימון זימון, הוא לא הצליח לספק מידע למשתמש כלשהו..

סיבות אחרות שאנו אוהבים גישה פרטית לאינטרנט

PIA עדכן לאחרונה את הממשק שלה, ולמרות שהלקוח עדיין קשור למגש, אנחנו אוהדים את השינויים שבוצעו. תוספת אחת לא משמעותית לכאורה היא מצב הלילה, שמכהה את הרקע המסנוור ומאיר במקום זאת את הטקסט. בהתחשב בעדכון מצב הלילה האחרון ל- Windows Explorer, הממשק החדש והחלקלק של PIA יכול להתאים למה שיש בשולחן העבודה.

יש גם תכונות מתקדמות יותר. PIA כולל את MACE, שהוא כלי תוכנה זדוני וחוסם מודעות הדומה ל- CyberSec. היא משתמשת ברשימה של דומיינים ידועים המציגים מודעות וחוסמת אותם בזמן שאתה גולש, לכן אנו ממליצים להפעיל אותה ולהמתין כך שהיא תיכנס לתוקף במלואה.

כמו TorGuard, ל- PIA יש התאמה אישית רבה, מה שמפתיע בהתחשב בעובדה שהיישום מינימלי. אתה יכול להגדיר את גודל המפתח, שיטת הצופן ואימות הנתונים, כמו גם את גודל הצופן וגודל המפתח של לחיצת היד של הרשת..

אם כי לא עמוק כמו TorGuard, ההתאמה האישית של PIA בולטת. השימושיות מפחידה בצד, PIA הוא שירות סולידי עם תג מחיר הוגן. תוכל ללמוד עוד בסקירת הגישה הפרטית שלנו לגישה לאינטרנט או לנסות זאת עם ערבות ההחזר הכספית שלה לשבעה ימים.

מחשבות אחרונות

ל- HBO עכשיו יש הרבה מה להציע, כך שחבל שרק תושבי ארה”ב יכולים לגשת לפלטפורמה. עם זאת VPN אתה יכול להיות בכל מקום בעולם ועדיין ליהנות ממשחקי הכס, הבלש האמיתי, הסופרנוס ועוד.

לפני שאתה נכנס לעומק יותר מדי בחוות Westeros שלך, הקפד לבדוק את ארכיב הזרימה שלנו. שם תוכלו למצוא דרכים לצפות בסרטים ותכניות טלוויזיה ברחבי האינטרנט. אנו לא רק נלך אותך בתהליך הסטרימינג, אלא גם נראה לך כיצד לעשות זאת בצורה מאובטחת.

מה אתה זורם עם HBO עכשיו? נודיע בתגובות למטה וכמו תמיד תודה שקראתם.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map