איך לנצח את ה- VPN Ban Netflix החל מאפריל 2020

לא כולם מבינים את זה, אבל לנטפליקס יש ספרייה שונה של סרטים ותכניות טלוויזיה לכל מדינה שהיא פעילה בה. זה לא לבד בזה: Hulu, אמזון, כמו גם כמה repos של קודי יש אותה הגבלה. מה שהופך את שירות הסטרימינג מספר 1 בעולם שונה הוא איסור ה- VPN של נטפליקס האיום. מאמר זה עוסק בכמה לנצח אותו.

להלכה, כל חסימה גיאוגרפית כמו זו של נטפליקס צריכה להיות קלה לעקיפה פשוט על ידי שימוש ברשת פרטית וירטואלית, דרך להעמיד פנים שהחיבור שלך מגיע ממקום אחר מאשר המיקום שלך בפועל. עם זאת, נטפליקס הציבה את אחת ממערכות איתור ה- VPN המתוחכמות ביותר כדי לוודא שזה לא יקרה.

לפני שנדבר על הסיבה לאיסור, בואו נסתכל על הסיבות שמאחורי גירסאות שונות של השירות מלכתחילה. לאחר מכן נסיים במתן מספר VPNs שהצליחו איכשהו להישאר צעד אחד לפני Netflix ויאפשרו לך לגשת לנטפליקס של מדינות שונות – ובכן, רוב הזמן, בכל מקרה.

אם כל המידע והמידע הזה הם מידע רב מדי עבורך ואתם רק רוצים לדעת את ה- VPN הטובים ביותר לנצח את איסור ה- VPN של Netflix, אנו ממליצים לכם לדלג קדימה למאמר ה- VPN הטוב ביותר שלנו עבור Netflix. אם תרצה ללכת עוד יותר מהר, הרשמה ל- ExpressVPN היא כרטיס הזהב של גישה לכל נטפליקס מכל מקום. אם זה לא יוצא מהדרך, הבה נבחן את הנקודות היותר טובות של דיני זכויות היוצרים.

חמישה VPNs שעובדים עם Netflix 2020

נטפליקס ומפיצים

חוק זכויות היוצרים הוא האחראי בעיקר ליצירת כמעט 200 נטפליקס. למרות שהשירות מייצר יותר ויותר מתוכנו כעת, רוב מה שיש לו מציע עדיין נוצר ומופץ על ידי אחרים. המשמעות היא שהחברות הללו, בתורן, מקבלות אמירה במה שמוצג איפה.

הסיבה לכך היא שנטפליקס אינה המסיבה היחידה המציגה תכניות טלוויזיה וסרטים. מפיצים רבים מתקיימים מבצעים עם רשתות במדינות המסלקת זכויות צפייה בלעדיות. מפיצים בקושי יכולים למכור את אותן זכויות פעמיים, כלומר ייתכן שנטפליקס יורשה להציג את Burn Notice בארה”ב, נניח שהיא לא יכולה להראות את זה בהולנד, שם רשת טלוויזיה מקומית מחזיקה בזכויות אלה.

מערכת רישוי זו יוצרת טלאים מוזרים של מה זמין ומה שאינו במדינות שונות. למנויים בארצות הברית יש ללא ספק הספריה הגדולה ביותר העומדת לרשותם, בעוד שחלק מהשווקים היו תפור ובאמת לפני שנטפליקס אפילו הגיעה למקום.

המפיצים האלה הם שקובעים מה מוצג איפה, נטפליקס עצמה אומרת מעט דברים יקרים בעניין והיא הודתה שהיא מעדיפה פשוט להציג את הכל בכל מקום; כפי שאתה יכול לדמיין, ישנם יותר מכמה מתחרים שמתנגדים לכך.

VPNs חסימת נטפליקס

כלקוח אתה בקושי שם לב לכל זה: אתה פשוט מבקר בכתובת www.netflix.com ומופיע בדף הבית אותו גילית ואוהב. אולם מאחורי הקלעים, נטפליקס הפנתה אותך לאתר של המדינה ממנה אתה ניגש.

שים לב שזה לא קשור למדינה בה יצרת את חשבונך, וזה משפיע רק על הסכום שאתה משלם בכל חודש (מנויים אסייתיים בדרך כלל משלמים קצת פחות מאשר אמריקנים, ואילו אירופאים בדרך כלל משלמים דולר בערך). כתובת ה- IP שממנה אתה ניגש לאתר קובעת אם אתה יכול לצפות בפנתר השחור או לא.

מישהו שקצת מתמצא באינטרנט יגלה לפי התיאור הזה שכל מה שאתה צריך לעשות זה לאפשר VPN ולעבור לך. VPN יזייף כתובת IP ותציב אותך בכל מקום שאתה צריך כדי לצפות בסרט או בתוכנית טלוויזיה מסוימת.

זה מה שהרבה אנשים עשו עד ינואר 2016: כל ספקי ה- VPN הטובים ביותר שלנו יאפשרו לך לגשת לנטפליקס ללא תקלה. מה שהשתנה אז היה שהמפיצים שנטפליקס התחברה איתם התחילו להבין שהם מפסידים כסף מכיוון שאנשים משתמשים בנטפליקס לצפייה בתכניות.

מכיוון שהפסד כסף מנוגד לעיקרון הליבה של כל עסק, נטפליקס מצאה את עצמה תחת לחץ לא מבוטל כדי למנוע מאנשים להשתמש ב- VPN, מבלי שנראה כאילו הם עושים זאת. בתשובה, השירות הקים מהי אולי מערכת איתור ה- VPN הטובה ביותר מחוץ לרפובליקה העממית של סין שתופס מבצעים.

התוצאה הייתה התדהמות מאחר והמנויים בכל מקום נפגעו משגיאות פרוקסי שמאלה, ימין ומרכז, מה שהאפשר להם להמשיך לצפות בתוכנית אלא אם כן כיבו את ה- VPN שלהם.

כמובן, בכל פעם שמיושם פיתרון בקנה מידה גדול, ייגרם נזק בטחונות כלשהו. במקרה זה זה גרם לכך שאנשים שמשתמשים ב- VPN כדי להגן על פרטיותם גם לא הצליחו לגשת לנטפליקס, ופתח את החברה בפני האשמות שהיא מנהלת מלחמה על הפרטיות..

הסיבה העיקרית כאן ב- Cloudwards.net שאנו תומכים בשימוש ב- VPN היא לא צפייה בסרטים – זה רק בונוס. VPNs הם קו ההגנה הראשון מפני מעקב ממשלתי כמו גם ריגול על ידי מרשמי התאגידים הממשלתיים. אי יכולת להשתמש ב- VPN, אפילו לא כשאתה מתרחק ביום ראשון אחר הצהריים גשום, זה דבר רע.

VPNs שמנצחים את האיסור של נטפליקס

למרבה המזל, כמה מהספקים המדורגים את הטוב ביותר מבין ביקורות ה- VPN שלנו הצליחו להרכיב את האבטחה והפרוטוקולים הדרושים כדי להימנע מגילוי על ידי Netflix. עם זאת, אף אחד מאלו לא יעבוד כל הזמן, תצטרך מדי פעם להחליף שרתים כשנטפליקס תופסת. המשמעות היא שגם לאחר שבועות של שימוש, לפעמים תקבל שגיאת פרוקסי.

עם זאת, שירות טוב יכלול יותר משרת אחד כדי לגשת לנטפליקס, כך שבאופן כללי כל שעליך לעשות הוא לגשת לתפריט ה- VPN ולבחור שרת חדש מהרשימה. התוצאות הטובות ביותר שלנו היו עד כה תמיד עם ExpressVPN, לכן אנו ממליצים תמיד על שירות זה בראש ובראשונה, שלא כמו IPVanish (קרא את ההשוואה שלנו עם ExpressVPN לעומת IPVanish). מלבד היותו ה- VPN הטוב ביותר לסטרימינג, זה גם ה- VPN המהיר ביותר שיש. קרא את סקירת ExpressVPN שלנו לפרטים נוספים.

ExpressVPN הוא יקר, עם זאת, כך שמי שמרגיש שמדובר בהשקעה רבה מדי, נהגנו להמליץ ​​על NordVPN. עם זאת, החודשים האחרונים מהירותם התבררה כבלתי אמינה והקוראים נדרשים לעבור בין עשרות שרתים לפני שמצאו אחד שעובד (קרא את סקירת NordVPN שלנו לפרטים). 

שני שירותי VPN נוספים שעלו לרדאר שלנו לאחרונה יותר ושעושים עבודה הגונה בכניסה לנטפליקס הם Astrill ו- Windscribe. כפי שאתה יכול לקרוא בסקירת Astrill שלנו, זה מציע תמחור טוב ומהירויות הגון, אך מתקשה להיכנס למשהו אחר מלבד Netflix האמריקאית.

Windscribe הוא מעניין מכיוון שהוא השירות היחיד שאנחנו ממליצים עליו עם תוכנית בחינם, מה שהופך אותו ל- VPN החינמי הטוב ביותר עבור Netflix כברירת מחדל. קרא על הפרטים בדבר סקירת Windscribe שלנו וקרא את היצירה שלנו ל- Windscribe לעומת NordVPN כדי לראות כיצד זה משתווה לאחד מ- VPN המובילים שלנו..

להזכרות מכובדות ברצוננו להצביע על סקירת ה- VPNArea שלנו ועל סקירת Ivacy. שני השירותים הללו מנצחים מדי פעם את שגיאת ה- Proxy, אך מתקשים להגיע למהירות הנחוצה לצפייה בכל דבר באיכות HD.

מחשבות אחרונות

למרות שזה לא מדע מדויק בשום אמצעי, השימוש באחד מ- VPNs האהובים עלינו עבור Netflix אמור להכניס אותך לרוב הגרסאות של Netflix, רוב הזמן. באמצעות ניסוי וטעייה, כמו גם פיקוח מקרוב על Cloudwards.net, אתה אמור להיות מסוגל לצפות בכל מה שאתה רוצה בלי יותר מדי צרות. לאחר שנכנסת, כביכול, בדוק את פריצות ה- Netflix שלנו לחוויה משופרת של הצופים.

מהן החוויות שלך באיסור ה- VPN של נטפליקס? יש לך מחשבות על זה? אנא הצטרף לדיון בתגובות להלן. כמו תמיד, תודה על הקריאה ובהצלחה בהישארת צעד לפני Netflix.

שאלות נפוצות בנושא רשתות VPN בנושא נטפליקס

במהלך השנים קיבלנו המון שאלות בנושא זה. להלן תוכלו למצוא את אלה שנתקלנו בהם לעתים קרובות ביותר.

 • האם נטפליקס תאסור אותי על שימוש ב- VPN?

  לא, שימוש ב- VPN ו- Netflix לא יביא אותך לצרות אמיתיות. הדבר הגרוע ביותר שיקרה הוא שאתה רואה את ההודעה “נראה שאתה משתמש בהודעת ביטול חסימה או פרוקסי”. בשנים האחרונות התעסקנו עם VPNs של Netflix מעולם לא קיבלנו הודעה מ- Netflix להפסיק אותה.

 • למה אתה מתכוון עם “שרתי מיתוג?”

  במקום להשתמש בשרת שה VPN הקצה לך, עליך להיכנס לתפריט ההגדרות או השרתים ולבחור שרת אחר. התחבר אליו, בדוק אם זה עובד עם נטפליקס, אם לא, לשטוף, לשטוף, לחזור.

 • האם זה חוקי לצפות בנטפליקס עם VPN?

  כן. אין צורך לדאוג להסתבך בשום צורה, כל מה שאתה עושה זה מעל הלוח.

 • כיצד ניתן לעקוף את בלוק ה- VPN של נטפליקס?

  באמצעות VPN. ExpressVPN עושה את העבודה הטובה ביותר, אבל יש גם כמה אחרים שעושים טוב.

 • אילו VPNs נחסמים על ידי Netflix?

  מבחינה טכנית, כולם, אם כי חלקם עוברים את הגוש טוב יותר מאחרים. אם שירות VPN טוען שהוא לא נחסם, זה שקר.

 • האם נטפליקס יכולה לאתר VPNs?

  כן, וגם טוב מאוד. מניסיוננו, לא קיים כעת VPN אחד שמגיע תמיד לנטפליקס.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me