חמשת שירותי ה- VPN הטובים ביותר לזמן פופקורן בשנת 2020

פופקורן טיים היא תוכנית סטרימינג בחינם המכונה “נטפליקס לסרטים פיראטיים”. זה מאפשר לך לצפות בסרטים ותכניות טלוויזיה באופן מיידי ונטול טרחה, אך ממקורות שנוי במחלוקת. לקוח ה- BitTorrent המרובה-פלטפורמות שלו שואב תוכן מטורנטים ומנגן אותו בנגן המדיה המובנה, כך ששימוש באחד ה- VPN הטובים ביותר שלנו לבחירות פופקורן הוא חובה. 


קרוב לוודאי ששמעת על סיקור, שמצד עצמו אינו חוקי, אבל אם טבלת את בהונותיך במים העכורים של פירטיות זה עניין אחר. טרנינג הוא סוג של שיתוף קבצים, אך רוב התוכן שנמצא באתרי סיקור מוגן בזכויות יוצרים, ועל ידי הורדתו אתה מפר את החוק.

עכשיו, מכיוון ש”פופקורן טיים “זורם סרטים ומציג ישר משטף, הוא משאיר אותך במצב מסוכן, אלא אם כן אתה נוקט אמצעי זהירות. חוקי זכויות יוצרים משתנים בכל מדינה, כאשר חלקם מחמירים רק את מי שמשתף תוכן כזה. 

לכן עליכם להשתמש ברשת פרטית וירטואלית כדי להשאיר את עצמכם מוסתרים. אם אתה ממהר לגרום לפופקורן לזרום, אנו ממליצים להשתמש ב- VPN הטוב ביותר שם בחוץ, ExpressVPN.

ה- VPN הטוב ביותר לזמן הפופקורן

 1. ExpressVPN
 2. NordVPN
 3. CyberGhost
 4. רישום רוח
 5. IPVanish
 6. מנהרת דוב

כיצד בחרנו את ה- VPN הטובים ביותר לזמן הפופקורן

תבחין שרוב ה- VPN אורזים את אותן תכונות על הנייר, אך הם לא מיושמים באופן שווה. למרות שאולי יש מהירויות מהירות, זה לא יכול להיות נהדר במחלקת האבטחה. כדי לוודא שאתה מוגן ויהיה לך את החוויה הטובה ביותר בזמן הזרמת תוכן דרך Popcorn Time, ה- VPN שאתה בוחר צריך לעמוד בקריטריונים שלהלן.

אבטחה

אבטחה חזקה היא בגדר חובה מוחלטת כשאתה בשטף סוער. זה לא רק ישמור עליכם מפני סכנות מקוונות, כמו פשע ברשת, אלא שהוא יסתיר את כתובת ה- IP שלכם כך שלא ניתן יהיה לאתרכם. כדאי לבחור VPN שיש בו מתג להרוג מובנה, מכיוון שהוא ינתק את הקשר שלכם לחלוטין אם ה- VPN ייכשל, וישאיר אתכם מוסתרים.

פרטיות

וודאו שגם הספק מעריך פרטיות. קיומה של מדיניות קפדנית ללא רישום פירושו שלא תהיה תיעוד של מה שהיית מתייצב באינטרנט, וזה טוב בכל הנוגע לחוקי זכויות יוצרים.

שרתי רוחב פס ו- P2P

בדיקת השימוש ברוחב הפס בזמן סיבוב זה כמו לצפות במשחק של Pac-Man. זה נאכל מהר, כך שמובן שספקים רבים אפילו לא מאפשרים סיבוב. למרות שאתה לא סוחף באופן ישיר, עדיף לוודא שספק ה- VPN מאפשר תנועה עמית לעמית ויש לו רוחב פס בלתי מוגבל, כך שלא תפספס קצר.

מהירות

מהירויות ה- VPN ישמשו גם את יכולת הצפייה של פופקורן. אם תבחר אחד עם מהירויות איטיות, יהיה לך מזל לעבור על מסך הטעינה. מהירויות מהירות יעזרו לטעון את התוכן ויאפשרו לכם לצפות בפופקורן זמן ברזולוציה הגונה.

קלות שימוש

קלות השימוש בו עשויה להיות משהו שכדאי לזכור, במיוחד אם אין לך מעט ידע כיצד להשתמש ב- VPN. ישנם שפע של VPNs המציעים התחלה קלה לחוויה שלך, עם הורדה מהירה וכפתור חיבור פשוט אחר כך. עם זאת, אם אתה מחפש התאמה אישית רבה יותר, אתה עדיין אמור להיות מסוגל להתמודד עם ההגדרות.

מחיר

ייתכן שהמחיר אינו הדבר הראשון שעולה בראשך, אך הוא יכול להיות שונה מאוד. תצטרך לוודא שזה מתאים לתקציב שלך.

1. ExpressVPN

בהתחשב בכך ש- ExpressVPN היא בחירה פופולרית כאן ב- Cloudwards.net, והעובדה שזה ה- VPN הטוב ביותר שלנו לסטרימינג, ככל הנראה אין זה מפתיע שנתנו לו את המקום הראשון לפופקורן טיים. זה מאפשר סיקור ויש לו אבטחה מצוינת להשאיר אותך מוסתרת, יחד עם מתג להרוג שמופעל כברירת מחדל. בנוסף, מדיניות קפדנית ללא יומני קיימת. 

לא תצטרך לפקוח עין על השימוש ברוחב הפס שלך, מכיוון שהקצבה אינה מוגבלת, והיא ה- VPN המהיר ביותר בשוק.

expressvpn-review-server-navigation

קל להתקנה ולהשתמש בה. אם אתה מתחיל, אינך צריך לדאוג להתמודד עם זה, שכן יש מתג “דולק” גדול לחיבור. עם זאת, האנשים היודעים יכולים להתאים זאת לצרכים שלהם. אתה יכול לקרוא עוד על כך בסקירת ExpressVPN שלנו.

ExpressVPN היא חבילה יקרה, אבל זה בהחלט שווה את הכסף. כדי לרכך את המכה, יש ערבות להחזר כספי של 30 יום, שנותן לך זמן לנסות זאת. כמו כן, אם פירטיות אינה הדבר שלך, זה עובד טוב מאוד עם ה- BBC iPlayer.

2.NordVPN

NordVPN היא בחירה מצוינת נוספת, במיוחד מכיוון שהיא ה- VPN הכי טוב שלנו לסיבוב. היא משתמשת באבטחה מהשורה הראשונה יחד עם שרתי ההופ-כפול שלה, שבעצם מוסיפים הגנה רבה יותר לחיבור שלך. 

מתג להרוג הוא מוכן, ויש לו מדיניות מוצקה ללא כריתת עצים. איכות השירות שלה דומה לזו של ExpressVPN, כפי שאתה יכול לקרוא בהשוואה שלנו ExpressVPN לעומת NordVPN.

זה מגיע עם רוחב פס בלתי מוגבל, ומהירויותיו טובות, אם כי הן יכולות להיות איטיות למרחקים ארוכים. זה קל לשימוש וגם יתחבר אליך במהירות. עיין בסקירת NordVPN שלנו לקבלת מבט טוב יותר על השירות.

nordvpn-סקירה-ממשק

מבחינה מחירית, NordVPN עשוי להתאים לך יותר מאשר הבחירה המובילה שלנו אם אתה מתקציב קפדני. זה מציע תמורה טובה לכסף שלך, אבל התוכנית החודשית אינה האפשרות הטובה ביותר. תוכניות ארוכות יותר מסתדרות בסופו של דבר בזול יותר, ויש חלון החזר של 30 יום למקרה שלא תאהב את זה.

3. CyberGhost

הבא הוא CyberGhost. זהו שירות טוב שמציע אבטחה הגונה כדי לשמור על הגנתך. יש לו מתג להרוג אך בניגוד לספקי VPN אחרים, הוא מופעל לצמיתות. מצד אחד זה נהדר מכיוון שלא צריך לזכור להפעיל אותו, אך מצד שני, חבל שאין שליטה עליו. CyberGhost גם לא רושם את הפעילויות המקוונות שלך.

ביקורת סייברגוסט-מורחבת-ui

אתה מקבל רוחב פס בלתי מוגבל, ומהירויותיו מהירות. עם זאת, בדומה ל- NordVPN, מהירויותיה יכולות להיות מושפעות מהמרחק בינך לשרת. הממשק המעודכן שלו הפך את חווית המשתמש למהנה הרבה יותר, ולא אמורה להיות לך בעיה להשתמש בה. הקפד לקרוא את סקירת CyberGhost לפרטים נוספים.

CyberGhost הוא לא יקר, אך עליכם לבחור בתוכנית ארוכת טווח כדי לראות את הערך הרב ביותר. תקופת ניסיון חינם בת שבעה ימים זמינה ב- Android ו- iOS. למרבה הצער, משתמשי שולחן העבודה מקבלים ניסיון לתקופת יום בלבד. ובכל זאת, יש אחריות להחזר כספי שתחזור עליו, לא משנה באיזה מכשיר אתה משתמש.

4. רישום רוח

אנו יכולים גם להמליץ ​​על Windscribe. הוא מציע תוכנית נדיבה בחינם, אם כי אין לה את כל הפעמונים והשריקות של התוכנית המשולמת שלה. אתה תכסה על ידי אבטחה רבה ומתג ההריגה המובנה שלה עם כל אחת מהתכניות. עם זאת, מתג ההרג נקרא בצורה מבלבלת “חומת אש”, אז אל תשכח להשגיח על כך. 

יש לו תכונות פרטיות רבות, אך מידע מסוים נרשם. עם זאת, המידע שנשמר אינו מחזיק בערך אמיתי ולא ניתן לקשור אותו אליך, כפי שתוכל לקרוא בסקירת Windscribe שלנו. המהירויות שלו מספיק טובות לרוב הפעילויות, ויש לה ממשק ללא סלסולים שמתאים גם למתחילים וגם לטכנולוגיות.

הרשמה-סקירה-מחוברת

ההבדלים בין התוכניות מורגשים במיוחד כשמדובר ברוחב הפס. התוכנית בתשלום היא ללא הגבלה, ואילו התוכנית החינמית מעניקה לך קצבה חודשית בלבד של 2 ג’יגה-בתים, שניתן להגדיל אותה ל- 10 ג’יגה-בתים אם תכניס דוא”ל תקף בהרשמה. ישנן דרכים להגדיל את המגבלה.

אין מה לרחרח את התוכנית החינמית – היא אפילו מוצאת את המקום הראשון בהשוואה הטובה ביותר שלנו לשירות VPN ללא שירות – אבל יהיה לך יותר טוב לוודא שיש לך רוחב פס בלתי מוגבל. 

לקבלת דרך זולה להשיג זאת, אתה יכול להשתמש באפשרות “לבנות תוכנית” של Windscribe. עם זה, אתה יכול להוסיף מיקום שרת אחד ונתונים ללא הגבלה במחיר של 2 $ לחודש בלבד.

אם תחליט ללכת על כל החזירית, התוכנית בתשלום מסתדרת טוב יותר עם מנויים ארוכים יותר. אין מדיניות החזר רשמית, אך אתה יכול לבקש אחת תוך שלושה ימים מרגע הרכישה. זה אולי נראה הדוק, במיוחד מכיוון שאין תקופת ניסיון בחינם, אך אתה יכול להשתמש בתוכנית החינמית תחילה כדי לוודא שאתה אוהב אותה.

5. IPVanish

IPVanish היא בחירה הוגנת לגישה מאובטחת לזמן פופקורן, אם כי היא מגיעה לחסר באזורים מסוימים, במיוחד בהשוואה לבחירה העליונה שלנו (קרא את היצירה שלנו ExpressVPN לעומת IPVanish). האבטחה שלו טובה עם אפשרויות פרוטוקול שונות לבחירה, ויש גם מתג להרוג. 

רשימת IPVanish-Server

יש לה מדיניות ללא יומנים, אך פעולותיה הקודמות של IPVanish הופכות אותה למפוקפקת. IPVanish העבירה בעבר יומנים למחלקה האמריקאית לביטחון פנים, כך שיש לזכור. איננו בטוחים כיצד מדיניות הפרטיות שלה מתקיימת כעת, אך היא בהחלט עיצבה את המוניטין שלה. קרא את סקירת ה- IPVanish שלנו למידע נוסף.

חוץ מזה, ל- IPVanish יש מהירויות טובות ברוב השרתים (אם כי NordVPN מכה אותה) ואין לה מגבלת רוחב פס. זה גם קל להתקנה ולשימוש, כך שלא יהיו לך שם בעיות. העלות החודשית היא ממוצעת, ותוכלו לראות רק חיסכון קטן בתכניות ארוכות יותר. אך קיימת ערבות להחזר כספי למשך שבעה ימים, למקרה שזה לא בשבילך.

6. TunnelBear

הבחירה האחרונה שלנו היא TunnelBear, שיש לו אבטחה טובה ברמת הצפנה מוצקה, אך היא נעולה באותה הגדרה, כך שלא תוכלו לשנות אותה. זה כולל מתג להרוג שנקרא “VigilantBear”, ויש לו מדיניות ללא יומנים. TunnelBear אוסף מידע מינימלי, אך הוא אינו מזהה ומשמש לשיפור השירות.

זה מגיע עם רוחב פס בלתי מוגבל, והממשק ידידותי למשתמש, אך תוכלו לקרוא עליו יותר בסקירת TunnelBear המלאה שלנו. המהירות משתנה בין שרתים שונים, אך הם אמורים להיות בסדר.

לקוח מנהרות

TunnelBear אכן מציעה תוכנית בחינם, שאינה טובה כמו זו של ווינדסקריפט, אך היא עדיין הגונה. עם זאת, אתה מקבל רק 500MB נתונים בחודש, וזה ייאכל די מהר. אתה יכול להגדיל את המגבלה באמצעות משימות קטנות, כגון ציוץ ציוץ על TunnelBear, אך עדיין זה לא מספיק.

כאשר התוכנית בתשלום היא האפשרות היחידה שלך לקבלת רוחב פס בלתי מוגבל, אתה יכול לחסוך כסף על ידי בחירה במינוי השנתי ולא בחודשי. עם זאת, אין חלון להחזר. הם מוצעים כל מקרה לגופו, כך שתצטרך ליצור קשר עם TunnelBear אם אתה רוצה כזה. אתה יכול להשתמש בתוכנית החינמית כדי לנסות זאת קודם.

מה זה זמן הפופקורן?

למרות שאולי קיבלת את התמצית מהפתיחה, אנו נבהיר בדיוק מה זה פופקורן טיים. כל אחד יכול להוריד את פופקורן טיים. זו תוכנית בחינם המאפשרת לך לצפות בקלות בסרטים או בתוכניות טלוויזיה. 

ללקוח BitTorrent יש נגן מדיה משולב, וברגע שבחרת במה שאתה רוצה לצפות, הוא מושך את התוכן מהטורנטים ומנגן אותו. בכך חסכתם את הטרחה של לחכות לסיבוב שיוריד ואולי לגלות שזו ביצה רעה. אתה צריך לצפות בו באופן מיידי וב- HD.

ההורדה בחינם של פופקורן זמינה ב- Windows, Mac, Linux, Android ו- iOS, כך שיש לכם המון אפשרויות כשמדובר באיזה מכשיר להשתמש. 

האם זמן הפופקורן בטוח? למה אתה צריך VPN זמן פופקורן

השאלה “האם פופקורן זמן בטוח” היא נפוצה. התשובה היא קצת כן ולא. מכיוון ש”פופקורן טיים “משתמש בטורנטים – שמכילים לרוב תוכן המוגן בזכויות יוצרים – השימוש ב- VPN להגנה הוא לא מוחלט. חוקי זכויות יוצרים משתנים ממדינה למדינה, אך בדרך כלל לא כדאי פשוט להוריד או להציג תוכן כזה ללא הגנה. 

על ידי שימוש ב- VPN, כתובת ה- IP שלך תוסתר יחד עם כל מידע אישי אחר. בנוסף, ללא אחת, ניתן היה לרשום את הפעילויות שלך ולעקוב אחריך. אם החוקים במדינה שלך מחמירים, אתה יכול למצוא את עצמך במים חמים. 

בקיצור, VPN ידאג להישאר אנונימי ובלתי ניתן לעקוב, וישאיר לך זמן פופקורן כמה שתרצה.

שימוש בזמן פופקורן עם אנדרואיד או VPN ל- iOS

ממש כמו פלטפורמות סטרימינג מרכזיות, פופקורן טיים הפנתה את תשומת לבה למכשירים ניידים. אתה יכול להוריד את אפליקציית Popcorn Time היישר למכשיר שלך וליהנות מחוויה דומה לזו של גרסת שולחן העבודה. 

עם זאת, זכור כי הוא עדיין משתמש באותו תהליך של ציור תוכן משטפים. ייתכן שתרצה לוודא שאתה מחובר לחיבור WiFi כשאתה משתמש בו, אחרת אתה יכול להסתיים בחשבון נתונים חסון.. 

עבור משתמשי iOS, אפליקציית Popcorn Time הראשונית חייבה שהמכשיר יהיה שבור בכלא. למרבה המזל, זה כבר לא נחוץ, מה שנותן לך הרבה פחות טרחה. עבור גרסת ה- Popcorn Time Android, עדיף לך להוריד את APK Popcorn Time היישר מהאתר הרשמי, מכיוון שהוא לא תמיד זמין בחנות Google Play.

פופקורן זמן נייד ו- VPN

אם החלטתם להשתמש במכשיר הנייד שלכם לפופקורן טיים, עליכם לוודא כי מותקן VPN מתאים. רבים מ- VPN המפורטים לעיל עומדים במשימה, ו- ExpressVPN היא עדיין הבחירה הטובה ביותר עבור מכשירים כאלה, אך ה- VPN הטוב ביותר עבור יצירה ניידת כולל גם בחירות אחרות..

לדוגמה, VyprVPN אינו מופיע ברשימה זו, אבל יש לו כמה מהיישומים הניידים הטובים ביותר שקיימים שם – קרא את סקירת VyprVPN שלנו – מה שהופך אותו לאחד מהבחירות VPN הטובות ביותר שלנו לאנדרואיד. גישה לאינטרנט פרטי היא בחירה טובה אם אתה רוצה חווית VPN הגונה בעלות נמוכה, כפי שתוכל לקרוא בסקירת PIA שלנו. תוכלו גם להציץ ב- VPN הטוב ביותר לאייפון.

זמן פופקורן וספקי VPN בחינם

מכיוון ששימוש בפופקורן טיים אונליין מאפשר לכם דרך בחינם לצפות בסרטים ותוכניות בחינם, אתם בטח תוהים אם תוכלו לשמור על עלות אפס גם ל- VPN. יש שם הרבה VPNs בחינם כדי לפתות אתכם, וחלקם לא נוראים, אך בהחלט עליכם לשמור על המשמר אם תחליטו להשתמש ב- VPN בחינם למשך פופקורן..

ראשית, השוק מלא במה שנקרא VPNs שלא ממש מגנים עליך. חלקם ממתינים להקפיץ את הקורבן הבא עם תוכנות זדוניות הכלולות במתקין. אחרים פשוט לא עובדים אלא יתחקו אחר המידע שלכם.

תוכנת האנטי-וירוס הטובה ביותר יכולה לעזור בכמה מבעיות האבטחה שמביא VPNs בחינם, אך יש גם חסרונות אחרים שצריך לחשוב עליהם. מדריך ה- VPN החינמי הגרוע ביותר שלנו כולל כמה דוגמאות עד כמה הן יכולות להיות גרועות.

הגרוע ביותר-חינם-vpn-hola-vpn

מלבד כל זה, גם אם אתה מוצא VPN בחינם הגון, כנראה שיש מגבלות כלשהן בשירות, כגון מגבלה בשימוש ברוחב הפס. עדיף ללכת עם שירות מכובד כאשר האבטחה והנתונים שלך נמצאים בסיכון, ו- VPN בתשלום פירושו שהם לא מנסים להרוויח ממך כסף בדרכים אחרות.

שגיאת המדיה הלא חוקית של פופקורן

משתמשים בקהילת Popcorn Time דיווחו על שגיאה במהלך ניסיון להזרים תוכן. נראה כי במקרים מסוימים מופיעה שגיאת “מדיה לא חוקית” כאשר הם מנסים לצפות בסרט כלשהו או בתוכנית כלשהי. למרות של- Cloudwards.net אין לנו ניסיון אישי עם זה, נראה שיכולות להיות כמה סיבות. 

האשמים השכיחים ביותר הם תוכנת אנטי-וירוס או חומות אש. הם יכולים למנוע מ- Popcorn Time לגשת לאתרי השיתוף של P2P שמהם Popcorn Time מקבל את תוכנו. פשוט על ידי לצבוט את ההגדרות, המשתמשים הצליחו להמשיך עם המהביל שלהם. 

הצעדים בפועל שתצטרך לנקוט כדי לצבוט את ההגדרות הללו יהיו תלויים באיזה אנטי-וירוס או חומת אש אתה משתמש, אך זה מורכב ממך אם אתה מפרט את רשימת הפופקורן לרשימת ההיתרים או מבטל את התוכנה לחלוטין, אם כי לא היינו ממליצים על זה האחרון.

כיצד לרשום את זמן הפופקורן בחומת האש שלך

אם חומת האש של ברירת המחדל של Windows או macOS גורמת לבעיה, עקוב אחר השלבים שלהלן.

מאפשר זמן פופקורן ב- Windows 10

 1. הקלד “חומת אש” בסרגל החיפוש בשורת המשימות
 2. לחץ על “חומת האש של Windows Defender”
 3. בתפריט השמאלי, לחץ על “אפשר יישום או תכונה דרך חומת האש של Windows Defender”
 4. בחלון “אפליקציה מותרת”, לחץ על “שנה הגדרות”
 5. סמן את התיבה שליד פופקורן טיים
 6. לחץ על “אישור” כדי לשמור את ההגדרות שלך

מאפשר זמן פופקורן ב- MacOS X

 1. מתפריט Apple, לחץ על “העדפות מערכת”
 2. לחץ על “אבטחה” או “אבטחה” & סמל פרטיות
 3. בחר בכרטיסיית חומת האש
 4. בחלונית העדפה, לחץ על סמל הנעילה והזן שם וסיסמא של מנהל מערכת
 5. לחץ על “אפשרויות חומת אש”
 6. לחץ על כפתור “הוסף יישום”
 7. בחר באפשרות הפופקורן כאפליקציה שתרצה לאפשר
 8. לחץ על “הוסף”
 9. לחץ על “אישור” כדי לשמור את ההגדרות שלך

כמה חלופות לזמן פופקורן

אם זמן הפופקורן לא מסתדר לכם, הנה כמה חלופות. 

שירותי סטרימינג בתשלום

אם אתה מעדיף להשתמש בשיטה אחרת לצפייה בתכניות ובסרטים, יש כמה אפשרויות נוספות שתוכל לבחור מהן. 

לשירותי סטרימינג בתשלום יש המון תוכן טוב, המארח כמה מההופעות הפופולריות ביותר עטורות הפרסים עד כה. למשל, לנטפליקס יש דברים כמו Stranger Things, וגברת מייזל הנפלאה משודרת בווידיאו של אמזון פריים..

גם שירותי סטרימינג אחרים, כמו Hulu ו- HBO Now, מספקים ספריות מפנטות, אך הן זמינות רק בארה”ב. למרבה המזל VPNs נהדרות לעקוף חסימות גיאוגרפיים. אם אתה בוחר שרת VPN במדינה בה השירותים הללו זמינים, זה יגרום לך להיראות כאילו אתה שם פיזית. 

זה טוב במיוחד אם אתם נוסעים או עוברים דירה, מכיוון שתוכלו להמשיך עם המנויים שלכם כרגיל. זה גם יאפשר לך לגשת לתוכן שאינו זמין במדינה הנוכחית שלך. ה- VPN הטוב ביותר שלנו להולו וה- VPN הטוב ביותר עבור חלקי HBO Now יכולים לעזור.

בנוסף, הספרייה של נטפליקס שונה בכל מדינה בגלל הסכמי זכויות יוצרים ורישוי. על ידי שימוש ב- VPN כדי לזייף את המיקום שלך, תוכל להיכנס לספריות של מדינות אחרות. רק וודא שאתה בוחר VPN שיכול לעבור את גלאי ה- VPN של Netflix. מאמר ה- VPN הטוב ביותר שלנו לנטפליקס מפרט כמה העומדים במשימה. 

הזרמת תוכן עם קודי

אם אתה מחפש דרך אחרת להשיג זמן פופקורן בחינם, קודי היא בחירה טובה. Kodi היא תוכנת קוד פתוח שניתן להשתמש בה לאחסון וארגון של קבצי מדיה, אך תוכלו להשתמש בה גם כדי להזרים סרטים ותכניות טלוויזיה בחינם. זה די קל לשימוש ותוכלו להשתמש במדריך הקודי שלנו כדי להתחיל.

כדי להזרים סרטים ותוכניות, יהיה עליכם להתקין מאגרים ותוספות שלהם. תוספות אלו יעניקו לך גישה לטונה של תוכן, ויש לנו רשימות עבור מאגרי הקודי הטובים ביותר והתוספות הטובות ביותר לקודי שתוכל לבדוק..

אנו חייבים לציין כי למרות שקודי הוא חוקי כפי שהוא מופיע, חלק מהתוספות מכילות תוכן לא חוקי. לדוגמה, Covenant הוא תוסף פופולרי, אך הוא מספק גישה לתוכן פיראטי, כך שתוכלו לקבל קצת זמן של פופקורן של קודי. אנחנו לא מתכוונים לומר לך מה לעשות, אבל אם תחליט להשתמש בהם, וודא שאתה משתמש ב- VPN מהרשימת ה- VPN הטובה ביותר שלנו לקודי..

מפחיד

אף על פי ש”פופקורן טיים “ממיין עבורכם את כל העניינים המפחידים, אולי תעדיפו לעשות זאת בעצמכם. יש המון אתרי סיקור זמינים, כמו מפרץ הפיראטים, ועל ידי חיפוש מהיר עליהם, אתה אמור להיות מסוגל למצוא את מה שאתה מחפש.

עם זאת, יש כמה דברים שצריך לשים לב אם תיסע במסלול זה. ראשית, איננו יכולים להדגיש מספיק כי סיבוב תוכן המוגן בזכויות יוצרים מפר את החוק, ואתה עלול להסתיים בבעיות רבות. ודא שאתה נשאר מוסתר עם VPN, כמו הבחירה המובילה שלנו לטורנינג, NordVPN.

עליכם גם לזכור כי סיבוב יכול להביא סכום שלם של סכנות מקוונות אל מפתן דלתכם. ניתן לטפל בקבצים בתוכן זדוני רק מחכה להדביק את המחשב שלך.

VPN יכול לעזור בכך, אך האינטרס שלך הוא להתקין אנטי-וירוס טוב. אנו ממליצים להשתמש ב- Bitdefender, מכיוון שהוא יגן עליכם בזמן אמת. בסקירת ה- Bitdefender אנטי-וירוס שלנו יש פרטים נוספים.

מחשבות אחרונות

זמן הפופקורן הוא בחירה נהדרת עבור אלה שרוצים גישה מיידית וחופשית לסרטים או לתוכניות האחרונות והגדולות ביותר. זהו הורדה פשוטה ומציעה אלטרנטיבה נהדרת לאפשרויות בתשלום אם אתה מתקציב מצומצם. עם זאת, ישנם כמה סיכונים הקשורים לשירות.

אם יש לך ניסיון בשימוש בפופקורן טיים, או שאתה חושב שהחמצנו משהו, יידע אותנו בקטע התגובות למטה. בדוק גם את המאמרים האחרים שלנו ב- VPN ואת קטע הבידור שלנו. כמו תמיד, תודה שקראתם.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map