כיצד לצפות ב- Showtime בשנת 2020 באמצעות סטרימינג, רוקו ובחינם

Showtime היא רשת טלוויזיה אמריקאית עם הרבה ערוצים פופולריים תחת שמה. בשנת 2015 היא השיקה את שירותי הסטרימינג העצמאיים שלה המעניקים למעריצים אפשרות בדרכים למספר מכשירים. אם אתה עוקב אחר תוכן איכותי, חי או לפי דרישה, זו בחירה מצוינת, והמדריך הזה יגיד לך איך לצפות ב- Showtime באופן מקוון.


רשת Showtime החלה בשנת 1976 כאשר השידור הראשון שלה היה קונצרט “חגיגה”, עם הופעות של רוד סטיוארט, ABBA ואמנים ידועים אחרים. מכאן ואילך, בסיס המנויים שלה צמח במהירות, והתכנות שלו כוללת כעת סרטים וסדרות טלוויזיה, כמו Shameless, כמו גם משחקי אגרוף ואומנויות לחימה מעורבות.. 

שירות הזרמת Showtime

הזמנים השתנו ואנשים רבים פונים אל חלופות זורמות מאופציית הכבלים המגבילה. כדי לשמור על קשר עם הקהל, Showtime הקים שירות סטרימינג משלה, כשהוא מתחרה כמו אוהבי הולו בצפייה ללא פרסומות.

עם זאת, שירות הסטרימינג של Showtime לא יתבלבל עם Showtime Anytime. Showtime Anytime זמין בחינם וזמין לכל אחד עם מנוי Showtime דרך ספק טלוויזיה המשתתף. משתמשים יכולים פשוט להתחבר ולהתחיל לצפות דרך האפליקציה Showtime Anytime או באופן מקוון. 

כיצד לצפות-showtime-showtime-בכל עת

כדי להזרים Showtime אינך זקוק למינוי טלוויזיה. זהו שירות עצמאי לחלוטין שעולה 10.99 דולר לחודש. מנויים חדשים יכולים לנצל גם את הניסיון ללא תשלום שבעה ימים.

עם זאת, Showtime זמין רק בארה”ב בגלל חסימות גיאוגרפיה, כך שאם אתה נמצא במדינה אחרת, תצטרך להשתמש ברשת פרטית וירטואלית כדי לקבל כתובת IP בארה”ב. ExpressVPN יכול לעזור לך עם זאת, כפי שתראה.

כיצד לצפות בשואוטיים

אחת הדרכים הקלות ביותר להתחיל לצפות היא על ידי הרשמה דרך אתר האינטרנט שלה. אתה יכול פשוט להירשם באופן מקוון ואז להזרים מופעי Showtime בכל מכשיר על ידי הזנת פרטי הכניסה שלך ל- Showtime. תקבל גם את תקופת הניסיון בחינם.

כיצד לצפייה- Showtime- הרשמה לאתר

Showtime באמזון פריים ללא כבלים

בשנת 2015 השיקה אמזון את תוכנית הזרמת השותפים שלה בארה”ב שמאז מיתגה מחדש כערוצי וידיאו ראשוניים והתרחבה למדינות אחרות, כמו בריטניה, גרמניה ויפן. זה מאפשר לרשתות טלוויזיה וספקי תוכן אחרים להתחבר לאמזון ולהגיע לקהל רחב יותר. 

כיצד לצפות-תוכנית-הצגת זמן-סטרימינג-שותפים-תוכנית

גם ערוצי סטרימינג רבים אחרים זמינים, כולל HBO ו- Starz, אך אם אתם תוהים כיצד לצפות ב- Showtime באמזון פריים, תצטרכו להיות חבר ב- Amazon Prime ולקנות מנוי Showtime במסגרת השירות. 

כיצד לצפות ב Showtime באמזון

אם אינך חבר ב- Amazon Prime, אתה יכול להכפיל את הניסויים באמצעות משפט פריים בן 30 יום בחינם. לאחר המשפט, פריים תעלה לכם 12.99 דולר לחודש. פריים וידיאו בלבד הוא 8.99 דולר.

כיצד לצפות-showtime-prime-showtime-free-trial

אם אתה כבר חבר ב- Amazon Prime, תוכל לעבור לקטגוריית “ערוצים” ולהוסיף שם Showtime. לאחר סיום תקופת הניסיון בחינם, Showtime יעלה לכם 10.99 דולר לחודש על גבי המנוי שלכם לאמזון.

Amazon Prime Video זמין במספר מכשירים, כולל טלוויזיות חכמות, מכשירים ניידים ועוד, נותן לך תשובה מלאה כיצד לצפות ב- Showtime ללא כבלים. רק זכור כי Showtime אינו זמין מחוץ לארה”ב. ייתכן שתצטרך להשתמש באחד מה- VPN הטובים ביותר שלנו עבור בחירות וידאו של Amazon Prime כדי לקבל גישה.

Showtime ברוקו

אם אתה תוהה כיצד לצפות ב- Showtime ב- Roku, זה קל, מכיוון שיש אפליקציה ייעודית לכך. אתה יכול להירשם לשירות ישירות מנגן Roku שלך או מ- Roku TV. אתה עדיין תפיק תועלת מהניסיון בחינם, ואחריו זה 10.99 $ לחודש. 

איך לצפייה-שואו-רוקו

כל שעליך לעשות הוא למצוא את Showtime בסרטים & טלוויזיה “בחנות הערוצים של Roku ולחץ על” + הוסף ערוץ. ” לאחר שתעשה זאת, תוכל לבצע את ההוראות המופיעות על המסך להשלמת ההרשמה לתקופת הניסיון בחינם. ודא שבחרת באפליקציית הזרימה ולא באפליקציית Showtime Anytime.

השימוש ברוקו לצפייה ב- Showtime מעניק לך דרך מהירה וקלה לצפות בתוכניות ובסרטים המועדפים עליך על המסך הגדול. בנוסף, לאחר שתירשם, אינך מוגבל להשתמש בו ברוקו, שכן אתה יכול להשתמש בתעודות הכניסה שלך כדי לצפות ב- Showtime במכשירים אחרים.. 

כעת, כפי שאמרנו בעבר, Showtime זמין לצפייה בארה”ב בלבד. אם אינך בארץ, עדיין ניתן לקבל גישה על ידי חיבור הרוקו שלך לנתב VPN.

צופה ב- Showtime בהולו

אם יש לך מנוי Hulu, אתה יכול להוסיף Showtime על ידי כותרת להגדרות החשבון שלך ובחירה ב “ניהול הרחבות”. משם, אתה יכול להוסיף Showtime לחבילה שלך באמצעות תקופת הניסיון החופשית לשבוע, שתעלה 10.99 $ לאחר שבעת הימים הראשונים.. 

איך לצפייה-שואו-שעה-הולו

אם אתה חדש בהולו, תוכל ליהנות בחודש הראשון שלך בחינם. זה חל גם על מנויים חוזרים כשירים, לכן כדאי לבדוק. לאחר מכן, תוכנית הבסיס של הולו מגיעה לסכום של 5.99 דולר לחודש. 

לאחר שתקבע את החבילה שלך, אתה יכול לצפות בתוכניות Showtime וסרטים מתוך המון מכשירים שונים, כולל מכשירים ניידים, טלוויזיה חכמה וקונסולות משחק. 

עם זאת, כמו שואוטיים, Hulu זמין רק בארה”ב, כך שאם אתה לא במדינה, השיעור כיצד לצפות ב- Showtime ב- Hulu הופך להיות קצת יותר ארוך. 

תחילה עליך להתחבר לשרת ארה”ב דרך VPN. לאחר מכן תוכל לגשת לחולו, ולהוסיף Showtime לחבילה שלך. יש לנו קטע ייעודי עבור ה- VPN הטוב ביותר להולו שתוכלו לקרוא.

כיצד לצפות בתכנית Showtime בחינם

אפילו אם אתה מקפץ על ניסויים בחינם שונים, כל השיטות שצוינו לעיל ב- Showtime פירושו שתצטרך לשלם עבור השירות בשלב מסוים. יתכן שאתה חושב כיצד לצפות ב- Showtime בשידור חי ובחינם. ובכן, ישנן כמה דרכים להשיג תוכן Showtime בחינם, אם כי לא תמיד זה יהיה בשידור חי.

שימוש בקודי לצפייה בתוכניות Showtime

אם עוד לא שמעת על קודי, זו תוכנת קוד פתוח שתוכל להשתמש בה לאחסון וארגון מדיה. אתה יכול בעצם להשתמש בו כקולנוע ביתי כדי להזרים סרטים ותכניות טלוויזיה. קל להתקנה ותוכל להתאים אותו להתאים לצרכים שלך. אתה יכול לקרוא את מדריך הקודי שלנו שיעזור לך להתקדם.

לאחר שתסיים את ההגדרה הראשונית, אתה יכול להתקין מאגרים ואת התוספים שלהם. עם אלה אתה יכול לגשת לטון של תוכן שונה. תוכלו להציץ במאגרי קודי הטובים ביותר ובסיכונים הטובים ביותר בנושא תוספות קודי כדי להתחיל. 

עם זאת, למרות שקודי עצמו אינו חוקי, תוספות רבות מכילות תוכן לא חוקי. לדוגמא, ברית תוספות מעניקה לך גישה לתוכן פיראטי. תוכן פיראטי זה יכול להנחית אותך בכמה מימי זכויות יוצרים מסוכנים, אז וודא שאתה משתמש ב- VPN כדי להסתיר את טביעת הרגל הדיגיטלית שלך. 

אתה לא יכול לנצח את ExpressVPN, כפי שאתה יכול לקרוא בסקירת ExpressVPN שלנו, אבל ה- VPN הטוב ביותר שלנו עבור Kodi כולל הצעות נוספות.

איך לצפות בשואוטיים בקודי

עכשיו אחרי שגמרנו לתת לך את ה- 411 ב- Kodi, נספר לך כיצד לצפות בתכני Showtime ב- Kodi. לאחר מבט מהיר מצאנו שנוכל לצפות בתוכן Showtime בתוסף Poseidon, שהוא חלק ממאגר Kodil.. 

איך לצפות-שואו-שעה-קודי

סרטים ותוכניות משעשעים מפחידים

אם תרצה לצפות במשהו ספציפי שזמין רק ב- Showtime, אתה יכול ללכת בדרך המגעת. יש המון אתרי סיקור חלופיים לבחירה, והם לרוב מחזירים תוצאות מבטיחות.

מצאנו תוצאות עבור מקוריות שואוטיים מרובות עונות, כמו ריי דונובן וסדרות דרמה ההמשך הצפוי ביותר של L Word, The L Word: Generation Q באתר הטרנינג הפופולרי מפרץ הפיראטים.

איך לצפייה-שואו-המפרץ-פיראטים

הסכנות הטורדות

זכור, עם זאת, כי סיבוב מביא כמה סכנות. ראשית, ניתן להוריד את ההורדה עם קבצים זדוניים, מה שמביא אותך לסיכון לפשעי רשת. בנוסף, רוב התוכן הזמין באתרי סיקור הוא חומר המוגן בזכויות יוצרים, כלומר אתה תעבור על החוק על ידי צפייה בו. אנחנו לא כאן כדי לשפוט, אך אנו רוצים לוודא שאתה מודע לסיכונים. 

עם זה בחשבון, עליך לוודא שאתה נשאר מוגן באמצעות VPN. האבטחה שלה תגן על עצמך מפני איומים והיא תסתיר את כתובת ה- IP שלך מפני סנופרים. NordVPN היא בחירה מצוינת. יש לו שרתי P2P מותאמים אישית, כמו גם אבטחה מעולה, וזו הסיבה שהיא ה- VPN הטוב ביותר שלנו לבילוי. קרא את סקירת NordVPN שלנו לפרטים נוספים.

בנוסף, כאשר איומי סייבר הם נושא אמיתי, אנו ממליצים להשתמש בשכבת הגנה נוספת בצורת אנטי-וירוס הגון. Bitdefender הוא ההימור הטוב ביותר שלך. זה יגן עליך מפני איומים על ידי עבודה בזמן אמת, אבל אתה יכול לקרוא את סקירת ה- Bitdefender אנטי-וירוס שלנו בכדי לקבל תמונה טובה יותר..

מחשבות אחרונות

לשירות הסטרימינג של Showtime יש עדכונים חיים ותוכן לפי דרישה כולל סדרות מקוריות, ספורט, סרטים תיעודיים, סרטים ועוד. אתה יכול לבלות גילאים על כל החומר שלו, וישנן דרכים רבות ושונות בהן אתה יכול לגשת אליו. 

עם זאת, יש כמה דברים שכדאי לזכור. ראשית, Showtime מוגבלת לקהל בארה”ב, כך שאם אתה לא במדינה, תצטרך להתחבר לשרת ארה”ב כדי לקבל גישה. 

מצד שני, אם אתה מתכנן להעביר את התוכן דרך קודי או טורנטים, אתה תציג תוכן פיראטי ותוכל להתמודד עם סכנות מקוונות תוך כדי כך.

בשני הנושאים הללו VPN יעזור ו- ExpressVPN הוא המוביל בחבילה. זה יקבל לך כתובת IP אמריקאית בקלות ותגן עליך מפני כל חטטנות מקוונות. המהירויות המהירות ורוחב הפס הבלתי מוגבל שלה יעניקו לכם את החוויה הטובה ביותר כשאתם צופים בסרטים ותכניות של Showtime. בנוסף, עם אחריות ההחזר הכספי שלך ל -30 יום, אין לך מה להפסיד.

אם יש לך ניסיון כלשהו כיצד לצפות ב- Showtime במחשב או בכל מכשיר אחר, יידע אותנו בקטע התגובות. הקפד לבדוק גם את מאמרי הבידור האחרים שלנו. כמו תמיד, תודה שקראתם.  

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map