איך לצפות ב Riverdale Online בשנת 2020: להדביק את החבורה

דברים לא בסדר בעיירה ריברדייל, אפילו מחוץ לדרמת העשרה שמציקה את החבורה של ארצ’י אנדרוס. עם מספיק התייחסויות לזמנים בעבר ולנורות ניאון כדי לגרום אפילו לדברים של סטריינג’ר להסמיק, ריברדייל שווה לצפות (קרא כיצד לקרוא את מדריך הדברים של Stranger). במדריך הקצר הזה, אנו נראה לך כיצד.


יש כמה דרכים להזרים את המופע, חלקן לגיטימיות וחלקן לא. מציאת המופע ברשת שלה, רשת CW, יכולה לעיתים קרובות להוות בעיות רבות יותר מכפי ששווה, במיוחד עם מידת חיתוך הכבלים הפופולרי. אם אתה מחפש לגרד את גירוד הדרמה שלך בתיכון, המשך ללמוד ללמוד כיצד לצפות בריברדייל. 

צפו ברשת Riverdale Online

כאמור, ריברדייל משודרת ברשת CW, שלמרבה המזל נגישה יותר מכמה רשתות בכבלים רגילים. אתה יכול להזרים פרקים מלאים באתר רשת CW או דרך אפליקציית הטלוויזיה החכמה שלה בחינם, עם מודעות שיוצבו לאורך כל פרק. זה רק אם אתה בארה”ב. 

ריברדייל-קוו

בגלל חסימות גיאוגרפיים להפצה, רשת CW משודרת רק בארה”ב, כך שאם אתה מחוץ ליבשת 48, יהיו לך בעיות, אלא אם כן אתה משתמש ברשת פרטית וירטואלית. אם אינך מודע, VPN יכול לגרום לך להיראות כאילו אתה נמצא במקום אחר באינטרנט, ולעקוף את המגבלה בארה”ב בלבד. לרשת CW יש. 

אבל אף VPN לא יעבוד. רבים מטפלים בפלטפורמות הזרמה בצורה גרועה – קרא דוגמה את סקירת ProtonVPN שלנו, כך שתרצה להיות מצויד בפרפורמר סולידי. מדריך ה- VPN הטוב ביותר שלנו לסטרימינג הוא מקום טוב להתחיל בו, אך תוכלו פשוט לדלג על החופלה ולהירשם לחשבון עם ExpressVPN (קרא גם את סקירת ExpressVPN שלנו). 

בנוסף, נטפליקס מרימה את ריברדייל. ניתן לצפות בכל העונות שלא משודרות כרגע ברשת CW, כאשר עונות חדשות מתווספות זמן קצר לאחר שהושלמו בטלוויזיה בשידור חי. עם זאת, החסימה הגיאוגרפית עדיין חלה, אז קרא את ה- VPN הטוב ביותר שלנו עבור Netflix ואיך לנצח את מדריכי האיסור של VPN Netflix כדי להתכונן לזה.

צפו בחינם ברייברדייל

אתה יכול לצפות בחינם ב Riverdale ברשת CW, אך אם אינך מעוניין להתמודד עם מודעות, תוכל להזרים אותה בחינם גם במקום אחר. אנו חושדים שישנם לא מעט אתרים המארחים זרמים, אך מבט סביב מצאנו את כל העונות ב- Couchtuner ו- Europix. עם זאת, אם השתמטות של מודעות היא מה שאתה מחפש, אתרים אלו יעלו בעיות.

ריברדייל-קוצ'טונר

הם ידועים לשמצה בזכות חלונות קופצים, אז וודא שאתה מצויד באחד החוסמים המוקפצים הטובים ביותר שלנו לפני שאתה מתחיל להעלות את הזרם. גם דפדפן עם חוסם מודעות מובנה אינו רעיון רע, כמו אופרה (קרא את סקירת האופרה שלנו). 

נושא נוסף הוא פשע ברשת. אם אתר הסטרימינג לא יכול להרוויח כסף להפגיז אותך במודעות, הוא יעשה זאת על ידי שליחת תוכנות זדוניות דרך רשת הרשת. מדריך תוכנת האנטי-וירוס הטוב ביותר שלנו יבטיח שאתה מוגן בכל החזיתות, אבל אם אתה מחפש לחסוך כסף, אתה יכול להסתדר גם עם תוכנת האנטי-וירוס הטובה ביותר שלנו בחינם.. 

צפו בריברדייל בקודי

אם העיסוק באתרים באגי ובחנויות מודעות אינו נשמע מעורר תיאבון, תוכלו להזרים ב- Kodi. כפי שאתה יכול לקרוא במדריך Kodi שלנו, זהו ממשק מרכז מדיה עם קוד פתוח שניתן להרחיב עם הרחבות. חלק מאותן תוספות, למרבה המזל, מאפשרים לך למשוך זרמים (קרא את המדריך הטוב ביותר שלנו לתוספות Kodi לכמה דוגמאות). 

ריברדייל-קודי

מצאנו את כל העונות הזורמות במוסף פוסיידון, אך גם לאחרים יש זרמים. תוספות אלה פועלות על ידי משיכת זרמים מאתרים כמו Couchtuner ו- Europix ומאפשרות לך לבחור למי תרצה לצפות. במקום לארח את התוכן, הם פשוט מקרצפים אתרים אחרים.

בגלל זה, אותם כללים חלים. תרצה תוכנית אנטי-וירוס מוכנה. עם זאת, חלונות קופצים פחות נושא. חשוב יותר כאן הוא שימוש ב- VPN. משיכת זרמים אלה אינה חוקית – קרא את המדריך המשפטי של Kodi למידע נוסף בנושא זה – לכן חשוב לשמור על כתובת ה- IP ועל זהותך.. 

ה- VPN הטוב ביותר שלנו עבור מדריך קודי יגדיר אותך בדרך הנכונה. באופן לא מפתיע, ExpressVPN הפילה את הרשימה גם היא, מכיוון שהיא ככל הנראה ה- VPN הטוב ביותר בכלל, אבל גם CyberGhost אינה אפשרות רעה. כפי שתוכלו לקרוא בסקירת CyberGhost שלנו, יש לה רשימה ארוכה של שרתים שנבנו לצורך סטרימינג. 

ריברדייל טורנטים

אם אינך מתלהב מדי בזרם, תוכל להוריד את ריברדייל באופן מקומי ולצפות בו מבלי לדאוג למהירות האינטרנט. רשת CW אינה מאפשרת לך להוריד פרקים, אך עדיין תוכל לגשת אליהם באמצעות סיקור. אם אינך מודע, סיבוב מאפשר לך לקחת חלקים קטנים של קובץ ממספר מכונות ולהרכיב אותם במחשב שלך. 

ריברדייל-טורנט

אף על פי שהדבר עובר על הפרת זכויות יוצרים לרוב, עדיין ישנן שאלות אם סיבוב אינו חוקי. כמו המקרה כמעט בכל הדרכים האחרות לצפייה ב Riverdale, תרצה VPN כדי שתוכל להישאר בעילום שם תוך כדי סיבוב. קרא את המלצות ה- VPN הטובות ביותר שלנו לקבלת סיקור. 

ExpressVPN עובד טוב להתפרצות, אך אנו אוהבים יותר את NordVPN, עליהם תוכלו ללמוד בסקירת NordVPN שלנו. בהסתכלות סביב מצאנו את ריברדייל במפרץ הפיראטים וב- LimeTorrents. גם באתר הפרסום האלטרנטיבי המועדף עליך להיות פרקים זמינים. 

בנוסף ל- VPN, אנטי-וירוס חשוב מכיוון שאתה מוריד קובץ למחשב שלך. תוכנת האנטי-וירוס המאובטחת ביותר שלנו יכולה לגרום לך להתקין אותה, אך אנו ממליצים על אנטי-וירוס Bitdefender מעל לכל דבר אחר. כפי שאתה יכול לקרוא בסקירת אנטי-וירוס ה- Bitdefender שלנו, הוא מציע הגנה יוצאת דופן ורשימה ארוכה של תכונות, לאתחול. 

מחשבות אחרונות

ריברדייל שווה לצפות, למרות כמה מהשאנניגנים התיכוניים הקורניים שלה. למרבה המזל, קל למצוא בין רשת CW, נטפליקס, סיקור, Kodi ופלטפורמות סטרימינג מקוונות. רק וודא שאתה מצויד בתוכנת VPN ותוכנת אנטי-וירוס לפני שתעזוב למעמקי ריברדייל. 

בדוק גם את ארכיב הסטרימינג שלנו. שם תמצאו קטעים בדיוק כמו הקטע הזה, כך שתוכלו להיכנס עד לתוכן ליבכם. לאחרונה פרסמנו כיצד לצפות ב- The Shield ואיך לצפות ב- Bleach, אז תסתכל על אלה. 

איך אתה מתכנן לצפות ב Riverdale? נודיע בתגובות למטה וכמו תמיד תודה שקראתם. 

שאלות נפוצות בנושא ריברדייל

על מה ריברדייל?

ריברדייל מקבלת השראה מהקומיקס “ארצ’י”. אף על פי שזה לא לוקח סיפורי סיפורים מהקומיקס, רוב הדמויות שם. הסיפורים משתנים מעונה לעונה, אבל ריברדייל עוסק בעיקר בפשע בעיר הולדתה של קבוצת חברים בני נוער. 

איפה מצולם ריברדייל?

מרבית הצילומים עבור ריברדייל מתרחשים בוונקובר, קולומביה הבריטית, קנדה. צילום הפתיחה האיקוני שמראה את העיר צולם בהרבור ספרינגס, מישיגן.

איזה ערוץ הוא ריברדייל און?

ריברדייל משודרת ברשת CW, אך היא זורמת גם בנטפליקס. 

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map