אתרי הטורנט האלטרנטיביים הטובים ביותר

כאן ב- Cloudwards.net דיברנו על סיבוב בעבר ובמאמר ההוא המלצנו להשתמש במפרץ הפיראטים או בקיקאס טורנטים. עם זאת, מדינות רבות קיימות חסימות המונעות ממשתמשים לגשת לאחד מאותם אתרים. במאמר זה, אנו נבחן אלטרנטיבות לקיקאס ומפרץ הפיראטים שאליהם תוכל לגשת לכל מקום שאתה נמצא.


עם זאת, לפני שאנחנו עושים זאת, מילת אזהרה: אלא אם כן אתה משתמש ב- VPN, החיבור שלך אינו מאובטח וניתן לעקוב אחריך, ובכן, כל אחד. עם תוכנות הריגול המאסיביות שהציבה ה- NSA וכן ריגול על ידי ספקי האינטרנט האמריקניים, אין כל ערובה שלא תמשוך תשומת לב לא רצויה אלא באמצעות שימוש באחת מספקיות ה- VPN הטובות ביותר שלנו..

בראש הרשימה הכללית הזו, יש לנו גם את חמשת המובילים ב- VPN הטובים ביותר לסיבוב. עם זאת, אם הגדרת VPN אינה הסגנון שלך, קיימת אפשרות אחת אחרונה, קרינת העננות. כל אחד משלושת השירותים שנסקרו במאמר זה יאפשר לכם לא רק לשטוף באופן אנונימי, אלא כולם גם מהירים הרבה יותר מבולבלים רגילים. למרות שהתוכניות החינמיות לכל אחת מטילות מגבלות חמורות, כמה דולרים בחודש יאפשרו לך לשתף קבצים לתוכן ליבך.

אתרי טורנט אלטרנטיביים

להלן תמצא רשימה מהירה של אלטרנטיבות ל- Kickass Torrents וכן למפרץ הפיראטים. אף אחד מהאפשרויות שלהלן לא מובטח לעבוד מהמיקום שלך (במדינות שונות יש מסננים שונים במקום), אבל קצת התעסקות עם פרוקסי ו VPN מראים שרובם עובדים, רוב הזמן.

RARBG

אתר זה מציע מבחר קטן יותר מרובו, אך איכות הקבצים כאן די הגונה. מעריצים באיכות יותר מאשר כמות יהיו די מרוצים מאתר זה, במיוחד אם הם אוהבים לצפות בסרטים ישנים יותר וגם בתכניות טלוויזיה חדשות יותר. עם זאת, זה לא נהדר למשחקים.

איזוהונט

זהו אחד מאתרי הסיקור העתיקים ביותר שקיימים שם, אם כי בזכות שדרוגי UI רגילים לא הייתם חושבים כך. האתר מציע מעט מכל דבר, אם כי קטע התגובות המצומצם עושה את זה קצת טריק להבין אילו העלאות ניתן לסמוך ואילו לא יכול.

LimeTorrents

אתר קטן אחר, LimeTorrents, הוא נחמד מכיוון שהוא מאפשר לך לדעת אם אתה מחובר ל- VPN או לא, ובמקביל הוא נותן לך סקירה יפה אם הנחיל שאתה מחובר אליו בריא. מכיוון שממשק המשתמש מעט מסובך לניווט, סביר להניח שטורנטים מנוסים יפיקו את היתרונות הגבוהים ביותר, בעוד שמתחילים עשויים להידרש לעבור לפעמים..

1337X

שמו של אתר זה אמור לתת לך מושג בן כמה הוא ומומחיותו גם הם סרטים, הצגות ומשחקים ישנים יותר. זה לא רק מתאים לאותם גריאטרים מספיק כדי לזכור ספיק של 1337, עם זאת, ואפילו הקהל הצעיר יוכל להשתמש באתר זה בסדר גמור.

yts.ag

אתר זה מוקדש לטעינה של YIFY, כך שאם אתה אוהד אותו (ובכן, כנראה שזה “אותם”), תאהב את האתר הזה. למרות שלא כולם עשויים להיות אוהדים של קבוצת פיצוצי הסרטים האלה, אם אתם רוצים למצוא ספריית סרטים ענקית באמת, אתם יודעים לאן ללכת. באופן כללי, איכות הסרטים היא רבה, אם כי הטעם של הקבוצה עשוי להיות קצת אקלקטי מדי עבור חלק.

EZTV.ag

מה שקשור לסרטים, EZTV הוא לתכניות טלוויזיה: למרות שהאיכות לא תמיד עומדת בסטטוס של נטפליקס, הבחירה באמת מסיבית. אתה עשוי להקדיש זמן רב להחלטה במה לצפות כצפייה בפועל.

זרע זרע

אם הפשטות היא הדבר שלך, דאג לבדוק את Seedpeer. אף על פי שהניווט באתר יכול להיות מבלבל בדיוק מכיוון שיש כל כך מעט כפתורים, זה נותן לך סקירה כל כך קטנה על כל ההעלאות האחרונות, מה שהופך את החיפוש אחר טורנטים חדשים לרוח רוח.

מנועי חיפוש מבול

אם אתה מחפש קובץ ספציפי, או סתם משהו עלום, זה יכול להיות די מסובך למצוא. מלבד המעטים שפירטנו לעיל, יש שם גם המון אתרי סיקור זעירים שאיש פרט למעט מעריצים קשים למות שמע עליהם. במקרה זה, זה עוזר להשתמש במנוע חיפוש טורנט; בחרנו שלושה למטה.

Toorgle

מדד 55 מיליון טורנטים, Toorgle הוא הנפץ הכבד מבין השלושה. עם זאת, הממשק שלו מעט מגושם מכיוון שהוא בעצם תוצאת חיפוש של Google שאינה מסננת כפילויות או טורקי זבל. אם אתה צריך למצוא משהו מוזר, זה הכי טוב שלך.

פרויקט טורנט

לא רק שיש ל- Torrent Project מעל 10 מיליון טורנטים באינדקס, זה ממשק מאפשר לך להוריד את קובץ הטורנט או קישור המגנט ישירות מאתר משלו. המשמעות היא שיהיו לך פחות מודעות קופצות כדי לעצבן אותך בזמן שאתה מחפש, בונוס גדול בספר שלנו.

סיכום 

והנה לך את זה: כמה אתרי טורנט חלופיים שצריכים לעבוד בזמן הכתיבה. מכיוון שבדרך כלל דברים אלה נמצאים בשטף, אנו נדאג לעדכן רשימה זו ככל שיחלפו החודשים. 

אם הורדת סרטים ותכניות טלוויזיה באופן לא חוקי אינה הדבר שלך, תמיד תוכל לבחור לקבל חשבון Netflix. אם הבחירה במדינה שלך מעט מאכזבת, אתה תמיד יכול להשתמש בכל אחד מ- VPN הטוב ביותר שלנו לבחירות של Netflix ולראות את Netflix בארה”ב. אם המשחקים הם הדבר שלך, אתה יכול גם לבדוק את חמשת שירותי הענן המובילים שלנו לגיימרים..

תודה שקראת; יידע אותנו בתגובות למטה אם יש לך הצעות לגבי אתרי סיקור טובים. זכור שהורדת חומר המוגן בזכויות יוצרים אינה חוקית בדיוק, לכן הקפד להישאר שם בחוץ.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map