כיצד להתמודד עם סוגיות חוצץ של קודי

קודי הוא כמו נטפליקס, אמזון, הולו ועוד יותר משולבים תחת קורת גג אחת. כוח האש הזורם הזה מבטיח כמות בלתי מוגבלת של תוכן כמעט, כל זאת מבלי להכניס דיסק או לעזוב את מושבכם.


אמנם כל זה עשוי להישמע כמו חלום, אבל זה חלום שפונה בקלות לתסכול כשאתה נתקל בבעיות חוצץ. האייקון המסתובב בלי סוף יכול להשהות הפעלת זלילה של משחקי הכס ללא הגבלת זמן כשאתה מחכה למה שנראה כמו נצח לטעון את התוכן שלך.

אנו כאן כדי לעזור לכם להקל על צרותיהם המאגרות של קודי בעזרת כמה טיפים מהירים כדי לשכנע את הווידיאו שלכם או אפילו לבטל לחלוטין. אם תרצה לדעת כל מה שיש לדעת על קודי חוץ מזה, יש לנו גם מדריך קודי מלא להנאת הקריאה שלך.

בדוק את מהירות האינטרנט שלך

המקום הראשון להתחיל הוא במהירות האינטרנט שלך. הגדרות קודי רבות משתמשות ב- WiFi ומופעלות ממכשירים כמו ChromeCast או Amazon FireStick שאינם כוללים אפילו יציאות Ethernet. ללא חיבור ישיר למודם שלך כאופציה, אתה תצטרך לעבוד עם מה שיש לך.

כדי להתחיל בפתרון בעיות במכשיר, עבור אל speedtest.net כדי לבדוק את איכות החיבור שלך. זהו אתר של צד שלישי, כך שלא תצטרך לדאוג שמספקי שירותי האינטרנט יצירו את המספרים.

בעת הפעלת המבחן, נסה לחסל כמה שיותר תהליכי רקע המחוברים לרשת שלך. במקרה שלי כיביתי את ה- WiFi בטלפון והשהיתי את תוכנת הגיבוי שלי כדי לקבל מבט מדויק במהירויותיי. אם יש פער גדול בין המהירויות מבלי שהתהליכים הללו מופעלים, אולי תרצה פשוט להפסיק אותם בזמן ההזרמה.

ככלל, תוכן Full HD 1080p זקוק למהירות הורדה של לפחות 10 מגהביט לשנייה כדי להזרים בצורה חלקה. אם אתה יושב תחת זה, האינטרנט שלך עשוי להיות הדאגה.

אם אתה מוצא שהתוצאות של speedtest.net שלך נמוכות ממה שציפית, בצע איפוס קשה בנתב שלך. כאן אתה מנתק את הכוח לפחות 60 שניות ואז מחבר אותו לחיבור. אם אתה עדיין נתקל בבעיות, צור קשר עם ספק שירותי האינטרנט שלך כדי לבדוק אם יש בעיות באזור שלך. אם הבעיות שלך נמשכות, המשך לשלב הבא.

שפר את מהירות האינטרנט שלך

אם מהירות החיבור שלך איטית בסמוך לתיבת הזרימה שלך אך במהירות ליד הנתב שלך, תצטרך להזיז כמה דברים. קירב את התיבה שלך קרוב יותר לנקודת הגישה ובדוק אם המהירות משתפרת. אם במקרה יש לך נתב פס כפול ויש לך התקנים מרובים מחוברים, מעבר לפס 5GHz במקום זאת יכול לפנות רוחב פס מסוים.

מעבר אינו פיתרון קבוע, לכן כדאי לשקול לשדרג לנתב עם טווח טוב יותר אם אתה משתמש ביחידה ישנה יותר. עבור קודי, הדבר הטוב ביותר הוא לרכוש נתב VPN. ריכזנו עבורכם רשימה של נתבי ה- VPN הטובים ביותר שיסייעו לצמצם את החיפוש, שרבים מהם מציעים טווח מצוין והם להקה כפולה..

הפיתרון הטוב ביותר יהיה חיבור חוטי חיבור. אם אתה משתמש בתיבת סטרימינג עם יציאת Ethernet אך אתה משתמש ב- WiFi, ייתכן שתרצה לשקול מחדש. כבלי רשת ארוכים הם די זולים, אז הרם אחד והפעל אותו אם עדיין לא עשית זאת.

אם אתה בטוח שהאינטרנט אינו המקור לבעיה, המשך לגישה מעשית יותר למטה.

העלה את קובץ הווידיאו של קודי

יתכן שתצטרך להעלות את כמות זיכרון המטמון הזמין לקודי. מטמון הוא אחסון זמני המסייע לטעון אתרים (או במקרה זה סרטונים) במהירות רבה יותר. מטמון שומר מידע על מקומות שבהם ביקרת או סרטונים שבהם צפית, כך שהדברים האלה נטענים מהר יותר כשאתה חוזר אליהם.

אבל זה לוקח זיכרון. במכשירים כמו ChromeCast, לא נוהגים להקצות הרבה זיכרון למטמון כברירת מחדל, כך שאתה עשוי להפסיק. כדי להגדיל את מגבלת זיכרון המטמון בווידיאו עבור Kodi, ישנן שתי שיטות. האחד קל יותר מהשני, אך אנו נעביר אותך בשניהם.

הדרך הקלה: אשף ארס

הידידותי למשתמש יותר מבין שתי האפשרויות מחייב להתקין תוסף קודי לא רשמי בשם פרויקט Ares. אם אתה משתמש בתוספות לא רשמיות, יש הרבה דברים טובים במאגר הזה, כך שכדאי שתתקין אותם בכל מקרה.

כך תשיג את זה:

ממסך הבית של Kodi, לחץ על סמל ההגדרות. זה נראה כמו שן.

מבין הסמלים, בחר “מנהל קבצים.” זו האפשרות האחרונה בשורה התחתונה.

לחץ על “הוסף מקור” מהעמודה השמאלית. זו האפשרות התחתונה.

לחץ פעמיים על “.”

בסרגל הכתובות שמופיע, הזן כתובת אתר זו בדיוק כיצד היא מופיעה כאן:

http://ares-repo.eu

לחץ על “אישור” ותן למקור שם כמו “AresWizard”.

חזרו למסך הבית ולחצו על “הרחבות”. במסך הבא, בחר “הורד” מתחתית סרגל הצד.

משם, לחץ על “התקן מקובץ zip”.

נווט לתיקיה ששמתת עליה לפני כן (במקרה שלנו “אשף Ares”) ובחר את קובץ ה- zip היחיד בפנים (repository.aresproject.zip). המתן להתראה המותקנת על התוסף.

לאחר ההודעה בחר כעת “התקן ממאגר”. בפנים, לחץ על “פרויקט ארס”.

לאחר מכן עקוב אחר הנתיב תוספות תוכנית > אשף Ares ולחץ על “התקן.”

המתן להתראה המותקנת על התוסף, וכדאי לך ללכת. כעת עלינו להגדיל את מטמון הווידיאו. חזור לתפריט הראשי ופעל לפי הנתיב תוספות > תוספות לתוכנית > אשף ארס. תן לזה כמה שניות להתקין קבצים להגדרה לראשונה.

עכשיו בתוך אשף ארס, עקוב אחר השביל Tweaks > אשף ההגדרות המתקדמות > הבא. בפנים תראה את ה- RAM הזמין בכל מכשיר בו אתה משתמש. שים לב לכך כי נצטרך את זה אחר כך.

לחץ על “צור הגדרות.” בפנים, הגדל את גודל זיכרון המטמון לחצי מה- RAM הזמין שלך. אל תתעסקו עם שום דבר אחר שם.

לחץ על “החל הגדרות” והפעל מחדש את Kodi.

מזל טוב, עכשיו הגדלת את מגבלת המטמון של הווידאו.

הדרך הקשה: קובץ XML

המשך על אחריותך בלבד. תצטרך להתעסק עם קוד כלשהו כאן, ואף שהוא בסיסי למדי, אסור לך לעשות זאת אם לא נוח לך. אנו בעצם עושים את אותו הדבר שעשינו עם ארז הקוסם, כך שאין סיבה לנסות ולעשות את שניהם.

העתק שורות אלה לקובץ פנקס רשימות:

1

1.5

104857600

לאחר שתעשה זאת, שמור את הקובץ כ- “advancedsettings.xml.” ברור, אל תשמור אותו במרכאות. עלינו להביא קובץ זה למיקום הקובץ “userdata” של Kodi, אשר ישתנה בהתאם למערכת ההפעלה:

 • אנדרואיד: אנדרואיד / נתונים / org.xbmc.kodi / קבצים / .kodi / userdata /
 • iOS / פרטי / var / נייד / ספריה / העדפות / Kodi / userdata /
 • לינוקס: ~ / .kodi / userdata /
 • מק: / משתמשים // ספריה / תמיכה ביישומים / Kodi / userdata /
 • Windows: חפש “% APPDATA% \ kodi \ userdata” והקש Enter

לאחר העברת הקובץ למקומו, יש להגדיל את זיכרון המטמון של הווידאו שלך.

השתמש בקבצים קטנים יותר

אחרי הכל, ייתכן שעדיין נתקלת בבעיות אם הקבצים שאתה מנסה להזרים גדולים מדי. ניתן לתקן זאת באמצעות חיבור אינטרנט מהיר יותר, אך זה אינו פיתרון מיידי.

מה שפתרון מיידי הוא HEVC Video Club. ניתן למצוא תוסף זה במספר מאגרים ומשתמש בקודק H.256 כדי להזרים סרטוני HD. מרבית הסרטונים משתמשים ב- H.264, קודקוד המאפשר הזרמת HD עם גדלי קבצים קטנים יחסית.

H.256 (או HEVC) יעיל עוד יותר, כאשר סרט HD ממוצע מגיע בסביבות 300Mb בלבד. אתה מוגבל לדברים הזמינים במועדון הווידאו של HEVC, אבל יש לך הרבה מה להעביר אותך עד שתוכל להאיץ את חיבור האינטרנט הזה.

מצא VPN מהיר יותר

אם אתה משתמש בקודי, סביר להניח שאתה משתמש ב- VPN. אם לא, עליך להתחיל כ VPN שישמור את פרטיך ויגן עליך מפני כל סוגיה משפטית.

VPN מייצג רשת פרטית וירטואלית. בעיקרו של דבר, VPN לא יציג את כתובת ה- IP שמקורו, אלא במקום זאת יחזיר את כתובת ה- IP של ספקי ה- VPN דרך אחד השערים שלהם. תוכל ללמוד עוד אודות VPNs כאן.  

הגורם לבעיות באגר יכול להיות VPN שלך. אם אתה משתמש בשירות VPN חינמי, רוב הסיכויים שאתה מתחרה על משאבים עם משתמשים רבים אחרים. זה יוצר צווארי בקבוק. שירותי מנויים נוטים לקבל יותר שרתים ופחות משתמשים לשרת – שלא לדבר על אמצעי אבטחה טובים יותר ומחויבות חזקה יותר לפרטיות המשתמשים.

האפשרויות המובילות שלנו ל- VPN המהיר ביותר הן ExpressVPN ו- TorGuard. יש לנו גם רשימה של חמשת ה- VPN המובילים עבור קודי. לחלופין, תוכל לעיין בביקורות ה- VPN שלנו לקבלת רעיונות נוספים.  

מחשבות אחרונות

חציצה היא החלק הגרוע ביותר בסטרימינג, אבל אני מקווה, מדריך מהיר זה עזר לך. אם עשית הכל ועדיין יש בעיות, אתה באמת צריך לשקול את החיבור והנתב שלך.

אם אתה רוצה להזרים יותר תוכן, עיין בתוספות הקודי הלא רשמיות המועדפות עלינו. אם אתה רק מחפש דרכים להפוך את קודי לשלך, בדוק את התוספות הרשמיות המובילות שלנו לקודי. תוכלו גם לבדוק בארכיון Kodi שלנו מדריכים וסקירות נוספים הבנויים סביב המערכת האקולוגית של Kodi.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map