כיצד להעביר משחקי קיטור לכונן אחר: מדריך לשנת 2020

המשחקים של היום הם מאסיביים באופן לא -ולוגי. בימים עברו, גדלי המשחק הוגבלו על ידי המדיום שלהם. עם כניסתם של הורדות פס רחב לאינטרנט ודיגיטל, עם זאת, משחקים עברו מדיומים פיזיים וגדלו באופן אקספוננציאלי, רק כשהם מוגבלים על ידי שטח הכונן הקשיח ורוחב הפס.

כלומר, יש הרבה סיבות שמשתמשים עשויים להזדקק לדשדש את משחקיהם בין הכוננים. בין אם אתה צריך להקצות מקום למשחק הכי חדש או אם הוספת כונן חדש, יש כמה דרכים להעביר משחקים ב- Steam, פלטפורמת המשחקים הדיגיטאליים החשובים בעולם.

אנו נספר לכם כיצד להעביר משחק אחד, או להעביר ספריית Steam שלמה, לכונן אחר. אם זה עתה יש לך כונן קשיח חדש, קרא את המדריכים שלנו כיצד למחוק כונן קשיח ואיך לחלק כונן קשיח כדי לקום ולפעול..

צור ספריית קיטור חדשה

ראשית, יהיה עליך להגדיר ספרייה חדשה למשחקי Steam שלך, שהיא תהליך פשוט.

שלב 1: כשלקוח ה- Steam פתוח, לחץ על “Steam” בפינה השמאלית העליונה. ואז, מהתפריט הנפתח, בחר “הגדרות.” זה יפתח חלון נפרד.

הגדרות קיטור

שלב 2: בחלון זה, בחלונית הניווט הימנית, לחץ על “הורדות”. ואז, בחלונית הימנית למעלה, לחץ על “תיקיות ספריית קיטור”. התהליך ייראה כך:  

הורדות קיטור

שלב 3: משם, לחץ על “הוסף תיקיית ספריה”, ואז נווט לכונן המתאים ולחץ על “הוסף תיקיה חדשה.” תן לספרייה כל שם שתרצה. לאחר שתעשה זאת, לחץ על “בחר” כדי להוסיף אותו לתיקיות ספריית Steam שלך.

ספריית קיטור

העברת משחקים לספרייה חדשה

כעת, לאחר שיצרנו ספריה משנית למשחקים, נוכל להתחיל להזיז אותם.

שלב 1: לחץ באמצעות לחצן העכבר הימני על משחק מותקן ובחר “מאפיינים”.

מאפייני קיטור

שלב 2: מהתפריט המוקפץ, לחץ על הכרטיסייה “קבצים מקומיים”. עבור לתחתית הרשימה מתחת לכרטיסייה ובחר “העבר תיקיית התקנה”.

Steam-Move-להתקין

שלב 3: חלון חדש יבקש ממך לבחור ספרייה להעביר את המשחק אליה מתפריט נפתח. בחר בספריה שיצרת בעבר ולחץ על “העבר תיקיה.”

תיקיית קיטור

זהו זה. Steam יעביר את הקבצים המקומיים של המשחק לספרייה החדשה ותפנה מקום למשחק חדש זה או לכל אותם GIFs לחתולים. התהליך היה מייגע הרבה יותר מכיוון של- Steam לא הייתה תכונה אפויה להעברת משחקים מבלי להתקין אותם מחדש, אז וודא שאתה מפעיל את הגרסה האחרונה של Steam כדי ליהנות מתכונות איכות חיים אלה.

העברת ספרייה

פשוט כיסינו משחקי הובלה בנפרד, אבל אולי עליכם להעביר ספריה שלמה לכונן חדש. זה די קל לצרף אוסף נפיח של משחקים, במיוחד אם אתם אוהבים את השפע הבלתי מתכוון של מכירות Steam. היי, זה קורה למיטבנו. בכל מקרה, העברת ספריות קיטור היא פשוטה.

לפני שתתחיל, אנו ממליצים לבצע גיבוי של תיקיית ה- Steam שאתה מעביר למקרה שהדברים ייעלמו. אתה יכול ליצור עותק לשמירה מקומית או להשתמש בתכונת הגיבוי של Steam.

שלב 1: צור תיקיית ספריית Steam לפי ההוראות שלמעלה וסגור את לקוח Steam.

שלב 2: דפדף לתיקיית ההתקנה של Steam שתועבר. שם, מחק את כל הקבצים והתיקיות למעט “Steamapps” ו- “userdata.”

נתיב קיטור להתקנה

שלב 3: חתוך והדבק את תיקיית Steam לנתיב החדש שיצרת. למשל, זה יכול להיקרא E: \ SteamLibrary

שלב 4: פתח מחדש את Steam והתחבר, ואז הצבע את Steam לספריה החדשה שלך ואמת את קבצי המשחק במידת הצורך. אם אתה נתקל בבעיות, נסה להסיר ולהתקין מחדש את Steam. דף התמיכה ב- Steam יכול גם להיות מועיל.

קיטור והענן

ענן הקיטור הוא נהדר, והוא גורם לנו לתהות כיצד שרדנו את העידן הפרימיטיבי של המשחק בו חסכון בענן לא היה קיים ושמירת קבצים הוגבלה למכונה אחת או לכרטיס זיכרון אחד..

רבים המכירים את Steam יודעים ככל הנראה על Steam Cloud. מדובר באחסון ענן שמארח Steam ומאפשר למשתמשים לאפשר שמירת ענן, גיבוי ושחזור משחקים, אחסון הגדרות משתמשי Steam וכדומה. עם זאת, לא כל המשחקים תומכים בתכונה, בעיקר כותרות ישנות יותר.

סביבת העבודה נעוצה בשימוש בספק אחסון בענן, כגון Sync.com, או בשירות גיבוי מקוון, כגון SpiderOak ONE, שלא מגביל אותך לתיקיית סינכרון אחת. באמצעות אחד מאותם ספקים, באפשרותך להגדיר חסכונות ענן משלך כדי להבטיח שאתה משתמש בקובץ השמירה האחרון של המשחק, לא משנה היכן אתה משחק..

למידע נוסף על הסיבה שאנו אוהבים את SugarSync ו- SpiderOak ONE, קרא את סקירת Sync.com שלנו ואת סקירת SpiderOak ONE.

מחשבות אחרונות

אלו מכם שמשתמשים ב- Steam מאז לפני 2017 ככל הנראה זוכרים את השיא של משחקי ההעברה בין כוננים, ושימוש בקישורים סמלים. למרבה המזל, העברת משחקי Steam הרבה יותר קלה בימינו, ובתקווה, הדגמנו זאת.

כשמדובר במשחקי הובלה בקבוצות או בספריות הובלות, ניתן היה לשפר את Steam. אם כי לעומת יריבים כמו Origin ו- GOG Galaxy, אין הרבה מה להתלונן עליהם.

אדים נותרו הפלטפורמה הדומיננטית למשחקי מחשב, ולכן אולי יש לנוח על זרי הדפנה. עם זאת, Steam הביאה לפלטפורמה תכונות של איכות חיים. היכולת לחלק את הספרייה שלך על פני כוננים מרובים מבלי להתקין מחדש משחקים כבר זמן רב התבקשה, ולכן עדיף מאוחר מאשר לעולם.

כשמדובר בענן הקיטור, התחבר לשירותי המשחקים הטובים ביותר בענן שלנו כדי לראות כיצד הענן שינה את צורת המשחק במשחקים ומדוע העתיד. במאמר זה, תוכלו גם ללמוד על מודל המשחקים החדש יחסית, gaming-as-a-service. עבור קונסולות וענן, עיין במדריך השימוש שלנו במדריך אחסון בענן של Xbox, או גלה לאיזה ענן יש טוב יותר.  

בדוק גם את ה- VPN הטוב ביותר שלנו למדריכי משחקים. עם זאת נאמר לנו אם יש לך פריצות קיטור או טריקים. זרוק אלינו תגובה או ציוץ. תודה שקראתם.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me