שירותי המשחקים בענן הטובים ביותר של 2020: גל העתיד

משחקי ענן הם אחד החידושים המרגשים ביותר בשנים האחרונות. הרעיון לשחק במשחקים שבדרך כלל ידרוש מחשב משחקי יקר בעל חזקה גבוהה בכל מכשיר, מושך, גם אם זה קצת חלום של צינור. למרות שהפרסום למשחקי ענן נוחת בצד ההיפרבולי של הדברים, חלק מהטענות נכונות. 


במדריך זה, אנו הולכים לחקור את שירותי המשחקים בענן הטובים ביותר המספקים את ההבטחות שהם הציגו. על פי הקריטריונים בביקורות המשחק בענן שלנו, מצאנו את שלושת השירותים המובילים בכל קטגוריה. נדבר על הסיבה שאנחנו מדרגים כל שירות כל כך גבוה, כמו גם את מה שחיפשנו בכל קטגוריה, לפני שנכריז על הזוכה הכללי. 

אם אתה רוצה את התשובה הקצרה, Shadow הוא שירות המשחקים בענן הטוב ביותר שקיים כיום, אם כי זה עשוי להשתנות ברגע שיצא Nvidia GeForce Now.

לחץ על הקישור הבלעדי שלנו כדי לקבל 10 $ הנחה מההזמנה הראשונה שלך עם Shadow

לפני שנמצא מדוע אנחנו אוהבים את Shadow ו- GeForce Now כל כך הרבה, בואו נדבר על מה זה משחקי ענן ואיך זה עובד.

מהי משחקי ענן?

אם אתה רוצה לפרט מה זה משחקי ענן ואיך זה עובד, הקפד לקרוא את המדריך שלנו בנושא מדריך המשחקים בענן. עבור פרק זה, אנו נציג סקירה קצרה. 

המונח “משחקי ענן” מתייחס למשחק מרחוק מהענן. כמעט בכל מקרה, “ענן” מתייחס לרשת של מרכזי נתונים שמלאים עד אפס מקום בשרתים המספקים תוכן לכל מי שמנסה לגשת אליו. לנקודת ייחוס מוכרת יותר, נטפליקס או כל פלטפורמת סטרימינג אחרת מספקת קטעי וידאו מהענן. 

משחקי ענן עושים דבר דומה. כשאתה נרשם לשירות, אתה קונה גישה לשרת מרוחק המצויד בחומרה להפעלת משחקים. ואז, לאחר השקת משחק, נשלח למחשב שלך זרם וידיאו של המשחק. זה דומה למראה שחורה מעורבת יותר: Bandersnatch.

השימוש בסרט ההרפתקאות ההוא-בחר-בעצמך כדוגמה, כשאתה בוחר בחירה, נטפליקס מחליטה מה הקליפ הבא צריך להיות ואז תעביר לך אותו. אותו דבר קורה עם משחקי ענן; זה פשוט קורה הרבה פעמים. 

כשאתה לוחץ על כפתור “A”, למשל, אתה שולח קלט, למשל, קפיצה. קלט זה נשלח למחשב המרוחק, והמופע הזה של המשחק מעדכן את הקלט. זרם הווידיאו שאתה רואה עדכונים בו זמנית. 

כל זה קורה בעוד אלפיות השנייה, ואם שירות המשחקים בענן יכול להאריך את זמן ההשהיה מספיק, פיגור הקלט הופך לבלתי מורגש..

לדברי ג’ון קרמאק, ה- CTO הנוכחי של Oculus VR ומייסד משותף של תוכנת id, “מערכות חישה אנושיות יכולות לאתר עיכובים יחסית קטנים בחלקים של שדות הראייה או, במיוחד, בשמע, אך כאשר העיכובים המוחלטים הם מתחת לכ- 20 אלפיות השנייה. הם בדרך כלל לא מורגשים. ” כל עוד ההשהיה הכוללת היא מתחת לסף זה, הפעלת משחקי הענן שלך צריכה להרגיש שהיא מקומית.

משחקי ענן בחינם

כפי שאתה יכול לדמיין, הטכנולוגיה שעוברת למשחקי ענן היא יקרה, לא רק לרכישה, אלא גם לתחזוקה. למרות זאת, יש ביקוש גבוה למשחקי ענן בחינם. בגוגל משתמשים בחיפוש המונח “משחקי ענן בחינם” כ- 6,500 פעמים בחודש, למרות שאין הרבה שירותי משחקי ענן בחינם.. 

משחקי ענן בחינם

למעשה, לא יכולנו למצוא שום דבר במהלך המחקר שלנו, אך בהתחשב בעוצמת הקול, לא יהיה זה מפתיע לראות כמה צצים בעתיד. תן לזה לשמש PSA, אם שום דבר אחר. אם אתה מוצא שירות למשחקי ענן הטוען שהוא בחינם, עדיף להתרחק.

שירותי המשחקים בענן הטובים ביותר

כעת, לאחר שדיברנו על מה זה משחקי ענן וכמה מהבעיות העתידיות שעשויות להיות להן, בואו ונצלל את הבחירות המובילות שלנו לקבלת שירותי המשחקים בענן הטובים ביותר..

 1. צל – חווית המשחק הכוללת הטובה ביותר עם חביון נמוך
 2. GeForce עכשיו
 3. וורטקס
 4. פרויקט xCloud
 5. פלייסטיישן עכשיו

תכונות

מכיוון שמשחקי ענן הם שוק כל כך חדש, אין שום תכונות עיקריות שאנו מחפשים בחלק זה. כל שירות קצת שונה, אז הערכנו את הפלטפורמות על סמך התכונות שחשבנו שהן הכי מועילות. במקרים מסוימים, פירוש הדבר הוא תמיכה נוספת בהיקפי ציוד היקפי, ואילו באחרים, זה פשוט כיצד בנויה הפלטפורמה.

צל

כוחו של צל בתכונות לא בא בצורה של טובות דברים אלא באופן הבניית השירות. במקום להירשם כמנוי למחשב משחקי ענן משותף בו משתמשים מרובים מושכים מאותה מאגר משאבים, אתה מקבל לעצמך מחשב ייעודי למשחקי ענן.. 

לחץ על הקישור הבלעדי שלנו כדי לקבל 10 $ הנחה מההזמנה הראשונה שלך עם Shadow

על ידי בידוד המשאבים בצורה זו, Shadow מסוגל לספק חוויה הרבה יותר נזילה שאינה נכנעת לביצועי זרימת משחק גרועים בשעות שיא, דבר שיכול לקרות עם PlayStation Now. 

צל-חלונות-הגדרות

עם Shadow אתה קונה משאבים מבודדים, אך אתה גם קונה התקנה מלאה של Windows 10. בשונה מרוב שירותי המשחקים בענן שמתחברים ישירות לפלטפורמת ה- DRM בה ממוקם המשחק, Shadow מגיש אותך לשולחן העבודה של Windows 10. מותר לך לעשות כמעט כל דבר, כולל התקנת אפליקציות חדשות והתאמה אישית של המראה. 

עם מהירויות הורדה של 1 ג’יגה-סיביות לשנייה, תוכלו לעשות הרבה מהירות באמצעות Shadow. המגבלה היחידה היא הכונן הקשיח, שהוא 256 ג’יגה-בייט בלבד. עם זאת, בכל מהירות ההתקנה של המשחקים, הגודל הקטן לא אמור להוות בעיה גדולה מדי. תוכלו לקרוא עוד על כך בסקירת הצללים שלנו. 

GeForce עכשיו

GeForce Now לא פורסם במלואו על ידי Nvidia, אך הרבה תכונות של איכות חיים קיימות בצורה בטא שלה. בנוסף לתמיכה במקלדת ובעכבר, הפלטפורמה יכולה לקבל גם את DualShock 4, בקר Xbox One, בקר Xbox 360 ו- Logitech Gamepad F310, F510 ו- F710. בנוסף, צ’אט קולי נתמך במחשב וב- Mac. 

עם זאת, תכונות הביצוע שלה הן כוכב התוכנית. לא ברור באיזה כוח משתמשת Nvidia בכדי להניע את “מצב הזרמת האולטרה” שלה, המספק משחקי 4K במהירות של עד 60 fps, אך היא עובדת. 

למרות שאנחנו לא יודעים בוודאות, אספנו כמה רמזים במהלך הבדיקה שלנו. תוך כדי התאמת ההגדרות הגרפיות עבור הגרסה המחודשת של Resident Evil 2, המשחק אמר שיש לנו זיכרון RAM של 24 ג’יגה-בתים של GPU.

אם Nvidia משתמשת בחומרה מהדור האחרון שלה – ואנחנו מניחים שהיא כזו – זה אומר ש- Titan RTX או Quadro RTX 6000 מפעילים את המחשב המרוחק. אלה הם ה- GPU המשוכלל ביותר של Nvidia באותו הרגע, כאשר ה- Quadro מסתכם בכ- 5,000 $. 

אגוז שחור

Blacknut הוא, למרבה הפלא, שירות משחקי ענן ממוקד במשפחה. בנוסף להציע תוכנית משפחתית המאפשרת לשחק בו זמנית בארבעה מסכים, Blackbut מציעה גם כמה תכונות משפחתיות, החל ממצב לילדים. כפי שנראה בהמשך במדריך זה, Blacknut מאפשרת לך לשמור פרופילים מרובים, ובכל אחד מאלו יכולים להפעיל מצב ילדים.. 

blacknut-add-account

כאשר מתג מצב הילדים מסומן, מוצגים רק משחקים המדורגים E10 + ומטה. למרות שאתה יכול לעבור במהירות בין פרופילים, הפעלת מצב ילדים היא דרך מהירה להגביל את הבחירה אם יש לך ילדים קטנים שרוצים לשחק. אם אתה מעוניין לשמור על חשבון למבוגרים ולהרחיק את הילדים, אתה יכול להגדיר קוד אישי בן ארבע ספרות. 

מחוץ לבקרת ההורים, התכונה העיקרית של Blacknut היא תאימות. זה נתמך על ידי כמעט כל דבר, עם יישומים עבור Windows, macOS, Amazon Fire TV, Android, Linux וטלוויזיות נבחרות של Panasonic ו- Samsung. גם תמיכה בבקר מצוינת, כאשר רוב המשחקים תומכים במקלדת ובעכבר, כמו גם משחקי עכבר. בטלוויזיות חכמות אתה יכול אפילו להשתמש בשלט הרחוק שלך למשחקים מסוימים. תוכל ללמוד עוד על כך בסקירת Blacknut שלנו.

משחקים נתמכים

המשחק בענן אינו מהווה שירות רב אם המשחקים המוצעים אינם טובים. בחלק זה חיפשנו שלושה שירותים שלא רק שיש להם מגוון רחב של משחקים, אלא ספריה גדולה מלאה במשחקים באיכות גבוהה. 

צל

צל שולט במדור זה בהצטיינות. כאמור לעיל, זה לא מגביל את החוויה שלך למשחקים מסוימים. במקום זאת, כאשר אתה קונה מנוי, אתה רוכש שולחן עבודה מלא. זה אומר שאתה יכול להתקין כל משחק בכל פלטפורמת DRM שתבחר, כולל משחקים ללא DRM משירותים כמו GOG ו- Humble Bundle.

הכללת ה- GOG היא ענקית. כותרים ישנים רבים אינם פועלים במערכת Windows 10, שהיא מערכת ההפעלה היחידה בה אתה יכול להשתמש במחשב המרוחק שלך. שילוב של נהגים וארכיטקטורה הופכים כמה משחקים קלאסיים, כמו SWAT 4, Ultima ו- Wizardry VII, שלא ניתנים להפעלה במערכות מודרניות. עם זאת, עם Shadow, הם נגישים.

שירותים כמו GOG ביצעו את ההרמה הכבדה כך שתוכלו לחקות את הכותרות הישנות הללו במערכות מודרניות, ומכיוון ש- Shadow מעניק לכם שולחן עבודה מלא של Windows 10, תוכלו לעשות זאת בענן. אמנם לא זורם כמו GeForce Now, שם המשחקים שלך מותקנים מראש ומתוקנים מההתחלה, Shadow מציע הרבה יותר גמישות במשחקים שאתה יכול לשחק..

פלייסטיישן עכשיו

לפלייסטיישן עכשיו יש יותר מ- 800 כותרים בספריה. בניגוד לכל שאר השירותים שבדקנו, PlayStation Now מספק את כל הספרייה שלה בחינם. משמעות הדבר שאינך צריך להביא רישיון כדי לשחק משחק מסוים. יתר על כן, הספרייה כוללת משחקים מ- PlayStation 4, PlayStation 3 ו- PlayStation 2.

פלייסטיישן-עכשיו-סקירה-ספרייה

קיימים כותרות רב-פלטפורמות חשובות, כולל Red Dead Redemption, Fallout 4 ו- Rocket League, כך שאם אתה מעוניין לשחק כאלה, PlayStation Now הוא בחירה קלה. עם זאת, מעריצי סוני יתלהבו יותר מהספרייה של כותרי צד ראשון. לפלייסטיישן עכשיו יש את הלהיטים הגדולים מההיסטוריה הארוכה של סוני, כולל כל משחק נוסטלגי מהעבר. 

הג’אק והדקסטר והמחבט & משחקי Clank קיימים, יחד עם משחקי Tekken ו- LittleBigPlanet. ניתן למצוא גם כמה בלעדיות חדשות יותר, הכוללות את מוטות הדם הקשות להפליא. עם זאת, למעט הבלעדיות האחרונות לוקח להופיע. כלומר, בזמן הכתיבה, ימים חלפו וספיידרמן אינם נתמכים. 

אף על פי כן, נפח המשחקים שאתה יכול לשחק פשוט במחיר המנוי הוא מצוין. אתה יכול להציג יותר מרשימת המשחקים בסקירת PlayStation Now שלנו. 

GeForce עכשיו

ל- GeForce Now יש ספריה קטנה של קצת יותר מ -400 משחקים. בהשוואה ל- PlayStation Now ו- Shadow, זה נופל במהירות מבחינת הנפח. עם זאת, רשימת המשחקים מצוינת. כל אופציה אוצרת באופן ספציפי לגיימרים במחשב, כאשר המהדורות האחרונות הוסיפו כמעט מייד לרשימה. עם GeForce Now, זה קשור לאיכות על כמות (קרא את הקטע GeForce Now לעומת PlayStation Now).

רשימת 'geforce-now-review-games-list'

המשחקים הברורים שם, כולל ליגת הרוקטות, DOOM 2016, Fallout 76 ו- Rainbow Six Siege, אך אנו מתרשמים יותר מכמה מהכותרות הפחות פופולריות. משחקי אסטרטגיה גדולים כמו Endless Space 2 ו- Hearts of Iron IV יושבים לצד המועדפים היפנים, כמו NieR: Automata, Octopath Traveller ו- Dragon Quest XI.

גם הודו זוכות לאהבה רבה. כלולות אינדיאנים גדולים, כמו הצינוק האפל ביותר, אביר חלול וסלסטה, אך כך גם רבים אחרים ידועים פחות, כמו דרלי השמיים העמוקים, אמהות נשק, הזן את הג’ונגון והם מיליארדים.. 

מספר המשחקים קטן, אך כל אחד מהם באיכות גבוהה. בחיפושים סביבנו היה לנו רק משחק אחד שלא הצלחנו למצוא: Grand Theft Auto V. אחרת, לא משנה אם חיפשנו משולש A או מכה כבד או אינדישה, מצאנו אותו ב- GeForce Now. תוכלו לקרוא עוד על רשימת המשחקים בסקירת GeForce Now שלנו.

מחיר

עדיין אין מחיר בסיסי עבור שירותי משחקי ענן, אך התקרה נקבעה על ידי שירותים כמו Shadow. בחלק זה חיפשנו פלטפורמות שהציעו ערך מוצק במחיר המבוקש, ולא רק את העסקה הטובה ביותר בסך הכל. כאמור לעיל, ההצלחה בעסקה לא תמיד מסתדרת. 

פלייסטיישן עכשיו

פלייסטיישן עכשיו זה יקר אם נרשמים לתכנית חודשית. כמעט באותו מחיר מבוקש של צל, הוא אינו מספק ביצועים או גמישות שווים. עם זאת, סוני מציעה משך זמן רב, וזה משהו שצל וברוב פלטפורמות המשחק בענן האחרות חסרות. אם אתה קונה שנה מראש, אתה מקבל הרבה מאוד. 

תג המחיר של 99.99 דולר לשנה מתפרק למעט יותר מ 8 $ לחודש, שזה מציאה בהתחשב בכך שאתה מקבל יותר מ- 800 משחקים בחינם ופלטפורמת סטרימינג מוסמכת, לאתחל. למרות שהמנוי השנתי הוא ללא ספק הערך הטוב ביותר, סוני מציעה גם תוכנית רבעונית, בסביבות 15 דולר לחודש. 

זאת בהנחה שיש לך כבר בקר DualShock 4. פלייסטיישן עכשיו ניתנת להפעלה במחשבים אישיים ו- PS4, ללא תמיכה במקלדת ובעכבר. אם אתה רק במחשב האישי, תצטרך לקנות כבל DualShock 4 ומיקרו-USB (ה- DS4 אינו כולל כבל). אם תרצה לעבור אלחוטי, תצטרך לקנות גם את מתאם ה- Bluetooth. 

זה יכול להוסיף למעלה מ- 120 $ למחיר מנוי שנתי. זה עדיין שווה את זה במחיר הזה, בהתחשב בעובדה שאתה מקבל כל כך הרבה משחקים בחינם, אבל זה לא טוב כמו עסקה כמו תג המחיר הרגיל של $ 100. 

אגוז שחור

ל- Blacknut אין ספריית משחקים נהדרת, מכיוון שרובם שיבוטים תת-חלקיים של כותרות טובות יותר – למשל, שר הנופלים בהשוואה ל- Dark Souls – אך המחיר הוא נהדר. יש שתי תוכניות: אישיות ומשפחתיות. התוכנית האישית מצויינת במחיר של $ 12.99 לחודש, אך אתה מוגבל למסך בודד. 

אם אתה רוצה מסכים מרובים, תצטרך לקנות תכנית משפחתית, העומדת על $ 19.99 לחודש. למרות שקרוב לצל מבחינת מחיר – שהוא אחד השירותים היקרים ביותר שבדקנו – עם תוכנית משפחתית של Blacknut, אתה יכול להשתמש בארבעה מסכים בו זמנית. יתר על כן, ספריית המשחקים אינה דורשת רישיון. 

משפחות הן היכן שה Blacknut נמצא הכי בבית (אירוני, אנו יודעים). הספרייה מורכבת ברובה ממשחקי אינדיאוס ממוקדים בילדים ומשחקים ניידים, כאשר התואר המוזר, המשני ודרוג M זורק לתערובת. עם זאת, המחיר עצמו טוב ועם תקופת ניסיון בחינם למשך 14 יום אין שום סיבה לא לנסות זאת. 

וורטקס

הורטקס בינוני מבחינת הביצועים והתכונות, אך הוא זול. במחיר של $ 9.99 פשוט לחודש, זה ערך טוב, כל עוד אתה יכול להתמודד עם גמגום תכוף ולטבול הרזולוציה מדי פעם. זה לא טוב כמו Shadow או GeForce Now, אבל זה גם בערך שליש מהמחיר. 

נכון לעכשיו, רק הנדבך בסך 10 $ זמין באמצעות Vortex, אם כי השאלות הנפוצות טוענות כי תשיק תוכנית VIP עם תכונות נוספות בעתיד הקרוב. כמו רוב שירותי המשחקים בענן, תצטרך להביא רישיונות למשחקים שאתה רוצה לשחק. למרבה המזל, למשחקי הענן של וורטקס יש מבחר יציב, כולל הסיכון של גשם 2 שפורסם לאחרונה ואגדות ה- Apex הפופולריות מתמיד.. 

אתה מחויב מדי חודש ללא אפשרות לרכוש תכנית שנתית, שבמקרה זה אנו אוהבים. ל- Vortex יש קשר זמין למשתמשים ניידים, ומאפשר לך לקנות מנוי באמצעות Google Pay או אפשרות הרכישה של Windows 10. יהיה קל כברירת מחדל למנוי לשנה, לראות כיצד מישהו יכול לקנות בטעות מנוי, אך וורטקס לא עושה זאת. 

במקום זאת, אתה מחויב בסכום של 10 $ לחודש עד שתחליט שאתה לא רוצה את השירות. אם אתה קונה תוכנית במקרה, וורטקס אפילו מציעה מדיניות החזר כספי. זה מוגבל ל 15 דקות משחק, אבל זה שם אם אתה זקוק לו. תוכלו ללמוד עוד על כך בסקירת הורטקס שלנו. 

קלות שימוש

עם חברות מרובות שממהרות להיות “נטפליקס של המשחקים”, קלות השימוש חשובה. נטפליקס ושירותי סטרימינג רבים אחרים שידקו את ממשקי ממשק המשתמשים שלהם להיות נגישים, חזקים ומושכים. בחלק זה חיפשנו שירותי משחקי ענן שהגיעו לשלושת הסימנים הללו. 

צל

כל מה שקשור לצל חלק. כדי להירשם, כל שעליך לעשות הוא לבחור את מחזור החיוב שלך, להזין קצת מידע על היכן ממוקם השירות ולבחור את התקנת Windows 10 שלך. יש התקנה מומלצת, שאנו מציעים לך להשתמש בה, אך אם אתה יודע מה אתה עושה, אתה יכול לבצע גם התקנה מותאמת אישית..

משם זה משחק המתנה. לצל לוקח קצת זמן להתקין – בסביבות 30 דקות, במקרה שלנו – אבל ההמתנה משתלמת. האפליקציה המקומית מתקינה מייד, וברגע שתקבלו גישה אליה תוכלו לאתחל את שולחן העבודה המרוחק שלכם תוך שניות ספורות. צל יעבור דרך כמה מקשי מקשים כדי שתדע גם לצאת מהמערכת. 

הפעלת צל

אחרי זה, זה ממש כמו להשתמש במכונה רגילה של Windows 10. אתה יכול לשנות את הרקע שלך, לגלוש באינטרנט ולהתקין כל תוכנה שאתה רוצה (אם כי סיבוב זה מחוץ לתחום). התוספת היחידה היא כפתור צל שקוף למחצה בפינה השמאלית העליונה, בו תוכלו להשתמש כדי לפתוח את תפריט הצל. 

GeForce עכשיו

ל- GeForce Now עדיין יש כמה מכשולי שימושיות להתגבר עליהם – אין להכחיש זאת – אך מצבה הנוכחי מאוד מבטיח. בירור קטן פה ושם, ככל הנראה בצורה של טיפים לכלים, היה הופך את החוויה ליותר נזילה. בהתחשב בעובדה שההפצה המלאה עדיין לא עומדת עלינו, ככל הנראה תוספות קטנות אלה ייכללו כאשר המוצר זמין למסחר. 

geforce-now-review-application

בלי קשר, GeForce Now הוא חלק מההגדרה למשחק. היישום המקומי מסודר בצורה יפה עם פונקציית חיפוש, כלומר תוכלו למצוא במהירות את המשחקים שתרצו לשחק. יש עדיין קצת בלבול בפלטפורמת ה- DRM בה אתה משתמש, אשר בתקווה ייפתר במהדורה המלאה. 

לאחר האתחול של משחק, GeForce Now לא מגמגם. אתה מובא ישירות לדף התחברות ל- Steam (או לפלטפורמת ה- DRM שאתה משתמש) ואז התחל למשחק. נזילות החוויה היא דבר שאין דומה לו, ללא פיגור או תקורה טעינה מיותרת שנוספה למשחקים. 

אגוז שחור

ל- Blacknut אין ספריית משחקים נהדרת או ביצועי סטרימינג מעולים, אך הנגישות שלה היא צליל. תהליך התשלום של שלושה מסכים יוצא ללא תקלה, ואחרי שתאשר את התשלום, יובא לך מסך הורדה. שם תוכלו למצוא את ההתקנים עבור כל פלטפורמות תומכות Blacknut (זה תומך בהרבה).

יישום שחור-אגוז

היישום המקומי ב- Windows הוא הטוב ביותר שראינו. בלאקנאט נטל הרבה פתקים מ- Netflix בעת תכנון ממשק המשתמש שלה וזה משתלם. המשחקים מחולקים לפי קטעים, עם משחק מוביל בחלקו העליון שמציג קצת אמנות וטריילר. כדי להתמצא אתה יכול להשתמש בתפריט בצד שמאל, אשר במהירות ישלח אותך לקטגוריה שאתה מחפש. 

בהשאלה רחוק יותר מהספר ההשמעה של נטפליקס, Blacknut יכול להכיל פרופילים רבים ככל שתרצה. ניתן להתאים כל אחד מהפרופילים האלה עם תמונה ושם, ולהגן עליהם באמצעות מספר סיכה ומצב ילדים. לאחר בחירת פרופיל ובחירת המשחק הרצוי, Blacknut מציג מדיה לאותו משחק, הפלטפורמות הנתמכות והבקרים הנתמכים.

ביצועים

אם היה רק ​​קטע אחד להעריך שירות של משחקי ענן עליו, זה היה זה. לא משנה כמה נגיש ממשק המשתמש או לעומק הספרייה, הביצועים חייבים להיות שלמים. 

אף על פי שהביצועים הם יותר מצב של תחושה מכל דבר אחר, חיפשנו שירותים שלא היה בהם מעט פיגור קלט, הפיקו את רוב הרזולוציה של הפגישה המקומית והזרמנו את המשחק עם מעט חפצים.. 

GeForce עכשיו

GeForce Now היא ללא ספק חוויית המשחק בענן הקרובה ביותר לסשן משחק מקומי. במהלך הבדיקה שלנו פנינו ל- DOOM 2016, Cuphead ו- Counter-Strike: Global Offensive עבור הסבבים העיקריים שלנו. כל כותרת הופיעה בצורה מצוינת, עם איכות תמונה ברורה ובפיגור קלט מועט ללא כל. 

עם זאת, החלק המפתיע ביותר לא היה ההיענות, אלא האיכות. הצלחנו להתאים הגדרות גרפיות בכמה כותרות, כולל DOOM, והשינויים האלה ישתקפו על המסך. עם DOOM בפרט, הצלחנו לשחק עם הגדרות בינוניות עד גבוהות ב- 4K ולנהל כמעט 90 קצב לשנייה.

אולם DOOM הוא בן כמה שנים, כך שבדקנו גם את הגרסה המחודשת הרבה יותר של Resident Evil 2. למרות שהמסגרת לא הייתה גבוהה ככל האפשר – בסביבות 50 fps עד 60 fps בהגדרות גבוהות, הצלחנו להשיג חוויה ניתנת לשחק ב- 4K. זה מרשים במיוחד בהתחשב בעובדה הדרישה המחודשת של Resident Evil 2, אפילו במערכות מתקדמות. 

כמו כל הבדיקות שלנו, צייתנו להמלצות של Nvidia, השתמשנו בחיבור אינטרנט קווי וסגרנו את כל משימות הרשת לפני ההשקה. עם זאת, בדקנו זאת בסביבות 15 כרטיסיות שנפתחו באופרה (קרא את סקירת האופרה שלנו) ברצועת WiFi 2.4GHz. היה גמגום יותר, אבל GeForce Now, באופן מפתיע, סיפק בעיקר את אותה חוויה.

צל

לראות כי GeForce Now נמצא בגרסת ביטא בזמן הכתיבה, אינך יכול פשוט להירשם לשירות. בכל הנוגע לשירותים זמינים מסחרית, צל הוא הטוב ביותר. אמנם דחיסת הווידאו מופיעה בצורה ברורה יותר כאן מאשר עם GeForce Now, ההיענות היא טובה באותה מידה. 

צל-קיטור-מתקין

בדומה ל- GeForce Now, בדקנו את DOOM 2016, Cuphead, הגרסה המחודשת של Resident Evil 2 ו- Counter-Strike: Global Offensive. הפלטפורמה בקופיד הייתה מדויקת כתמיד, ללא פיגור קלט או גמגום שניתן היה להבחין בו. DOOM 2016 היה מעולה באותה מידה, כמו גם הגרסה המחודשת של Resident Evil 2. 

שביתת נגד: למתקפה העולמית היו כמה בעיות עם צל, כמו גם עם GeForce Now. בדקנו עם בוטים, ולמרות שהניסיון היה בסדר באותה הגדרה, היקב מדי פעם הוא יותר מדי בסביבה תחרותית. עם זאת, בשוק הקז’ואל הביצועים טובים. 

פרויקט xCloud

למרות שעדיין לא פורסם רשמית, ל- Project xCloud של מיקרוסופט יש הבטחה רצינית לעתיד. בדיקות בחיבור WiFi צנוע ב- Galaxy S9, xCloud סיפקו חוויה מקומית כמעט, רק עם הכמות הקטנה ביותר של יצירה במהלך רצפים עזים. 

xcloud-slider1

מה שהיה כל כך מזעזע היה העדר פיגור קלט. אפילו שיחק ב- Halo 5 ו- Gears of War 4, xCloud הצליח לעמוד בקצב הפעולה. מעולם לא היה רגע בו הרגשנו בעמדת נחיתות בגלל המערכת מבוססת הענן. זה הרגיש כאילו יש Xbox One בטלפון. 

עם זאת, פריטי יצירה היה נושא שמציב את xCloud במקום השלישי לסיבוב זה. בכל פעם שהדברים מתחממים, המסך לעתים קרובות נשבר לרגע של סדרה של בלוקים שלא ניתן לקרוא. אני מקווה שנושא זה ייפתר לפני ההשקה. אתה יכול לקרוא את מחשבותינו המלאות בתצוגה המקדימה של Project xCloud. 

כיסוי

הקילומטראז שתצא משירות משחקי ענן יהיה תלוי במידה רבה במקום הימצאתם ובכמה קרוב למיקום זה למרכז נתונים. בגלל זה, חשוב ששירותי משחקי ענן יתאזן בין הכיסוי שלהם, ויבטיחו שהם מכסים מספיק קרקע תוך לא מתיחת השרתים שלהם מדי. בקטע זה אנו הולכים להציג שלושה שירותים שעושים בדיוק את זה. 

סטאדיה

גוגל יצאה מתנדנדת עם כיסוי של סטאדיה, ולמרות שהביצועים אינם כל מה שאי פעם רצינו – קרא את סקירת Google Stadia שלנו בנושא נוסף – השירות זמין בהרבה מדינות. ברשימה ניתן למצוא בלגיה, קנדה, דנמרק, פינלנד, צרפת, גרמניה, אירלנד, איטליה, הולנד, נורבגיה, ספרד, שוודיה, בריטניה, וארה”ב כרגע. 

עם זאת, ישנם כמה בעיות בכל הנוגע לרישוי. בניגוד לפלטפורמות משחקי ענן אחרות, המאפשרות לחבר את ספריית Steam או Origin שלך, Stadia הוא שירות DRM משלה. זה יכול להוות כמה בעיות אם אתה נוסע לעתים קרובות. 

לא כל המשחקים יהיו בעלי רישיון בכל המדינות, כלומר אם אתה נוסע מחוץ לגבולותיך, אתה עלול לאבד גישה לתארים מסוימים. אין דרך ברורה לפתור את הבעיה כרגע. אף על פי כן, סטאדיה מביאה משחקי ענן למדינות שאחרת לא היו מצליחות. קרא את הקטע שלנו מ- Google Stadia לעומת GeForce Now כדי לראות כיצד השניים משתווים. 

צל

ל- Shadow יש שישה מרכזי נתונים ברשת שלה, ולמרות שהמספר נמוך הם מכסים הרבה קרקע. ארבעה מיקומים מוקדשים לארה”ב, המכסים כל אחד מאזורי היבשת עם מרכזי נתונים בדאלאס, טקסס; שיקגו, אילינוי; סנטה קלרה, קליפורניה; וניו יורק. 

למרות שרוב ארה”ב מכוסה, בחלק מהמיקומים אין שירות. משמעות הדבר היא כי 38 מדינות הן אחראיות. עם זאת, Shadow חסר כיסוי לוושינגטון, איידהו, מונטנה, יוטה, אריזונה, קולורדו, וויומינג, אלבמה, ג’ורג’יה ופלורידה, שלמרות שמאכזבים, הם לא מפרידים בעסקות.. 

אם אתה משתמש ברשת פרטית וירטואלית – קרא את המלצות ה- VPN הטובות ביותר שלנו לקבלת המלצות – אתה יכול להופיע כאילו אתה במצב נתמך, ובהתחשב בסיקור של Shadow, אתה לא צריך להיות מנהור רחוק מדי. 

ישנם גם שני מרכזי נתונים באירופה, אחד בפריס ואחר באמסטרדם. עם זאת, מרכז הנתונים באמסטרדם משתרע על מיקום אחד בלבד, גרמניה, ולמרבה הפלא אינו מכסה את המדינה בה היא נמצאת. פריז מכסה קרקע רבה יותר, ומספקת שירות לצרפת, בלגיה, לוקסמבורג, שוויץ ובריטניה..

פרויקט xCloud

פרויקט xCloud נמצא במקום יתרון כשירות של מיקרוסופט. במקום לנסות לבנות ענן מאפס, xCloud מנצלת את רשת Azure של מיקרוסופט, שהיא ענן בינלאומי שכבר משמש חברות ברחבי העולם. ישנם יותר מ -54 מרכזי נתונים המציעים את הענן ל -140 מדינות. 

רשת xcloud-azure-server

רוב המיקומים אינם מיועדים ל- xCloud, וזה הגיוני, לאור תקופת הניסיון המוגבלת של השירות. הדבר החשוב לשים לב הוא כמה קל להעביר xCloud לשרתים קיימים. בעיקרון, מדובר ב- Xbox Ones בשרת, כך שמיקרוסופט יכולה לפרוס מיקומי ענן נוספים כדי לענות על הביקוש. 

xCloud היה בדירוג במקום הראשון בסבב זה אם היו שרתי xCloud בכל מיקומי Azure. עם זאת, הראות בשירות עדיין נמצאת בתקופת ניסיון, והיא מדורגת במקום השלישי. 

מהו שירות המשחקים בענן הטוב ביותר?

שירות המשחקים בענן הטוב ביותר בזמן הכתיבה אינו זמין. GeForce עכשיו, מבחינת הביצועים, מספק את החוויה הטובה ביותר, אם כי היא עדיין בגרסת ביטא ויש לפתור כמה בעיות שימושיות. בגלל זה אנו מדרגים את הצל בראש. 

לוגו צל

Shadow מתקרב לביצועים של GeForce Now וזמין כבר עכשיו. בנוסף, הממשק מהווה גרסה מלאה, המתאימה לכל הנוחיות שמגיעות לתואר זה. השימוש בשירות הוא משב רוח, וככל שהביצועים אחידים, קל לשכוח שאתה משחק בענן. 

הוסף נוסף על כך את היכולת לעשות כל מה שאתה יכול לעשות בשולחן העבודה של Windows 10 רגיל, ו Shadow הוא הבחירה הברורה.

שירות המשחקים בענן הטוב ביותר עבור אנדרואיד

המשחק בענן באנדרואיד מרגיש מעט מגושם בשלב זה, במיוחד אם אתה משתמש בבקרי מסך. כמו הבחירה הכוללת שלנו, אפשרות זו תעבור בקלות ל- GeForce Now, אך לאפליקציית אנדרואיד עדיין אין תאריך שחרור מוצק, וגם כאשר היא זמינה, היא עדיין תהיה בגרסת בטא. 

לוגו שחור

לפי שעה, Blacknut הוא שירות המשחקים בענן הטוב ביותר עבור אנדרואיד. למרות שירות בינוני בסך הכל, ספריית המשחקים מרגישה בבית במכשיר נייד. קיימים כותרות אינדי קטנות רבות יותר, שאחרת לא ניתנות להפעלה בטלפון או בטאבלט, ניתן להשיג באמצעות Blacknut, ומאחר שרבים מהמשחקים הללו כוללים בקרות פשוטות, אין בעיה להשתמש בבקר שעל המסך. 

מחשבות אחרונות

גיימינג בענן עדיין בחיתוליו, אך הוא הגיע מספיק רחוק לכך שיש כמה שירותים מעולים זמינים. הצל נמצא בראש האפשרויות הזמינות למסחריות בענף המשחקים בענן, אך אם התמזל מזלך לנקוט מפתח בטא GeForce Now, אנו ממליצים עליו. באשר לאפשרויות האחרות, יש להם את הנקודות החזקות שלהם, אבל הם כלום לעומת הכלבים המובילים. 

Blacknut מציג ממשק נפלא ואיכות סטרימינג הגונה אך חסר ספריה חזקה. פלייסטיישן עכשיו אורז המון ערך אך זקוק לכמה ציוצים לשימושיות. לבסוף, וורטקס מקבל את רוב הדרך לשם עם משחקים נתמכים וקלות שימוש אך מתפרק בכל מה שקשור לביצועים. 

לאיזה שירות משחקי ענן אתה מתכוון להירשם? האם אתה מוכן לחכות ל- GeForce עכשיו? נודיע בתגובות למטה וכמו תמיד תודה שקראתם.

שאלות נפוצות

 • מהו השירות הטוב ביותר בחינם בענן המשחקים?

  אין הרבה שירותי משחקי ענן בחינם, וכל הזמינים אינם טובים במיוחד. משחקי ענן יקרים להציע, כך שאם אתה מוצא שירות הטוען שהוא בחינם, עדיף להתרחק. 

 • מהו מחשב המשחקים בענן הטוב ביותר?

  מחשב המשחק הטוב ביותר בענן מצויד במעבד מהיר והרבה זיכרון וידיאו. שירותי המשחקים בענן הטובים ביותר – Shadow ו- GeForce Now – מציעים את שניהם, כך שתוכלו לשחק במשחקים גם אם הם מתקדמים. 

 • מה המשחק הטוב ביותר בענן לאינטרנט?

  משחקי ענן, ברוב המקרים, אינם זקוקים ליותר ממה ששירות סטרימינג רגיל, כמו Netflix, היה צריך. אם בכל זאת תחפשת רוחב פס, פלייסטיישן עכשיו היא בחירה מצוינת עבור אנשים עם מהירות אינטרנט איטית. 

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map