כיצד לצפות בפלאש המקוון בשנת 2020 ובמהירות

הפלאש הוא המופע השני בארצו, וכמעט פופולרי כמו הראשון, חץ. זה עוקב אחר מדען צעיר בשם בארי אלן, שלאחר ניסוי מדעי השתבש, מקבל מהירות על-אנושית ומתחיל ללבוש סטרץ אדום כדי לעזור לאנשים לצאת מנקודות הדוקות. אם הנחת היסוד הזו מושכת, ריכזנו מדריך זה כיצד לצפות ב- Flash באופן מקוון.


הפלאש קצת יותר קליל מההצגה ממנה (עיין במדריך שלנו כיצד לצפות בחץ כדי לראות למה אנחנו מתכוונים), אם כי לפעמים זה הופך להיות קצת יותר רציני כאשר בארי וצוותו עוקבים אחר הכלא האנשים האחרים שנפגעו מאותה תאונה שקרתה לו. בעוד שחלק מהם משתמשים בכוחותיהם החדשים שנמצאו לתמיד, הרבה יותר משתמשים בהם כדי לבצע מעשי זוועה.

אולם זה כדוגמה של חץ בכך שהצוות שלו הופך להיות גדול עוד יותר ככל שעונות השנה מתרחשות, כשאנשים רבים יותר מצטרפים לבארי ולאחרים כדי להפסיק את הרועדים טבעיים וגם על טבעיים. פשוט לקפוץ פנימה ולהתחיל לצפות בעונה 6 הקרובה איננה אפשרות, לכן כדאי לוודא שאתה צופה כבר מההתחלה.

הוספת לבלבול היא שאר הארוברס, עם דמויות ותת-עלילות שקופצות החוצה והחוצה לא רק מהחץ, אלא גם מהאגדות של מחר וסופרגירל. עם זאת, אם אתה מתיישב ומפנה זמן לצפות בכול, מובטחת לך מאות שעות של בידור איכותי. עם זה בחשבון, בואו נתחיל עם ה- Flash.

כיצד לצפות בפלאש המקוון

הפלאש משודר על ה- CW, כמו גם שאר ה- Arrowverse, וככאלה ניתן לצפות בחינם דרך אתר CW ואפליקציית CW. כפי שהסברנו במדריך שלנו כיצד לצפות ב- CW, תוכלו לצפות בחמשת הפרקים האחרונים בערך מהאתר, בעוד שהאפליקציה מאפשרת לכם לצפות בכל ה- Flash בחינם, אך עם מודעות.

ההבזק באפליקציית CW

בסך הכל, עסקה די טובה, אם כי יש תפיסה אחת: אתה צריך להיות כתובת IP אמריקאית כדי לצפות ב- CW. כל מי שמתקשר מחו”ל נפגע מבלוק גיאוגרפי. אנו מניחים שזה כדי להימנע מבעיות רישוי בין CW לרשתות אחרות, אך עבורנו הצופים זה כאב נכון.

עם זאת, יש דרך לעקוב אחר כל גיאוגרפיות, וזה באמצעות רשת פרטית וירטואלית. בקיצור, VPN יאפשר לך להעמיד פנים שאתה במקום אחר ולאבטח את החיבור שלך, לאתחל, כך שזו השקעה די טובה בביטחון שלך, כמו גם דרך לגשת לרוב הבידור. ספק ה- VPN הטוב ביותר שלנו, ExpressVPN, נראה כי אין לו שום בעיה לגשת ל- CW.

צפו בפלאש בנטפליקס

עם זאת, אחד השקעים ש- CW מתמודד איתם הוא Netflix, שיש בו את כל Arrowverse, כולל ה- Flash, המוצעים באירופה, וגם מעודכנים. אף על פי שהיא לא חינמית כמו אפליקציית CW, יש בה כחלק הפנימי שיש לה ספריית מופעים גדולה עוד יותר שצפויה לצפות בה לאחר שעברת את דרכך בכל ההרפתקאות הפנטסטיות של גיבורי העל הקופצניים שלנו.. 

פלאש נטפליקס

אם זה נשמע לך מושך יותר מכיוון שכבר יש לך חשבון נטפליקס ובכל זאת אינך באירופה, אתה יכול להשתמש ב- VPN כדי להעמיד פנים כאילו אתה. למרות שאיסור ה- VPN של נטפליקס הוא הרבה יותר קשה מזה ש- CW מעסיקה, הבחירה שלנו ב- VPN הטובה ביותר עבור נטפליקס צריכה לעמוד לכם במצב טוב.

כיצד לצפות בפלאש בחינם

אם כל האמור לעיל נראה לך יותר מדי טרחה, מכיוון שאתה לא בארצות הברית או בגלל שלא מתחשק לך להפגיז את נטפליקס או את עלות VPN, אנחנו מכוסים. אף שהמוסר בכך הוא עניין משלך, יש כמה דרכים פחות-חוקיות לתפוס את ה- Flash באופן מקוון.

ראשית, מדובר בסטרימינג לא חוקי, שבדרך כלל אנו מפנים אותו אל PutLocker, פשוט מכיוון שזו החוויה הכי פחות גרועה בין ענייניה. מבט מהיר מראה שכל עונות הפרקים של ה- Flash נמצאים שם.

פלאש פוטלוקר

עם זאת, הבעיה ברוב אתרי הסטרימינג החינמיים הללו, PutLocker ביניהם, היא הכמות המטורפת של חלונות קופצים ומודעות, רבים מהם מכילים תוכנות זדוניות. לקבלת חווית הצפייה הטובה ביותר, ובאמת היחידה שלא תקרע את השיער שלך, היא להשתמש באחד החוסמים המוקפצים הטובים ביותר או פשוט להשתגע עם ההפרעות הבלתי פוסקות.

כיצד לצפות בפלאש בקודי

האפשרות הבאה שלך היא לבדוק את Kodi, שהיא אלטרנטיבה נהדרת לסטרימינג. זו פלטפורמה מדיה, שפותחה במקור ל- Xbox, אך תפעל כעת על כמעט כל דבר. אם אתה רוצה לדעת יותר על זה לפני שאתה צולל, עיין במדריך הקודי המלא שלנו.

חיפוש מהיר מצא את כל העונות של ה- Flash on Poseidon, אחת התוספות הטובות ביותר לקודי, Poseidon, שתוכלו למצוא תחת אחד ממאגרי הקודי הטובים ביותר, Kodil. התקנת שניהם היא חתיכת עוגה, כך שאם אתה מעוניין לצפות במאות רבות של מופעים, אתה יודע לאן ללכת.

סופות הבזק

אחרון אחרון הוא פיראטיות מיושנת יותר בצורת סיבוב. מבט מהיר במראה החביב עלינו של מפרץ הפיראטים מראה שכל עונה של ה- Flash זמינה, אם כי לא בדקנו את האיכות של כל אחד מאותם קבצים. עם זאת, ישנם כמה שמות ידועים בקרב המעלה, כך שאתה צריך להיות בסדר.

סיקרי הפלאש

כמובן, סיבוב כל דבר פשוט מבקש צרות, אז כל מה שתעשו, וודאו ש- VPN מופעל כשאתם מבצעים זאת או צפו להודעות DMCA וכדומה שיגיעו בדואר רשום. ריכזנו רשימה של חמשת ה- VPN הטובות ביותר לבלימתם, אז הקפידו להירשם עם אחד מהם לפני שתצאו למים אפלים..

מחשבות אחרונות

ה- Flash הוא מופע מאוד מרתק ומהנה אשר יפתיע אתכם ברגש אמיתי כמו גם ברגעים כהים יותר. כל אחד מהאפיקים שלעיל יאפשר לכם לצפות בו במלואם ובפנאיכם, לכן אנו ממליצים לירות קדימה ברגע זה.

מה אתם חושבים על ה- Flash? האם אתה מעדיף את החץ? ספרו לנו בתגובות שלהלן, או הרגישו חופשי לשתף כל שיטה לצפייה באחת מההצגות שאולי פספסנו. תודה שקראת.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map