כיצד לצפות בנטפליקס בטלוויזיה שלך בשנת 2020

נטפליקס חוללה מהפכה בדרך בה אנו צורכים סרטים ותכניות טלוויזיה. אנחנו כבר לא צריכים להתחבר לערוץ בשעה ספציפית ולחרוש 10 דקות של מודעות כדי לצפות בסרט האהוב עליכם.


הזרמה ב- Netflix פירושה תוכן איכותי, ללא מודעות, לפי דרישה, בכל מכשיר, כולל הטלוויזיה שלך. אם אינך בטוח כיצד לצפות בנטפליקס בטלוויזיה מהספה שלך בסלון, המשך לקרוא.

אפליקציית נטפליקס בטלוויזיה חכמה

אם יש לך טלוויזיה חכמה, יש לך מזל. לנטפליקס אפליקציה ייעודית כמעט בכל מערכות ההפעלה של הטלוויזיה החכמה. עם זאת, ראשית עליך לוודא שאתה מחובר לאינטרנט.

טלויזיה חכמה

ברוב המקרים תצטרך לפתוח את הגדרות המכשיר, לחפש כרטיסיית “רשת” או “חיבורים”, לחץ עליה ולחבר באמצעות WiFi. לפעמים אפילו לא תצטרך לעשות זאת מכיוון שספקי אינטרנט יחברו את הטלוויזיה החכמה שלך לאינטרנט באמצעות קווי קווי כאשר הם יגדירו את הנתב שלך.

אם אינך מצליח למצוא את רשת ה- WiFi שלך בכרטיסיית הגדרות המכשיר, זה יכול להיות בגלל שאתה מתמודד עם מכשיר ישן יותר. חלק מהטלוויזיות החכמות המוקדמות זקוקות למתאם כדי להתחבר לרשת אלחוטית. תפוס אחד כזה ותהיה לך טוב ללכת.

לאחר שהתחברת לאינטרנט, פתח את שוק האפליקציות של הטלוויזיה שלך, הורד את אפליקציית Netflix, היכנס לחשבונך ותיהנה מהשירות. אם אין לך חשבון, אתה יכול להירשם דרך אפליקציית הטלוויזיה Netflix, אך אנו לא ממליצים עליו מכיוון שקל יותר לעשות זאת מטלפון או מחשב נייד.

כיצד להשיג את נטפליקס בטלוויזיה החכמה שלך

 1. פתח את הגדרות הטלוויזיה שלך
 2. פתח את שוק האפליקציות
 3. התקן את אפליקציית Netflix
 4. הזן את אישורי חשבונך או פתח אישורים
 5. תיהנו מההופעה שלכם

התחברות למחשב הנייד שלך

אם לא תטרחו לקנות טלוויזיה חכמה מהודרת, עדיין תוכלו לצפות בנטפליקס מטלוויזיה רגילה על ידי חיבורו למחשב הנייד. זה לא מסובך לעשות את זה. כל מה שאתה צריך זה כבלי HDMI והרבה סבלנות. 

מחשב נייד

זהה את יציאות HDMI במחשב ובטלוויזיה. חבר את הכבל לשני השקעים, פתח את תפריט “האות” או “המקור” של הטלוויזיה ובחר את אות ה- HDMI הנכון. אם יש לך יותר מיציאה אחת, הם צריכים להיות ממוספרים. לאחר שתתאם את ההגדרות, הטלוויזיה צריכה להזרים את צג המחשב הנייד שלך, אז פשוט היכנס ל- Netflix מהמחשב שלך והתחל לאגד את המהדורות החדשות ביותר.

עם זאת, ככל הנראה התהליך לא יעבור בצורה חלקה. זה ידרוש סבלנות כי בכל פעם שאנחנו מדברים על חיבור שני מכשירים ישנים, אתה עלול להיתקל בבעיות תאימות, במיוחד אם אחד מאותם מכשירים מיוצר על ידי אפל..

אם נטפליקס אינה זמינה באופן חלקי או מלא במדינה שלך, אל תדאג. אתה עדיין יכול ליהנות מהשירות באמצעות רשת פרטית וירטואלית. למידע נוסף, קרא את ה- VPN הטוב ביותר שלנו עבור מערך ה- Netflix ומדריך שלנו כיצד לנצח את האיסור של ה- VPN של Netflix..

חבר מחשב נייד לטלוויזיה שלך

 1. השג כבל HDMI
 2. חבר את ה- HDMI למחשב הנייד והטלוויזיה
 3. פתח את נטפליקס

Google Chromecast

ה- Chromecast של גוגל הוא מכשיר קטן המיועד לפתור בעיות תאימות. זה זול ומהיר להתקנה עבור Netflix. 

netflix-chromecast

לשם כך, חבר את ה- Chromecast ליציאת ה- USB של הטלוויזיה או לשקע בקיר כדי להפעיל אותו. בשלב הבא חבר אותו ליציאת HDMI וחבר את הטלפון החכם או הטאבלט ל- Chromecast באפליקציית Google Home. 

התחל לצפות בנטפליקס מהמכשיר הכף יד שלך ותראה כפתור הזרמה בפינה השמאלית העליונה. הקש עליו, בחר את מקור ה- HDMI המתאים מהטלוויזיה שלך, ואם עשית הכל נכון, הסרטון אמור להתחיל לנגן על המסך הגדול. 

תוכלו לשלוט בהפעלה מהמכשיר הכף יד שלכם, אך אל תדאגו לשימוש יתר בסוללה. ניתן לכבות את המכשיר ונטפליקס תמשיך להזרים. לקבלת דרך נרחבת, קרא את המדריך שלנו כיצד לצפות בנטפליקס ב- Chromecast.

טכנית, אתה יכול לעשות זאת גם ממכשיר iOs, אך כל עדכון תוכנה יכול לשנות את זה. עם זאת, עדיין כיסינו אותך מכיוון שאתה יכול לצפות בנטפליקס מהטלוויזיה שלך באמצעות Apple TV.

צפה בנטפליקס בטלוויזיה שלך באמצעות Chromecast

 1. חבר את ה- Chromecast לטלוויזיה שלך
 2. גש ל- Chromecast באמצעות הטלפון או הטאבלט שלך
 3. השתמש באפליקציה לנייד של Netflix כדי לגשת לאתר
 4. תהנה מהסרט שלך

נטפליקס & טלויזיית אפל

הטלוויזיה של אפל יקרה יותר מה- Chromecast, אך היא גם מגיעה עם כמה יתרונות נוספים, כמו מרכז האפליקציות שלה..

netflix-appletv

כדי לצפות בנטפליקס איתו, אתה צריך לחבר אותה לטלוויזיה שלך עם אותם כבלי HDMI, לחבר אותה ולבחור את המקור הנכון. משם, זה כמו להתקין מערכת הפעלה חדשה על המסך הגדול שלך.

פשוט השתמש בשלט Apple של Apple כדי לאתר את אפליקציית Netflix ובצע את אותם הצעדים שהיית עושה אם היית משתמש בטלוויזיה חכמה רגילה. ההבדל היחיד הוא שאתה צריך להשתמש בשלט של Apple לאפשרויות השמעה. 

אם קניתם Apple TV והרשמתם לנטפליקס רק כדי לגלות שהתוכנית המועדפת עליכם לא מופיעה שם, קראו את המדריך שלנו להטענת צד של Kodi. זה ילמד אותך כיצד להתקין Kodi בטלוויזיה של אפל, ויאפשר לך גישה לתוכן נוסף.

צפו בנטפליקס בטלוויזיה שלכם

 1. השג כבל HDMI
 2. חבר את ה- HDMI למחשב הנייד שלך ואפל TV
 3. פתח את נטפליקס

רוקו & נטפליקס

התהליך לצפייה בנטפליקס בטלוויזיה שלך עם Roku דומה לשימוש ב- Chromecast או Apple TV.

נטפליקס-רוקו

ההבדל היחיד הוא שניתן לחבר את Roku לתיבה או לנתב אתרנט. זה ישפר את הפעלת Netflix שלך אם יש לך חיבור אינטרנט חלש מכיוון שהמכשיר מתקשר ישירות עם הרשת שלך, ומצמצם את הפיגור הפוטנציאלי.

מצד שני, רוקו הוא טרחה לעומת Chromecast ו- Apple TV מכיוון שעדכונים גוזלים זמן רב וההגדרה הראשונית מורכבת יותר. עליך ליצור חשבון Roku, להחליט על העדפות שפה וכו ‘.

אם Roku עורר את העניין שלך אבל אתה לא מסוג נטפליקס, יש אלטרנטיבות. למידע נוסף קרא את המדריך שלנו לשימוש בקודי ב- Roku.

קונסולת משחקי וידאו

קונסולות משחקי הווידיאו עברו דרך ארוכה מאז הקומודור 64. ניתן להשתמש בפלייסטיישן ו- Xbox לדרך יותר מסתם משחק Call of Duty.

הם יכולים למשל לשחק בנטפליקס בטלוויזיה שלך. לשם כך, פשוט הגדר את המסוף שלך, חפש את האפליקציה Netflix במרכז האפליקציות הייעודי, הורד אותה והיכנס. שימו לב שהקלדת כל דבר באמצעות בקר משחק וידאו יכולה להיות טרחה גדולה.

השימוש במסוף משחקי וידאו אינו האפשרות הטובה ביותר, לכן אנו ממליצים לעשות זאת רק אם כבר יש לך כזו ולא תטרח לקנות Chromecast או Apple TV.

מחשבות אחרונות

אנו ממליצים ליהנות מ- Netflix בטלוויזיה חכמה מכיוון שזו הדרך הקלה ביותר להגדיר הכל. אם אתה מאחור בהשקעות הבידור הביתי שלך, אתה יכול לגרום לזה לעבוד עם מחשב נייד, Chromecast, Apple TV, Roku או אפילו קונסולת משחקי וידאו.

כדי להפוך את זה אפילו טוב יותר, וודא שאתה קורא את היצירה הטובה ביותר שלנו לפריצות נטפליקס. תלמד את קיצורי הדרך הטובים ביותר, תראה כיצד תוכל להתאים אישית את הכתוביות וללמוד כיצד לבקש מופעים לפלטפורמה. מצד שני, אם קודי היפית, אל תשכח לבדוק את מרכז הידע שלנו בנושא קודי.

האם אתה נהנה מנטפליקס על מסך גדול? ספרו לנו בתגובות למטה. תודה שקראתם.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map