כיצד לצפות במולדת בשנת 2020: הימור גבוה

העונה השמינית והאחרונה של המולדת אמורה לצאת לבכורה ב- 9 בפברואר 2020. בין אם אתה מגרד לצפות בפרקים קודמים מחדש ובדיוק אם שמעת על התוכנית, ישנן אפשרויות רבות זמינות עבורך לצפות ב- Homeland באופן מקוון.


המולדת עוקבת אחר קצין המבצעים של ה- CIA קארי מתיסון. היא משוכנעת כי הימי האמריקני ניקולס ברודי הוחלף על ידי אל-קאעידה לאחר שהוחזק על ידם כאסיר מלחמה במשך שמונה שנים. בזמן שהבוס והקולגות שלה מגדלים אותו כגיבור, היא מבצעת את החקירה שלה עצמה כדי להוכיח שהוא סיכון לביטחון לאומי וכי הוא מתכנן פיגוע על אדמת אמריקה..

ככל שהסדרה נמשכת, מתרחשים אירועי קצה המושב והסיפור מעמיק. אם עדיין לא הלכת לאיבוד במופע האקשן של פוקס 21, זה הזמן להתעדכן. למרבה המזל, יש כמה דרכים בהן אתה יכול לצפות באינטרנט מולדת.

צפו ב- Homeland Online

המולדת מיוצרת על ידי פוקס 21 ומשודרת בערוץ Showtime, כך שתוכלו פשוט להיכנס לאתר של Showtime ולצפות שם בעונות אחת עד שבע. עם זאת, תצטרך להירשם לשירות שעולה 10.99 דולר לחודש. עם זאת, Showtime מציע ניסיון חינם בן שבעה ימים.

כיצד לצפות במולדת-שואו

המולדת זמינה גם באמזון, ותוכלו לקנות פרקים בודדים במחיר של 2.99 דולר או עונה שלמה ב -13.99 דולר.

איך לצפות-מולדת-אמזון

אם אתה חבר ב- Amazon Prime Video, אתה יכול להוסיף Showtime לחבילה שלך ולצפות שם מולדת. התוספת Showtime עולה 10.99 דולר לחודש, ו- Amazon Prime Video עולה 8.99 דולר לחודש. עם זאת, חברים חדשים באף אחד מהם יכולים לנצל את הניסויים החינמיים המוצעים.

כיצד לצפות במולדת-אמזון-פריים-וידיאו

אם אתה פוגע במכשירי גיאוגרפיה כלשהם בדרך, אתה יכול להשתמש באחד מה- VPN הטובים ביותר שלנו לבחירות וידאו של Amazon Prime כדי לעזור לך לעקוף אותם..

כשהסתכלנו על הולו מצאנו את כל שבע העונות של המולדת הזמינות לצפייה. מנוי להולו מתחיל ב -5.99 דולר לחודש, אך אתה יכול לקבל את החודש הראשון בחינם. 

איך לצפות-מולדת-הולו

אם אתה מנסה לצפות בהולו מחוץ לארה”ב, עם זאת, אתה עומד להיתקל בבעיות, מכיוון שהוא זמין רק בארצות הברית. אתה יכול לעבור את זה על ידי שימוש באחד מ- VPN הטוב ביותר שלנו לבחירות Hulu ושינוי המיקום שלך.

לאחר חיפוש מהיר בנטפליקס, מצאנו את כל שבע העונות של המולדת. עם זאת, הוא זמין רק בנטפליקס האיחוד האירופי, אז אלא אם כן אתה באירופה, תצטרך לזייף את המיקום שלך כדי לגשת אליו. אתה יכול להשתמש באחד מה- VPN הטובים ביותר שלנו עבור בחירות נטפליקס, המסוגלים לחלוף על פני גלאי ה- VPN של Netflix..

כיצד לצפות במולדת נטפליקס

כמו השירותים האחרים, נטפליקס עולה כסף, אך אם אתה משתמש בפעם הראשונה, אתה יכול לנצל את תקופת הניסיון ללא תשלום של 30 יום ולהדביק את כל פרקי ה- Homeland בתוך אותה תקופה. לאחר מכן התוכניות מתחילות ב -8.99 דולר לחודש, תלוי בחבילה שתבחר. 

למסלול קל שעובר את המגבלות האזוריות, אנו ממליצים להשתמש ב- ExpressVPN. זהו ה- VPN הטוב ביותר לסטרימינג ויכול להיכנס כמעט לכל פלטפורמת סטרימינג. תפיק תועלת מהמהירות המהירה ורוחב הפס הבלתי מוגבל. עיין בסקירת ExpressVPN שלנו לקבלת פרטים נוספים.

צפו במולדת בחינם

אם יתרת הבנק שלך מצטערת על עצמה, או שאתה פשוט לא אוהב לשלם עבור משהו שאתה יכול להשיג בחינם, אז אתה במזל. ישנן מספר אפשרויות לצפייה בחינם במולדת.

יש המון אתרי סטרימינג בחינם, כך שתוכל לנסות לחפש באתרים אלה. בדקנו את PutLocker וגילינו שהיא מציגה את עונות המולדת אחת עד שבע, והפרקים היו באיכות תמונה טובה והוצגו לפחות ב 720p. 

איך להתבונן במולדת

עם זאת, בעת שימוש באתרי סטרימינג בחינם, אנו ממליצים על חוסם חלונות קופצים טוב מכיוון שללא אחד, תקבל דואר זבל עם מודעות קופצות. עיין ברשימה שלנו עם החוסמים המוקפצים הטובים ביותר לקבלת המלצות.

טורמות מולדת

אתה יכול גם להשתמש באתרי סיקור כדי להוריד סרטים וסדרות טלוויזיה למכשיר שלך. עייננו במהירות במפרץ הפיראטים ומצאנו שם את המולדת. הקבצים נראו טוב ותוכלו לקבל גישה לכל שבע העונות. אתה יכול גם לחפש באתרי סיקור אלטרנטיביים עבור מולדת.

איך לצפות-מולדת-מפרץ הפיראטים

אם אתה מחליט לבטל, וודא שאתה מוגן לפני כן עם אנטי-וירוס הגון. אין לדעת איזה תוכן זדוני יכול אורב בתוך הקבצים שאתה מוריד, לכן עליך לוודא שאתה בטוח מפני פשעי רשת. Bitdefender הוא בחירה טובה, מכיוון שיש לו הגנה ותכונות מעולים. קרא את סקירת האנטי-וירוס של Bitdefender לקבלת פרטים נוספים.

כמו כן, מרבית התוכן בקבצי סיקור הוא תוכן המוגן בזכויות יוצרים, מה שאומר שתעבור על החוק על ידי צפייה בו. זה תלוי בך מה שאתה עושה, אך אנו ממליצים לך להישאר בעילום שם אם אתה סוער. 

אתה יכול לעשות זאת על ידי שימוש ב- VPN כדי להסתיר את כתובת ה- IP שלך. אתה תהיה מוגן גם על ידי האבטחה שלו, שהיא חובה עם קבצים מטושטשים. ל- NordVPN יש כמה מהאבטחה הטובה ביותר שקיימת, ויש לה גם שרתי P2P מותאמים אישית. זו הסיבה שה- VPN הטוב ביותר שלנו לבילוי, אך סקירת NordVPN שלנו מתארכת ביתר פירוט.

צפו במולדת בקודי

דרך נוספת שתוכלו לצפות בה מולדת היא על קודי. אם מעולם לא שמעת על קודי, זו תוכנית קוד פתוח המאפשרת לך להזרים סרטים וטלוויזיה בשידור חי, כמו גם לאחסן ולארגן את קבצי המדיה שלך בתוכו. 

אתה יכול להגדיר את התצורה כך שאתה רוצה, וזה עובד בפלטפורמות שונות כמו מכשירים שולחניים, ניידים וזרמים. עיין במדריך הקודי שלנו כדי להתחיל.

קודי עצמו אינו חוקי (היצירה החוקית של קודי נכנסת לפרטים נוספים). אתה מתקין מאגרים ותוספות כדי לקבל גישה לתוכן הרצוי, וזה תוכן זה שיכול להיות לא חוקי. לדוגמה, התוסף Covenant מאפשר לך גישה לתוכן פיראטי.

הצלחנו לקבל גישה לכל שבע העונות של המולדת דרך התוסף פוסיידון, שהוא חלק ממאגר קודיל. אם ברצונך לדעת יותר על מאגרי תוספות של Kodi ותוספות שונות, בדוק את מאגרי Kodi הטובים ביותר ורשימות התוספות הטובות ביותר של Kodi..

איך לצפות במולדת-קודי

זכור כי אם אתה משתמש בקודי לצפייה במולדת, סביר להניח שאתה עושה זאת דרך סיקור. חשוב להשתמש ב- VPN כדי לכסות את זהותך. 

עבורנו, השימוש בו הוא ExpressVPN, אך אנו ממליצים גם על CyberGhost, מכיוון שהוא גם מציע שירות מעולה. אתה יכול לקרוא על זה בסקירת CyberGhost שלנו או לבדוק את ה- VPN הטוב ביותר שלנו עבור קודי קופוני לקבלת אפשרויות נוספות..

מחשבות אחרונות

הראנו לכם מספר דרכים לצפות במולדת במדריך זה. הדרך הפחות מלחיצה היא לבחור במנוי בתשלום, דוגמת הולו. עם זאת, אם אתה מעדיף להזרים אותו בחינם, יש כמה אפשרויות אפשריות.

אם תחליט להשתמש באתרי סטרימינג בחינם או להוריד סיקור, היזהר מכיוון שהם מהווים שטח גידול לווירוסים ותוכנות זדוניות שרק מחכים להתקנה במכשיר שלך. כדי לשמור על עצמך מוגן, וודא שאתה ממלא אחר העצות שלנו: השתמש באנטי-ווירוס ו- VPN. ה- VPN גם יסתיר את זהותך מעיניים סקרניות, וזה חובה בעת סיקור.

ExpressVPN היא הבחירה הטובה ביותר, לא משנה מה הצרכים שלך. זה ישנה את המיקום שלך, יגן עליך מפני סכנות מקוונות ויסתיר את כתובת ה- IP האמיתית שלך בתהליך. למה לא לנסות את זה עם 30 יום ההחזר הכסף?

אם ידוע לך על דרך אחרת לצפות ב- Homeland באופן מקוון, הודע לנו בקטע התגובות. התבונן גם במאמרי הבידור האחרים שלנו. תודה שקראת.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map