איך לצפות בשרלוק ברשת בשנת 2020: זה לא יסודי

שרלוק היא סדרת טלוויזיה בריטית-דרמת פשע שהופקה על ידי ה- BBC. זה מבוסס על סיפוריו של סר ארתור קונאן דויל ועוקב אחר שרלוק הולמס (בנדיקט קאמברבץ ‘) והצד הנאמן שלו ווטסון (מרטין פרימן), כשהם פותרים תעלומות שונות בלונדון המודרנית..


אם, כמונו, אתה אוהב להכניס את השיניים שלך לתעלומת רצח, לחפש רמזים, לפרק את הראיות ולראות אם אתה יכול לעבוד “מי עשה את זה” לפני הסיום הגדול, אז שרלוק ראוי לזמנך. אנו הולכים להראות לכם כיצד לצפות ברשת שרלוק ברשת.

צפו בשרלוק ברשת

לנטפליקס יש ספרייה מרשימה, כך שלא היה מפתיע לראות שהיא כללה את שרלוק. מצאנו את כל 12 הפרקים בנטפליקס, יחד עם תוכן מאחורי הקלעים כבונוס נוסף.

כיצד לצפות - שרלוק נטפליקס

הגישה שלך לתכנים מסוימים יכולה להיות מושפעת מאיסור ה- VPN של Netflix האיום, אך למרבה המזל, שרלוק זמין גם בשרתי ארה”ב וגם באיחוד האירופי. אם אינך נמצא כרגע בארה”ב או באיחוד האירופי, תצטרך רשת פרטית וירטואלית כדי להיכנס לאחת מהספריות האלה ולגשת לשרלוק. 

רק מספר VPN בודדים יכולים לעבור דרך גלאי ה- VPN של Netflix, אך רשימת ה- VPN הטובה ביותר שלנו עבור Netflix כוללת כמה שעומדים במשימה..

בדומה לנטפליקס, גם באמזון יש מספר עצום של סרטים ותכניות טלוויזיה בכספת, כך שגם אנחנו לא הופתענו לראות את שרלוק בהרכב שלה. אתה יכול לבחור לקנות פרקים בודדים ב- HD החל מ- $ 6.99 או להשיג עונה מלאה ב- HD החל מ- $ 9.99. נקודת תוספת בעת הקנייה מאמזון היא שתקפידו לשמור את העותק של שרלוק ולהוריד אותו לכונן הקשיח.

איך לצפות-שרלוק-אמזון

פלטפורמת סטרימינג נוספת שמצאנו עליה על שרלוק הייתה וודו. עם זאת, כל ארבע העונות זמינות, אך אין דמי חודשי ב- Vudu, אתה פשוט משלם עבור פרקים או עונות בודדות. פרקים בודדים ב- SD מתחילים ב- $ 4.99 וה- HDX מתחיל ב- $ 6.99. במשך עונה שלמה זה מתחיל ב- $ 12.99 ב- SD ו- 19.99 $ ב- HDX. 

גם תוכן מאחורי הקלעים זמין, אך המחירים משתנים מווידיאו לסרטון. עם וודו, תוכלו גם להחזיק בעותק של שרלוק, כך שתוכלו לצפות בו פעמים רבות.

איך לצפות-שרלוק-וודו

אם תרצה לצפות בוודו מחוץ לארה”ב, תיתקל בבעיות. הסיבה לכך היא שהיא זמינה רק בארה”ב בגלל רישיונות תוכן קפדניים. כשניסינו לגשת אליו משרת שאינו ארה”ב, הוצג בפנינו דף שחור. אלה מכונים חסימות גיאוגרפיים, ותוכלו לעבור עליהם באמצעות VPN כדי לקבל כתובת IP אמריקאית.

כדי לעבור על כל מגבלות, אתה יכול לבחור ספק מהסקירות VPN שלנו, אך ExpressVPN הוא ההמלצה המובילה שלנו. זה יכול להיכנס לכל שירות סטרימינג, והוא נהנה מהמהירות המהירה ורוחב הפס ללא הגבלה. זהו גם ה- VPN הטוב ביותר שלנו לסטרימינג. קרא את סקירת ExpressVPN שלנו לפרטים נוספים.

צפו בשרלוק בחינם

ישנם הרבה אתרי סטרימינג בחינם שמציעים את אותו תוכן לצפייה, ובחרנו שניים שנראה לנו שיהיה לך טוב לראות את שרלוק.

הראשון הוא PutLocker. זו בחירה טובה מכיוון שקל לנווט ויש בה כמות גדולה של תוכן בשרתים שלה. מצאנו עונות אחת עד ארבע של שרלוק זמינות לצפייה. 

מטרד אחד עם PutLocker ואתרי סטרימינג אחרים הוא שאתה מקבל דואר זבל עם מודעות קופצות, אך אתה יכול להילחם בזה בקלות על ידי התקנת אחד החוסמים המוקפצים הטובים ביותר שלנו..

איך לצפייה - שרלוק

בכל אתרי סטרימינג, תפיק תועלת מהתקנת אנטי-וירוס הגון בגלל תוכנות זדוניות ווירוסים שיכולים להיות עם המודעות המוקפצות..

שרלוק טורנטים

אם אתה רוצה לשמור על התוכן וליצור ספרייה משלך, סיבוב עשוי להיות אפשרות טובה עבורך.

מפרץ הפיראטים הוא אתר סיקור פופולרי, ולא הייתה לנו בעיה למצוא שם את שרלוק. זה הראה עונות אחת עד ארבע, וכולן נראו כאילו הן במצב טוב. לפני ההורדה מבול, אנו ממליצים שתבדוק כמה זרעים יש ליד הקישור. ככל שיש בו יותר סידרים, כך גדל הסיכוי שההורדה תושלם.

איך לצפות-שרלוק-מפרץ הפיראטים

אם מפרץ הפיראטים לא מתאים לכם, ישנם אתרי סיקור חלופיים שניתן להוריד מהם. עם זאת, כמו בכל דבר שאתה מוריד, יש סכנה שהוא יכול לכלול תוכן זדוני. מסיבה זו, כדאי להשתמש באנטי-וירוס. 

Bitdefender היא בחירה טובה באנטי-וירוס, מכיוון שהיא תגן עליך מפני כל פשעי רשת שתיתקל בהם. קרא את סקירת האנטי-וירוס של Bitdefender לקבלת מידע נוסף.

כמו כן, על אף שהסחף הוא מסלול קל וזול, הרוב המכריע של זה מוגן בזכויות יוצרים ועל ידי צפייה בו תעבור על החוק. עליך להשתמש ב- VPN כדי להגן על כתובת ה- IP שלך מעיניים סקרניות. 

אנו יודעים שמחפש VPN מתאים יכול להיות מבלבל, לכן אנו ממליצים על NordVPN. זהו ה- VPN הטוב ביותר לסיבוב בגלל שרתי P2P המותאמים אישית שלו ואבטחה מעולה, אבל אתה יכול לקרוא את סקירת NordVPN שלנו ולהחליט בעצמך. 

צפו בשרלוק בקודי

אולי שמעת כבר על קודי, אבל אם לא, זו תוכנת קולנוע ביתי עם קוד פתוח שעוזרת לך לנהל את אוסף המדיה הדיגיטלית שלך, כמו תכניות טלוויזיה, סרטים, תמונות ומוזיקה. אם תרצה לדעת יותר על קודי, עיין במדריך שלנו לקודי.

מלבד אחסון מדיה שכבר יש לך, אתה יכול לגשת לתוכן נוסף דרך מאגרים ותוספות. אף על פי שיש אנשים שחושבים שרק קיודי מותקן במכשירים שלהם אינו חוקי, זה לא המקרה. זה הופך להיות לא חוקי כשאתה מתחיל לצפות בתכנים המוגנים בזכויות יוצרים אליהם נגשת דרך זרמים בלתי לגיטימיים.

חיפשנו בתוסף Exodus שנמצא ברפרטו של Kodi Bae ומצאנו את כל ארבע העונות של שרלוק.

איך לצפות-שרלוק-קודי

שימו לב, כשאתם משתמשים בקודי כדי להזרים את שרלוק, סביר להניח שתעשו זאת דרך סיקור. מסיבה זו בלבד אנו ממליצים בחום להתקין VPN ולהשתמש בו. שמירת כתובת ה- IP שלך מהזרקור היא חובה כשאתה זורם תוכן לא חוקי. 

הבחירה העליונה שלנו היא ExpressVPN, אך CyberGhost היא אפשרות נהדרת גם עם אבטחה ופרטיות רבה. קרא את סקירת CyberGhost שלנו או עיין במדריך ה- VPN הטוב ביותר שלנו לקודי לקבלת אפשרויות נוספות.

מחשבות אחרונות

אנו מקווים שמדריך זה מועיל וכעת אתה יודע כיצד לצפות ברשת שרלוק ברשת. יש את המסלולים הקלים והמשלמים שכדאי לקחת, או שאתה יכול לבחור לרדת לסטרימינג, לטרנינג או לקודי דרך בחינם.

אם תחליט ללכת עם האחרון, וודא שאתה מוגן עם אנטי-וירוס ו- VPN. אינך יכול לנצח את ExpressVPN, מכיוון שיש לו אבטחה מעולה והוא בחירה נהדרת לסטרימינג. בנוסף, הוא מציע גם ערבות להחזר כספי של 30 יום, 

אם אתה יודע על דרך טובה יותר לצפות ברשת שרלוק ברשת, אל תהסס להשאיר את ההצעות שלך בקטע התגובות למטה. כשאתה כאן, מדוע שלא תסתכל גם על מאמרי הבידור האחרים שלנו? כמו תמיד, תודה שקראתם.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map