איך לצפות באחד פונץ ‘מקוון בשנת 2020

המנגה הפופולרית הפכה את האני-פונץ ‘אנימה לשידור רק לזמן קצר, ושידרה לטלוויזיות יפניות החל מה -5 באוקטובר 2015 עד 21 בדצמבר 2015. אותה עונה ראשונה הכילה רק 12 פרקים, אבל זה הספיק בכדי להרוויח אותה ב- 100 אחוז דירוג על עגבניות רקובות.


במדריך זה כיצד לצפות ב One Punch Man, אנו הולכים להראות לכם כל מסלול לזרמת העונה הראשונה. למרבה המזל, המופע זמין בקלות, כל עוד יש לך מנוי לפלטפורמות סטרימינג מרכזיות. אם לא, יש לנו המלצות כיצד תוכלו לצפות ב One Punch Man בחינם.

צפו באחד פונץ ‘מקוון

אתה יכול לצפות ב One Punch Man ב- Netflix או Hulu אם יש לך מנוי לאחת מהפלטפורמות הללו. עם זאת, נטפליקס היא המסלול המועדף, מכיוון שתכנית הבסיס של הולו מציגה מודעות באמצע הפרק. עם זאת, הולו דיבב וסבך גרסאות של כל פרק, כך שהמחליף עשוי להיות שווה את זה.

איך לצפות-אגרוף-אחד-הומו

זאת, כמובן, בהנחה שתוכלו לגשת לנטפליקס או לחולו. חסימות גיאוגרפיות להפצה מקשות על אנשים ברחבי העולם להיכנס לפלטפורמות סטרימינג מסוימות. לדוגמה, Hulu זמין רק בארה”ב, ככל הנראה בגלל מדיניות ההפצה החזקה שיש לרשתות כמו NBC.

עם זאת, יש דרך לעקוף את הנושא. על ידי שימוש ברשת פרטית וירטואלית, אתה יכול להופיע כאילו אתה בארה”ב, או בכל מקום אחר, כשאתה לא.

VPNs מחברים אותך לשרת מרוחק לפני שאתה מתחבר לאינטרנט ומחליף את כתובת ה- IP שלך בכתובת חדשה. החיבור הראשוני שלך מוצפן עם פרוטוקול VPN, כלומר לא ניתן לאתר אותו למחשב שלך. קרא את תיאור ההצפנה שלנו כדי ללמוד עוד על כך.

התהליך מאחוריו ארוך, מורכב והשמור ביותר עבור מדריך האבטחה שלנו ב- VPN. כל מה שאתה צריך לדעת כאן הוא ש- VPN יכול לעזור לך להזרים את נטפליקס או הולו, גם כשאתה באזור שבדרך כלל לא הייתה לו גישה. אם אתם מחפשים המלצות, ה- VPN הטוב ביותר שלנו לנטפליקס וה- VPN הטוב ביותר עבור מדריכי Hulu הם מקום טוב להתחיל.

אם אתה רוצה לעבור למצב קל, אתה יכול פשוט להירשם באמצעות ExpressVPN. זה ה- VPN הטוב ביותר שבדקנו ומדורג ראשון בביקורות ה- VPN שלנו. כפי שאתה יכול לראות בסקירת ExpressVPN שלנו, זה מספק קלות שימוש, אבטחה ומהירות במחיר הגון.

צפו באגרוף של איש אחד בחינם

כמו בהרבה אנימה, ישנן דרכים לצפות ב- One-Punch Man בחינם. אחד הנתיבים היותר לגיטימיים הוא דרך טובי, שהיא פלטפורמת סטרימינג בחינם שמשתמשת בפרסומות במקום מנוי כדי לייצר רווחים. עם זאת, מדיניות הפרטיות של טובי היא, למען האמת, איומה. השירות אוסף את כתובת ה- IP שלך, מידע על מיקום גיאוגרפי, נתוני שימוש ועוד.

VPN יכול לעזור גם בזה, אך תרצה להשתמש באפשרות מאובטחת כך ששום מידע שאינו ניתן לזיהוי אישי ייפול לידיים הלא נכונות. אתה יכול לקרוא את מדריך ה- VPN המאובטח ביותר שלנו לקבלת המלצות.

ישנם גם אתרי הזרמת אנימה, כמו 9Anime ו- KissAnime, שיש בהם זרמים עבור One-Punch Man, אך תרצה להתחבר אליהם רק אם אתה משתמש ב- VPN מכיוון שהם משתתפים בהפרת זכויות יוצרים. פלטפורמות סטרימינג לא חוקיות הן בדרך כלל שטחי גידול לפשעי רשת, ו- VPN יכול להגן עליך מפני כל זדון.

מדריך ה- VPN הטוב ביותר שלנו לסטרימינג הוא מקום טוב לחפש אם אתה מעוניין באחת מהפלטפורמות הללו. מבין הפריטים, CyberGhost בולטת עם שרתי הסטרימינג הייעודיים שלה. יש אפילו אפשרויות לאתרי אנימה, כפי שאתה יכול לראות בסקירת CyberGhost שלנו.

בנוסף ל- VPN, תרצה לקבל את תוכנת האנטי-וירוס הטובה ביותר לפני שתתחיל זרם. בשילוב עם VPN ומיטב החוסמים המוקפצים שלנו, אתרי הסטרימינג המעצבנים האלה ירגישו ממש כמו נטפליקס..

צפו ב One Punch Man בקודי

קודי היא דרך נוספת לצפות ב One Punch Man. אם אינך מכיר את הפלטפורמה, קרא את מדריך הקודי שלנו וכיצד להשתמש במדריך לקודי. בקיצור, זהו ממשק חזיתי למרכז מדיה מקומי שניתן להרחיב באמצעות הרחבות.

לגבי אנימה – או כל סרט או תוכנית טלוויזיה – אנו עוסקים בעיקר בתוספות שמקרצפות אתרי סטרימינג, כמו 9Anime, ומגישות אותם באמצעות קודי. תוכלו למצוא את רשימת התוספות שאנו ממליצים עליהן, וכן כיצד להתקין אותן, במדריך הטוב ביותר שלנו בנושא תוספות קודי..

עם זאת, אותם קודים חלים על Kodi החלים על סטרימינג מאתרים באופן ישיר. אתה תצטרך VPN ואנטי-וירוס, אך חוסם קופצים הוא פחות מדאיג. אם אתה מחפש המלצות, קרא את מדריך ה- VPN הטוב ביותר שלנו לקודי.

מחוץ לביטחון, ישנו הנושא המשפטי של קודי. המדריך המשפטי שלנו של קודי מדבר על הספציפיות העמומות, אך עיקרו של זה הוא שקודי הוא חוקי, אך אין הזרמת תוכן המוגן בזכויות יוצרים. אנחנו לא עורכי דין ואנחנו לא מתיימרים להיות כאלה. עדיף להישאר בטוחים ולהסתיר את ה- IP שלך כשאתה מזרז One Punch Man או כל דבר אחר בקודי.

צפו בטורנט אדם אחד

אתה יכול לסחוט גם את אחד הפאנצ’ים. אימה זהה למעשה בהורדת כל קובץ אחר, אך במקום להוריד הכל בבת אחת, אתה מוריד חלקים מהקובץ ממספר מחשבים. חיבור בין עמית לעמית, כפי שהוא מכונה, פותח את המחשב שלך לרשימה של אחרים.

One-Punch Man זמין באתרי פופולרי סוער, עם אחד הגדולים בתמונה למטה. עם זאת, חשוב מאוד שתשתמש ב- VPN ובאנטי-וירוס כדי להגן על עצמך. לטורנינג יש אזורים אפורים חוקיים אף יותר מסביבו מאשר קודי, ולכן עדיף להישאר בצד הבטוח.

איך להסתכל - אגרוף-אחד

קרא את מדריך ה- VPN הטוב ביותר שלנו לבילוי כדי לראות את הבחירות שלנו לאלה שישאירו אותך הכי בטוח. עם זאת, NordVPN מדורגת ראשונה, בעיקר מכיוון שהיא כוללת שרתי סיבוב ייעודיים שיכולים לספק את החיבורים רעבי הנתונים (קרא את סקירת NordVPN שלנו).

אנטי-וירוס חשוב גם הוא, מכיוון שאין דרך לדעת מה יש בקובץ שאתה מוריד. עם זאת, באמצעות תוכנת האנטי-וירוס המאובטחת ביותר, אתה יכול להוציא את הדאגה מבלימת סיבוב מכיוון שהיא תסרוק קבצים לקבלת קוד זדוני לפני שיש להם את ההזדמנות לגעת במחשב שלך.

Bitdefender הוא הבחירה שלנו כמעט לכל דבר (קרא את סקירת ה- Bitdefender אנטי-וירוס שלנו), אך אתה יכול לקרוא את ביקורות האנטי-וירוס האחרות שלנו לגבי אפשרויות..

מחשבות אחרונות

מבין כל התוכן שאתה יכול להזרים, המשאבים להזרמת אנימה הם בשפע ביותר. בין האתרים המקוונים המאפשרים לך להזרים בחינם לפלטפורמות כמו Hulu שמציעות תוכן המשולב והדיבוב, One-Punch Man, ורוב האנימה, קל לאתר זאת. רק הקפד להשתמש בכלי האבטחה המתאימים בעת הצפייה.

כעת, לאחר שלמדת כיצד לצפות ב One Punch Man, קרא את המדריכים שלנו כיצד לצפות בדראגון בול וכיצד לצפות באוונג’ליון. מדריכים אלה, כמו גם רבים אחרים, זמינים בארכיון הסטרימינג שלנו.

איך אתה צופה באגרוף אחד? נודיע בתגובות למטה וכמו תמיד תודה שקראתם.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map