איך לצפות בסאטרדיי נייט לייב בשנת 2020: צוחק בגלאור

כולם זקוקים לצחוק טוב, ואיזו דרך טובה יותר להשיג אחת מאשר לצפות במופע האהוב עליכם, Saturday Night Live. בין אם אתם צופים בזה עבור הקומיקאי האהוב עליכם או סתם רוצים להירגע ולהירגע עם משקה, אנו הולכים להראות לכם כיצד לצפות באינטרנט Saturday Night Live ברשת.


Saturday Night Live מופיע בטלוויזיה כבר למעלה מ 40 שנה, ובאותה תקופה אירחו כמה מהשמות הגדולים בעסקי התוכניות את הסדרה האייקונית, כאשר חלקם מארחים את התוכנית לא פעם..

המופע מורכב מקבוצת קומיקאים ראשית, כמו גם אורח מיוחד ומיוחד בכל שבוע. יחד הם מבצעים רישומי קומדיה לאורך כל המופע לצחוק. 

Saturday Night Live לרוב מכה בנושאים פופולריים, כמו מה שקרה בשבוע הקודם. בין אם מדובר בפוליטיקה ובין אם ידוענים, אף אחד לא בטוח מכל שהוא ייכלל בתצוגה זו של הפרס אמי שזכה בפרסי אמי.. 

איך לצפות בשבת-לילה-חי-יו-טיוב

אתה יכול פשוט להשתמש בערוץ היוטיוב הרשמי שלהם כדי לראות קליפים מצחיקים מההופעה (קרא את המאמר שלנו כיצד לבטל את חסימת YouTube). עם זאת, כדי לצפות בפרק מלא, עליכם להשתמש באחת מהשיטות שלנו להלן.

צפו ב- Saturday Night Live Online

מכיוון Saturday Night Live הוא מופע של NBC, אתה יכול פשוט ללכת לאתר האינטרנט שלהם או להוריד את האפליקציה לצפייה בפרקים בחינם. עם זאת, עקב חסימות גיאוגרפיה, אפשרויות אלה זמינות רק לתושבי ארה”ב. 

אם אינך מחוץ למדינה, תצטרך להשתמש ברשת פרטית וירטואלית כדי לשנות את המיקום שלך.

איך לצפייה-שבת-לילה-חי- nbc

אתה יכול גם לראות את Saturday Night Live בהולו. לאחר ההרשמה תוכלו לצפות בכל פרק מכל עונה. Hulu מציעה גם תקופת ניסיון בחינם, כך שתוכל לבדוק אותה קודם. 

עם זאת, שוב, זה זמין רק לתושבי ארה”ב, לכן תזדקק לכתובת IP מקומית כדי לקבל גישה. תוכלו ללמוד כיצד להשיג כתובת IP אמריקאית כאן, ותוכלו גם לקרוא את מדריך ה- VPN הטוב ביותר שלנו להולו.

איך לצפייה-שבת-לילה-חי-הולו

שימוש ב- VPN, כגון ExpressVPN, יעזור לכם לצפות בתוכנית המועדפת עליכם ממקומות אחרים בעולם על ידי שינוי כתובת ה- IP לזה שתזדקקו לו. לא תהיה מוגבל ברוחב הפס ועם היותו ה- VPN המהיר ביותר שם, לא תחכה לנצח שהוא יטען. זהו גם ה- VPN הטוב ביותר שלנו לסטרימינג. קרא את סקירת ExpressVPN שלנו לפרטים נוספים.

דרך נוספת לצפות ב- Saturday Night Live היא להיות חבר בסרט הוידיאו של אמזון. לאחר מכן תוכל להוסיף אותה לחבילה שלך ולצפות בפרקים בודדים או בעונות שלמות, אם כי תצטרך לשלם תשלום נוסף. עם זאת, מדובר בגרסאות חתוכות של התוכנית, כך שחלק מסצינות הפתיחה והמערכונים חסרים.

איך לצפייה-שבת-לילה-חי-אמזון-פריים

קרא את מדריך ה- VPN הטוב ביותר שלנו לווידיאו פריים של אמזון לקבלת המלצות ייעודיות אם אתה מגלה שהוא לא זמין במדינה שלך.

צפו באתר Saturday Night Live בחינם

אם אתה תקוע בכסף, אתה תשמח לדעת שיש כמה דרכים בחינם שתוכל לראות את Saturday Night Live. ייתכן שתמצא אותו בשפע אתרי סטרימינג בחינם. עשינו דפדוף מהיר ב- Putlocker ומצאנו פרקים אחרונים, כמו גם ישנים יותר. 

איך להתבונן בשבת-לילה-חי-פוטר

עם זאת, היזהר מכיוון שיש המון אתרי קופיקאטים עם שם זהה, אך יכול להיות תוכן זדוני מאחורי הקלעים. זה יהיה מועיל גם להתקין את אחד החוסמים המוקפצים הטובים ביותר שלנו.

אתה יכול להשתמש באתרי סחף, כמו מפרץ הפיראטים, כדי לגשת לפרקים האחרונים, בנוסף, אתה יכול להשתמש בהם כדי לצפות במועדפים ישנים אם הם עדיין בשרת.. 

יש המון אתרי סיקור אלטרנטיביים הזמינים, כך שתוכל למצוא את מה שאתה רוצה איפשהו. הקפד תמיד להיות זהיר בעת שימוש בסיקולים, מכיוון שתוכנות זדוניות עלולות להסתתר בחלק מהקבצים.

איך לצפייה-שבת-לילה-חי-מפרץ הפיראטים

עליכם לזכור גם כי התוכן באתרי סטרימינג ובאי-שטף בחינם הוא יותר מהסביר חומר המוגן בזכויות יוצרים, והשימוש בו מפר את החוק. אבל זה תלוי בך מה שאתה עושה. אנחנו רק רוצים ליידע אותך.

שימוש ב- VPN יסייע לשמור על הגנה מקוונת על ידי הסתרת כתובת ה- IP שלך ושמירתך אנונימי. אם אתה מחפש אבטחת VPN מעולה, אנו ממליצים על NordVPN, הכולל שרתי עמיתים לעמית. זו הסיבה שאנו רואים את זה ה- VPN הטוב ביותר שלנו לבילוי. קרא את סקירת NordVPN שלנו למידע נוסף, וכן כיצד לשמור על בטיחות במדריך הפרטיות המקוון שלנו.

בהתחשב בעובדה שאתה יכול להיות בסכנה של וירוסים ותכנים זדוניים אחרים, אנו ממליצים גם להוריד את Bitdefender, אשר אנו מחשיבים את תוכנת האנטי-וירוס הטובה ביותר.. 

זה עובד טוב בזמן אמת, שומר על עצמך מוגן מפני פשעי רשת שאתה נתקל בזמן הורדת תוכן. (עיין בסקירת אנטי-וירוס Bitdefender שלנו למידע נוסף.)

צפו בסאטרדיי נייט לייב בקודי

לחלופין, תוכלו להשתמש בקודי. למי שלא מכיר את קודי, זהו תיאטרון ביתי עם קוד פתוח שנותן לך את היכולת להזרים סרטים ותכניות טלוויזיה, כמו גם לאחסן ולארגן מדיה בתוכו.. 

אתה יכול להתקין אותו בשולחן העבודה ובמערכות הנייד שלך, כמו גם להתאים את ההעדפות כך שיתאימו להגדרה משלך. עיין במדריך הקודי שלנו כדי להתחיל. אנא זכור כי אין זה חוקי להשתמש בקודי, כשלעצמו. עם זאת, בשל חוקי זכויות היוצרים, רוב הזרמים עלולים להיות בלתי חוקיים להורדה במדינתך המתגוררת.

כדי לקבל גישה לתוכן, באפשרותך להתקין את מאגרי התוספים והתוספים הטובים ביותר של Kodi. חלק מאותן תוספות הן לגיטימיות, ואילו אחרות אינן כאלה. לדוגמה, Covenant מספק גישה לתוכן פיראטי (תוכלו ללמוד כיצד להתקין Covenant על Kodi כאן).

עשינו חיפוש מהיר בתוסף Poseidon, שהוא חלק ממאגר קודיל, וגילינו שכל 44 העונות של Saturday Night Life היו זמינות. הקבצים נראו כאילו היו במצב טוב. עיין ברשימת התוספות הטובות ביותר שלנו לקודי לקבלת המלצות נוספות.

איך לצפייה-שבת-לילה-חי-קודי

זכור שאם אתה משתמש בקודי כדי להזרים את Saturday Night Live, אתה עושה זאת דרך סיקור. מסיבה זו אנו ממליצים להשתמש ב- VPN שכן הגנה על זהותכם היא חובה בעת סיקור. 

למרות שאינך יכול לנצח את ExpressVPN, CyberGhost הוא גם בחירה הגונה. אתה יכול לקרוא את סקירת CyberGhost שלנו כדי לראות אם זה מתאים לך, או שתוכל לבדוק את ה- VPN הטוב ביותר שלנו עבור קודי קופוני לקבלת אפשרויות נוספות..

מחשבות אחרונות 

אנו מקווים שעזרנו לכם למצוא דרך לתקן את ה- Saturday Night Live בכל מקום בו אתם גרים. בין אם זה להתעדכן בפרק האחרון או סתם לצפות באחד המועדפים שלכם, יש המון דרכים לעשות זאת. 

רובנו שונאים לשלם עבור משהו שאנחנו יכולים להשיג בחינם, אך רק זכרו שחלק מהדרכים הללו מסוכנות. אתה יכול פשוט לנסוע בדרך הקלה להרשמה ל- Amazon Prime Video. 

ובכל זאת, אתה יכול לקחת חלק מהסיכונים באמצעות אנטי-וירוס טוב ואחד ה- VPN הטובים ביותר שלנו. אנו ממליצים על ExpressVPN בגלל האבטחה המעולה והמספר העצום של התכונות שלו. בנוסף, הוא מציע התחייבות להחזר הכסף של 30 יום, כך שאין מה להפסיד על ידי ניסיון קודם.

הודע לנו בקטע התגובות אם אתה יכול להמליץ ​​על דרך נוספת לצפות ב- Saturday Night Live באופן מקוון. הציץ גם במאמרי הבידור האחרים שלנו. כמו תמיד, תודה שקראתם.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map