כיצד לבטל את החסימה של אתרי טרור בשנת 2020: ים חדש לפיראטים

ההשתקה עצמה חוקית ברוב המדינות, אולם אתרי סיקור משמשים בעיקר לפיראטיות. מסיבה זו, רבים מאותם אתרים חסומים, מה שמקשה על הגישה אליהם. הרכבנו את המדריך הזה כדי לספר לכם כיצד לבטל חסימה של אתרי סיקור בדרך הבטוחה.

השתתפות היא בעצם שיתוף קבצים מקוון, ויש הרבה אנשים שמשתמשים בזה כדי לשתף או להוריד דברים חוקיים, כגון תוכנות freeware ותכנים ללא זכויות היוצרים. עם זאת, מרבית התוכן הוא סרטים, משחקים וספרים המוגנים בזכויות יוצרים.

אם תוריד אותם, טיילת לטריטוריה לא חוקית. אנחנו לא כאן כדי לומר לך מה לעשות, אך עליך לדעת מה הסיכונים הכרוכים בכך אם אתה מתכוון להפר את החוק.

איסורים מפחידים

הסיבה העיקרית לאתרי סיקור נחסמים היא מאבק בהפרת זכויות יוצרים. רשתות מקומיות, כמו מקום העבודה או בית הספר שלך, חוסמות אותן לרוב, אך גם ספקי שירותי אינטרנט יכולים לעשות זאת. בבריטניה ובמדינות אחרות צווי בית המשפט מכריחים את ספקי האינטרנט, אך ספקי האינטרנט עשויים לבחור לעשות זאת כאמצעי זהירות נגד חוקי הפיראטיות הרחבים של המדינה..

אם אתה מנסה לגשת לאתר חסום, יתקבל לך הודעת אזהרה שמזכירה לך את העונש בגין הפרת זכויות יוצרים. העונשים שונים ממדינה למדינה. חלקם מעלימים עין, ואילו אחרים מטילים עונשי מאסר וקנסות כבדים. לקבלת מידע ספציפי יותר למדינה, עיין במאמרים האחרים שלנו.

האיסור והמעקב לא עובדים. אתרי סיקור פופולריים, כמו מפרץ הפיראטים וקיקאס טורנטס, משנים מעט את שמות הדומיינים שלהם כדי להישאר בשידור חי, לכן כדאי לגוגל את שם האתר ולא להקליד אותו בסרגל הכתובות. בנוסף, קל לעקוף את הגושים.

כיצד לבטל חסימה של אתרי אינטרנט מבולבלים

אתה יכול להשתמש בפרוקסי כדי לבטל את חסימת אתר הטורנט הרצוי. הם לא אמינים ואינם כוללים הצפנה, מה שישאיר אותך פגיע. קרא השוואה ב- VPN לעומת פרוקסי לעומת טור בהשוואה למידע נוסף.

הדרך הטובה ביותר לבטל חסימה של אתר סיקור היא להשתמש ברשת פרטית וירטואלית. זה ישמור עליכם מוגנים עם האבטחה שלו וכתובת ה- IP שלכם תישאר מוסתרת. לרוב יש מדיניות ללא יומנים, כלומר, לא תהיה רשומה של הפעילויות המקוונות שלך. אתה יכול פשוט לבחור אחת מרשימת ה- VPN הטובה ביותר שלנו, אבל אתה צריך לוודא שהיא מתאימה לסיבוב.

מלבד אבטחה ופרטיות טובה, אתה זקוק למכשפה הורגית. זה ינתק את הקשר אם הוא ייכשל ויעצור את הדלפת הפרטים שלך. על ה- VPN לעבור גם בדיקות דליפת DNS.

תפיק תועלת מאחד שיש לו רוחב פס בלתי מוגבל ומהירויות טובות להורדות איטיות יותר. חשוב לציין כי לא כל הספקים שבסקירות ה- VPN שלנו מאפשרים תנועה עמית לעמית מכיוון שהיא משתמשת ברוחב פס רב מדי, כך שתצטרך לוודא כי זו שאתה בוחר עושה. כדי לחסוך מכם את הטרחה, הקפדנו שההמלצות שלנו יתאימו לקריטריונים שלעיל.

NordVPN

NordVPN היא בחירה מצוינת לסיבוב. יש לו כמה מהביטחון הטוב ביותר בשוק וכולל מכשיר הורג. יש לו גם שרתי P2P מותאמים אישית להגברת האבטחה. הוסף לזה את שרתי הדו-הופ שלה ומדיניות ללא יומני קפדנית ותוכלו לראות מדוע זה ה- VPN הטוב ביותר שלנו לסיבוב.

NordVPN-Slider1

NordVPN-Slider2

NordVPN-Slider3

NordVPN-Slider4

NordVPN-Slider5

קודם

הבא

יש לו גם מהירויות טובות ורוחב פס בלתי מוגבל, וניתן להשתמש בו ברוב מערכות ההפעלה. יש חלון החזר של 30 יום, שנותן לך מספיק זמן כדי לוודא שאתה אוהב אותו. קרא את סקירת NordVPN שלנו למידע נוסף על השירות.

ExpressVPN

בחירה טובה נוספת לסיבוב היא ExpressVPN. יש לו אבטחה מעולה, כמו גם מכשיר הרוגים, ואינו שומר יומן של הפעילות המקוונת שלך. ניתן להשתמש בכל השרתים שלה גם לסיבוב. אין כובעי רוחב פס וזה אחד ה- VPN המהירים ביותר בסביבה.

אתר ExpressVPN

ExpressVPN- הרשמה

ExpressVPN-Speedtest

אפשרויות ExpressVPN-מנהרה

אפליקציית ExpressVPN-Full

קודם

הבא

הוא תומך במערכות ההפעלה העיקריות וקל לשימוש, במיוחד למתחילים. יש התחייבות להחזר כספי של 30 יום, כך שאין לך מה להפסיד. קרא את סקירת ExpressVPN שלנו למראה טוב יותר.

CyberGhost

אתה יכול גם להשתמש ב- CyberGhost לצורך סיבוב מכיוון שיש לו אבטחה טובה ואינו שומר על יומני. יש לו גם מכשיר הרגה אוטומטי מובנה, כך שאינך צריך לדאוג בקשר לחיבור. יש פרופיל מבולבל ברשימת השרתים שלו שמציג רק שרתים המותאמים ל- P2P. יש לו רוחב פס בלתי מוגבל וגם מהירויות הגון.

CyberGhost-Slider1

CyberGhost-Slider2

CyberGhost-Slider3

CyberGhost-Slider4

CyberGhost-Slider5

קודם

הבא

אתה יכול להתקין אותו ברוב המכשירים ומערכות ההפעלה. זה בין ה- VPN הטובים ביותר שלנו למספר מכשירים מכיוון שהוא מאפשר לחבר לשבעה בו זמנית. ניתן לקבל ניסיון למשך שבעה ימים, אך אם אתה זקוק ליותר זמן, יש גם ערבות להחזר הכסף. קרא את סקירת CyberGhost שלנו למידע נוסף.

הסכנות הטורדות

מדינות מפסיקות הפרת זכויות יוצרים באמצעות חסימות אתרים והליכים משפטיים. אם אתה מתכוון להציק תוכן המוגן בזכויות יוצרים, עליך לעשות זאת להגנה על VPN.

ספקי האינטרנט מוצאים את רוב הסיקורים. זה יכול לראות את הפעילויות שלך, כך שקל לאתר אם אתה מוריד תוכן באופן לא חוקי. בנוסף, באיחוד האירופי, ספקי שירותי האינטרנט נדרשים לשמור על נתוני משתמשים לפחות 10 שבועות וסוכנויות ממשלתיות מסוגלות לגשת אליהן.

ישנן גם קבוצות פיקוח על פירטיות שמפקחות עין על תוכן שהורד. הם יכולים לראות מי מוריד אותה ולציין את כתובת ה- IP שלהם. דוגמא לכך ל- VPN הטוב ביותר שלנו לגרמניה.

לא משנה איך תיתפסו, ניתן לשלוח הודעות הפרה ותביעות משפטיות. על ידי שימוש ב- VPN, תסוות את זהותך האמיתית ותימנע מנושאים משפטיים.

יש גם סכנה לטורפים עמוסי וירוסים. היזהר בבחירת סיקור כדי שלא תהיי קורבן לפשעי רשת. קרא תגובות תחתיהן מכיוון שמשתמשים רבים יפרסמו אזהרה אם הקובץ רע. עם זאת, כדאי להתקין גם אנטי-וירוס הגון.

מחשבות אחרונות

יש לקוות, מדריך זה עזר לך לבטל את חסימת אתרי הביור המועדפים שלך בבטחה. וודא של- VPN יש אבטחה רבה, מכשיר הרוגים ומדיניות פרטיות הגונה. זה אמור לעבור בדיקות דליפת DNS ויש לו גם שרתי P2P. בנוסף, רוחב פס בלתי מוגבל ומהירויות טובות הם בונוס.

כל ההמלצות שלנו יקבלו לך את מה שאתה צריך, אבל NordVPN היא הבחירה הטובה ביותר. זה שירות נהדר מסביב ומקלת את כל התיבות לסיבוב. עם תקופת ההחזר של 30 הימים, תקבל מספיק זמן לראות אם אתה אוהב את זה.

אם יש לך הצעות לביטול חסימה של אתרי טורנט, יידע אותנו בקטע התגובות. תודה שקראת.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me