איך לצפות בתריסים שיאים בשנת 2020: זעם ואלימות

ברמינגהם, 1919: שחיתות, אנרכיה, אכזריות והרבה לכלוך מכסים את הרחובות האנגלים. לאחר מלחמת העולם הראשונה, העיר ברמינגהם, כמו שאר אירופה, עדיין מתאוששת. זה מספק סיכוי שחבורת Peaky Blinders, בראשות משפחת שלבי, רוצה להשתמש בכדי לבנות את האימפריה שלהם. 


משפחת שלבי עשתה לעצמה שם כמפיצוצי ספרים, מחבבים וגנגסטרים. בדרך כלל האח הגדול, ארתור שלבי, הוא מנהיג הכנופיה ואחראי. עם זאת, מהר מאוד מתברר כי המוח האמיתי שעומד מאחורי ההתרחשויות הוא אחיו הצעיר, תומאס שלבי. 

Peaky Blinders, תוכנית טלוויזיה ב- BBC, מבוססת על סיפור אמיתי על כנופיה שהיתה עסקה אמיתית בראשית המאה העשרים. עם זאת, משפחת שלבי היא בדיונית לחלוטין. 

בסדרה, אנו יכולים לראות את הגיבורים שלנו לובשים סוג מסוים של כובע אפור, המכונה גם “שיא”. השם “תריסים שיאיים” ניתן לחבורה מכיוון שהם היו ידועים לשמצה בגלל שהכניסו להבי סכין לתערוכיהם כדי להשתמש בהם בקרב..

במאמר זה, אנו הולכים לתת לך את הטיפים הטובים ביותר כיצד לצפות בתריסי שיא באופן מקוון.

כיצד לצפות בתריסי שיניים מקוונים

מכיוון ש Peaky Blinders הוא מופע של ה- BBC, הדרך הקלה ביותר לצפות בו תהיה באמצעות ה- iPlayer של ה- BBC. אתה יכול להירשם לחשבון BBC בחינם, אבל זה רק צד אחד של המטבע. כדי ליהנות מתוכנית ה- BBC ב- iPlayer עליכם להיות פיזית בבריטניה, או לפחות ה- BBC צריך לראות כתובת IP בבריטניה..  

בהתחשב בעובדה שה- BBC זמין רק בבריטניה ושום מקום אחר, אתה צריך למצוא דרך לעלות על הגיאבלוק שלהם. רשת פרטית וירטואלית היא בחירה איתנה לעשות זאת. אם אינך יודע באיזה אחד להשתמש, עיין ב- VPN הטוב ביותר שלנו למאמר ה- iPlayer של BBC. 

דרך נוספת לצפות ב- Bleaky Blinds באופן מקוון היא באמצעות נטפליקס. תצטרך להירשם לשירותו, אך הדבר הטוב הוא שהוא מציע תקופת ניסיון בחודש בחינם, ותוכל לבטל את המנוי על בסיס חודשי. עם תקופת הניסיון בחינם, תוכלו לראות בעצמכם אם אתם אוהבים את השירות ואם אתם רוצים להמשיך להשתמש בו או לא. 

החלק המסובך עם נטפליקס הוא הגיאבלוק הכמעט בלתי חדיר והאיסור של VPN. למזלך, כתבנו מאמר כיצד לנצח את איסור ה- VPN של נטפליקס. עם זאת, העונה החמישית והאחרונה אינה זמינה בנטפליקס כרגע, וחבל.

כיצד לצפייה-מסנוור-שומרי-נטו-סטרימינג נטפליקס

עם זאת, אם עוד לא ראית את ארבע העונות הראשונות, נטפליקס היא אפשרות טובה לעשות זאת. ארבע העונות הראשונות של תריסי שיא זמינים בבריטניה, נורבגיה, קנדה, ארה”ב, גרמניה ומדינות רבות אחרות (לא יכולנו לבדוק כל מדינה). 

העונה החמישית תופיע ברשת נטפליקס האמריקאית ב -4 באוקטובר. עם זאת, לא ברור אם זה יהיה היום בו אוהדי אירופה Peaky Blinder יוכלו סוף סוף לראות את התוכנית שלהם גם בנטפליקס..

אמזון פריים היא גם דרך נהדרת לצפות בסרטים וסדרות ברשת. עם זאת, רק שתי העונות הראשונות של תריסי שיא ניתן לרכוש ברוב המדינות, כולל גרמניה, נורווגיה, ארה”ב, קנדה והונג קונג.. 

המדינה היחידה בה תוכלו לקנות את כל חמש העונות באמזון פריים היא בבריטניה. השאלה היא, מדוע מישהו ירצה לקנות אותו באמזון פריים אם יוכל לצפות בו ב- BBC iPlayer בחינם? אם אינך מכיר את אמזון פריים, עיין במדריך שלנו כיצד לצפות באמזון פריים.

כיצד לצפות בתריסי שיניים מקוונים בחינם

בנוסף לשירותי הסטרימינג בתשלום שהוזכרו לעיל, תוכלו גם להזרים Pindy Blinders באופן מקוון בחינם דרך פלטפורמות אחרות. למעשה, ישנן דרכים רבות בחינם באינטרנט לצפות במשפחת שלבי בונה את האימפריה שלהם. 

לפני שנראה לך איפה אתה יכול לצפות בזה, מילה של עצה: אתה באמת צריך להיות זהיר כשאתה ניגש לאתרים כאלה, מכיוון שרובם עמוסי תוכנות זבל ותוכנות זדוניות.. 

לכן עליך להשתמש בתוכנת אנטי-וירוס כדי להגן על המכשיר והדפדפן שלך מפני חלונות קופצים מזיקים וירוסים שעלולים להביא לאתרים אלה. עליכם לשקול דרכים להסתיר את כתובת ה- IP שלכם, למקרה שבא. 

כיצד לצפות-מסנוור-שומרי-חינם-סטרימינג -123 סרטים

אחד האתרים בהם מצאנו את כל חמש העונות של Blindy Blinds הוא 123Movies, אך ישנם אתרים בחינם אחרים, כמו CouchTuner ו- SolarMovie, המאפשרים לך גם לראות כיצד החבורה שולטת על ברמינגהם..

איך לצפות בתריסים שיאיים בקודי

דרך נוספת לצפות בתריסי שיא בחינם היא באמצעות Kodi, אפליקציית קולנוע ביתי מרובת פלטפורמות. Kodi מאפשרת לך לארגן ולאחסן את תכניות הטלוויזיה, המוסיקה, הסרטים והסרטונים האהובים עליך כבר כמעט 15 שנה. 

מכיוון שמדובר באפליקציה מרובת פלטפורמות, פירוש הדבר שתוכלו להתקין אותה בכמה פלטפורמות (ברור). למרות שיש אנשים שאומרים אחרת, קודי עצמה חוקית לשימוש וזמינה בחלונות, iOS, לינוקס או אנדרואיד להורדה. 

עם זאת, זה מסתבך מעט עם התוספות מכיוון שזה תחום אפור חוקי. חלקם חוקיים וחלקם אינם. זו הסיבה שכדאי לחשוב פעמיים על אילו ברצונך להתקין ולהשתמש. אם אתה זקוק לעזרה מסוימת בקודי, עיין במדריך המקיף שלנו לשימוש בקודי.

איך לצפייה-מסנוור-שומרי-חינם-סטרימינג-קודי

מצאנו את כל חמש העונות של תריסי השיא התוספים בפוסידון. אתה יכול לקבל תוסף זה על ידי התקנת מאגר Kodil. רק וודא שאתה משתמש בקישור ההתקנה הנכון מכיוון שאלו משתנים מדי שבוע. 

סיבובי תריסים שיאיים

לפני שאתה אפילו חושב על סיקור, אתה באמת צריך לבדוק את המדריך שלנו לגבי מה סיבוב ואם זה חוקי במדינה שלך או לא. השימוש בשירות סיקור יכול להיות מסובך, להפר את פרטיותך ולפגוע במערכת שלך. 

בדומה לשירותי הסטרימינג החינמיים, הקבצים שאתה מוריד מהטורנט יכולים להיפגם. שוב, אנו ממליצים לך להגן על המערכת שלך באמצעות תוכנית אנטי-וירוס. אם חסרים לך מזומנים, עיין בסקירה שלנו אודות תוכנת האנטי-וירוס החינמית הטובה ביותר. 

עם זאת, השימוש בתוכנת אנטי-וירוס לא מספיק. כדי להיות בצד הבטוח, קבל לעצמך VPN. אם אינך יודע איזה VPN עושה עבודה הגונה, עיין במדריך ה- VPN הטוב ביותר שלנו לקבלת סיקור. 

איך לצפייה-מסנוור-עיוורים-חופשי-סטרימינג-קנאבן

עכשיו, בואו נתחיל לעסקים: אתה יכול להוריד את כל חמש העונות של התריסים השונים ברשת מכמה אתרי טורנט. כולם מציעים גדלים וקבצים שונים של קבצים. כמה אתרי פיראטיות פופולריים הם קנאבן או מפרץ הפיראטים. 

מחשבות אחרונות

אם אתה אוהב מופעים היסטוריים עם דרמה ופשע, Peaky Blinders הוא בדיוק המופע בשבילך. צפו בתומאס שלבי רודף אחר שאיפותיו הגדולות ובונה עסקים לגיטימיים בכל רחבי בריטניה על בסיס אלימות, חובות ופשע..

Peaky Blinders הוא מופע נהדר שאפשר לצפות בו ב- BBC iPlayer, נטפליקס ובחלקו באמזון פריים. יש גם אפשרויות זרימה וטרנינג אחרות.

כאמור לעיל, אנו בבירור לא ממליצים שתצפו ב- Peaky Blinders באופן מקוון בחינם או להוריד אותם כסיקול, מכיוון שישנן שיטות קלות וחוקיות יותר. לדוגמה, אנו ממליצים לקבל VPN הגון עבור בריטניה ואז לצפות ב- Peaky Blinders ב- BBC iPlayer. 

מה אתם חושבים על תריסי שיא? צפית בזה? מה אתה חושב על אפשרויות הצפייה שלנו? האם ידוע לך על כמה שיותר טובים? ספרו לנו בתגובות למטה. כמו תמיד, תודה שקראתם.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map