Degoo Review 2020

بررسی Degoo

Degoo قول می دهد 100 گیگابایت فضای پشتیبان رایگان آنلاین ، اما تقریباً از هر احترامی برخوردار نیست. به جز برنامه های موبایلش که خیلی خوب هستند.


بهترین نظرات پشتیبان گیری آنلاین

ما به راحتی به عنوان نفر بعدی ، در اینجا در Cloudward.net به راحتی توسط فضای ذخیره سازی مجذوب می شویم ، بنابراین تصمیم گرفتیم Degoo را از طریق روند بررسی معمول خود قرار دهیم: ببینیم آیا این رقابت تا چه اندازه ادامه می یابد.

Degoo خود را به عنوان یک نسخه پشتیبان ابری ، نه ذخیره سازی ابری ، سرویس می کند. اگر در مورد تفاوت شفاف نیستید ، در اینجا مبانی اولیه این موضوع است. اما به طور خلاصه ، این بدان معنی است که Degoo به سمت بهره وری در کار مانند Dropbox یا Sync.com توجه نمی کند..

بنابراین هیچ برنامه یکپارچه یا همگام سازی فایل وجود ندارد ، و گزینه های اشتراک فایل نیز محدود است. مشکل عملکرد Degoo در فضای پشتیبان ابری این است که برای این اهداف ، 100 گیگابایت شما را دور نمی کند.

برای محافظت مناسب از محتوای هارد دیسک خود ، بیشتر کاربران به چیزی بیش از آن احتیاج دارند ، بنابراین احتمال اینکه بتوانید Degoo را برای اشتراک بپردازید ، پرداخت می کنید. و اینجاست که همه چیز با این سرویس از هم جدا می شوند. Degoo برای 2 ترابایت فضای ابری 9.99 دلار در ماه هزینه دارد.

اما می توانید برای نیمی از این مبلغ ، از خدماتی مانند CrashPlan و Backblaze از ذخیره نامحدود استفاده کنید. مشکل دیگر Degoo این است که اساسا به همان اندازه سرویس های پشتیبان می تواند استخوان های برهنه باشد.

هیچ گزینه برنامه ای ندارد و از پشتیبان گیری مداوم پشتیبانی نمی کند. علاوه بر این ، این پرونده ها را در مقایسه با خدمات پیشرفته تر ، پردازش کارآمد نمی کند. به علاوه ، امنیت مناسب نیست اما عالی نیست ، و خدمات به مشتریان به همان اندازه نازک است.

اگر در مورد محافظت از هارد دیسک جدی هستید و فکر نمی کنید 5 دلار در ماه هزینه کنید ، می توانید خیلی بهتر عمل کنید ، با دیدن برخی از ایده های برتر نسخه پشتیبان تهیه نسخه 2017 ما ، شروع به کار کنید. همه این گفته ها ، ما خودمان افتخار می کنیم که ابزار مورد نیاز خود را از هر ابزاری پیدا کنیم و خوشحال می شویم که گزارش دهیم ، Degoo دارای یک طرف روشن.

این یکی از معدود ابزارهای پشتیبان ابری چند پلتفرمی است که دارای نسخه پشتیبان از موبایل است. اگر به دنبال راهی ارزان برای تهیه نسخه پشتیبان از محتوای چندرسانه ای موبایل هستید ، 100 گیگابایت باید این ترفند را خوب انجام دهد. به علاوه ، برنامه تلفن همراه این سرویس بهترین رابط کاربری خود را تا حد زیادی ورزش می کند.  

برای جزئیات کثیف بخوانید.

نقاط قوت & نقاط ضعف

گزینه های دیگر برای Degoo

امکانات

Degoo دارای ویژگی های فقط کافی برای تهیه نسخه پشتیبان از دستگاه های مردم است.

ویژگی: توضیحات:
1. از هر پوشه پشتیبان تهیه کنیدهر پوشه را در رایانه انتخاب کنید تا نسخه پشتیبان تهیه کنید
2. برنامه های دسک تاپمشتری های موجود برای Windows و Mac OS
3. برنامه های تلفن همراهمشتریانی که برای Android ، iOS و Amazon Kindle در دسترس هستند
4. پشتیبان گیری خودکارپشتیبان گیری به طور خودکار هر 24 ساعت اجرا می شود
5. پشتیبان گیری افزایشیفقط پرونده هایی که تغییر کرده اند برای تهیه نسخه پشتیبان مجدداً پردازش می شوند
6. حالت توربوپشتیبان گیری را با هزینه منابع سیستم سرعت می بخشد
7. امنیت رمزگذاریرمزگذاری 256 بیتی سمت سرور
8. امنیت لایه حمل و نقل (TLS)فایل هایی که به ابر و از ابر حرکت می کنند با تونل های امن TLS محافظت می شوند

فراتر از شگردهای گفته شده فوق ، در تحلیل ما کمی مفقود شدیم. به عنوان مثال ، Degoo اجازه نمی دهد که کاربران مانند سایر سرویس ها از پشتیبان گیری یا پشتیبان گیری مداوم برنامه ریزی کنند.

در حالی که می توانید در هر زمان یک نسخه پشتیبان تهیه کنید ، Degoo بطور خودکار هر 24 ساعت یک نسخه پشتیبان تهیه می کند. ما کنترل بیشتری را در چه روزهایی و چه ساعتی پشتیبان گیری خود ترجیح می دهیم.

همچنین ، در حالی که Degoo از انتقال فایلهای افزایشی استفاده می کند ، از سیستم سطح بلوک استفاده نمی کند. با معماری سطح بلوک ، فقط از قسمتهایی از پرونده هایی که تغییر کرده اند پشتیبان گیری می شود. همه چیز به همین صورت باقی می ماند.

این سیستم به سرعت بخشیدن به فرآیند تهیه نسخه پشتیبان کمک می کند و مانع از نادیده گرفتن منابع سیستم می شود. مشکل اصلی Degoo این است که کاربران نمی توانند بارگذاری پرونده را آغاز کنند یا به محتوای آنها مستقیماً از طریق یک مرورگر دسترسی پیدا کنند.

که برخی از انعطاف پذیری و نگرانی های امنیتی را برای ما به وجود می آورد ، زیرا این بدان معنی است که اگر در رایانه شخص دیگری هستید باید برنامه دسک تاپ را برای بازیابی محتوا نصب کنید..

قیمت گذاری

احتمالاً بسیاری از کاربران Degoo برای 100 گیگابایت فضای پشتیبان رایگان ثبت نام کرده اند ، علاوه بر این ، کاربران می توانند با مراجعه به یک دوست ، فضای ذخیره اضافی را دریافت کنند. به ازای هر دوست 3 گیگابایت دریافت می کنید که در حد 500 گیگابایت قرار دارد.

همچنین برای 10 گیگابایت فضای خالی گزینه ای برای “وام” به منابع پردازنده استفاده نشده Degoo وجود دارد. Degoo از این قدرت CPU اضافی استفاده می کند:

 • معادن ارزهای دیجیتال
 • الگوهای آب و هوا را پیش بینی کنید
 • کمک در محاسبات علمی

این نحوه کسب درآمد از کاربران رایگان است. هنگامی که این کاربران رایگان در نهایت شروع به خالی کردن فضای خود کردند ، Degoo Premium آنها را تا 2 ترابایت فضای پشتیبان کاهش می دهد..

می توانید ماهانه با قیمت 9.99 دلار ثبت نام کنید یا با پرداخت یک سال پیش از آن ، 20٪ تخفیف دریافت کنید. یا ، می توانید برای 5 سال تخفیف برای پنج سال ثبت نام کنید. یا اگر می خواهید دیوانه شوید با ثبت نام فقط 100 سال تخفیف 90 درصدی بگیرید!

توصیه می کنیم با توجه به اینکه سرعت تغییر فناوری و شرکت ها از بین می رود ، گزینه های ماهانه یا سالانه را رعایت کنید.

اگر صادقانه بگویم ، وقتی فکر کردید برای تهیه پشتیبان آنلاین بپردازید ، بهتر است فراتر از Degoo باشید. سایر شرکت ها ارزش هزینه و خدمات بهتری را ارائه می دهند. یکی از مزیت های Degoo تقریباً در هر سرویس پشتیبان دیگر (غیر از IDrive و SpiderOak) امکان تهیه نسخه پشتیبان از دستگاه های مختلف با یک اشتراک واحد است..

بنابراین اگر از پشتیبان گیری کمتر و 2 رایانه کمتر از 2 ترابایت دارید ، ممکن است Degoo نسبت به گزینه های دیگر منطقی باشد. با این حال ، قبل از تصمیم گیری ، ما به شما توصیه می کنیم در مورد ویژگی ها و تجربه کاربر ، محدودیت های قابل توجه این سرویس را درک کنید.   

تجربه دسک تاپ

بیشترین عملیات پشتیبان گیری در Degoo از برنامه دسک تاپ آن اجرا خواهد شد. پس از نصب ، جادوگر مراحل اولیه شما را طی می کند ، و با انتخاب پوشه ها برای ذخیره آنلاین شروع می کند.

با کلیک بر روی آنها می توانید چندین پوشه را به فرآیند تهیه نسخه پشتیبان اضافه کنید. یک کادر در کنار نام پرونده ها باعث می شد روند کار ساده تر شود ، اما کار بزرگی نیست

.  

پس از انتخاب پرونده ها ، Degoo نسخه پشتیبان تهیه اولیه را اجرا می کند. برنامه با نوار وضعیت و ساعت شمارش معکوس در مورد چگونگی مسافتها ، شما را آگاه می کند.

اگر فهمید که Degoo خیلی آهسته کار می کند ، کلیک کردن بر روی “help” در پایین قسمت رابط گزینه های اضافی را ارائه می دهد.

اینها شامل حالتهای “توربو” و “صرفه جویی در مصرف برق” است. قرار گرفتن و ضربت این گزینه ها کمی گیج کننده است. ترجیح می دهیم که آنها را در یک منوی “تنظیمات” مشاهده کنیم ، که بصری تر خواهد بود. برای روشن کردن توربو ، دوباره خاموش ، باید صفحه “کمک” را باز کنید ، ببندید و مجدداً باز کنید – مناسب ، درست?

هیچ راه ساده ای برای جابجایی و خاموش کردن آن وجود ندارد. این کوتاه بینایی از اهمیت ویژه ای برخوردار است ، زیرا با خاموش کردن حالت توربو (که به طور پیش فرض است) ، Degoo خیلی کند عمل می کند تا یک ابزار پشتیبان مناسب باشد..

برای جزئیات بیشتر در مورد این موضوع ، بخش “عملکرد” ​​را بخوانید. طراحی دست و پا چلفتی و بی نظیر همچنین باعث می شود Degoo در مناطق دیگر نیز گرفتار شود ، برای مثال ، این سرویس برخلاف سایر ابزارهای پشتیبان گیری آنلاین ، برنامه زمانبندی تهیه پشتیبان ندارد..

با Degoo ، پشتیبان گیری ها به سادگی هر 24 ساعت یکبار اجرا می شوند.

اگر نمی خواهید صبر کنید ، روی پیکان در پایین کلیک کنید تا بلافاصله نسخه پشتیبان تهیه کنید. ما گاهی اوقات مجبور شدیم دو یا سه بار روی آن کلیک کنیم تا کار کند ، این کار گیج کننده است ، زیرا مشخص نیست که با کلیک بر روی فلش در مرحله اول پشتیبان فوری ایجاد می کند..   

برای بازیابی فایل ها ، بر روی برگه میانی رابط ، به نام “فایل های خود را بارگیری کنید” کلیک کنید. سپس بر روی دکمه “شروع بازیابی جدید” کلیک کنید.

یک پنجره مرورگر باز خواهد شد که به شما امکان می دهد تا پوشه های ذخیره شده را در Degoo جستجو کنید. آنچه را می خواهید (بر اساس ساختار پرونده خود) پیدا کنید و قبل از ضربه زدن به “شروع بازیابی” ، مکان بارگیری را در پایین پنجره بررسی کنید..

اگر می خواهید مکان دیگری تعیین کنید ، روی “تغییر” کلیک کنید.

برگه آخر در برنامه دسک تاپ Degoo “تنظیمات برگزیده” است.

از کجا ، یک شاخص پیدا خواهید کرد که نشان می دهد چه مقدار از فضای ذخیره استفاده شده است ، به علاوه گزینه هایی برای:

 • با به اشتراک گذاشتن قدرت پردازنده استفاده نشده فضای بیشتری کسب کنید
 • پس از حذف آنها از هارد ، پرونده ها را در Degoo نگه دارید

همچنین گزینه ای برای قطع ارتباط رایانه ها از Degoo وجود دارد ، که تمام محتوای شما از نسخه پشتیبان تهیه شده در رایانه (های) در حال حذف نشده حذف شده است.  

تجربه مرورگر

تجربه مرورگر Degoo با سایر خدمات پشتیبان اندازه گیری نمی شود زیرا هیچ راهی برای دسترسی به محتوای ذخیره شده وجود ندارد. با خدماتی مانند IDrive و CrashPlan ، اگر هارد دیسک رایانه خراب نشود و به یک فایل سریع نیاز داشته باشید ، کافیست به اینترنت آنلاین بروید و آن را بگیرید.

با Degoo ، ابتدا باید مشتری دسک تاپ را بارگیری کنید. عملی که خطر امنیتی را ایجاد می کند ، اگر شما از دستگاه شخص دیگری برای دریافت محتوای خود استفاده می کنید ، بعلاوه ، زمان لازم است.

توانایی های آنلاین Degoo محدود به فعالیت هایی مانند بررسی میزان ذخیره شما استفاده می شود ، دعوت از دوستان برای ثبت نام ، تغییر رمز عبور و به روزرسانی حساب ها. همچنین گزینه ای برای ارسال پرونده به دیگران ، که به طور مستقیم با فایلهای پشتیبان مرتبط نیستند ، ارسال شده است. بیشتر شبیه به یک سرویس انتقال فایل ، مشابه WeTransfer است.

تجربه موبایل

Degoo برنامه های تلفن همراه برای:

 • اندروید
 • iOS
 • کیندل آمازون

در اینجا یک چیز واضح است ، به محض اینکه تست تلفن همراه را روی Samsung Galaxy Note 5 سامسونگ (غیر قابل احتراق) خود شروع کردیم: تجربه تلفن همراه بسیار قانع کننده ترین دلیل استفاده از Degoo است..

اکثر راه حلهای اصلی تهیه نسخه پشتیبان ، دسترسی به محتوای ذخیره شده از برنامه تلفن همراه را فراهم می کنند ، اما بسیاری از آنها به کاربران اجازه نمی دهند از داده های تلفن همراه خود نسخه پشتیبان تهیه کنند. با استفاده از Degoo ، می توانید به طور خودکار از عکسها ، اسناد ، فیلم ها و موسیقی تهیه کنید و به علاوه هر پرونده دیگری را برای تهیه نسخه پشتیبان انتخاب کنید.

همچنین گزینه “بهینه ساز” عکس وجود دارد ، که در آن تمام تصاویر شما به طور خودکار در Degoo بارگذاری می شوند و برای قرار دادن صفحه تلفن کوچک می شوند.

هنوز هم می توانید به عکس های با اندازه کامل در Degoo دسترسی پیدا کنید ، زیرا تصاویر ذخیره شده در تلفن فقط نسخه های کوچکتر هستند. دکمه “منو” در سمت چپ بالای برنامه به شما امکان می دهد وضعیت تهیه نسخه پشتیبان خود ، دسترسی به پرونده ها را بررسی کنید ، تغییرات پشتیبان خود را انجام داده و کارهای دیگر را انجام دهید

همچنین یک دکمه در بالای برنامه وجود دارد ، که “ارسال پرونده ها” نامگذاری شده است.

مانند قابلیت “ارسال پرونده ها” برنامه مرورگر ، می توانید هر پرونده را از طریق تلفن خود ارسال کنید. شما به آنچه در یک نسخه پشتیبان تهیه می شود محدود نمی شوید. همچنین می توانید به فایلهایی که از نسخه پشتیبان تهیه شده اند بر روی رایانه دسترسی و ارسال کنید.

Degoo هنگام انتخاب پرونده برای ارسال ، لینک URL ایجاد می کند و آن را در کلیپ بورد شما کپی می کند. می توانید آن لینک را در یک متن کپی کرده یا آن را از طریق رسانه های اجتماعی اضافه کنید. Degoo به کاربر اجازه می دهد تا کدام برنامه ها را برای ارسال فایل به صورت خودکار انتخاب کند ، که تقریباً می تواند هر چیزی باشد: WhatsApp ، Gmail ، Slack و غیره. با این وجود ، برنامه تلفن همراه برای 2 ترابایت فضا 9.99 دلار توجیه نمی کند ، اما در کل تجربه این است. بسیار روان.

100 گیگابایت فضای خالی (بعلاوه گزینه های جایزه جایزه) که در اختیار شما قرار می دهد ، Degoo را به یک راه خوب و ارزان برای تهیه نسخه پشتیبان و به اشتراک گذاری محتوای تلفن همراه تبدیل می کند ، اگر فضای خالی که با Google Drive یا iCloud همراه باشد دیگر کافی نیست..

عملکرد سرعت (حالت توربو: روشن)

مانند اکثر مردم ، وقتی منتظر اتمام کارهای رایانه هستیم بی تاب می شویم. بنابراین ، هر زمان که Cloudward.net یک راه حل ذخیره سازی ابری یا پشتیبان گیری را آزمایش کند ، چند تست سرعت انجام می دهیم.

در این حالت ، ما یک پوشه تست فشرده سازی 250 مگابایتی ، متشکل از چندین نوع فایل مختلف را انتقال دادیم. این پوشه همان پرونده ای است که ما برای آزمایش های مشابه با سایر سرویس های ابری از آن استفاده کرده ایم.

ما این آزمایش را از طریق اتصال Wi-Fi در مکانی واقع در خارج از بوستون ، MA انجام دادیم. سرعت بارگیری و بارگذاری در زمان تست به ترتیب 40 مگابیت در ثانیه و 12 مگابیت در ثانیه بود.

اگر تصمیم دارید Degoo را امتحان کنید ، این نکته ذهنی را یادداشت کنید.

به طور پیش فرض ، Degoo حالت “توربو” را خاموش کرده است. در صورت خاموش ماندن ، پرونده ها با سرعت حلزون 300 کیلوبیت در ثانیه بارگذاری می شوند. با این سرعت 1.5 ساعت طول کشید تا پوشه آزمایش ما بارگذاری شود! حالت “turbo” را روشن کنید و چهار دقیقه طول می کشد تا یک پرونده یا پوشه 250MB بارگذاری شود.

تفاوت سرعت آنقدر حیرت انگیز است که منطقی نیست حتی به عنوان یک ویژگی از توربو استفاده شود که در وهله اول قابل خاموش باشد! Degoo ادعا می کند که توربو خاموش است و به آزادسازی منابع سیستم کمک می کند ، اما ما متوجه هیچ مشکلی در مورد آن نشدیم.

تنها دلیلی که می توانیم فکر کنیم توربو به طور پیش فرض خاموش است این واقعیت است که Degoo ترجیح می دهد منابعی را که یک CPU به پشتیبان گیری اختصاص می دهد ، به حداقل برساند تا بتواند از پردازنده شما برای استخراج ارز دیجیتال استفاده کند ، در عوض (با فرض اینکه شما گزینه دیگری را انتخاب کرده اید) ده گیگابایت دیگر ذخیره سازی).

با فعال شدن توربو ، Degoo از بیشتر سرویسهای پشتیبان ابری که مورد بررسی قرار دادیم بهتر است ، حداقل در هنگام سرعت بارگذاری اولیه.

خدمات: بارگذاری:
خاموش کردن10:50
CrashPlan6:30
من رانندگی می کنم8:40

اما ، وقتی نوبت به روزرسانی پرونده هایی که قبلاً بارگذاری کرده اید ، می رسد ، این سرویس ها با توجه به سرعت ، از Degoo عبور می کنند. چرا؟ خوب ، به این دلیل است که Degoo از پردازش داده های سطح بلوک در معماری خود استفاده نمی کند. پردازش سطح بلاک یعنی فقط بخش هایی از پرونده ای که تغییر کرده اند مجدداً پشتیبان گیری می شوند ، نه اینکه دوباره کل پرونده را دوباره بازیابی کنید.

بنابراین ، خیلی سریعتر ما سعی کردیم فقدان نقل و انتقالات سطح بلوک با Degoo را تأیید کنیم اما نتوانستیم پاسخی بدست آوریم (اطلاعات بیشتر در مورد این موضوع در ذیل بیشتر).

این خیلی بد است زیرا اضافه کردن پردازش در سطح بلوک باعث صرفه جویی در منابع سیستم می شود ، در حالی که انتقال داده ها در حال حرکت است – که Degoo می تواند پس از آن به سمت فعالیت های معدن خود حرکت کند (اگر این چیزی است که شما در آن قابل قبول هستید).

امنیت

بسیاری از افراد هنگام انتخاب سرویس پشتیبان ابری از امنیت چشم پوشی می کنند. با این حال ، در Cloudward.net ، ما در بالای لیست چک خود به حفظ حریم خصوصی می پردازیم. Degoo مستقر در سوئد دوستدار حفظ حریم خصوصی است و داده های شما را خارج از دسترس رسمی دولت ایالات متحده قرار می دهد.

توجه: البته ، اگر در ایالات متحده هستید ، فعالیتهای داده شما هنوز هم می توانند تحت کنترل قرار گیرند ، از جمله اکنون توسط ISP ها. اکنون زمان آن است که خدمات VPN را جدی بگیرید.

Degoo از چندین مرکز داده برای اطمینان از همیشه در دسترس بودن محتوا استفاده می کند. این مراکز داده “سخت” شده اند ، به این معنی که در برابر آنها امن نیستند

 • خرابی دیسک سخت
 • بلایای طبیعی
 • تلاش های دزدی
 • سارقان داده دیجیتال

این سرویس با استفاده از تونل های SSL / TLS ، هنگام انتقال بین دستگاه و مرکز داده ، رمزگذاری می کند. پس از ورود اطلاعات به مرکز داده ، آن رمزگذاری شده توسط سرور با رمزگذاری AES 256 بیتی است.

این سطح رمزگذاری استاندارد ترین سرویس های ابری است و تاکنون شکسته نشده است. Degoo همچنین رمزهای عبور در سیستم خود را با PBKDF2 ، یک الگوریتم کشش کلید و HMAC512 ، یک کد تأیید اعتبار پیام دارای کلید دارای کلید رمزگذاری می کند..  

این همه خوب و خوب است ، اما ما آرزو می کنیم که Degoo نیز رمزنگاری خصوصی انتهایی را ارائه دهد. این رویکرد به امنیت به معنای رمزگذاری دانش صفر نیز هست ، به این معنی که یک سرویس به هیچ وجه رمز و رمز رمزگذاری شما را ذخیره نمی کند.

اعلان صفر نیز به معنای فراموش کردن رمزعبور کلیدی همان بوسیدن داده های شما برای همیشه خداحافظی است. اما ، این هیچ چیزی نیست که یک مدیر رمزعبور خوب بتواند آن را حل کند. برای کاربرانی که سطح بالاتری از رمزگذاری را ترجیح می دهند ، IDrive ، CrashPlan و Backblaze همه رمزگذاری صفر دانش را ارائه می دهند.

در یک یادداشت نهایی مربوط به امنیت ، Degoo احراز هویت دو عاملی را ارائه نمی دهد؛ وسیله ای برای محافظت از یک حساب با نیاز به تأیید صحت اضافی هنگام وارد کردن اعتبار کاربر (معمولاً به صورت پیام متنی یا کد ایمیل).

این نظارت باعث می شود که Degoo در معرض حملات بی رحمانه قرار گیرد. 

پشتیبانی مشتری

پشتیبانی خوب هنگام ذخیره محتوای حساس به زمان بسیار مهم است و همچنین مکانی است که در آن بسیاری از ابزارهای ابری کوتاه هستند ، خوب ، Degoo با آن روند به سمت پرتگاه می رود. پورتال پشتیبانی آنها مطالب مفیدی را ارائه می دهد که قابل جستجو هستند ، اگرچه بیشتر مطالب در جزئیات بسیار نازک هستند ، اما مطمئناً بدتر هم دیده ایم.

مشکل اصلی در اینجا وجود دارد: اگر نمی توانید آنچه را که به دنبال آن هستید می یابید ، Degoo فقط یک گزینه تماس دارد: ایمیل. هیچ پشتیبانی تلفنی یا گزینه های چت زنده در دسترس نیست.

برای بدتر شدن امور ، Degoo به ایمیل ها پاسخ نمی دهد. ما برای تست زمان پاسخ و دقت اطلاعات ، چند سؤال از آزمون ایجاد کردیم. بعد صبر کردیم ، بعد هم کم تحمل.

ما منتظر یک هفته هستیم و هنوز هیچ پاسخی وجود ندارد!

در زمان انتشار این نشریه ما هنوز پاسخی برای ایمیل های اولیه و پیگیری ما دریافت نکرده ایم ، اما اگر این تغییر تغییر کند ، ما به شما اطلاع می دهیم.

اعطا می شود ، شما ممکن است از نوه های بزرگ ما در این مورد شنیده باشید (شاید این برنامه 100 ساله معقول باشد).

افکار نهایی

خوب است که به Degoo یک لرزش عادلانه از تلفن هوشمند اختصاص دهید ، زیرا فضای تلفن همراه پشتیبان 100 گیگابایتی (یا بیشتر) از طریق تلفن بسیار استقبال نمی شود ، به نظر می رسد تجربه تلفن همراه Degoo تنها چیزی است که آنها ارائه می دهند. از آنجا که مرورگر و تجربه های دسک تاپ آن کمتر از ستاره است.

همچنین ، Degoo به اندازه گزینه های مدرن تر پشتیبان گیری از ابر مقرون به صرفه نیست. علاوه بر این ، برنامه رومیزی پراکنده آن ، طراحی پیچیده ، تجربه مرورگر تقریبا غیر وجود و پشتیبانی بدون پاسخ ، ما را به لرزه انداخته است. جای تعجب نیست که آیا Degoo خیلی علاقه دارد از پردازنده استفاده نشده شما برای درآمدزایی استفاده کند ، این است که آنها چشم از توسعه یک محصول پشتیبان خوب گرفته اند؟.

با این حساب ، برخی از سرویس های پشتیبان مورد علاقه ما هیچ گونه پشتیبان گیری از داده های تلفن همراه ارائه نمی دهند. بنابراین اگر شما مشتری آن خدمات هستید و به پشتیبان تلفن هوشمند نیاز دارید که بانک را خراب نمی کند ، Degoo ارزش دیدن دارد.

100 گیگابایت برای اکثر موارد کافی خواهد بود و هزینه ای برای شما ندارد. بنابراین ، این مسئولیت پذیرفتن ما به Degoo است. ما دوست داریم شما را در بخش نظرات زیر بشنویم و از خواندن تشکر کنیم!  

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map