نقد و بررسی بازی Blacknut Cloud – بازی برای خانواده – بروزرسانی سال 2020

بررسی بازی Blacknut Cloud

Blacknut کمی ناامید کننده است زیرا یکی از بهترین رابط های بازی ابری را که ما دیده ایم ارائه می دهد ، اما از کیفیت ضعیف تصویر و کتابخانه بازی خسته کننده نیز رنج می برد. ببینید چه چیزی می تواند در بررسی کامل بلکوتن ما باشد.


بهترین بازی های Cloud

Blacknut یک سرویس بازی منحصر به فرد ابری است که با اشتراک شما کتابخانه ای با بیش از 300 بازی به صورت رایگان ارائه می دهد. این برنامه بر خانواده هایی که می خواهند وارد بازی ابری شوند ، تمرکز دارد و گزینه های کنترل والدین و یک برنامه خانوادگی چهار نفره در دسترس است. اما ، كتابخانه محدود بازی ها و كیفیت تصویر بدون كیفیت ، فروش سختی را در خانواده و خانواده ایجاد می كند. 

در این بررسی Blacknut ، ما می خواهیم ببینیم که چه چیزی را برای تهیه آن در لیست بهترین بازی های ابری خود دارد. ما قبل از صدور حکم خود در مورد ویژگی ها ، بازی های پشتیبانی شده ، قیمت ، سهولت استفاده ، عملکرد و پوشش صحبت خواهیم کرد.

استفاده از بلکوت ناامیدکننده است ، زیرا برنامه های محلی بد نیستند – کاملاً برعکس – بلکه به این دلیل که سرویس همه چیز ممکن نیست باشد. رابط کاربری و ویژگی های آن بسیار عالی است و باعث می شود کتابخانه های بی نقص از بازی ها و کیفیت فیلم ضعیف از این هم ناامید کننده تر باشند.

blacknut-slider1

blackbut-slider2

blacknut-slider3

blacknut-slider4

blacknut-slider5

قبلی

بعد

نقاط قوت & نقاط ضعف

گزینه های دیگر برای بازی Blacknut Cloud Gaming

امکانات

بلکوت از ویژگی های بسیار خوبی برخوردار است که اگرچه واضح نیست ، اما باعث می شود تجربه روانتر شود. از نظر طراحی و عملکرد از نتفلیکس یادداشت های زیادی گرفته است ، که در قسمت “سهولت استفاده” در زیر می خواهیم. یكی از مهمترین ویژگیهای مورد استفاده ، پروفایلها است. 

مانند Netflix ، می توانید پروفایل های زیادی را که می خواهید در حساب خود داشته باشید. تعداد صفحه هایی که می توانند در هر زمان معین فعال باشند محدودیت هایی دارند اما در پروفایل های شما وجود ندارد. 

علاوه بر این ، بسته به اینکه چه کسی از آنها استفاده می کند ، پروفایل ها قابل تنظیم هستند. شما می توانید کتابخانه را فقط به بازی های کودکان محدود کنید ، یک شماره PIN برای حساب ها تنظیم کنید و حتی تصویر پروفایل خود را نیز سفارشی کنید. 

حساب اضافه کردن توت سیاه

گرچه تغییراتی در عملکرد بسیار عمیق خدمات ایجاد نمی کند ، اما افزودن پروفایل نشانگر رویکردی متفکرانه است که بندرت در بازار بازی های ابری دیده می شود. با دستیابی بیشتر این فناوری ، شرکت ها در تلاش هستند محصولاتی را که نظارت طراحی دارند ، مانند PlayStation Now ، به بازار عرضه کنند.. 

سازگاری یک امتیاز عالی برای Blacknut نیز است. برنامه هایی برای Windows ، macOS ، Amazon Fire TV ، Android ، Linux وجود دارد و تلویزیون های پاناسونیک و سامسونگ را انتخاب می کنید. طبق گفته Blacknut ، یک برنامه iOS در حال توسعه است ، اما هنوز منتشر نشده است. 

طیف وسیعی از سکوهای پشتیبانی شده پشتیبانی کننده کنترل را آینه می کند. در رایانه شخصی ، اکثر بازی ها از یک کنترلر ، صفحه کلید و ماوس پشتیبانی می کنند و در تلفن همراه می توانید از یک کنترلر یا دکمه های قابل تنظیم روی صفحه استفاده کنید. اگر قصد پخش بازی در تلویزیون هوشمند خود را دارید ، می توانید از راه دور TV Amazon Fire TV یا Android TV خود نیز استفاده کنید. 

پشتیبانی از این دستگاه های ورودی بازی های Span را انجام نمی دهد – شما نمی توانید عناوین جدیدتری مانند Sniper: Ghost Warrior 3 را با از راه دور تلویزیون خود بازی کنید – اما ما قدردانیم که انعطاف پذیری با اکثر عناوین وجود دارد. 

سایر ویژگی ها شامل صرفه جویی در ابر است – به این معنی که می توانید بازی خود را از هر دستگاهی انتخاب کنید و ادامه دهید – و کنترل والدین. Blacknut مانند سایر سرویس های بازی ابری ، دارای کنترلر و پشتیبانی از سیستم عامل است ، با انواع مختلفی از ویژگی های مفید برای تهیه نسخه پشتیبان از آن. 

بررسی اجمالی ویژگی های بازی Blacknut Cloud

لوگوی بازی Blacknut Cloudwww.blacknut.com

از 1299 $ $ تمام برنامه شروع می شود

بستر، زمینه

اندروید

iOS

پنجره ها

سیستم عامل مکینتاش

مرورگر

بازی های پشتیبانی شده

پوشش
textarea

پشتیبانی از سیستم عامل DRM
N / A

دانش محور

گپ

پست الکترونیک

تلفن

پشتیبانی 24/7

بازی های پشتیبانی شده

Blacknut یک کتابخانه محدود از بازی ها را ارائه می دهد. اما ، بر خلاف Vortex ، که به شما امکان می دهد بازی هایی را که خود دارید در Steam یا یک پلتفرم DRM دیگر انجام دهید ، Blacknut شامل بازی ها به صورت رایگان است (بررسی Vortex ما را بخوانید). 

اگرچه ممکن است به نظر مثبت برسد ، اما اینگونه نیست. این کتابخانه بیش از 320 عنوان ارائه می دهد ، اما هیچ عنوانی وجود ندارد که به عنوان بازی های فوق العاده عالی باشد. 

هر عناوین قابل تشخیص یا عناوین B کلاس هستند یا عناوین دوبل A. بلکوت ادعا می کند که بازی های جدید “هر هفته با دقت انتخاب می شوند” ، که فقط می توانیم فرض کنیم بازی ها بر اساس کسی انتخاب می شود که می خواهد چیزهای خود را به صورت رایگان از بین ببرد. این کتابخانه از نظر اندازه و کیفیت بسیار مضحک است ، در مقایسه با چیزی مانند PlayStation Now (بررسی PlayStation Now ما را بخوانید). 

وقتی Garfield Kart یکی از عناوین برتر در بخش “سرعت دونده” است ، جدی گرفتن Blacknut دشوار است. هر بازی قابل تشخیص جایگزین های فرعی برای عناوین بزرگتر نیز هست. Lords of Fallen ، گرچه بازی مناسبی است ، اما بدتر از آن Dark Dark Souls و Sniper: Ghost Warrior 3 مکانیزم های تیراندازی مانند سری Sniper Elite را نمیخکوب می کنند. 

بهترین بازیهای خارج از محدوده آشکار نیست. تلفن دیگر گمشده: Laura’s Story یک گوهر پنهان Steam است و Evoland 2 تاریخچه طولانی RPG های از پایین به پایین را جشن می گیرد. با این حال ، بسیاری از این عناوین در Steam و / یا در دستگاه های تلفن همراه ارزان هستند. در حقیقت ، بیشتر کتابخانه Blacknut در دستگاه های تلفن همراه موجود است. 

برخی از بهترین عناوین یکپارچهسازی با سیستمعامل هستند. به عنوان مثال ، Blacknut شامل Metal Slug و مثلث Double Dragon است. با این حال ، توجیه پرداخت این بازیها بین 13 تا 20 دلار دشوار است ، زیرا تنها چند دلار در رایانه های شخصی و دستگاه های تلفن همراه هستند.

هیچ چیزی برای فروش بلکوت در خارج از چند عنوان ایندی و برخی بازی های یکپارچهسازی با سیستمعامل وجود ندارد. Ryse: پسر روم تنها عنوان سه گانه A- واقعی است و بررسی های متوسطی را دریافت کرد. به طور کلی ، این کتابخانه و خدمات به کودکان و خانواده متمرکز است. عناوین بالغ زیادی وجود دارد ، اما عالی نیستند.

قیمت

Blacknut یک سرویس بازی سازی ابری با محوریت خانواده است و قیمت آن نیز بالا می رود. دو طرح در دسترس است و آنها فقط در قیمت و تعداد دستگاه هایی که می توانید همزمان استفاده کنید متفاوت است. اگرچه قیمت آن زیاد نیست – برای آن ، بررسی Shadow ما را بخوانید – وقتی کتابخانه را در نظر می گیرید ، به این صورت است.

در صفحه محصولات Blacknut یک لیست از ویژگی های وجود دارد ، اما بیشتر آنها بین برنامه های Family و Premium یکسان هستند. هر دو اشتراک با کل کتابخانه بازی ها ، دسترسی نامحدود ، بدون تبلیغات ، کنترل والدین و صرفه جویی در ابر همراه است. تنها تفاوت در تعداد صفحه نمایش است. 

برنامه های پریمیوم برای یک صفحه واحد مناسب هستند ، به این معنی که مهم نیست چند نصب بلک توت را داشته باشید ، فقط یک صفحه می تواند همزمان از یک سرویس استفاده کند. برای 7 دلار بیشتر در هر ماه ، می توانید به برنامه Family ارتقا دهید که به شما امکان می دهد تا همزمان از چهار صفحه استفاده کنید. 

در خلاء ، قیمت مناسب است و با این واقعیت بهتر می شود که مجبور نیستید بازی های دیگری بخرید. با این حال ، شما نمی توانید بازی های اضافی خریداری کنید. همانطور که گفته شد ، این کتابخانه در بهترین حالت متوسط ​​است ، بنابراین مهم نیست که نرخ بلکوت چه میزان دارد. اگر کتابخانه در وضعیت فعلی خود بماند ، هزینه همیشه بسیار زیاد خواهد بود. 

به گفته این ، اگر چند عنوان مورد علاقه شما را ترك كنند ، قیمت بد نیست. Blacknut یکی از سرویس های رایانه ای ابری است که در صورت عدم ارائه برنامه ای به شما امکان می دهد همزمان از چندین صفحه استفاده کنید. حتی یک آزمایش 14 روزه وجود دارد که ببیند آیا شما هم دوست دارید ،.

راحتی در استفاده

بلكوت به دليل همه اشكالات خود ، روند ثبت نام بسيار رواني دارد. از سه صفحه تشکیل شده است. شما با وارد کردن ایمیل خود و انتخاب رمز عبور ، شروع به انتخاب برنامه مورد نظر خود و در آخر وارد کردن اطلاعات کارت اعتباری خود می کنید. 

ما هنگام تکمیل اطلاعات کارت اعتباری خود با LastPass سکسکه کمی داشتیم (بررسی LastPass ما را بخوانید) ، اما ، به طور کلی ، روند صاف بود.

ثبت نام توت سیاه

این سه مرحله را می توان به یک صفحه واحد متراکم کرد ، اما با چگونگی جابجایی وب سایت ، ما محتوا هستیم. پس از تأیید پرداخت ، به صفحه بارگیری می روید که تمام سیستم عامل هایی را که می توانید با Blacknut استفاده کنید نشان می دهد.

دانلود مشکی

در آخر ، می توانید وارد شوید. گزینه “ایجاد یک حساب کاربری Blacknut رایگان” در برنامه وجود دارد ، اما با وجود جستجو ، ما نمی توانیم یک برنامه رایگان پیدا کنیم. در برنامه ، شما همچنین می توانید با آمازون یا Google وارد شوید ، که گزینه ای نیست هنگام ثبت نام در وب سایت. با وجود این ناسازگاری ، شروع به کار در ویندوز آسان بود. 

برنامه ساده است ، اما به طرز شگفت انگیزی طراحی شده است. بازی های برجسته دارای یک پنجره تصویر بالا و ویدئویی با وضوح بالا در بالا هستند که لیست های مشابه Netflix در زیر برای دسته های مختلف قرار دارد. این منو که با دکمه در گوشه بالا سمت چپ قابل دسترسی است ، به شما امکان می دهد به هر دسته بروید ، بازی های مورد علاقه خود را مشاهده کنید ، بازی های اخیراً بازی شده خود را مشاهده کنید و جستجو کنید.

برنامه توت سیاه

در بالای منو ، آدرس ایمیل خود را نیز مشاهده خواهید کرد. با کلیک بر روی آنجا ، می توانید تنظیمات خود را مشاهده کرده و نمایه های اضافی را به صفحه انتخاب نمایه منتقل کنید. حتی اگر برنامه تک صفحه ای داشته باشید ، می توانید پروفایل های بیشتری اضافه کنید. علاوه بر این ، می توانید انتخاب کنید که آیا این یک حساب بزرگسالان است و یک شماره پین ​​را تنظیم کنید. 

در زیر بخش پروفایل ، می توانید به تنظیمات خود دسترسی پیدا کنید. اگرچه یک لیست جامع نیست ، بلکوت به شما امکان می دهد مشخصات خود را مستقیماً در برنامه کنترل کنید. شما می توانید برنامه خود را بدون توجه به جایی که در ماه هستید تغییر دهید ، رمز ورود خود را به روز کنید و روش پرداخت خود را تغییر دهید. حتی می توانید اشتراک خود را در برنامه لغو کنید. 

تنظیمات حساب blacknut

برنامه اندرویدی نیز به همین راحتی قابل استفاده است و حتی شامل کنترل های روی صفحه برای بازی ها است. با این حال ، برنامه Android دارای یک کتابخانه محدودتر است. فقط بازی های موبایل و یکپارچهسازی با سیستمعامل در دستگاه های تلفن همراه در دسترس هستند ، که عملکرد آن را در اتصالات LTE حس می کند. با این حال ، با توجه به لکنت زبانهایی که ما تجربه کردیم ، بهانه ای برای عدم گنجاندن کتابخانه کامل وجود ندارد. 

انتخاب یک بازی ، بدون توجه به Android یا دسک تاپ ، اطلاعات مفیدی را به شما ارائه می دهد. می توانید یک تریلر برای بازی مشاهده کنید. مشاهده جزئیات مانند مدت ، مشکل و صفحه کلید. بازی های مشابه را ببینید؛ و سازگاری با سیستم عامل ها و کنترل ها را مشاهده کنید. 

blackbut- بازی-بازی را انتخاب کنید

برای دور زدن تست قابلیت استفاده ، ما یک حساب کاربری کودکان درست کردیم و کتابخانه را مرور کردیم. مطمئناً ، همه عناوین بالغ حذف شده بودند ، اما بسیاری از عناوین مناسب برای نوجوانان نیز حذف شده بودند. کنترل والدین والدین وجود ندارد. یا آن را درگیر می کنید یا نمی کنید.

کارایی

قبل از آزمایش ، اطمینان حاصل کردیم که با نرخ بارگیری 6 مگابیت بر ثانیه توصیه شده بلکوت برای عملکرد بهینه دیدار کرده ایم. با استفاده از Speedtest.net ، سرعت خود را با پینگ 9 میلی ثانیه ، نرخ بارگیری 49.17 Mbps و نرخ بارگذاری 21.33 Mbps محاسبه کردیم. سرعت ما خیلی سریع بود. 

به نظر نمی رسد که این عامل محدود کننده بلکوت باشد. ما چهار بازی را آزمایش کردیم ، سه بازی روی دسک تاپ و دیگری در اندروید. در دسک تاپ ، بازی Sniper: Ghost Warrior 3 ، Ryse: Son of Rome و Furi را بازی کردیم. بر اساس گزینه های گرافیکی موجود ، فرض می کنیم که این بازی ها به جای پورت های کنسول ، نسخه های PC هستند. 

ما بلافاصله به سراغ گزینه های گرافیکی رفتیم زیرا بازی ها بسیار ضعیف به نظر می رسید. فوری خوب بود ، اما با توجه به زیبایی شناسی ساده اش ، معنی دارد. با این حال ، تک تیرانداز و رایز به سرعت در یک ظروف سرباز یا مسافر پیکسل ، گل آلود قرار گرفتند. طبق تنظیمات گرافیکی درون بازی ، هر دو بازی با سرعت 720p در حال اجرا بودند ، اما ما گمان می کنیم که آنها زیر این بازی تحویل داده شوند. 

شما می توانید تنظیمات گرافیکی را تغییر دهید – ما این قطعنامه را تنظیم کردیم تا ببینیم آیا این مشکلات ما را برطرف می کند – اما نحوه نمایش بازی تغییر نمی کند. بدون توجه به وضوح تصویری که انتخاب می کنید ، همچنان همان جریان پیکسلی دریافت خواهید کرد. 

با این حال ، تغییر تنظیمات گرافیکی بر بازی تأثیر می گذارد. وضوح بالاتر ، علیرغم اینکه یکسان است ، منجر به تاخیر ورودی بیشتر و فریم های پایین تر می شود. 

عجیب است که Blacknut به شما امکان می دهد تنظیمات گرافیکی را به هیچ وجه تغییر دهید ، زیرا جریانی که می کنید تغییر در کیفیت نمی کند. خوشبختانه ، هنگام استفاده از تنظیمات پیش فرض ، گیم پلی کاملاً خوب بود. اگرچه هنوز یک تأخیر ورودی قابل توجه وجود داشت ، ما توانستیم بدون هیچ مشکلی بازی دقیقی مانند Furi انجام دهیم. 

تجربه تلفن همراه ما مشکلات بیشتری را ایجاد کرد. ما کنترا را با کنترل های روی صفحه نمایش در سامسونگ گلکسی S9 + ، آزمایش WiFi و LTE امتحان کردیم. مهم نیست که در این ارتباط ، لکنت زبان زیادی وجود داشته باشد ، و حتی معتدل ترین بازی ها را غیرقابل بازی کند. 

آندروید سیاه

به نظر می رسد بزرگترین مسئله Blacknut سخت افزار آن است. با توجه به کاهش چشمگیر عملکرد با تنظیمات گرافیکی بالاتر ، فقط می توانیم فرض کنیم که سرورهایی که میزبان بازی ها هستند قدرت ندارند. 

چند نکته در مورد آن وجود دارد. کاهش عملکرد اما عدم کیفیت به معنای عدم استفاده از یک جلسه از راه دور است. شما در حال دریافت یک جریان ویدئویی هستید. به همین دلیل ، کاهش عملکرد هیچ ارتباطی با اتصال به اینترنت شما ندارد ، بلکه سخت افزاری است که بازی روی آن اجرا می شود. 

به همین دلیل ، مهم نیست که اینترنت شما چقدر سریع باشد ، تجربه ای زیر مجموعه خواهید داشت. بلکوت هیچ نوع وضوح تطبیقی ​​را ارائه نمی دهد ، به این معنی که شما با توجه به پرداخت 10 مگابیت بر ثانیه یا 1000 مگابیت در ثانیه کیفیت تصویر ضعیف مشابه را ندارید.. 

حداقل ، بلکوت تجربه ای عاری از لکنت زبان و تاخیر ورودی غیرقابل استفاده را ارائه می دهد. شما می توانید بازی هایی را که ارائه می شود بازی کنید و بدون تسویه حساب زیاد از آنها بازی کنید. با این حال ، کیفیت زیادی را در این فرایند از دست می دهید. به عنوان مثال ، هنگام مرور منوهای Sniper: Ghost Warrior 3 ، ما نمی توانیم تفاوت بین یک نماد را برای کلیدهای “e” و “f” بگوییم. 

پوشش توت سیاه

بلکوت تعداد مراکز داده خود را به صورت عمومی نمایش نمی دهد و وقتی از طریق ایمیل به ایمیل رسیدیم ، شخصی به ما برگشت و در این حالت سریع برگشت. با این حال ، آنها پاسخی برای سؤال ما ندادند ، اما به ما اطلاع دهید که این سرویس در حال حاضر در اروپا و آمریکای شمالی موجود است. هیچ کشور خاصی در اروپا ذکر نشده است. 

نماینده پشتیبانی همچنین گفت: “از نظر فنی ، ما می توانیم خدمات را در سطح جهانی از طریق زیرساخت های ابر عمومی یا از طریق یک رویکرد ابر خصوصی مستقر کنیم.” در این مورد هیچ توضیحی وجود ندارد ، اما این نکته را نشان می دهد که چگونه Blacknut شبکه خود را اجرا می کند. 

به احتمال زیاد Blacknut فضای سرور را از شبکه های ابری موجود اجاره می کند ، و این امکان را می دهد تا به هر مکانی که نیاز دارد گسترش یابد. این امر با توجه به عملکردی که ما دیدیم نیز منطقی خواهد بود. این سرورها به احتمال زیاد از جنبه عمومی هستند ، که باید از قدرت کافی برای اجرای اکثر بازی های موبایل برخوردار باشند.

بیشترین خواستار بازی ها – Ryse: Son of Rome و Lords of Fallen – طبق استانداردهای امروز نیاز به مشخصات متوسطی دارند و حتی در زمان اجرای 720p حتی کمتر از آن. از آنجا که به دسترسی در دسترس است ، بلکوتن به طور رسمی در ایالات متحده و اکثر کشورهای اروپایی در دسترس است. اگر در جای دیگری زندگی می کنید ، بهتر است قبل از خرید اشتراک با Blacknut تماس بگیرید.

حکم

Blacknut تجربه بد بازی در ابر را ارائه نمی دهد – واقعاً دور از آن – اما کتابخانه بازی محدود به سختی می تواند تمام شود. اگرچه قیمت بد نیست ، شما در حال خرید لیستی از عناوینی هستید که نمی توانند شمعی برای نسخه های مدرن نگه دارند. چند جواهرات هندی و برخی بازی های یکپارچهسازی با سیستمعامل وجود دارد ، اما به قیمت درخواست ، این کافی نیست. 

اگر بلکوت می توانست از سیستم عامل های DRM مانند Steam پشتیبانی کند ، این یک داستان بسیار متفاوت خواهد بود. با این حال ، با توجه به عناوین اندک ، متوسط ​​و کیفیت زیر مجموعه ، کیفیت Blacknut توصیه می شود. 

این شرم آور است ، با توجه به اینکه UI بسیار عالی است و چند ویژگی در دسترس است.

آیا قصد دارید از جلسه 14 روزه Blacknut استفاده کنید؟ در مورد تجربه خود در نظرات زیر به ما اطلاع دهید. مثل همیشه، با تشکر برای خواندن.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map