VyprVPN vs ExpressVPN: mis teenib teid 2020. aastal kõige paremini?

Kui olete lugenud meie ExpressVPN-i arvustust, teate, et see pakub üht parimat VPN-teenust turul. Selle suurepärase kiiruse, tugeva turvalisuse ja õhukindla privaatsuseeskirjade tõttu. VPN-turg on siiski konkurentsivõimeline, nii et ExpressVPN peab kaitsma oma tiitlit paljude konkurentide eest, kes soovivad olla ka parimad. 


Selles artiklis on ExpressVPN üles kerkinud VyprVPN-i vastu. Kui vaatate meie VyprVPN-i arvustust, näete, et sellel on tugev alus olla VPN-i turul üks peamisi pretendente, kuid see kaotas palju punkte konkreetsete probleemide osas, näiteks vananenud klient ja halb klienditeenindus. 

Käitame VPN-e oma testimise kaudu, et näha, kui hästi ExpressVPN vastu peab, kui võrrelda teise kindla teenusega.

Võitluse seadistamine: ExpressVPN vs VyprVPN

Nagu kõigi üks-ühele korraldatavate võistluste puhul, tuleb ka õiglase võitja väljaselgitamiseks kehtestada reeglid. VPN-i ülevaadetes vaatame VPN-teenusest tervikliku ülevaate saamiseks üheksat kategooriat. Uurime asju iga nurga alt, sealhulgas klienditugi ja voogesituse jõudlus.

Otsestes mängudes kitsendame seda vaid viieks kategooriaks. See tähendab, et sellised asjad nagu privaatsus, kuigi neid käsitletakse eraldi läbivaatustes, konsolideeritakse teistesse sektsioonidesse.

Viis vooru on omadused, hinnakujundus, kasutusmugavus, kiirus ja turvalisus. Vaatleme pakkujaid igas jaotises eraldi, seejärel võrdleme VPN-ide pakutavat ja valime võitja. Iga sektsiooni eest, mille VPN võidab, antakse punkt ja üldvõitja saab kõige rohkem punkte koguv osa.

1

Funktsioonid

Üks olulisemaid asju, mida tarkvara abil uurida tuleb, on sisseehitatud funktsioonid. Teatud funktsioonid on VPN-ide jaoks hädavajalikud, nii et iga ilma nendeta VPN kaotab automaatselt punkte. 

Peamine funktsioon, mida otsime, on tapilüliti, kuna see on turvalisuse tagamiseks kriitilise tähtsusega. Ka DNS-i võimalusi on tore näha. Samuti vaatame, millistele seadmetele saab VPN-i installida. Lisaks neile saavad lisafunktsioonid VPN-i ainult meie silmis aidata.

ExpressVPN

ExpressVPN teeb head tööd, pakkudes pinnale sujuvamat kogemust, võimaldades plug-and-play lahendust soovijatel seda sellisena kasutada. Kui aga avate suvandite menüü, ilmutab end muljetavaldav funktsioonide komplekt. 

Protokollivalikuid on palju, mida vaatame lähemalt jaotises „Turvalisus ja privaatsus”. Samuti on mitu käivitusvalikut, sealhulgas kliendi käivitamine käivitamisel ja ühenduse loomine viimati kasutatud asukohta.

Seal on turvalüliti, mis on turvalisuse seisukohast hädavajalik. Saate lubada või keelata teiste seadmete ühenduse loomise arvutiga VPN-i sisselülitamisel. See on kasulik selleks, et takistada teistel arvutitel oma nutitelefoni jõudmist, kui kasutate avalikku WiFi-ühendust, ja kodu saabumisel on seadete muutmine hõlpsaks, et printerid ja muud seadmed saaks teie arvutiga suhelda.

expressvpn-ülevaade-seaded

Lisaks on ExpressVPN-l suurepärane jagatud tunneldamise funktsioon. See võimaldab teil valida, millised teie arvuti programmid kasutavad VPN-i turvalist ühendust ja millised kiiremat kaitsmata ühendust. See on haruldane funktsioon, mis pakub palju funktsioone (vaadake meie StrongVPN arvustust ühe teise teenusepakkuja kohta).

Klient lubab teil kasutada ka ExpressVPN DNS-servereid, mis takistab teie teabe libisemist läbi pragude ja jõudmist Interneti-teenuse pakkuja DNS-i. 

ExpressVPN toetab paljusid seadmeid, sealhulgas Windows, macOS, Linux, Android ja iOS. Lisaks saab VPN-i seadistada teie ruuteril nii, et teie kodus oleks iga seade Interneti-ühenduse loomise hetkest alates kaitstud. ExpressVPN-l on ka brauserilaiendid Google Chrome’i ja Mozilla Firefoxi jaoks, samuti rakendused PlayStation 4, Xbox One ja Nintendo Switch jaoks.

VyprVPN

VyprVPN toetab käputäis protokollivõimalusi, sealhulgas oma unikaalset Chameleoni protokolli, mis põhineb OpenVPN-il ja on spetsialiseerunud VPN-ühenduse tõkestamiseks. See aitab geoblokeeritud sisule juurdepääsul, näiteks BBC iPlayer. 

VyprVPN saab konfigureerida Windowsi käivitamisel automaatseks ühenduse loomiseks ja sisaldab tapilülitit, mis, nagu mainitud, on iga VPN-i turvaliseks loomisel hädavajalik. Võite ka öelda, et VyprVPN ühendaks VPN-i automaatselt uuesti, kui ühendus katkeb.

vyprvpn-ülevaade-täpsemad-seaded

Saate seadistada ka usaldusväärseid ja mitteusaldusväärseid võrke, mis võimaldab teil näiteks mitte kasutada kodus VPN-i, vaid luua ühenduse avaliku võrguga automaatselt VPN-iga. VyprVPN võimaldab teil kasutada ka oma DNS-serverit või teie valitud kolmanda osapoole DNS-i.

Lõpuks pakub VyprVPN kindlat leviala kõigile suurematele seadmetele, sealhulgas Windows, macOS, Android ja iOS. Seda saab konfigureerida ka ruuterites, et kaitsta kõiki teie kodus olevaid seadmeid ja mõnda nutitelerit. 

Ümmargused mõtted

Ehkki VyprVPN pakub rohkem funktsioone kui paljud turul olevad VPN-id, ei saa see konkureerida ExpressVPN-i pakutavate funktsioonide rohkusega. ExpressVPN-il on jagatud tunneldamine, mis on haruldane ja paljudele inimestele väga kasulik, ning toetab rohkem operatsioonisüsteeme ja riistvara kui ükski VPN, mida oleme näinud.

Voor: ExpressVPN funktsioonide punkt

ExpressVPN logo
VyprVPN logo

2

Hinnakujundus

Hinnakujundus on üks sirgemaid kategooriaid, mida skoorida. Praktiliselt on kõik objektiivsed ja asju saab hõlpsalt võrrelda ka võrdsetel alustel. 

Kuid hinnakujundus on paljudele inimestele oluline. Keegi ei taha oma raha kulutada millelegi, mis pole seda väärt. Taskukohane VPN võib siin punkte teenida, kui see muudes piirkondades puudub.

ExpressVPN 

ExpressVPN-i hinnakujundus on enamiku võimalustega võrreldes järsk, kuid see ei lähe kaugele sellistesse ülehinnatud aladesse nagu Hide.me, mille kohta saate rohkem lugeda meie Hide.me-i arvustusest. See asub selles, mida peame õiglaseks hinnapunktiks, arvestades, et see on vaieldamatult parim VPN turul. 

ExpressVPN pakub ainult ühte paketti ja sellel on vaid viis ühendust. Ainus viis täiendavate ühenduste lisamiseks on teise konto hankimine, mis on rohkem vaeva, kui peaks olema, et suurendada kasutatavate seadmete arvu. 

Kuuhind on umbkaudne, kuid umbes sama, mida tuleks oodata tipptasemel konkurendilt nagu ExpressVPN. Kuue- ja 15-kuuline hind on soodsam, kuid siiski mitte nii tugev kui CyberGhost’s, millel on pikaajalistele registreerumistele tohutud allahindlused. Selle kohta saate rohkem lugeda meie CyberGhost arvustusest.

Maksta saab krediitkaardiga, PayPaliga, bitcoiniga ja käputäie varjatud võimalustega, näiteks Sofort ja Mint. Bitcoini makse on suurepärane neile, kes soovivad oma anonüümsust maksimeerida, ja seda on VPN-i pakkujate kaudu üha raskem leida. 

Lõpuks, kuigi ExpressVPN ei paku tasuta prooviversiooni, annab see 30-päevase raha tagasi garantii.

VyprVPN

VyprVPN-l on kahetasandiline plaan, kus teile antakse võimalus hankida tavalisem pakett või Premium-pakett. Premium-paketi hind on sama mis ExpressVPN-i puhul, kuid aastaplaani koostades saab suuri allahindlusi.

Erinevalt ExpressVPN-st on põhiplaanil kolm ühendust. Samuti puudub protokoll Chameleon, mida vaatame lähemalt jaotisest “turvalisus ja privaatsus”. VyprVPN aktsepteerib krediitkaarte ja PayPali, kuid see ei vaja bitcoini ega mõnda muud varjatud makseviisi. 

Ehkki VyprVPN pakub tasuta prooviversiooni, on see petlik. Kolmepäevane prooviversioon nõuab teil ikkagi makseteabe sisestamist, nagu oleksite paketi ostnud. Seejärel ootab teid kolm päeva, et teilt tasu võtta ja teie teenust alustada. Tõeliselt tasuta prooviperioodi oleks tore näha, näiteks need, mis asuvad meie tasuta VPN-teenuste ringis.

Kaks ringi mõtted

Nagu märkisime, on ExpressVPN funktsioonirikas ja sujuvamaks kasutamiseks suurepärase kasutuskogemuse tagamiseks. Nendel põhjustel võib hinnast rääkides sellest rohkem saada. 

Kuna see on hinnakujunduse sektsioon, võtab VyprVPN siin võidu. See pakub pikas perspektiivis rohkemate ühenduste ja parema hinnakujundusega plaane. See pakub ka tasuta prooviversiooni vormi ja ehkki seda võib nimetada keeruliseks, on see siiski parem kui see, mida ExpressVPN teile pakub. 

Kui tunnete siiski vajadust bitcoinidega maksta, on ExpressVPN teie ainus võimalus nende kahe vahel. 

Voor: VyprVPN-i hinnakujunduspunkt

ExpressVPN logo
VyprVPN logo

3

Kasutuslihtsus

Jaotis „kasutusmugavus” on, nagu võite arvata, kõige subjektiivsem. Arvame siiski, et on oluline käsitleda, kuna teie suhtlus VPN-iga muudab või rikub selle kogemuse. 

Anname teile selge ettekujutuse iga VPN-i kasutamisest ja kuidas klient töötab ja tunneb end. Sidusime selle, millisele kasutajale see näib olevat suunatud, kui see on olemas, ja valime võitja selle põhjal, milline klient pakub paremat üldist kasutajakogemust. 

ExpressVPN

ExpressVPN-il on eemaldatud veebisait, kuid see saab kohe asja juurde ja näitab teile, kus peate tõhusal viisil olema. Parempoolses allosas on reaalajas vestlus ning registreeruda või sisse logida on lihtne. 

Kliendi avamisel tervitatakse teid klanitud liidesega, millel on minimaalne segadus. Kliendi keskel on tohutu toitenupp, mis ühendab teid VPN-iga pärast vajutamist ja selle all kuvatakse valitud server.

expressvpn-ülevaade-käivitamine

Praegusel serveril klõpsates avaneb aken, kus kuvatakse kõik serveri suvandid. Need on hästi korraldatud ja neid saab käsitsi otsida. Lisaks saab neid sorteerida piirkonna järgi või saate automaatselt luua ühenduse asukohaga, mida ExpressVPN peab parimaks.

Kolm horisontaalset joont vasakus ülanurgas avavad menüü, mis näitab massiivset funktsioonide komplekti, millest me varem rääkisime. Selle menüüd on nende jaoks põlised ja sobivad kliendi esteetikaga. 

Üldine kogemus ExpressVPN-iga on sujuvam ja tarkvara näeb kena välja. Ainuke asi on see, et pimedas ruumis või heledates kuvarites on palju valget värvi, mis võib halveneda. Öine režiim, näiteks selline, nagu on olemas privaatne Interneti-juurdepääs, oleks suurepärane lisa (lugege meie privaatse Interneti-juurdepääsu ülevaadet).

VyprVPN

VyprVPN-il on võrreldav veebisaidi paigutus ExpressVPN-ide ja selles küsimuses paljude teiste VPN-i pakkujatega. Mitmed kõrge kontrastsusega erksavärvilised nupud suunavad teid sinna, kuhu peate konto loomiseks minema, ja otsitava leidmine on lihtne. Nagu ka ExpressVPN-l, on ka VyprVPN-il allosas paremal allosas reaalajas vestluse funktsioon, kui vajate abi.

Kliendi osas on asjad segasemad. Ühenduse loomise nupp asub ekraani ülaservas ja selle kõrval olev mull võimaldab teil muuta ühenduse loomise kohta. Selle all on graafik, mis näitab sissetulevate ja väljaminevate ühenduste kiirust. Veelgi kaugemal näitab see teile IP-aadressi, ühenduse kellaaega, protokolli ja tulemüüri olekut. 

vyprvpn-ülevaate-liides

Kuigi asukohtade loend ja seadete menüüd on paigutuse poolest võrreldavad ExpressVPN klientidega, ei näe VyprVPN nii täpsustatud. Serverite loend on räpane ja seadete menüüs on dateeritud hall toon, mis meenutab palju vanemat tarkvara.

Kolm vooru mõtted

Ehkki VyprVPN-l on kena kujundusega auväärne klient, on ExpressVPN-i klanitud disainilahenduse abil raske läbi lüüa. See teeb suurepärast tööd, näidates teile ainult seda, mida vajate, ja tutvustades asju meeldivalt.

Mõlemad panevad minimaalse väljanägemisega liidese ette ja keskele ning peidavad oma funktsioonid kapoti alla, kuid ExpressVPN tõmbab selle paremini minema. Graafik ja VyprVPN-i esteetiline esteetika muudavad selle kasutamise täpseks ja kliiniliseks, samas kui ExpressVPN tunneb palju rohkem midagi klanitud ja kaasaegset.

Voor: ExpressVPNi kasutamise lihtsus

ExpressVPN logo
VyprVPN logo

4

Kiirus

Kiirus, nagu hind, on empiiriline asi. Meie testimine toimub kahes osas. Esimene osa on töötlemata kiirusandmete kogumine, mis näitab püsivaid ühenduse kiirusi ja pingimisaegu, mida igalt pakkujalt oodata võib. 

Teine hõlmab VPN-i kasutamist, et näha, kuidas see toimib, kui kumm vastab teele, ja veenduda, et paberil olevad numbrid viivad reaalmaailma jõudlusse.

ExpressVPN

Allolevat tabelit vaadates on ilmne, et ExpressVPN on serverist serverisse allalaadimise kiiruse osas ühtlane. Iga serveri kiirus on alla ühe megabiti sekundis ja see kaotab ainult väikese osa meie kaitsmata kiirusest.

Asukoht: ping (ms) allalaadimine (Mbps) üleslaadimine (Mbps)
Kaitsmata9161,8310,22
Nutikas asukoht – Kansas City44105,497,94
Toronto3590,577.89
Amsterdam145103.124.48
Singapur24485,472,98
Jaapan163100,824,84

Üleslaadimiskiirus oli enamasti sarnane, Jaapanil ja Hong Kongil selles osas märkimisväärselt puudus, tõenäoliselt suure vahemaa tõttu. See vahemaa põhjustab ka nende serverite kõrgemat pinguaega, kuid see on vältimatu. 

Praktikas on ExpressVPN sama kiire kui paberil. Asjad laaditakse peaaegu kohe, nii et on lihtne unustada, et teil on isegi VPN sisse lülitatud. Videod laaditakse täisresolutsiooniga ega hiline ega puhu ning veebisaidid tunnevad reageerimist. Selle jõudlus teenis ExpressVPN-i meie kiireimate VPN-ide edetabelis esikohale.

VyprVPN

Paberkandjal toimib VyprVPN hästi, kuid mitte nii järjepidevalt kui ExpressVPN. Selle üleslaadimiskiirus on tugev külg ja ületab mõnel juhul isegi ExpressVPN-i ning mitmed serverid hoiavad allalaadimiskiirust, kuid sellistes kohtades nagu Ühendkuningriik ja Hong Kong puuduvad.

Asukoht: ping (ms) allalaadimine (Mbps) üleslaadimine (Mbps)
Kaitsmata (St. Louis)9178,0410.41
Chicago (soovitatav)1982,658.42
Ühendkuningriik11548.434,25
Iisrael16466,953,41
Jaapan16245,63,61
Austraalia23314.012,79

Pingiaegade korral puhkeb VyprVPN ja ExpressVPN kaubandus, mistõttu on raske öelda, milline oleks mängimiseks parem VPN.

VyprVPN oli kasutamises märgatavalt aeglasem, kui numbrid viitavad. Asjade laadimiseks kulus umbes sekund või enam ja pärast VPN-i ühendamist oli ühendus sageli ebastabiilne umbes 30 sekundit.

Nelja vooru mõtted

ExpressVPN on paberil selge võitja, kes pakub alglaadimiseks mitte ainult suurt allalaadimiskiirust, vaid ühtlast kiirust. Ehkki VyprVPNi jõudlus pole midagi aevastavat, nagu me pidevalt ütleme, ei saa see konkureerida mängu parima koeraga. 

ExpressVPN oli ka suurepärase jõudlusega veebis sirvides, samas kui VyprVPN nägi kohati vaeva.

Ümar: ExpressVPN kiiruspunkt

ExpressVPN logo
VyprVPN logo

5

Turvalisus ja privaatsus

Mis tahes VPN-i vaieldamatult kõige olulisem omadus on selle pakutav turvalisuse ja privaatsuse tase. Selles jaotises uurime, kui turvaline on teenuse tarkvara, samuti seda, kuidas ettevõte töötab ja kui hästi ta austab oma kasutajate privaatsust.. 

Vaatame lisaks sellele, milliseid protokolle ja krüpteerimismeetodeid kasutatakse lisaks DNS-lekete kontrollimisele, et tuvastada teenuse turvalisus.

ExpressVPN

ExpressVPN kasutab oma protokolli jaoks vaikimisi OpenVPN-i ja sidub selle AES 256-bitise krüptimisega. See on turvalisuse jaoks parim stsenaarium ja pakub ka head kiirust. ExpressVPN toetab ka SSTP, L2TP ja PPTP. Lisateavet selle kohta, mida see kõik tähendab, leiate meie VPN-i protokolli jaotusest. 

ExpressVPN-il on õhukindlad privaatsuseeskirjad ja see ei jälgi ega salvesta liiklusandmeid, sirvimisajalugu ega DNS-i päringuid. Andmete säilitamine praktiliselt puudub. Ainus teave, mida ExpressVPN teie kohta teab, on konto loomiseks ja maksmiseks sisestatud teave.

Konto tegemiseks on teil vaja ainult e-posti aadressi ja selle abil on üleantava e-posti seadistamine piisavalt lihtne. Kui maksate bitcoinidega, pole ka teie paberijälgi tegelikult olemas, muutes ExpressVPN-i üheks, kui mitte kõige suuremaks privaatseks VPN-iks turul.

VyprVPN

Nagu ExpressVPN, kasutab ka VyprVPN vaikimisi OpenVPN-i, mis on ühendatud AES 256-bitisega. See on tipptasemel kaitse ja pakub turvalist sirvimist sõltumata sellest, kes proovib teie ühendust luurata. Nagu meie krüpteerimise kirjeldusest võite lugeda, on AES-256 inimese elu jooksul peaaegu võimatu purustada. 

VyprVPN pakub ka L2TP ja PPTP protokolle, samuti omandivormingut nimega Chameleon, mis on OpenVPNi kohandatud versioon, mis on loodud VPN-i tuvastussüsteemide ümber liikumiseks, näiteks Netflixi ja BBC iPlayeri kasutatavad.

Privaatsuse osas teeb VyprVPN seda õigesti, hoides asju lühikese ja magusana. Sellel on sisselogimisreeglid ja seda nõuet kontrollitakse sõltumatult. Ta sõlmis Leviathan Security lepinguga dokumenteerimise auditeerimiseks ja VPN-i haavatavuste kontrollimiseks. VyprVPN läbis auditi mõne väiksema turvaprobleemiga, mis lahendati kiiresti.

Vooru viis mõtet

Mõlemad pakkujad pakuvad OpenVPN ja 256-bitist AES-krüptimist, mida me turvalisuse osas otsime. Kummalgi konkurendil ei olnud tuvastatavaid DNS-lekkeid ja mõlemad pakuvad käputäis muid protokolli võimalusi. 

Lisaks on mõlemal kindel privaatsuspoliitika, mis ei sisalda logimist. Ehkki VyprVPN-i testis kolmanda osapoole audiitor, pakub ExpressVPN makseviisina krüptovaluutat, mis raskendab võitja määramist. Turvalisuse ja privaatsuse osas on VyprVPN ja ExpressVPN mängu tipus, nii et see viimane voor lõppeb viigiga.

Voor: Turvalisus ja privaatsus Pole selget võitjat, punktid mõlemale

ExpressVPN logo
VyprVPN logo

6

Lõplikud mõtted

Lõplik tulemus saadakse ExpressVPN-i eest kolme punkti, VyprVPN-i ühe punkti ja ühe viigi eest. Nagu me ootasime, pidas VyprVPN kõigis kategooriates auväärset võitlust ja selle jõudlus ei aimu midagi.

ExpressVPN on turul juhtiv teenus mõjuvatel põhjustel. Sellel on püsivad ja usaldusväärsed kiirused, läbimõeldud klient ja funktsioonid, mida mujalt on raske leida, näiteks jagatud tunneldamine. 

Võitja: ExpressVPN

Päeva lõpus saab ExpressVPN meie tugeva soovituse, kuid kui olete huvitatud muude VPN-i võimaluste kohta, vaadake meie täielikku VPN-i arvustuste loendit. 

Kui teil on kogemusi VyprVPN-i või ExpressVPN-iga, tahaksime sellest kuulda allolevates kommentaarides. Nagu ikka, tänan lugemise eest.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map