ExpressVPN vs TunnelBear: karu söötmine 2020. aastal

Kümnetest testitud virtuaalsetest privaatvõrkudest on ExpressVPN end tõestanud kui ühte kõige usaldusväärsemat valikut. See pakub kindlaid funktsioone koos klanitud kliendi ja suure kiirusega, mille kohta saate rohkem lugeda meie täielikust ExpressVPN arvustusest. Alates sellest, kui hakkasime oma vasteartikleid tegema, on see peksnud kõiki vastaseid, kelle ta on endale võtnud. 


Selles olukorras on asi tunnelBeari vastu, mis on üks tuntumaid VPN-e. TunnelBeari ülevaates leidsime VPN-i kiiruse puudulikkuse, kuid klient oli kena ja helde tasuta plaan muutis mõne kasutaja jaoks ahvatlevaks võimaluseks.

Üksikute pakkujate vaatamise asemel võrdleme neid, et näha, kumb on parem ja pakub teie raha jaoks parimat väärtust.

Võitluse seadistamine: ExpressVPN vs TunnelBear

Kui olete sirvinud meie parimat VPN-i artiklit, teate, et jaotame need üheksaks jaotiseks. Kuid oma vastetes vähendame arvu viieks ja ühendame mõned jaotised teisteks.

Näiteks saavad spetsiaalsetes ülevaadetes turvalisus ja privaatsus igaüks oma jaotise, siin on need ühendatud üheks. See tagab, et iga sektsiooni ja punkti kaalutakse ühtlaselt.

Viis vooru, mida me katame, on omadused, hinnakujundus, kasutusmugavus, kiirus ja turvalisus. Igas voorus anname lühikese ülevaate sellest, mida otsime, heidame pilgu igale pakkujale ja lõpetame seejärel järeldusega, kuidas konkurendid tegid, ja kuulutame võitjaks. Kõige rohkem lõpus võidetud voorudega VPN saab meie soovituse.

1

Funktsioonid

Esiteks tahame käsitleda, milliseid funktsioone ExpressVPN ja TunnelBear pakuvad. Selles jaotises uurime, milliseid operatsioonisüsteeme ja platvorme iga VPN hõlmab, seejärel uurime nende klientidele sisseehitatud hüvanguid.

Kõige olulisemad asjad, mida otsime, on tapmislüliti ja võimalus automaatselt ühenduse loomiseks käivitamisel. Otsime neid, kuna need mõjutavad märkimisväärselt VPN-i turvalisust.

Peale nende on kõik muu lihtsalt koogi jäätumine, nii et sukeldugem sisse.

ExpressVPN

Funktsioonide poolest on ExpressVPN kõige tugevam VPN-i pakkuja, keda oleme näinud. See toetab peaaegu kõiki seadmeid, millele võite mõelda, alates ilmsetest, näiteks iOS, macOS, Windows ja Android, kuni varjatud, nagu Nintendo Switch ja NVIDIA Shield. Seda saab seadistada ka ruuterites, mis muudab kõigi oma seadmete ühe korraga kaitsmise lihtsaks. 

Töölaua klient pakub mitmeid protokollivõimalusi, sealhulgas OpenVPN, L2TP ja PPTP. Samuti on olemas võimalused kliendi käivitamiseks käivitamisel ja automaatse ühenduse loomiseks kliendi käivitamisel.

expressvpn-ülevaade-kiiruse-test

Kliendi jaoks on turvalisuse tagamiseks sisse lülitatud tapmislüliti, aga ka kena jagatud tunneldamise funktsioon. Viimane võimaldab kasutajatel määratleda, millised programmid oma arvutis soovivad kaitstud VPN-ühendust kasutada ja milliseid programme nad soovivad kasutada kiiremat, kaitsmata ühendust. Vähesed VPN-id pakuvad seda funktsiooni, vaadake meie StrongVPN ülevaadet uue kohta.

ExpressVPN-l on ka oma DNS-serverid ja see võimaldab teil konfigureerida kliendi neid kasutama ainult siis, kui nad on ühendatud VPN-iga. Vaatame, mida see tähendab, kui jõuame jaotisse „turvalisus ja privaatsus”, kuid lühidalt öeldes tagab see kõrgema turvataseme ja hoiab ära teie teabe libisemise läbi veebipõhiste lõhede.

TunnelBear

TunnelBeari kliendi seadetesse süvenemine näitab, et see hõlmab kõige olulisemaid funktsioone, mida me mainisime. Seal on tapmislüliti, millel on silt “VigilantBear”. Selle eeliseks on ühenduse loomise katkemise korral automaatne uuesti ühenduse loomine.

TunnelBear annab võimaluse kliendi käivitamiseks käivitamisel ja selle saab konfigureerida ühendama VPN-iga automaatselt, kui see pole usaldusväärsetes võrkudes. Viimast funktsiooni saab kasutada VPN-tunneli loomiseks läbi turvalise ühenduse, kui olete avalikus WiFi-võrgus, kuid koduse WiFi kasutamisel püsige kiiremal, kaitsmata ühendusel.

Tunnelbear-OS

TunnelBear ei anna teile protokollide osas palju võimalusi, mida käsitleme lähemalt jaotises „Turvalisus ja privaatsus”. Ainus säte, mida saate protokollidega seoses muuta, on TCP alistamine, mis stabiilsema ühenduse pakkumiseks kasutab OpenVPN-i teist versiooni. 

Lisaks tapmislülitile ja usaldusväärsetele võrkudele pole TunnelBearist tulevate kellade ja vilede jaoks palju midagi. Halvim on aga see, et meie testimisel ei töötanud see ühe voogesituse teenusega. Netflix, Hulu, Amazon Prime Video ja BBC iPlayer lükkasid meid maha, kui üritasime midagi vaadata.

Ümmargused mõtted

TunnelBear hõlmab kõige olulisemaid funktsioone, mida otsime, kuid sellega see peatub. Funktsioonide osas ei saa see lihtsalt konkureerida ExpressVPN-iga sarnase jõujaamaga.

ExpressVPN pakub jagatud tunneldamist, privaatseid DNS-servereid ja muid protokolle. Samuti hõlmab see rohkemat opsüsteemi kui ükski VPN, mida oleme näinud. See kindlustab selle vooru punkti.

Voor: ExpressVPN funktsioonide punkt

ExpressVPN logo
TunnelBeari logo

2

Hind

Hinnakujundus on üks olulisemaid asju, mida ükskõik millele ostes vaadata. Mis puutub aga VPN-idesse, siis ainuüksi õiglasest hinnast ei piisa konkurentsis püsimiseks. Samuti uurime, kas pakkuja pakub tasuta prooviversiooni, selle tagasimakse poliitikat ja milliseid makseviise aktsepteeritakse.

ExpressVPN

Üks esimesi asju, mida paljud inimesed ExpressVPN-i kohta märkavad, on selle järsk hind, võrreldes paljude pakkujatega. Kuuhind on üks kõrgeimaid, mida oleme näinud, ja kuue kuu hind pakub väikest allahindlust. Pikim periood, mille jooksul saate registreeruda, on 15 kuud, mis viib hinna madalamale vahemikku, mis on teiste VPN-idega võrdsem..

Ehkki ExpressVPN ei paku tasuta prooviversiooni, on sellel 30-päevane raha tagasi garantii, mis on rohkem kui IPVanish (lugege meie ExpressVPN vs. IPVanishi tükki). Mis puutub makseviisidesse, siis ExpressVPN aktsepteerib kõiki peamisi vorme, sealhulgas krediitkaart, PayPal ja bitcoin. Bitcoin on suurepärane võimalus neile, kes soovivad VPN-i kasutamisel jääda võimalikult anonüümseks ja minimeerida mahajäänud paberijälge. 

ExpressVPN aktsepteerib ka ligi pool tosinat vähem silmatorkavat makseviisi, sealhulgas näiteks Sofort, Mint ja UnionPay.

TunnelBear

TunnelBear pakub korralikku tasuta paketti, mis annab kasutajatele 500 MB ribalaiust kuus. Seda saab jagada kuni viie seadme vahel, kuid napp andmemaht ei lähe laiali jaotamisel kaugele. Saate ribalaiust 1 GB võrra laiendada, tviitides, kui palju teile TunnelBeari meeldib. Kui olete huvitatud heldemast tasuta plaanist, siis vaadake meie tasuta VPN-i uudiseid.

Tasulise tellimuse juurde liikudes saate piiramatu ribalaiuse, kuid siiski olete piiratud viie seadmega. Kuuhind on konkurentsivõimeline ja aastane võimalus annab kindla allahindluse, mis muudab selle odavamaks kui ExpressVPN, kuid mitte nii taskukohane kui Windscribe, mille kohta saate rohkem lugeda meie Windscribe arvustusest. Heitke pilk ka meie teosele Windscribe vs. TunnelBear.

Väärib märkimist, et tunnelBear pakub ainult kahte võimalust aastas ja kuus. Pole olemas kuuekuulist võimalust, nagu ExpressVPN-i pakkumised, ega selliseid mitmeaastaseid võimalusi, nagu saate koos Windscriptiga. 

Kui on aeg tellimuse eest maksta, aktsepteerib TunnelBear kahte meetodit. Saate maksta krediitkaardiga või kui soovite olla võimalikult anonüümne ja jälitamatu, kasutage bitcoini. 

Lõpuks pakub TunnelBear ka 30-päevast raha tagasi garantii neile, kes pärast teenuse kasutamist meelt muudavad.

Kaks ringi mõtted

See vastete osa on sageli suurepärane näide kõnekäändust “saate selle, mille eest maksate”. ExpressVPN on kallim kui TunnelBear, kuid nagu näete ülejäänud artiklist, on hind õigustatud. 

Sellegipoolest on see jaotis hinnakujunduse kohta ja tunnelBear edestab sellega seoses ExpressVPN-i. Mõlemad pakkujad pakuvad 30-päevast raha tagasi garantii, kuid ainult TunnelBear pakub kasutajatele tasuta paketti. Lisaks nõustuvad mõlemad bitcoinidega kasutaja maksimaalse anonüümsuse saavutamiseks.

Voor: TunnelBeari hinnapunkt

ExpressVPN logo
TunnelBeari logo

3

Kasutuslihtsus

Selles voorus käsitleme kasutusmugavust. Kontrollime kõike veebisaidilt kliendini, et saada hea idee ExpressVPNi ja TunnelBeari kasutajakogemuse pakkumise kohta. See on kõige subjektiivsem voor, kuid teeme kõik endast oleneva, et anda selge ettekujutus iga VPN-i kasutamisest..

ExpressVPN

Kasutajasõbralikkuse osas kasutab ExpressVPN sama üldmudelit, mida kasutab suur osa VPN-i pakkujatest. Veebisait suunab inimesed lehele, millel nad peavad olema, et oma konto sujuvamaks seadistada. See on hästi välja pandud ja hõlbustab abi saamist või allalaadimiste otsimist.

Kui konto on loodud ja rakendus töötab, tervitatakse teid minimaalse ekraaniga. Lehe ülaosas on suur toitenupp, mis ühendab teid VPN-iga. 

expressvpn-ülevaade-käivitamine

Selle all on tekstirida, mis näitab, kas olete ühendatud VPN-iga. Altpoolt on kast, mis näitab teie valitud serverit. Sellel klõpsates saate avada saadaolevate asukohtade loendi. Serverite loendit saab otsida ülaosas oleva otsinguriba abil ja see on sorteeritud mandri järgi, mis teeb ka sirvimise lihtsaks.

Vasakus ülanurgas on kolme horisontaalse joonega ikoon, mis avab põhjalikumad menüüd ja sätted. Lihtsa ja minimaalse kliendi kasutusele võtmine ning tugevamate funktsioonide peitmine sügavamates menüüdes on suurepärane viis anda kasutajatele, kes soovivad midagi sirgjoonelisemat, lihtsat liidest, pakkudes samal ajal energiakasutajatele palju võimalusi. 

See on stiil, mida VPN-i pakkujad rohkem kasutavad, ja ExpressVPN on tasakaalu hästi saavutanud. Klient on hõlpsasti kasutatav, pakkudes samas palju funktsioone.

TunnelBear

Nagu enamikul VPN-i pakkujatel, on ka TunnelBearil klanitud veebisait, mis pakub hõlpsa mooduse oma tellimuse seadistamiseks, paigutades veebisaidi kohale mitu suurt nuppu „Hankige tunnelBear kohe”..

Pärast konto seadistamist ja kliendi allalaadimist lähevad asjad sujuvalt edasi. Kliendil on ebaharilik paigutus, mis näitab kaarti, kus mario-stiilis torud tulevad maapinnast välja kogu maailmas. 

Tunnelbear-klient

Torul klõpsates saate selle asukohaga ühenduse luua. Kuni VPN ühendub, näitab see animatsiooni karust, kes kaevab teie asukohas maapinnale ja väljub teie valitud torust. 

Kui karu-teemalist elegantsi on natuke palju, võite akna ülaosas olevast rippmenüüst valida oma asukoha ja ühendamiseks sisse- ja väljalüliti keerata. Serverite loendil puudub viis soovitud asukohta otsida, see pole tähestikulises järjekorras ega näita iga asukoha kõrval lippe, mis raskendab valikute sirvimist..

Kliendil on ebaharilik ja sihvakas elegants ja ta tunneb seda meeldivat kasutada, kuid lõppkokkuvõttes pakub see elegants neile, kes otsivad toorelt praktilist VPN-i, rohkem tülikat kogemust.. 

Kolm vooru mõtted

Kuigi TunnelBeari klient on atraktiivne ja ebatavaline, on sellel puudusi. Omapärane kaardil kantav välimus lisab kliendile sümpaatse tähemärgi, kuid see on vähem sujuvam kui ExpressVPN-i klient. 

ExpressVPN paneb oma parima jala edasi klanitud ja hõlpsasti kasutatava liidese abil, mis aitab segadustest lahti saada. Neile, kes soovivad konfiguratsiooni ja kohandamisega põhjalikumalt tutvuda, paigutatakse valikud hästi korraldatud menüüdesse, kuhu on lihtne pääseda.

Voor: ExpressVPNi kasutamise lihtsus

ExpressVPN logo
TunnelBeari logo

4

Kiirus

Kiirus on üks arusaadavamaid sektsioone selle mõõtmise viisi ja järeldusele jõudmise osas. Testime kaitsmata Interneti-ühenduse kiirust ja võrrelge seda kiirusega, mida iga VPN suudab saavutada, kui on ühendatud viie serveriga kogu maailmas.

Iga VPN-i jaoks on asukohad samad, et tulemusi oleks võrreldav. Samuti sirvime ja voogesitame veebis, et asjad toimiksid nii nagu peaks ja paberil nähtavad kiirused kajastaksid tegelikku toimivust.

ExpressVPN

ExpressVPN on kiiruse osas kõige järjekindlamad VPN-id turul. Ühest serverist teise võib oodata peaaegu sama jõudlust, olenemata sellest, kas loote ühenduse serveriga, mis asub saja miili või mitme tuhande kaugusel, erinevalt NordVPN-st (lugege meie tükki ExpressVPN vs NordVPN).

Asukoht: ping (ms) allalaadimine (Mbps) üleslaadimine (Mbps)
Kaitsmata9161,8310,22
Nutikas asukoht – Kansas City44105,497,94
Toronto3590,577.89
Amsterdam145103.124.48
Singapur24485,472,98
Jaapan163100,824,84

Pingid polnud kunagi kontrolli alt väljunud, isegi kaugemasse kohta, näiteks Jaapanisse ühendades. Ehkki kauge serveriga ühenduse loomise ajal ei tohiks te enam mängida, oli pingimisaeg piisavalt madal, et veebisaitide sirvimine ja sisu voogesitamine ei mõjutaks seda eriti. Asju oli kiire laadida ja veebisaidid reageerisid kiiresti, mistõttu on ExpressVPN meie kiirete VPN-ide nimekirjas hästi kohal.

Pidev allalaadimise ja üleslaadimise kiirus oli muljetavaldav, sõltumata sellest, millist serverit me kasutasime, ja kohati oli lihtne unustada, et olime ühendatud VPN-iga, kuna veebis surfamine tundus nii kiire. 

TunnelBear

Serverist serverini oli TunnelBeari jõudlus ebajärjekindel. Mõni server, sealhulgas meile kõige lähedasem USA server, langes üle kolme neljandiku meie kaitsmata allalaadimiskiirusest.. 

Asukoht: ping (ms) allalaadimine (Mbps) üleslaadimine (Mbps)
Kaitsmata (Virginia, Ameerika Ühendriigid)1672,025.82
Ühendriigid3354.515.12
Ühendkuningriik19824.041,60
Šveits22062,852.56
Jaapan35223,861.35
Brasiilia29567,991,91

Nagu nendelt numbritelt võis oodata, tundus sirvimine sageli aeglane. Isegi serverid, mis näitasid paberil ExpressVPN-iga võrreldavat kiirust, olid veebisaitide või videote laadimisel märgatavalt aeglasemad. 

Kummalisel kombel ei tundunud kaugus olevat suur tegur selle määramisel, millised serverid toimisid vähem ja millised hästi. Kõige kaugem server, mida me katsetasime, Jaapan, oli üks paremaid, samas kui USA oli üks halvimaid, hoolimata sellest, et ta oli lähim.

Nelja vooru mõtted

Võitja on siin selge. TunnelBear on serveritest serverites ebajärjekindel, mitmete asukohtade jõudlus on väiksem. Paistab, et asukoht ei mõjuta iga serveri toimimist, mis paneb meid mõtlema, et ebakõla on ülekoormatud võrgu sümptom.

ExpressVPN seevastu toimis hästi, muljetavaldava kiiruse ja järjepidevusega kõigis serverites. Anname sellele suuna sellele etapile.

Ümar: ExpressVPN kiiruspunkt

ExpressVPN logo
TunnelBeari logo

5

Turvalisus ja privaatsus

Oleme päästnud vaieldamatult kõige olulisema vooru: turvalisus ja privaatsus. Turvalisuse huvides vaatame, milliseid protokolle VPN-id pakuvad ja millist krüptimist nad kasutavad. Otsime ka DNS- ja IP-aadresside lekkeid, et saada hea idee, kui lihtne oleks kellelgi VPN-i kasutamise ajal teid veebis jälgida..

Selle jaotise privaatsuse osa osas uurime üksikasjalikult iga pakkuja privaatsuseeskirju ja proovime näha, kui palju teavet teie poolt kogutud VPN-i kasutamise kohta saate. Nende kahe teguri vahel saame selge pildi, kui palju kaitsevad VPN-id teie veebis anonüümsust ja turvalisust.

ExpressVPN

ExpressVPN pakub mitmeid protokolle, sealhulgas OpenVPN, L2TP ja PPTP. Enamasti soovitame kasutajatel OpenVPN-iga jääda, kuna see on turvaline ja pakub head jõudlust. Kui soovite siiski rohkem teada, mida kõik need akronüümid tähendavad, lugege meie VPN-protokolli jaotust. 

Mis puutub krüpteerimisse, siis võimalusi pole. Olete alati seadistatud 256-bitise AES-iga. See on võimas krüptimine ja pakub praktiliselt purunematut turvataset, isegi kui keegi suutis teie Interneti-liikluse kinni panna. 

Kui testisime DNS-i lekkeid või IP-aadresside lekkeid, ei suutnud me leida märke teabest, mis libiseb läbi pragude. 

Privaatsuse osas on ExpressVPN sama hea kui saab. Ehkki selle privaatsuseeskirjad ei ole kõige lahkemad, mida me näinud oleme, on see tugev. Dokumendi ülaosas on kirjas, et see ei logi, sealhulgas sirvimisajalugu ega liikluse sihtkohta. 

ExpressVPN-i süsteemi eesmärk on koguda kasutaja kohta võimalikult vähe teavet. Kui kasutate makse tegemiseks bitcoini, on kõik teie jaoks vajalik e-posti aadress ja miski ei takista teid loobumisvõimaluse kasutamisel. 

ExpressVPN-i kasutamisel on lihtne tõhusalt jälgi jätta. Lisaks asub ettevõte Briti Neitsisaartel, kus kehtivad mõned tugevaimad andmekaitseseadused maailmas, tagades veelgi teie andmete turvalisuse ja privaatsuse kaitse..

TunnelBear

TunnelBear pakub vähem protokollivõimalusi kui ExpressVPN, kuid hõlmab OpenVPN-i, mis on parim. See sobib ka ExpressVPN-i krüptimisega AES 256-bitise krüptimisega. Samuti ei leidnud me tunneliBeari ühenduses DNS-i ega IP-aadressi lekkeid. 

TunnelBear ütleb, et ta ei logi oma privaatsuseeskirjades selliseid asju nagu liiklusandmed, kuid kogub VPN-võrgu ülalpidamiseks operatiivandmeid. See sisaldab kasutatavat opsüsteemi ja seda, kui palju andmeid olete kasutanud. Ükski neist pole isikut tuvastav ja nagu ExpressVPN puhul, võite anda põleti e-posti aadressi ja bitcoinidega maksta, et jääda anonüümseks.

Vooru viis mõtet

Mõlemad pakkujad aktsepteerivad bitcoini ja neil on sarnased sisselogimisreeglid. Neil on ka see, mida me peame protokolli ja krüptimise kuldstandardiks, milleks on OpenVPN-i sidumine 256-bitise AES-iga.

Ehkki mõlemal VPN-il pole logimisreegleid ja nad austavad oma kasutajate privaatsust, kogub TunnelBear operatiivsemat teavet kui ExpressVPN, seega anname ExpressVPN-ile viimase punkti.

Voor: ExpressVPN turva- ja privaatsuspunkt

ExpressVPN logo
TunnelBeari logo

6

Lõplikud mõtted

TunnelBear võitles selles paarismängus hästi ja mitut punkti oli raske otsustada. Päeva lõpus suutis ExpressVPN siiski kindla juhtpositsiooni hoida tänu kiirele jõudlusele, paljudele funktsioonidele ja kasutajasõbralikule kliendile. 

Kuigi TunnelBear suutis hinnakujunduses punkti võtta, tuleb ExpressVPN-i jaoks lõppskoor nelja punkti ja TunnelBeari jaoks ainult ühe punktiga. 

Võitja: ExpressVPN

Kui teil on kogemusi ExpressVPN-i või TunnelBear-iga, oleks hea meel kuulda teie kommentaari järgmistes kommentaarides. Vaadake ka meie ExpressVPN vs CyberGhost ja ExpressVPN vs PIA võrdlusi. Loodame, et teile see tükk meeldis ja nagu alati, tänan teid lugemise eest. 

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map