WeTransfer Review 2020

با محدودیت ضمیمه پرونده 25 مگابایتی Gmail ، انتقال فایل های بزرگ از طریق ایمیل کمترین درد را در گردن دارد. بدیهی ترین راه حل این مشکل به اشتراک گذاری فایل ها از طریق یک سرویس اشتراک گذاری فایل – مانند Google Drive یا Dropbox است.

اما به اشتراک گذاشتن پرونده یک طرفه از طریق چنین خدماتی با تعهد مالی بلند مدت و طولانی همراه است.

از آنجا که شما به طور فنی فایل را به صورت آنلاین به اشتراک می گذارید ، ممکن است گیرنده آن را فوراً بارگیری نکند. همچنین ، اگر ذینفع از همان سرویس اشتراک فایل که شما انجام می دهید استفاده نمی کند؟ کمی ترشی ، اینطور نیست؟ خوشبختانه ، ما خدمات اشتراکی فایل مانند WeTransfer را داریم که انتقال داده های بزرگ و بدون سر و صدا از داده های بزرگ را ارائه می دهند.

در این بررسی WeTransfer ، این سرویس بسیار آسان و قابل اعتماد به نظر می رسد ، اما فقط با ویژگی های اساسی و محدودیت انتقال فایل 2 گیگابایتی ، شما را به سمت شما می خواهد.

مواردی که باید قبل از دریافت سرویس انتقال فایل در نظر بگیرید

در اصل آن ، فناوری انتقال فایل مربوط به انتقال داده از یک سیستم به سیستم دیگر ، بر روی یک شبکه است که در این حالت اینترنت است. اما ، شما نمی توانید فقط یک سرویس انتقال پرونده تصادفی را انتخاب کنید ، خواه به دنبال استفاده شخصی یا شغلی باشید.

در اینجا برخی از عواملی که باید قبل از دریافت خدمات انتقال فایل در نظر بگیرید:

  • محدودیت اندازه پرونده:

  • در دسترس بودن بالا:

  • کنترل دید:

  • امنیت پرونده:

درباره WeTransfer

WeTransfer مبتنی بر آمستردام در سال 2009 راه اندازی شد و از آن زمان این شرکت به یکی از خدمات برتر برای انتقال آسان فایل تبدیل شده است. از سال 2015 ، WeTransfer 25 میلیون کاربر داشت که 70 میلیون پرونده هر ماه منتقل می شوند.

مزایا و معایب:

WeTransfer برای چه کسی است

WeTransfer برای هرکسی است که می خواهد سریعاً و بدون نیاز به ثبت نام در سرویس جدید ، پرونده های بزرگ را انتقال دهد. برای کاربران شخصی ، WeTransfer محدودیت 2 گیگابایتی را ارائه می دهد ، و گیرنده می تواند ظرف هفت روز پس از به اشتراک گذاشتن ، یک پرونده ارسال شده را بارگیری کند..

از طرف دیگر کاربران مشاغل تجاری می توانند از حق بیمه خدمات دریافت کنند و حداکثر تا 20 فایل پرونده را به صورت یکجا ارسال کنند ، برای حذف پرونده یک محدودیت زمانی اختصاصی تصمیم بگیرند و رمز عبور را برای هر پرونده منتقل شده تعیین کنند..

چگونه WeTransfer درآمد کسب می کند

دو استفاده از درآمد WeTransfer وجود دارد – اصلی آن از خدمات حق بیمه WeTransfer ، که 12 دلار در ماه هزینه می کند ، و جریان دیگر درآمد حاصل از تبلیغات است که این شرکت با برنامه Freemium اجرا می کند..

هنگام باز کردن صفحه وب اصلی WeTransfer ، تصاویر زیبایی را در پس زمینه مشاهده خواهید کرد. این عکس ها در واقع تبلیغات شرکتهایی هستند که WeTransfer را پرداخت می کنند.

انتظار دارید تبلیغات را از اینجا مشاهده کنید:

  • وودافون
  • هواپیمایی قطر
  • Shutterstock
  • گوگل کروم

WeTransfer همچنین ابتکار عمل “این آثار” را دارد ، جایی که آنها از تصویرگران ، عکاسان و هنرمندان جوانی حمایت می کنند. با قرار دادن کارشان به عنوان تصویر پس زمینه در وب سایت.

برنامه ها و قیمت گذاری

همانطور که در بالا گفته شد ، WeTransfer یک سرویس “freemium” است ، به این معنی که ویژگی های اصلی را به صورت رایگان ارائه می دهد ، اما برای خدمات برتر آن با نام “WeTransfer Plus” ، شما باید 12 دلار در ماه سرفه کنید.

انتقال پرونده ها در WeTransfer

با تشکر از رابط کاربری عالی ، انتقال فایلها بسیار آسان است.

از آنجا که نیازی به ثبت نام ندارید ، می توانید به صفحه اصلی بروید و مراحل انتقال را شروع کنید. در سمت راست صفحه اصلی گزینه ای برای اضافه کردن پرونده ها ، وارد کردن آدرس ایمیل گیرنده ، آدرس ایمیل شما و یک پیام اختیاری وجود دارد.

به محض بارگیری پرونده ، می توانید آن را برای مخاطب ارسال کنید.

شما از طریق گزینه ایمیل دو ایمیل را از طریق WeTransfer دریافت می کنید. ایمیل اول شامل تأیید ارسال پرونده شماست و دوم هنگامی که گیرنده پرونده ارسال شده را بارگیری می کند.

ایمیل دوم یک نوتیفیکیشن عالی است که هنوز هم در بسیاری از سرویس های اشتراک فایل دیگر وجود ندارد.

در حین تست سرویس ، فهمیدم که ایمیل تأیید دوم به محض کلیک دریافت کننده روی گزینه “پرونده بارگیری” ارسال می شود و نه وقتی که پرونده به طور کامل بارگیری شد..

به غیر از ارسال نامه به شخصی ، شما همچنین می توانید فایل ها را از طریق لینک بارگیری ارسال کنید. گرچه WeTransfer گزینه ای را انتخاب می کند که بین این دو ، اگر می خواهید از ایمیل استفاده کنید ، یک لینک فایل نیز دریافت خواهید کرد.

با گزینه پیوند پرونده ، هیچ ویژگی دیدنی در دسترس نیست ، اگر کسی پیوندی داشته باشد ، می تواند فایل شما را بارگیری و دسترسی داشته باشد – و شما هم خردمندتر نخواهید بود.

تنها راهکار محافظت از رمز عبور از پرونده است (که فقط با WeTransfer Plus می توانید آن را انجام دهید). همچنین ، هنگام بارگیری پرونده ، هیچگونه اعلان نامه ای دریافت نمی کنید.

بارگیری فایل ها در WeTransfer

می توانید از طریق ایمیل یا لینک بارگیری ، یک پرونده از WeTransfer دریافت کنید. در هر دو مورد ، شما به صفحه گیرنده WeTransfer منتقل می شوید که دکمه “بارگیری” بزرگ را ورزش می کند. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که روی آن دکمه کلیک کنید ، و پرونده را خواهید داشت ، هیچ کار دیگری وجود ندارد.

پیوند بارگیری پرونده به طور پیش فرض برای هفت روز فعال است ، اما کاربر مورد نظر دارای حساب حق بیمه WeTransfer است ، سپس می تواند این محدودیت زمانی را کاهش یا افزایش دهد.

در هر صورت ، تاریخ حذف پرونده را در صفحه بارگیری مشاهده خواهید کرد. WeTransfer ادعا می کند که داده ها از سرورهای شرکت در تاریخ حذف پرونده حذف می شوند ، و به هیچ وجه امکان بازیابی چنین فایل هایی وجود ندارد.

دسترسی به موبایل

اگر فکر می کنید رابط وب WeTranfer براق و زیبا است ، پس منتظر بمانید تا برنامه های تلفن همراه آن را ببینید که بسیار عالی هستند ، ظاهری مینیمالیستی و تصاویر پس زمینه خیره کننده دارند. به خاطر داشته باشید که WeTransfer فقط می تواند تصاویر یا فیلم ها را از برنامه های تلفن همراه منتقل کند ، خواه از iOS یا Android استفاده می کنید.

اما به همان اندازه که برنامه iOS شگفت انگیز به نظر می رسد ، نتوانست برای من کار کند. با اتصال تلفن من به یک شبکه Wi-Fi ، برنامه به من می گفت که اینگونه نیست (حتی اگر Wi-Fi به درستی کار می کرد).

سپس اتصال Wi-Fi خود را تغییر دادم و هنوز هم همان خطا را داشتم. سرانجام ، من مجبور شدم انتقال را با پکیج داده های گرانبها ام انجام دهم ، و این همان موقعی است که انتقال نهایی شد.

از طرف دیگر ، برنامه اندرویدی هموار کار می کرد و پرونده در یک تلاش واحد منتقل شد.

پشتیبانی

WeTransfer دارای سیستم پشتیبانی مبتنی بر بلیط است که از طریق Zendesk اداره می شود. من برای بررسی زمان پاسخ آنها با تیم پشتیبانی آنها بلیط تهیه کردم و بلیط من در 1.5 ساعت پاسخ داده شد. تنها اشکال در اینجا عدم چت یا پشتیبانی تلفنی است ، حتی اگر کاربر WeTransfer Plus باشید.

امنیت

از آنجا که WeTransfer خارج از آمستردام است ، این شرکت از دستورالعمل حریم خصوصی اتحادیه اروپا (95/46 / EC) و قانون حمایت از داده های شخصی هلند پیروی می کند. هنگام انتقال پرونده ها ، آنها توسط پروتکل رمزگذاری TLS محافظت می شوند. هنگامی که آنها در سرورهای WeTransfer ذخیره می شوند ، تحت رمزگذاری AES 256 بیتی قرار دارند.

در نتیجه

در کل ، WeTransfer یک سرویس انتقال فایل معمولی است ، آنچه را که می گوید – انجام می دهد – چیزی بیشتر و چیزی کمتر. در حالی که رابط کاربری مورد نظر کمی باقی می ماند ، مجموعه ویژگی های آنها می تواند پیشرفته تر باشد. به عنوان مثال ، هیچ راهی برای ایجاد رایگان ثبت نام و یا ارسال یک پرونده از طریق ایمیل بدون ایجاد لینک دانلود فایل وجود ندارد.

در عین حال ، با محدودیت انتقال فایل 2 گیگابایتی رایگان ، کاربران شخصی می توانند به راحتی از WeTransfer برای اشتراک فایل استفاده کنند. اما اگر شما یک کاربر تجاری هستید ، ممکن است بخواهید داده ها را به صورت محلی رمزگذاری کنید یا به گزینه های دیگر نگاه کنید.

آیا از WeTransfer استفاده کرده اید؟ تجربه شما چطور بود؟ نظرات خود را در بخش نظرات در زیر به اشتراک بگذارید.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me