SugarSync for Business VS Pogoplug Team

هماهنگ سازی ، همکاری و تهیه نسخه پشتیبان از پرونده ها در مکان های کاری امروز به عنوان مهم و ضروری تحقق یافته اند. با این حال ، ابر به عنوان راه حلی برای نیازهای ذخیره سازی یک تجارت یا شرکت ، اغلب به دلیل نگرانی های مختلف در نظر گرفته نمی شود.


برای غلبه بر این امر ، خدمات بیشتر و بیشتری در تلاش هستند تا نیازهای ویژه مشتریان تجاری را برآورده کنند. 

“چرا دفتر من به راه حل ابر نیاز دارد؟” ممکن است بپرسید همه در یک راه حل ابر ، هماهنگ سازی ، پشتیبان گیری و دسترسی همه پرونده های همه سیستم های متصل را تضمین می کند. بیایید دو راه حل ابر حرفه ای را بررسی کنیم – SugarSync for Business و Pogoplug Team و ببینیم که آیا نیازهای شما متناسب است.

SugarSync برای تجارت

SugarSync یک سیستم ذخیره سازی جامد است. پس از آخرین نسخه ، این شرکت به یک مشتری سبک وزن تبدیل شده است که حداقل قدرتمند و همه کاره است. با برنامه های تلفن همراه تقریبا برای همه سیستم عامل های بزرگ تلفن های هوشمند و برنامه های دسک تاپ برای ویندوز و مک ، SugarSync به شما امکان می دهد تا فایل های خود را همزمان ، تهیه پشتیبان ، ذخیره و به اشتراک گذاری و یا حتی با سایر کاربرانی که SugarSync دارند هماهنگ کنید. قطعاً یکی از مناسب ترین خدمات ذخیره سازی ابر در صنعت است. SugarSync for Business یک داشبورد ویژه به شما می دهد که به شما امکان نظارت را می دهد 


© Cloudward.net

SugarSync قیمت های جدیدی را برای رده های تجاری خود اعلام کرد ، اما متأسفانه برنامه ها را کمی تغییر داد تا ذخیره نامحدود قبلی خود را برای برنامه های تجاری حذف کنند. با این وجود ، SugarSync با 1TB به قیمت 550 دلار در سال (یا 55 دلار در ماه) مقدار زیادی از درد برای گاو خود را به شما می دهد. علاوه بر این ، SugarSync برنامه های سفارشی برای هر سازمان با قیمت های متناسب فراهم می کند.

تیم Pogoplug

از آنجا که Pogoplug پس از تسلط بر بازار ابر شخصی سخت افزار ، برنامه های قیمت گذاری نامحدود در سال 2012 را اعلام کرد ، به نظر می رسد Pogoplug Cloud یک کشش قابل توجهی را به دست آورده است. Pogoplug Team طعم تجاری آنها از این محصول است که سفارشی سازی بیشتری را ارائه می دهد. تیم Pogoplug یک رابط وب ساده و مشتری دسک تاپ را به همراه برنامه های موبایل برای iOS و Android ارائه می دهد. رابط وب به شما امکان می دهد داده ها را بارگذاری کنید یا پرونده های رسانه ای خود را پخش کنید در حالی که دسک تاپ و برنامه های تلفن همراه به شما امکان می دهند تا به راحتی نسخه های پشتیبان تهیه و بازیابی فایل های آنلاین.

تیم Pogoplug دارای فضای ذخیره نامحدود 5 دلار / کاربر / ماه است. برای ذخیره سازی خالص ارزان ، Pogoplug تقریباً بدون شکست است. استدلال کردن با خدمتی که فقط 5 دلار در ماه امکان ذخیره همه غذایی را در اختیار شما قرار می دهد ، دشوار نیست ، اینگونه نیست?

امکانات

همانطور که مرتباً می گوییم ، به بک آپ گرفتن از پرونده ها باید اهمیت ویژه ای داده شود ، به خصوص برای پرونده های موجود در دفتر شما. از دست دادن پرونده های کاری شما می تواند یک فاجعه بزرگ باشد. بیایید ویژگی های هر سرویس را در کنار هم ببینیم تا ببینیم که آیا هر یک از آنها با نیازهای شما مطابقت دارد یا خیر.

پشتیبان گیری

SugarSync به شما امکان می دهد با ایجاد پوشه ای که همزمان با ابر همگام سازی شده است ، نسخه پشتیبان تهیه کنید. آنچه این کار را انجام می دهد این است که SugarSync همیشه پرونده های شما را با ابر همگام سازی می کند ، به صورت تک جهته ، اساساً پشتیبان گیری می کند. اما ببین! از خدمات مشابه با CrashPlan یا Backblaze انتظار نداشته باشید.

SugarSync مجموعه ای از آن را به شما می دهد و آن را فراموش کرده اید و سبک پشتیبان گیری را که می تواند نیازهای پشتیبان بسیاری از کاربران را داشته باشد فراموش کرده است. پس از تهیه نسخه پشتیبان از پرونده ها ، می توان با کپی کردن آنها از درایو SugarSync ، آنها را بازیابی کرد. نه تنها این ، SugarSync اگر به اشتباه آنها را از دستگاه خود حذف کرده است می تواند پرونده های حذف شده را بازیابی کند. پرونده های حذف شده در پوشه “پرونده های حذف شده” که در آنجا ماندگار می شوند تا زمانی که دائمی توسط کاربر حذف شود ، ذخیره می شوند.

Pogoplug با کمال تعجب اجازه می دهد تا این و تنها این ویژگی را از طریق برنامه Windows یا Mac خود (به غیر از امکان بازیابی فایلهای پشتیبان) انجام دهید. پشتیبان گیری مشتری آن چیزی جالب نیست ، اما این کار را با نظارت بر پوشه های انتخابی شما و آپلود کردن تغییرات در صورت نیاز ، انجام می دهد.

همگام سازی & اشتراک گذاری

با “همگام سازی” در خود نام ، SugarSync یک کار عالی برای همگام سازی پرونده های شما انجام می دهد. این پوشه همگام سازی مرکزی را به یکی از Dropbox ارائه می دهد. به غیر از یک پوشه مرکزی ، به نام “My SugarSync” ، SugarSync اجازه می دهد تا همگام سازی بین هر پوشه موجود در رایانه 1 با هر پوشه در رایانه را همگام سازی کنید.. 

هنگام همکاری با افراد دیگر در پرونده ها ، ارسال ایمیل به آنها به عقب و جلو قطعاً صحیح است. اگر هنوز در زندگی شما نبود ، حتما باید تغییر را در نظر بگیرید. همراه با قابلیت همگام سازی ، اشتراک گذاری می تواند پوشه ها یا حتی فقط پرونده هایی را که به طور مداوم به روز می شوند ، نگه داشته و به محض تغییراتی در آنها ایجاد کنید. این باعث می شود تا یک نسیم همکاری کنید.

همگام سازی

شما می توانید پرونده های خود را برای مشاهده فقط در هر کسی به اشتراک بگذارید ، در حالی که می توانید فایل ها را نیز با اشتراک گذاری خصوصی در یک فرد یا یک گروه تغییر دهید. حتی اگر نیازی به همکاری با کاربران ندارید ، اگر لازم باشد پرونده ها و اسناد رایج خود را به روز کنید تا آخرین نسخه آنها در دستگاه های مختلف مانند تلفن های هوشمند یا تبلت ها به روز شود ، همگام سازی ممکن است برای شما مفید باشد..

Pogoplug متأسفانه توانایی همگام سازی ندارد. تنها نظارتی که انجام می دهد ، برای تهیه نسخه پشتیبان از یک طرفه است: از رایانه خود تا ابر. اگرچه ، با ارائه یک ویژگی اشتراک گذاری بسیار کاربردی از طریق رابط وب ، بخشی از کمبودها را پوشش می دهد. اشتراک پرونده در Pogoplug می تواند جایگزین پیوست های ایمیل شود و صندوق های درهم ریخته را تسکین دهد. یکی از ویژگی های خاص ، که Pogoplug دارد اما SugarSync این کار را نمی کند ، امکان ایجاد یک پوشه عمومی است که امکان بارگذاری عمومی وجود دارد.

این به هر کسی امکان می دهد تا پرونده ها را در حساب Pogoplug خود بارگذاری کند ، نیاز به سرویس ویژه ارسال یا حتی یک حساب Pogoplug را برای فرستنده برطرف می کند. چیزی که در خطوط ارسال FTP است ، چنین پوشه عمومی می تواند برای برخی از مزایا باشد.

ذخیره سازی

SugarSync را می توان برای ذخیره خام خالص استفاده کرد. برای ذخیره کردن فایلهای ذخیره شده در خارج از سایت ، باید همگام سازی یک پوشه (که در ابتدا با SugarSync همگام سازی شده بود) را متوقف کنید ، پس از آپلود تمام پرونده ها ، و پس از آن می توانید نسخه های محلی حذف شوند. یکی از مزایایی که SugarSync نسبت به Pogoplug در این زمینه دارد این است که شما می توانید پرونده های خود را به صورت تقاضا از درایو SugarSync خود مرتب کنید و بدون بارگیری فایل ها از قبل بارگیری کنید..

Pogoplug به شما امکان می دهد فایل ها را از طریق رابط وب یا مشتری دسک تاپ بارگذاری کنید. پشتیبان گیری Pogoplug ، مشتری دسک تاپ ، می تواند برای بارگذاری کل پوشه ها در ریشه فهرست cloud شما استفاده شود. هنگامی که یک پوشه پس از آپلود ، مانند نسخه SugarSync ، برای تهیه نسخه پشتیبان انتخاب نشده باشد ، پوشه بصورت آنلاین ذخیره می شود و می توان نسخه محلی را حذف کرد.

بیش از عملکرد فقط ، یکی از مزایای Pogoplug در اینجا ، به خصوص بیش از SugarSync ، قیمت قیمت است. برای 5 دلار / کاربر / ماه ، ذخیره نامحدود یک معامله خوب است ، بیشتر برای افرادی که ذخیره آنها برای هر چیز مهمتر است.

امنیت

اگرچه یکی از مهمترین جنبه های یک راه حل ابری برای مشاغل ، هر دو SugarSync برای تجارت و تیم Pogoplug دارای رمزگذاری واقعی برای پایان نیستند. SugarSync داده ها را با استفاده از TLS انتقال می دهد و Pogoplug داده ها را با استفاده از SSL انتقال می دهد. این بدان معنی است که این سرویس ها هنگام بارگیری یا بارگذاری ، از عدم امنیت داده های شما اطمینان دارند.

مشکل از زمان ذخیره داده ها در سرورهای آنها شروع می شود. SugarSync داده ها را با استفاده از رمزگذاری AES-128 ذخیره می کند. آن کاملاً امن است ، اما احتمالاً رمزگذاری صفر دانش نیست. از سوی دیگر ، Pogoplug مشخص نمی کند که آیا داده های ذخیره شده خود را در وهله اول رمزگذاری می کنند. این نه تنها بدان معنی است که هر دو سرویس ممکن است مجبور شوند داده ها را تحویل دهند در صورت درخواست قانون به آنها ، بلکه اگر داده ها به طور اتفاقی به خطر بیفتد ، مهاجمان می توانند به طور بالقوه به داده های شما دسترسی پیدا کنند.

اگر می خواهید امنیت واقعی داشته باشید اما مایل به استفاده از SugarSync نیستید ، می توانید مقاله ما را در مورد چگونگی رمزگذاری داده های خود برای ذخیره سازی ابر بررسی کنید. اگر می خواهید داده های Pogoplug را رمزگذاری کنید ، متأسفانه مجبور خواهید بود از راه حل های دیگری استفاده کنید که به آسانی آسان نیست. اگر نمی دانید کل اغتشاش چیست ، باید در مورد مشکلات امنیتی در پشت برخی از سرویس های ذخیره سازی ابری اطلاعات بیشتری کسب کنید.

اگر کاملاً مشتاق هستید که مطمئن ترین راه حل ذخیره سازی ابر را امتحان کنید ، از مزایایی مانند قیمت خودداری کنید ، می توانید SpiderOak ONE یا IDrive را امتحان کنید.

نتیجه

یک راه حل ابری برای پرونده ها در محل کار یا محل کار شما قطعاً به جریان کار شما کمک می کند و احتمالاً قابلیت اطمینان و دسترسی را افزایش می دهد. هر دو Pogoplug و SugarSync به خودی خود متفاوت هستند و بسته به شرایط خاص شما می توانند محصول مناسبی را برای تجارت خود انتخاب کنند.

اگر هنوز هیچ سیستم پشتیبان ، ذخیره سازی یا همگام سازی ابری را اجرا نکرده اید ، باید این کار را انجام دهید. شاید بیش از هر زمان دیگری به آن احتیاج داشته باشید. قبل از اینکه خیلی دیر شود اطمینان حاصل کنید که نیازهای فضای ذخیره‌سازی ابری خود را در نظر گرفته اید. آیا شما در حال بررسی هر دو سرویس هستید؟ اگر سوالی دارید من را در جریان بگذارید!

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map